Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (98/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 

Juve



Tagság: 2009-10-29 12:03:57
Tagszám: #79134
Hozzászólások: 592
82347. Elküldve: 2010-08-15 14:04:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29201.]

A beltérit dobd el, a Digire meg fizess elő.
[előzmény: (82345) bobpapa, 2010-08-15 13:50:14]
Törzstag
Juve adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gnővér



Tagság: 2005-03-03 21:17:32
Tagszám: #16351
Hozzászólások: 1988
82346. Elküldve: 2010-08-15 13:55:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29202.]

Dili elvonóba menjél, ott a többi "beteg" is.

icon11.gif

Ha itt akarsz maradni, akkor minimum egy mini csomag kellene.

icon50.gif


Gnővér
[előzmény: (82345) bobpapa, 2010-08-15 13:50:14]
Kiváló dolgozó
gnővér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bobpapa



Tagság: 2009-12-23 00:16:18
Tagszám: #80891
Hozzászólások: 36
82345. Elküldve: 2010-08-15 13:50:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29203.]

Sziasztok

Van egy orton 4100c-s beltérim. 3-4 hétig nem használtam és most azt tapasztaltam hogy hiába pötyögöm be a kodot semmi nem jön csak a kodolatlan.
valaki azt irta,hogy ez már nem nagra2, hanem 3, de emberek az nem a UPC-é? Én meg a digi tv-t szeretném nézni.

Valaki tud segiteni abban hogy tudjam nézni az orton4100c-s beltérimen a digi tv-t?

elöre is köszi
[válaszok erre: #82346 #82347 #82349]
Zöldfülű
bobpapa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82344. Elküldve: 2010-08-15 13:18:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29204.]

Ha megnézed a sportközvetítési jogokat,ez külföldön már nagyon rég így működik...Nézz utána.Nekünk ez még új,bosszankodunk rajta,majd hozzászokunk.Mit szólok ehhez?Én se örülök neki,3év alatt negyedjére váltottam szolgáltatót!:)
[előzmény: (82340) agronimus, 2010-08-15 12:26:33]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoláj



Tagság: 2008-08-05 18:38:29
Tagszám: #62232
Hozzászólások: 259
82343. Elküldve: 2010-08-15 12:36:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29205.]

Ez így van,mindenképpen az előfizetők nyertek azzal hogy a Digi betört a magyar piacra vagy akárhová.Lehet jobbat,de sokkal drágábban máshonnan rendelni.Ott a T-SAt (HD beltérivel kezdtek,most meg szorják az SD-beltériket).Azt azért nem kellene elfelejteni hogy mikor alakult meg a DIGI és mikor a többi mamut vállalat,milyen anyagi forrással rendelkezik eggyik vagy a másik.A műszaki át alakulásra szükség van és mihamarabb be fog következni.

zoláj
[előzmény: (82338) zöldalma-sz, 2010-08-15 10:29:10]
Haladó
zoláj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82342. Elküldve: 2010-08-15 12:33:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29206.]

Most csináltam egy lekérdezést Hyundai Dual-on 1002-re és egy csomó UPC-s adót behozott pl. Filmmúzeum, deko, de kép nincs alatta.Tegnap ezt nem csinálta.

Kótyagos
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
82341. Elküldve: 2010-08-15 12:33:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29207.]

Ráadásul a sokak által mindig felhozott csatorna, hogy ők miért Digi előfizetők azt még nem is írtad. /discovery-k/
[előzmény: (82340) agronimus, 2010-08-15 12:26:33]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82340. Elküldve: 2010-08-15 12:26:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29208.]

"így működik ez a dolog az egész világon"

ha igy mukodne a digi ott allna max. 10 csatornaval, mert a UPC az anyacege altal tulajdonolt chellomedia-s csatikat ugyanugy lehetetlen feltetelekkel adna csak tovabb, aztan se sport1-2, se spektrum, se tv paprika, se dekotv se minimax nem lenne. na ehhez mitszolnal? szerencsere a upc nem olyan szorostalpu mint a digi.
[válaszok erre: #82341 #82344] [előzmény: (82332) enrico1, 2010-08-15 07:27:50]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82339. Elküldve: 2010-08-15 10:59:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29209.]

Imádkozzál............
[előzmény: (82337) joco79, 2010-08-15 10:24:19]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82338. Elküldve: 2010-08-15 10:29:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29210.]

Ha a Digi nem verte volna le az árakat még mindig 5-6 ezerért tv-znénk UPC áron, és nem lenne például T-Sat és társaik...

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[válaszok erre: #82343] [előzmény: (82333) zoláj, 2010-08-15 08:01:56]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82337. Elküldve: 2010-08-15 10:24:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29211.]

a digimüholdason sincs kapcsolojel a digisporton megint!!!! mit bal... kodnak el megint??? nem értem énezt ami jo mi a fenéért kell elrontani!!! most megint imátkozom hogy a liverpool meccsre jo legyen!!

hajrá digi
[válaszok erre: #82339] [előzmény: (82334) ale, 2010-08-15 08:44:38]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
82336. Elküldve: 2010-08-15 09:38:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29212.]

"Véleményem szerint ezeket az euromilliókat inkább műszaki fejlesztésekre fordították volna..."
Pontosan így van. És ebben az esetben a kiváló minőség miatt itt állnának sorba az emberek előfizetési szándékkal.
És amikor meg lenne az 5-600 ezer, vagy több kuncsaft, utána lehetne gondolkodni sport csatorna indításon.
[előzmény: (82332) enrico1, 2010-08-15 07:27:50]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82335. Elküldve: 2010-08-15 08:51:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29213.]

DE,mi a garancia, hogy bekerül a SPORT M a műholdasoknak is, attól, hogy Győrben van DIGIKÁBELEN?, ha jól értettem?

Kótyagos
[előzmény: (82331) kiseto, 2010-08-15 00:16:20]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82334. Elküldve: 2010-08-15 08:44:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29214.]

A Digisporton eddig analógon is volt kapcsolójel. Mi történhetett? A Tarrnál szállt el, vagy a Diginél? Egyébként digitálison tökéletes,16:9, jó kép, Sport tv-t agyonveri minőségben.
[válaszok erre: #82337]
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoláj



Tagság: 2008-08-05 18:38:29
Tagszám: #62232
Hozzászólások: 259
82333. Elküldve: 2010-08-15 08:01:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29215.]

Ezt a mocsok terroristát négy éve próbálja kicsinálni a UPC,MagyarTelekom(EZEK A DEMOKRATIKUS INTÉZMÉNYEK) és valahogy mindig sikerült beintenie nekik.Ha komoly beosztásban dolgoztál volna akkor tudnod kellene hogy néha diktatórikus módszereket kell bevetni hogy valamit el lehessen érni.Sokkal jobb minőséget is lehetne értékesíteni de még most erre van igény ,2900 ft- 56 csatorna.
Honnan veszed hogy mocsok bandával van dolgod?Talán alkalmazott voltál és lapátra tettek?


zoláj
[válaszok erre: #82338] [előzmény: (82329) agronimus, 2010-08-14 21:16:09]
Haladó
zoláj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82332. Elküldve: 2010-08-15 07:27:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29216.]

Szia,nem tudom hogy ezen miért háborodsz fel ennyire mikor így működik ez a dolog az egész világon ahol több műholdas szolgáltató van...Azért veszi meg magának a jogot hogy előfizetőket szerezzen illetve megtartson.Nem azért költ rá euromilliókat hogy átadja a többieknek lásd francia,lengyel,illetve amíg nem fúzionáltak olasz,spanyol(,hisz ezzel nagyot bukna,mert ha megtalálható lenne ez a csatorna más szolgáltatónál is,akkor mindenki menekülne a digitől...Itt a legnagyobb baj,hogy a leggyengébb szolgáltatóhoz kerültek a jogok...Véleményem szerint ezeket az euromilliókat inkább műszaki fejlesztésekre fordították volna...
[válaszok erre: #82336 #82340] [előzmény: (82329) agronimus, 2010-08-14 21:16:09]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiseto



Tagság: 2006-02-10 09:53:21
Tagszám: #26843
Hozzászólások: 28
82331. Elküldve: 2010-08-15 00:16:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29217.]

Györben
[válaszok erre: #82335] [előzmény: (82298) Kótyagos, 2010-08-14 08:51:26]
Zöldfülű
kiseto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiseto



Tagság: 2006-02-10 09:53:21
Tagszám: #26843
Hozzászólások: 28
82330. Elküldve: 2010-08-15 00:13:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29218.]

van benne nb1
pl engem csak ez érdekel
nekem csak magyar csapatért dobban a szívem mégha magyar narancs is de a milyenk
[előzmény: (82313) NoOne, 2010-08-14 12:11:07]
Zöldfülű
kiseto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82329. Elküldve: 2010-08-14 21:16:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29219.]

azert nem ajanlott tobbet az eurosport mert nekik mar veszteseges lett volna, mig a "nagy" digisportnak minden penzt meger..illetve loszart. ajanlani akarmennyit tudnak fizetni mar ugysem fognak mert addigra tonkremegy a kis digikedet.
ezert mocsokbanda, mert egy talib terrorista banda erkolcseivel intezi az ugyeit.
[válaszok erre: #82332 #82333] [előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
82328. Elküldve: 2010-08-14 18:46:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29220.]

Akkor elemezzünk meg válaszolgassunk egy picikét:
"Egy másik topicban is eléggé durva hozzászólásodért többen rád szóltak."
Más sarkíthat, én nem? Ez a durva? A munkanélküliek egy nagy része pedig azt csinálja, amit írtam. A népesség egy részét emeltem ki. Egy szóval sem írtam, hogy ez mindenkire vonatkozik.

"Nem kellene egy kicsit magadba fordulni és 3-ig számolni?"
Itt a válaszom egyszerű: nem.

"Most akár hova megyek,mindenhol negatív hozzászólásod van."
Igen, mert 2-3 naponta írok egy hozzászólást, akkor már mindenhol azt látod?

"nem érdekel ki vagy ,de egy picikét figyelj oda,hogy sérthető is lehet a beszólásod."
Elhiheted, hogy én sem szeretnélek megismerni. :) Az illető dobálózhatott "mocsok banda" kifejezésekkel, ez nem volt sértő? Ez nem számít beszólásnak? Szerinted az ott dolgozók mit éreznének amikor olvasnák ezeket a szavakat?

"Ne haragudj de ezeken a helyeken ahova egy pillanatra beugrassz nem szoktunk egymásnak beszólni,csak segíteni.Ha nem tudok segíteni megvárom azt aki tud és elraktározom magamba,de rosszindulatú hozzászólásokkal ebben a nehéz időben nem cseszegetek senkit,pláne,ha segíteni nem tudok. "
Ki szólt be? Ne egy fórumon várj már segítséget ilyen ügyben...

Mi volt ebben a két mondatomban olyan nagyon sértő, amivel ilyen "indulatokat" váltottam ki?
[előzmény: (82327) tonio51, 2010-08-14 18:20:29]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tonio51



Tagság: 2006-04-24 13:03:33
Tagszám: #29926
Hozzászólások: 687
82327. Elküldve: 2010-08-14 18:20:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29221.]

Szia ! Egy másik topicban is eléggé durva hozzászólásodért többen rád szóltak.Nem kellene egy kicsit magadba fordulni és 3-ig számolni?Most akár hova megyek,mindenhol negatív hozzászólásod van. nem érdekel ki vagy ,de egy picikét figyelj oda,hogy sérthető is lehet a beszólásod.Ne haragudj de ezeken a helyeken ahova egy pillanatra beugrassz nem szoktunk egymásnak beszólni,csak segíteni.Ha nem tudok segíteni megvárom azt aki tud és elraktározom magamba,de rosszindulatú hozzászólásokkal ebben a nehéz időben nem cseszegetek senkit,pláne,ha segíteni nem tudok.

A2SE
Üdv.: tonio51
"Egy újszülöttnek minden új"AMIKO ALIEN 2+, Opticum 9500 HD2CI2CXE PVR Plusz."Az öregkort nem megélni, hanem elviselni nehéz!"
[válaszok erre: #82328] [előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00]
Törzstag
tonio51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82326. Elküldve: 2010-08-14 18:12:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29222.]

igen észrevettem!! csak azt nem értem miért kell levenni rola ha egyszer már rajta van!!! most amugy szuper!!

hajrá digi
[előzmény: (82321) Kótyagos, 2010-08-14 17:29:00]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82325. Elküldve: 2010-08-14 18:08:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29223.]

Ez így igaz nem itt kell mocskolni hanem a gyönyörű szolgáltatótoknál aki már csak azért sem teszi be mert a digi adja.ennyi......
[előzmény: (82324) szunti, 2010-08-14 18:00:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
82324. Elküldve: 2010-08-14 18:00:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29224.]

"mocsok banda"
Verseny van a piacon öreg. Miért nem ajánlott többet az általad favorizált tv társaság?
[válaszok erre: #82325 #82327 #82329] [előzmény: (82314) agronimus, 2010-08-14 13:49:45]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82323. Elküldve: 2010-08-14 17:58:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29225.]

Ugy legyen. icon42.gif
[előzmény: (82314) agronimus, 2010-08-14 13:49:45]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011399030685425 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail