Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 

enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82372. Elküldve: 2010-08-16 09:10:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29176.]

Neked is szia,nos nem értem hogy miért foglalsz állást ez ügyben,az előzmények ismerete nélkül(az "úriember hozzászólásai törölve lettek)Itt az a baj,hogy lassan az ingyenélőknek(illegális vételezőknek)áll már fejjebb!(lassan még külön joguk lesz...)Részemről ez már lezártnak tekintem...Ja,és megsúgom Neked hogy 2hete mondtam le a digit másik szolgáltató miatt...
[válaszok erre: #82374] [előzmény: (82370) korgag, 2010-08-16 08:02:14]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
82371. Elküldve: 2010-08-16 09:03:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29177.]

"mert ez nem digi előfizetők topikja,hamem a digit fogoké."

De. Ez itt a Digi hivatalos előfizetők topicja. A "digit fogóké", vagyis a globális szemétdomb egy témával arrébb található, "Dili elvonó" néven.
[válaszok erre: #82373] [előzmény: (82370) korgag, 2010-08-16 08:02:14]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


korgag



Tagság: 2006-01-18 13:08:44
Tagszám: #25981
Hozzászólások: 170
82370. Elküldve: 2010-08-16 08:02:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29178.]

NEMtudom,hogy t enrico1,vagy csak enrico1.
miért nem mész a digi honlapra mert ez nem digi előfizetők topikja,hamem a digit fogoké.
Az,hogy megszünt nem baj az adásnak kelene megszünnie.


korgag
140 cm tányér,diskret motor,Vantage 7100 s,Globo 6010 cw,Yamaha erölködő 659,Samsung ful hd 121 cm smart tv--t-hom sat tv
[válaszok erre: #82371 #82372] [előzmény: (82352) enrico1, 2010-08-15 15:56:35]
Haladó
korgag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
82369. Elküldve: 2010-08-16 06:54:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29179.]

Ne bántsd őt!
Valakinek a létrát is kell tartani!

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (82368) himi, 2010-08-15 20:55:56]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
82368. Elküldve: 2010-08-15 20:55:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29180.]

akkor nagyon szomorú, hogy nem tudtad értelmezni a linken bejövő oldalon az adatokat.
Ezekután már nem csodálkozom, hogy Jobb jelszintre állítottam a t-satos tükröm mint ahogy a szerelő be állította. A Tükör fejtartója eldeformálódva szerinte az úgy gyári és jó.

Akkor Te csak T-sat holdra tudod be állítani a Tükröt!
Szóval csak arra vagy betanítva!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #82369] [előzmény: (82367) ateszeger, 2010-08-15 20:50:21]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82367. Elküldve: 2010-08-15 20:50:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29181.]

Én is ezt csinálom,csak Th-nál
[válaszok erre: #82368] [előzmény: (82365) himi, 2010-08-15 20:22:25]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82366. Elküldve: 2010-08-15 20:35:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29182.]

Intelsat1002
12723 Mhz H 27500
Snr: 7.0 decibel körüli már jó
Ber: 2,1E -03 elfogadható
a minimum a 6 decibel körüli Snr érték
[előzmény: (82364) ateszeger, 2010-08-15 20:18:06]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
82365. Elküldve: 2010-08-15 20:22:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29183.]

Szerintem bízd egy antenna szerelőre!

De segítek a bal oldali oszlopban vannak a frekik mint pl a 11900 az oszlop elnevezése is segíthetett volna freq-TP
Ez a frekvencia és az adott Transzponder sorszáma.

Írj a digiszerelők topikba majd valami szerelő be állítja neked!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #82367] [előzmény: (82363) ateszeger, 2010-08-15 20:15:55]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82364. Elküldve: 2010-08-15 20:18:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29184.]

Gyári DIGI lavór.Mekkora legyen a Ber és az Snr érték,mi a minimum és mi a frankó?? icon32.gif
[válaszok erre: #82366] [előzmény: (82363) ateszeger, 2010-08-15 20:15:55]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82363. Elküldve: 2010-08-15 20:15:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29185.]

Ezt nem értem.Mhz kellene mit PL 10842 az Amos 2w
[válaszok erre: #82364 #82365] [előzmény: (82362) Barczik L, 2010-08-15 20:11:43]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
82362. Elküldve: 2010-08-15 20:11:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29186.]

Ez itt mind DIGI "freki" TP!

http://www.lyngsat.com/packages/digi.html

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #82363] [előzmény: (82361) ateszeger, 2010-08-15 20:00:15]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82361. Elküldve: 2010-08-15 20:00:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29187.]

Bakker milyem frekire tekerjem a müszert? icon30.gif
[válaszok erre: #82362] [előzmény: (82360) ateszeger, 2010-08-15 19:55:19]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82360. Elküldve: 2010-08-15 19:55:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29188.]

De mi a freki????
[válaszok erre: #82361] [előzmény: (82359) Barczik L, 2010-08-15 19:47:39]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
82359. Elküldve: 2010-08-15 19:47:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29189.]

Huha!


A tányért állítani kell a Thorra a Thor 3 már nem sugároz...............
ÁÁÁ Bocs de nem megyek bele!


Csak annyit tudok segíteni hogy aki pontos választ ad neked az vendégem egy sörre!

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #82360] [előzmény: (82358) ateszeger, 2010-08-15 19:36:43]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
82358. Elküldve: 2010-08-15 19:36:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29190.]

Sziasztok!Melyik frkire kell, állitani a tányért?Mamámhoz levinném a Digi szettet,de nincs felprogramozva rá a Thor 3,csak az astra+a amos 2.Mennyi a jó érték.Satlok mikro+ van.
[válaszok erre: #82359] [előzmény: (82357) mosógép, 2010-08-15 18:59:27]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
82357. Elküldve: 2010-08-15 18:59:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29191.]

Van ahol volt, van ahol van, van ahol lesz. Megint várható vihar.
[válaszok erre: #82358] [előzmény: (82355) Roland orton4060cx, 2010-08-15 17:44:39]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82356. Elküldve: 2010-08-15 17:55:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29192.]

Szia azok a piros pacák nem a műholdas vétel barátai.

Szolnokot letarolta a vihar.

http://www.idokep.hu/radar
[előzmény: (82355) Roland orton4060cx, 2010-08-15 17:44:39]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Roland orton4060cx



Tagság: 2010-04-22 12:47:13
Tagszám: #84366
Hozzászólások: 30
82355. Elküldve: 2010-08-15 17:44:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29193.]

a digi haldoklik:Svhol elég nagy vihar lehet:S:@
[válaszok erre: #82356 #82357]
Zöldfülű
Roland orton4060cx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82354. Elküldve: 2010-08-15 16:26:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29194.]

Köszönjük
[előzmény: (82353) KWP, 2010-08-15 16:01:21]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
82353. Elküldve: 2010-08-15 16:01:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29195.]

Jogos.

Csatolt kép - 13326057.pic

13326057.pic

[válaszok erre: #82354] [előzmény: (82350) bobpapa, 2010-08-15 15:45:11]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82352. Elküldve: 2010-08-15 15:56:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29196.]

Tisztelt Moderátor,kiszabadult 1páciens a dili dühöngőből!Ha már itt tartunk,miért nem kotródsz el a hivatalos előfizetők topikjából?Ha már nyaralásra futja,a digit csak lopni tudtad?Nem jutott már rá?NEM ÉRTED?VÉGE AZ INGYENÉLÉSNEK!FELFOGHATATLAN?
[válaszok erre: #82370] [előzmény: (82350) bobpapa, 2010-08-15 15:45:11]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82351. Elküldve: 2010-08-15 15:53:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29197.]

1200 FT-ért nézheted éa a beltéridet is kimélheted. icon42.gif
[előzmény: (82350) bobpapa, 2010-08-15 15:45:11]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bobpapa



Tagság: 2009-12-23 00:16:18
Tagszám: #80891
Hozzászólások: 36
82350. Elküldve: 2010-08-15 15:45:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29198.]

[hülye vagyok és nem tudok szabályzatot olvasni, inkább obszcénul másokat anyázok]
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-08-15 16:00:48]
[válaszok erre: #82351 #82352 #82353] [előzmény: (82349) [Bukta], 2010-08-15 14:53:55]
Zöldfülű
bobpapa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
82349. Elküldve: 2010-08-15 14:53:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29199.]

"Van egy orton 4100c-s beltérim. 3-4 hétig nem használtam"

Ezek nem néznek tvt, csak 3 hetente vagy micsoda? icon33.gif
[válaszok erre: #82350] [előzmény: (82345) bobpapa, 2010-08-15 13:50:14]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82348. Elküldve: 2010-08-15 14:11:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29200.]

Ma irtam egy új posztot a Digisportról, ha valakit érdekel...
Mondjuk sok újdonság nincs benne, de videók vannak hozzá a szlovákiai adásról :-)

http://karpatmedia.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=964:digi-sport-elindult-a-szlovak-cseh-adas--3-video&catid=1:friss-hirek

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010116100311279 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail