| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
82347. Elküldve: 2010-08-15 14:04:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29201.] |
A beltérit dobd el, a Digire meg fizess elő.
|
| | |
[előzmény: (82345) bobpapa, 2010-08-15 13:50:14] |
|
Törzstag
|
|
 gnővér

Tagság: 2005-03-03 21:17:32 Tagszám: #16351 Hozzászólások: 1988 |
82346. Elküldve: 2010-08-15 13:55:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29202.] |
Dili elvonóba menjél, ott a többi "beteg" is.
Ha itt akarsz maradni, akkor minimum egy mini csomag kellene.
Gnővér
|
| | |
[előzmény: (82345) bobpapa, 2010-08-15 13:50:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bobpapa

Tagság: 2009-12-23 00:16:18 Tagszám: #80891 Hozzászólások: 36 |
82345. Elküldve: 2010-08-15 13:50:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29203.] |
Sziasztok
Van egy orton 4100c-s beltérim. 3-4 hétig nem használtam és most azt tapasztaltam hogy hiába pötyögöm be a kodot semmi nem jön csak a kodolatlan.
valaki azt irta,hogy ez már nem nagra2, hanem 3, de emberek az nem a UPC-é? Én meg a digi tv-t szeretném nézni.
Valaki tud segiteni abban hogy tudjam nézni az orton4100c-s beltérimen a digi tv-t?
elöre is köszi
|
| | | [válaszok erre: #82346 #82347 #82349] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82344. Elküldve: 2010-08-15 13:18:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29204.] |
Ha megnézed a sportközvetítési jogokat,ez külföldön már nagyon rég így működik...Nézz utána.Nekünk ez még új,bosszankodunk rajta,majd hozzászokunk.Mit szólok ehhez?Én se örülök neki,3év alatt negyedjére váltottam szolgáltatót!:)
|
| | |
[előzmény: (82340) agronimus, 2010-08-15 12:26:33] |
|
Törzstag
|
|
 zoláj

Tagság: 2008-08-05 18:38:29 Tagszám: #62232 Hozzászólások: 259 |
82343. Elküldve: 2010-08-15 12:36:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29205.] |
Ez így van,mindenképpen az előfizetők nyertek azzal hogy a Digi betört a magyar piacra vagy akárhová.Lehet jobbat,de sokkal drágábban máshonnan rendelni.Ott a T-SAt (HD beltérivel kezdtek,most meg szorják az SD-beltériket).Azt azért nem kellene elfelejteni hogy mikor alakult meg a DIGI és mikor a többi mamut vállalat,milyen anyagi forrással rendelkezik eggyik vagy a másik.A műszaki át alakulásra szükség van és mihamarabb be fog következni.
zoláj
|
| | |
[előzmény: (82338) zöldalma-sz, 2010-08-15 10:29:10] |
|
Haladó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82342. Elküldve: 2010-08-15 12:33:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29206.] |
Most csináltam egy lekérdezést Hyundai Dual-on 1002-re és egy csomó UPC-s adót behozott pl. Filmmúzeum, deko, de kép nincs alatta.Tegnap ezt nem csinálta.
Kótyagos
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
82341. Elküldve: 2010-08-15 12:33:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29207.] |
Ráadásul a sokak által mindig felhozott csatorna, hogy ők miért Digi előfizetők azt még nem is írtad. /discovery-k/
|
| | |
[előzmény: (82340) agronimus, 2010-08-15 12:26:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82340. Elküldve: 2010-08-15 12:26:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29208.] |
"így működik ez a dolog az egész világon"
ha igy mukodne a digi ott allna max. 10 csatornaval, mert a UPC az anyacege altal tulajdonolt chellomedia-s csatikat ugyanugy lehetetlen feltetelekkel adna csak tovabb, aztan se sport1-2, se spektrum, se tv paprika, se dekotv se minimax nem lenne. na ehhez mitszolnal? szerencsere a upc nem olyan szorostalpu mint a digi.
|
| | | [válaszok erre: #82341 #82344] |
[előzmény: (82332) enrico1, 2010-08-15 07:27:50] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82339. Elküldve: 2010-08-15 10:59:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29209.] |
Imádkozzál............
|
| | |
[előzmény: (82337) joco79, 2010-08-15 10:24:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82338. Elküldve: 2010-08-15 10:29:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29210.] |
Ha a Digi nem verte volna le az árakat még mindig 5-6 ezerért tv-znénk UPC áron, és nem lenne például T-Sat és társaik...
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | | [válaszok erre: #82343] |
[előzmény: (82333) zoláj, 2010-08-15 08:01:56] |
|
Haladó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82337. Elküldve: 2010-08-15 10:24:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29211.] |
a digimüholdason sincs kapcsolojel a digisporton megint!!!! mit bal... kodnak el megint??? nem értem énezt ami jo mi a fenéért kell elrontani!!! most megint imátkozom hogy a liverpool meccsre jo legyen!!
hajrá digi
|
| | | [válaszok erre: #82339] |
[előzmény: (82334) ale, 2010-08-15 08:44:38] |
|
Törzstag
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
82336. Elküldve: 2010-08-15 09:38:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29212.] |
"Véleményem szerint ezeket az euromilliókat inkább műszaki fejlesztésekre fordították volna..."
Pontosan így van. És ebben az esetben a kiváló minőség miatt itt állnának sorba az emberek előfizetési szándékkal.
És amikor meg lenne az 5-600 ezer, vagy több kuncsaft, utána lehetne gondolkodni sport csatorna indításon.
|
| | |
[előzmény: (82332) enrico1, 2010-08-15 07:27:50] |
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82335. Elküldve: 2010-08-15 08:51:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29213.] |
DE,mi a garancia, hogy bekerül a SPORT M a műholdasoknak is, attól, hogy Győrben van DIGIKÁBELEN?, ha jól értettem?
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82331) kiseto, 2010-08-15 00:16:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ale

Tagság: 2008-04-01 09:49:24 Tagszám: #57785 Hozzászólások: 328 |
82334. Elküldve: 2010-08-15 08:44:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29214.] |
A Digisporton eddig analógon is volt kapcsolójel. Mi történhetett? A Tarrnál szállt el, vagy a Diginél? Egyébként digitálison tökéletes,16:9, jó kép, Sport tv-t agyonveri minőségben.
|
| | | [válaszok erre: #82337] |
|
|
Törzstag
|
|
 zoláj

Tagság: 2008-08-05 18:38:29 Tagszám: #62232 Hozzászólások: 259 |
82333. Elküldve: 2010-08-15 08:01:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29215.] |
Ezt a mocsok terroristát négy éve próbálja kicsinálni a UPC,MagyarTelekom(EZEK A DEMOKRATIKUS INTÉZMÉNYEK) és valahogy mindig sikerült beintenie nekik.Ha komoly beosztásban dolgoztál volna akkor tudnod kellene hogy néha diktatórikus módszereket kell bevetni hogy valamit el lehessen érni.Sokkal jobb minőséget is lehetne értékesíteni de még most erre van igény ,2900 ft- 56 csatorna.
Honnan veszed hogy mocsok bandával van dolgod?Talán alkalmazott voltál és lapátra tettek?
zoláj
|
| | | [válaszok erre: #82338] |
[előzmény: (82329) agronimus, 2010-08-14 21:16:09] |
|
Haladó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82332. Elküldve: 2010-08-15 07:27:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29216.] |
Szia,nem tudom hogy ezen miért háborodsz fel ennyire mikor így működik ez a dolog az egész világon ahol több műholdas szolgáltató van...Azért veszi meg magának a jogot hogy előfizetőket szerezzen illetve megtartson.Nem azért költ rá euromilliókat hogy átadja a többieknek lásd francia,lengyel,illetve amíg nem fúzionáltak olasz,spanyol(,hisz ezzel nagyot bukna,mert ha megtalálható lenne ez a csatorna más szolgáltatónál is,akkor mindenki menekülne a digitől...Itt a legnagyobb baj,hogy a leggyengébb szolgáltatóhoz kerültek a jogok...Véleményem szerint ezeket az euromilliókat inkább műszaki fejlesztésekre fordították volna...
|
| | | [válaszok erre: #82336 #82340] |
[előzmény: (82329) agronimus, 2010-08-14 21:16:09] |
|
Törzstag
|
|
 kiseto

Tagság: 2006-02-10 09:53:21 Tagszám: #26843 Hozzászólások: 28 |
82331. Elküldve: 2010-08-15 00:16:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29217.] |
Györben
|
| | | [válaszok erre: #82335] |
[előzmény: (82298) Kótyagos, 2010-08-14 08:51:26] |
|
Zöldfülű
|
|
 kiseto

Tagság: 2006-02-10 09:53:21 Tagszám: #26843 Hozzászólások: 28 |
82330. Elküldve: 2010-08-15 00:13:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29218.] |
van benne nb1
pl engem csak ez érdekel
nekem csak magyar csapatért dobban a szívem mégha magyar narancs is de a milyenk
|
| | |
[előzmény: (82313) NoOne, 2010-08-14 12:11:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82329. Elküldve: 2010-08-14 21:16:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29219.] |
azert nem ajanlott tobbet az eurosport mert nekik mar veszteseges lett volna, mig a "nagy" digisportnak minden penzt meger..illetve loszart. ajanlani akarmennyit tudnak fizetni mar ugysem fognak mert addigra tonkremegy a kis digikedet.
ezert mocsokbanda, mert egy talib terrorista banda erkolcseivel intezi az ugyeit.
|
| | | [válaszok erre: #82332 #82333] |
[előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00] |
|
Kezdő
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
82328. Elküldve: 2010-08-14 18:46:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29220.] |
Akkor elemezzünk meg válaszolgassunk egy picikét:
"Egy másik topicban is eléggé durva hozzászólásodért többen rád szóltak."
Más sarkíthat, én nem? Ez a durva? A munkanélküliek egy nagy része pedig azt csinálja, amit írtam. A népesség egy részét emeltem ki. Egy szóval sem írtam, hogy ez mindenkire vonatkozik.
"Nem kellene egy kicsit magadba fordulni és 3-ig számolni?"
Itt a válaszom egyszerű: nem.
"Most akár hova megyek,mindenhol negatív hozzászólásod van."
Igen, mert 2-3 naponta írok egy hozzászólást, akkor már mindenhol azt látod?
"nem érdekel ki vagy ,de egy picikét figyelj oda,hogy sérthető is lehet a beszólásod."
Elhiheted, hogy én sem szeretnélek megismerni. :) Az illető dobálózhatott "mocsok banda" kifejezésekkel, ez nem volt sértő? Ez nem számít beszólásnak? Szerinted az ott dolgozók mit éreznének amikor olvasnák ezeket a szavakat?
"Ne haragudj de ezeken a helyeken ahova egy pillanatra beugrassz nem szoktunk egymásnak beszólni,csak segíteni.Ha nem tudok segíteni megvárom azt aki tud és elraktározom magamba,de rosszindulatú hozzászólásokkal ebben a nehéz időben nem cseszegetek senkit,pláne,ha segíteni nem tudok. "
Ki szólt be? Ne egy fórumon várj már segítséget ilyen ügyben...
Mi volt ebben a két mondatomban olyan nagyon sértő, amivel ilyen "indulatokat" váltottam ki?
|
| | |
[előzmény: (82327) tonio51, 2010-08-14 18:20:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tonio51

Tagság: 2006-04-24 13:03:33 Tagszám: #29926 Hozzászólások: 687 |
82327. Elküldve: 2010-08-14 18:20:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29221.] |
Szia ! Egy másik topicban is eléggé durva hozzászólásodért többen rád szóltak.Nem kellene egy kicsit magadba fordulni és 3-ig számolni?Most akár hova megyek,mindenhol negatív hozzászólásod van. nem érdekel ki vagy ,de egy picikét figyelj oda,hogy sérthető is lehet a beszólásod.Ne haragudj de ezeken a helyeken ahova egy pillanatra beugrassz nem szoktunk egymásnak beszólni,csak segíteni.Ha nem tudok segíteni megvárom azt aki tud és elraktározom magamba,de rosszindulatú hozzászólásokkal ebben a nehéz időben nem cseszegetek senkit,pláne,ha segíteni nem tudok.
A2SE
Üdv.: tonio51
"Egy újszülöttnek minden új"AMIKO ALIEN 2+, Opticum 9500 HD2CI2CXE PVR Plusz."Az öregkort nem megélni, hanem elviselni nehéz!"
|
| | | [válaszok erre: #82328] |
[előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00] |
|
Törzstag
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82326. Elküldve: 2010-08-14 18:12:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29222.] |
igen észrevettem!! csak azt nem értem miért kell levenni rola ha egyszer már rajta van!!! most amugy szuper!!
hajrá digi
|
| | |
[előzmény: (82321) Kótyagos, 2010-08-14 17:29:00] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82325. Elküldve: 2010-08-14 18:08:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29223.] |
Ez így igaz nem itt kell mocskolni hanem a gyönyörű szolgáltatótoknál aki már csak azért sem teszi be mert a digi adja.ennyi......
|
| | |
[előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00] |
|
|
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
82324. Elküldve: 2010-08-14 18:00:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29224.] |
"mocsok banda"
Verseny van a piacon öreg. Miért nem ajánlott többet az általad favorizált tv társaság?
|
| | | [válaszok erre: #82325 #82327 #82329] |
[előzmény: (82314) agronimus, 2010-08-14 13:49:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82323. Elküldve: 2010-08-14 17:58:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29225.] |
Ugy legyen.
|
| | |
[előzmény: (82314) agronimus, 2010-08-14 13:49:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|