Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (92/45
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

isapi58



Tagság: 2009-06-23 15:59:26
Tagszám: #75614
Hozzászólások: 221
82249. Elküldve: 2010-08-13 05:41:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29301.]

icon32.gif
[előzmény: (82248) taurus, 2010-08-13 05:28:49]
Haladó
isapi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82248. Elküldve: 2010-08-13 05:28:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29302.]

Ezt most nem értem . Azért szeretem mert nincs a Digin?

Szeretném a Digisportot is és az tudtommal van a Dilin.

De nem adok érte nekik 1200 sem. Fulladjanak bele a csatornájukba.

[válaszok erre: #82249 #82250] [előzmény: (82247) digi, 2010-08-12 20:59:24]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82247. Elküldve: 2010-08-12 20:59:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29303.]

De csak azért, mert nincs a DIGI-n! :-)
[válaszok erre: #82248] [előzmény: (82246) taurus, 2010-08-12 19:56:19]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82246. Elküldve: 2010-08-12 19:56:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29304.]

A Filmmúzeumot. icon42.gif
[válaszok erre: #82247] [előzmény: (82245) digi, 2010-08-12 19:32:18]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82245. Elküldve: 2010-08-12 19:32:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29305.]

Eddig nem volt amit dicsért, az tuti!
[válaszok erre: #82246] [előzmény: (82242) Satlina, 2010-08-12 14:38:16]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82244. Elküldve: 2010-08-12 15:42:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29306.]

Hát keresni kellene. icon42.gif
[előzmény: (82242) Satlina, 2010-08-12 14:38:16]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82243. Elküldve: 2010-08-12 14:38:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29307.]

Nem a tévéről volt szó, hanem a "hírről"...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (82241) taurus, 2010-08-12 14:35:06]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satlina



Tagság: 2007-03-21 16:08:26
Tagszám: #43034
Hozzászólások: 1356
82242. Elküldve: 2010-08-12 14:38:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29308.]


Egyáltalán van olyan (magyar) TV csatorna, amit nem kifogásolsz ? icon25.gif icon72.gif icon18.gif
[válaszok erre: #82244 #82245] [előzmény: (82241) taurus, 2010-08-12 14:35:06]
Kiváló dolgozó
Satlina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82241. Elküldve: 2010-08-12 14:35:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29309.]

Miért borzalom azatévé?

Hiszen van rá igény.

Nekem a HÍRtévé az Echo is borzalom. icon49.gif
[válaszok erre: #82242 #82243] [előzmény: (82239) attila.scourgeofgod, 2010-08-12 11:45:17]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
82240. Elküldve: 2010-08-12 14:19:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29310.]

Elég ratyi.
"a két említett műholdas DTH-platorm pedig duplikáltan kódolt változatban ugyancsak sugározza annak egyes programját."
Ez sem igaz pl. :)
[előzmény: (82239) attila.scourgeofgod, 2010-08-12 11:45:17]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82239. Elküldve: 2010-08-12 11:45:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29311.]

Idézet:
Október 1-től új műholdra, a nyugati 1 fokon található Thor 6-ra költözik, és a UPC Direct szolgáltatásának része lesz a baloldalinak tartott ATV.



1. Eddig is a szolgáltatás része volt
2. Biztos rendkívül fontos volt beleírni, hogy baloldali...

Ha már korrekt hírt akarsz ezzel kapcsolatban olvasni, ott van Kardos cikke, ennek a borzalomnak is az a forrása: http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/muholdat-valt-az-atv-a-upc-direct-lesz-a-kabeles-eloszto.html?Itemid=2



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82240 #82241 #82268] [előzmény: (82237) sanyo2122, 2010-08-12 09:58:32]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
82238. Elküldve: 2010-08-12 10:37:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29312.]

A DIGI előfizetőit nem érinti a változás, mert továbbra is a DIGI csomagjából vehetik.
Egyébként megmarad az AMOS műholdon is, a T-SAT szolgáltatás részeként.
[előzmény: (82237) sanyo2122, 2010-08-12 09:58:32]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyo2122



Tagság: 2009-08-24 17:58:15
Tagszám: #77157
Hozzászólások: 200
82237. Elküldve: 2010-08-12 09:58:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29313.]

Október 1-töl Thor 6 müholdon az ATV !!!! UPC lesz az elosztója!!!!!
http://www.karpatmedia.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=958:upc-direct-oda-koeltoezik-az-atv-is&catid=1:friss-hirek
[válaszok erre: #82238 #82239]
Haladó
sanyo2122 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex74



Tagság: 2010-01-21 16:15:07
Tagszám: #81511
Hozzászólások: 13
82236. Elküldve: 2010-08-11 19:50:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29314.]

Ezeket amiket írtál már le ellenőriztem,én is a fejre gondolok,a beltérim egy 2-hónapos fekete HUMAX ,minden esetre nagyon szépen köszönöm
[előzmény: (82235) Barczik L, 2010-08-11 18:46:28]
Zöldfülű
alex74 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
82235. Elküldve: 2010-08-11 18:46:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29315.]

Ha nincs nagy felhő a műhold felé ellenőrizd a csatlakozásokat az LNB kábelén!
Csavard le az F csatlakozót és nézd meg nincs e beoxidálódva elszakadva Stb!

2., LNB csere
3.,Box csere


Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #82236] [előzmény: (82234) alex74, 2010-08-11 18:22:03]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex74



Tagság: 2010-01-21 16:15:07
Tagszám: #81511
Hozzászólások: 13
82234. Elküldve: 2010-08-11 18:22:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29316.]

Légyszíves segítsen valaki abban miért pixelesedik pl: ATV CARTONETWORK,PAPRIKA TV és még pár adó a többi adó tökéletes a jelszint a felsorolt adóknál fel le ugrál a jelszint 60%-87% között
[válaszok erre: #82235]
Zöldfülű
alex74 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d@vid



Tagság: 2010-06-17 11:33:43
Tagszám: #86049
Hozzászólások: 4
82233. Elküldve: 2010-08-10 13:14:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29317.]

hyundai HSS-5160NA hoz mikor várható szoftver frisítés már évek óta ugyanaz van és bugokat kijavíthatnák
Zöldfülű
d@vid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82232. Elküldve: 2010-08-10 10:45:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29318.]

Egész jól néz ki kívülről ez a Hyundai HSS-5160NA.
De a használati utasítás alapján a belső kis kiegészíttéssel, de ugyanaz. Lehet hogy most hülyeséget mondok, de szerintem hasonlóan "buta" mint a többi hjúúndáj.
Egyet nagyon hiányolok rólak, méghozá a scart loop...nekem nagyon hiányzik róla. Szükségem lenne rá. De ez van.

Amúgy nem lehetne valahogyan lecseréltetni pl humaxra I,II,III -ra?
Mindössze csak a scart loop miatt jobb lenne nekem.

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[előzmény: (82215) Amatőr61, 2010-08-09 17:37:19]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82231. Elküldve: 2010-08-09 23:20:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29319.]

Ha bérelsz valamit általában neked kell javíttatnod ha tönkre megy nálad.
villámcsapás,túláram stb stb
Ezt a lakásbiztosítóval el lehet sikálni,de digi nem veri az asztalt hogy mi is történt,csak ha látványos a hiba pl pohár víz,félig horpadt kasztni.
[előzmény: (82222) Atilu, 2010-08-09 20:24:27]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


matias01



Tagság: 2005-09-11 11:08:11
Tagszám: #21809
Hozzászólások: 822
82230. Elküldve: 2010-08-09 23:13:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29320.]

jaja az Animal Planet -en is már vagy 3 hete
[előzmény: (82229) sathaver, 2010-08-09 22:33:22]
Törzstag
matias01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
82229. Elküldve: 2010-08-09 22:33:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29321.]

Szinkronosak lettek a Discovery ID spottok
[válaszok erre: #82230] [előzmény: (82228) Amatőr61, 2010-08-09 22:32:12]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82228. Elküldve: 2010-08-09 22:32:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29322.]

Szia.

Igen, tényleg van egy előírás erre.
De lefogadom, hogy az említett készülék a határ innenső oldalán van, csupán az emberi kéz a 36 fokosnál melegebb műholdvevőket hajlamos túlértékelni...
[válaszok erre: #82229] [előzmény: (82227) stubyte, 2010-08-09 22:12:33]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
82227. Elküldve: 2010-08-09 22:12:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29323.]

Idézet:
a melegedés, önmagában nem hiba.



Nem néztem utána, de úgy emlékszem, hogy 45 foknál magasabb hőmérsékletű nem lehet lakótérben elhelyezett ilyen típusú berendezés. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #82228] [előzmény: (82203) Amatőr61, 2010-08-08 14:07:42]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82226. Elküldve: 2010-08-09 21:38:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29324.]

Szia.

City tv : Thor 5 műhold, 1° Nyugat, 11958 / V / 28000 / 7/8.

A másik lehetőség : Intelsat 12 műhold, 45° Kelet, 11632 / V / 20000 / 3/4, 8PSK, DVB-S2, azaz HD műholdvevő kell a vételéhez.
[előzmény: (82225) robi123, 2010-08-09 21:22:40]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robi123



Tagság: 2009-10-03 18:37:47
Tagszám: #78323
Hozzászólások: 61
82225. Elküldve: 2010-08-09 21:22:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29325.]

nem tudom már holjött
[válaszok erre: #82226] [előzmény: (82224) Robertooo, 2010-08-09 21:17:43]
Kezdő
robi123 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010866165161133 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail