| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82224. Elküldve: 2010-08-09 21:17:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29326.] |
Ha már nem jön, ahol jött, akkor elköltözött másik holdra. (Most nem tudom le ellenőrizni)
|
| | | [válaszok erre: #82225] |
[előzmény: (82223) robi123, 2010-08-09 21:07:49] |
|
|
|
|
 robi123

Tagság: 2009-10-03 18:37:47 Tagszám: #78323 Hozzászólások: 61 |
82223. Elküldve: 2010-08-09 21:07:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29327.] |
sziasztok valaki megtudná mondani hol tudom fogni a City tv zenei csatornát paraméterei köszi!
|
| | | [válaszok erre: #82224] |
|
|
Kezdő
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
82222. Elküldve: 2010-08-09 20:24:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29328.] |
Ez tetszik.
"BÉRLETI KONSTRUKCIÓ
- • A készülékekre örök garanciát vállalunk;"
Még szerencse ha elromlik nem nekem kell az ő tulajdonát javíttatnom.
|
| | | [válaszok erre: #82231] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
82221. Elküldve: 2010-08-09 20:13:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29329.] |
A beltériket nem lehet hangosítani csak halkítani!
Az az nyomd fel 100%-ra!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (82213) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-09 16:53:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eclairs

Tagság: 2006-04-27 19:50:15 Tagszám: #30034 Hozzászólások: 171 |
82220. Elküldve: 2010-08-09 19:02:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29330.] |
az akkor már egész jo..
|
| |
|
Haladó
|
|
 isapi58

Tagság: 2009-06-23 15:59:26 Tagszám: #75614 Hozzászólások: 221 |
82219. Elküldve: 2010-08-09 18:53:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29331.] |
1-2mp!
|
| | |
[előzmény: (82218) eclairs, 2010-08-09 18:51:18] |
|
Haladó
|
|
 eclairs

Tagság: 2006-04-27 19:50:15 Tagszám: #30034 Hozzászólások: 171 |
82218. Elküldve: 2010-08-09 18:51:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29332.] |
az mit jelent?mennyire gyorsan vált csatit?a hyundai sajna az 5másodperc..
|
| | | [válaszok erre: #82219] |
[előzmény: (82217) isapi58, 2010-08-09 18:44:25] |
|
Haladó
|
|
 isapi58

Tagság: 2009-06-23 15:59:26 Tagszám: #75614 Hozzászólások: 221 |
82217. Elküldve: 2010-08-09 18:44:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29333.] |
Jó készülék!
|
| | | [válaszok erre: #82218] |
[előzmény: (82216) eclairs, 2010-08-09 17:54:46] |
|
Haladó
|
|
 eclairs

Tagság: 2006-04-27 19:50:15 Tagszám: #30034 Hozzászólások: 171 |
82216. Elküldve: 2010-08-09 17:54:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29334.] |
annak mennyire gyors a menüje?
|
| | | [válaszok erre: #82217] |
[előzmény: (82215) Amatőr61, 2010-08-09 17:37:19] |
|
Haladó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82215. Elküldve: 2010-08-09 17:37:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29335.] |
Szia.
Azt adnak, ami van raktáron az adott területen.
Felénk a múlt héten pl. új Hyundai 5160-as készülékeket helyeztek ki.
http://www.digikabel.hu/Belteri_egysegek
|
| | | [válaszok erre: #82216 #82232] |
[előzmény: (82214) eclairs, 2010-08-09 16:54:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eclairs

Tagság: 2006-04-27 19:50:15 Tagszám: #30034 Hozzászólások: 171 |
82214. Elküldve: 2010-08-09 16:54:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29336.] |
hali!
társbeltérit szeretnék,melyik tipust ajánljátok,amit adnak is..állitolag a humax IV az jo,de azt meg nem adnak..igaz ez??hyundai 1165 kivételével,mert az egy szu..ok..köszi!
|
| | | [válaszok erre: #82215] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82213. Elküldve: 2010-08-09 16:53:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29337.] |
HUMAX-DIGI-1 beltérim van a tv-t 60%ra kell felhangosítani,a beltérit kb 50%ra hogy normálisan szoljon.Van egy másik beltérim annál nem kell ennyire fel erősiteni a tv-t.Két hete van nálam a humax nem tudom másnak van e ilyen hang problémája
|
| | | [válaszok erre: #82221] |
|
|
|
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82212. Elküldve: 2010-08-09 16:45:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29338.] |
Újra jó a DIGISPORT 16:9-ben ad.
Kótyagos
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pist_i

Tagság: 2008-12-11 22:56:23 Tagszám: #66622 Hozzászólások: 444 |
82211. Elküldve: 2010-08-08 23:12:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29339.] |
Köszönöm, de közben a tulaj felhívta az ügyfélszolgálatot
|
| | |
[előzmény: (82208) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-08 17:14:56] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82210. Elküldve: 2010-08-08 23:06:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29340.] |
Tőled nem.
|
| | |
[előzmény: (82209) webshark, 2010-08-08 22:55:05] |
|
|
|
|
 webshark

Tagság: 2006-02-25 22:42:20 Tagszám: #27653 Hozzászólások: 57 |
82209. Elküldve: 2010-08-08 22:55:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29341.] |
Na most éppen semmi nem jön az m1 m2 kivételével. Fura.
Saját kütyümmel kapcsolatban.
A szél elnyírta a bérelt kültéri egységen
a fejtartó konzol szegecseit.
Jött a szerelő és kábelkötözővel IDEIGLENESEN javított rajta jobb lett a jelszint. Megyeztünk abban hogy ez nem maradhat így. Erre a központon keresztül lejeleztem, hogy jó lenne (6 hét után) véglegesen megcsinálni, végülis én csak 20 méter kábel és a tartó árboc tulaja vagyok.(Átmenő csavarokkal akarja megoldani a fixálást)
Erre bemérgedt, hogy ezt miért csináltam.
Ugye ezért nem kérhet pénzt?
|
| | | [válaszok erre: #82210] |
|
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82208. Elküldve: 2010-08-08 17:14:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29342.] |
küld pm ben a számát.
|
| | | [válaszok erre: #82211] |
[előzmény: (82207) Pist_i, 2010-08-08 17:08:01] |
|
|
|
|
 Pist_i

Tagság: 2008-12-11 22:56:23 Tagszám: #66622 Hozzászólások: 444 |
82207. Elküldve: 2010-08-08 17:08:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29343.] |
Sziasztok!
A hunyadi beltéri azt írja ki, hogy SMATCARD_LEJÁRT. Piros kártyáról van szó.
Mit lehet tenni? Frissíti minden csatornán a kártyát, vagy van olyan ahol érdemesebb megvárni a frissítést?
|
| | | [válaszok erre: #82208] |
|
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
82206. Elküldve: 2010-08-08 14:33:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29344.] |
Nem örülnék.
Nem is azért írtam.
|
| | |
[előzmény: (82205) Amatőr61, 2010-08-08 14:31:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82205. Elküldve: 2010-08-08 14:31:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29345.] |
Szia.
Hm.
Tudom, többnyire nem lehet bizonyítani, de mégis : amennyiben Te lennél a szolgáltató, örülnél, ha az előfizetőid egy része szándékosan gyilkolászná a vasakat ?
|
| | | [válaszok erre: #82206] |
[előzmény: (82204) gombilaci, 2010-08-08 14:09:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
82204. Elküldve: 2010-08-08 14:09:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29346.] |
Magas fesz - kis amper csodákra képes...
|
| | | [válaszok erre: #82205] |
[előzmény: (82203) Amatőr61, 2010-08-08 14:07:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82203. Elküldve: 2010-08-08 14:07:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29347.] |
Szia.
Ez érdekes, alapból a Hyundai vasak melegszenek jobban.
Addig, amíg kifogástalanul működik, nem tudsz sok mindent tenni - a melegedés, önmagában nem hiba.
|
| | | [válaszok erre: #82204 #82227] |
[előzmény: (82200) upcfan, 2010-08-08 14:01:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82202. Elküldve: 2010-08-08 14:04:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29348.] |
Nem. Csak akkor cserélnak, ha a beltéri elromlott.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (82200) upcfan, 2010-08-08 14:01:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bogyo01

Tagság: 2007-10-05 08:01:26 Tagszám: #49991 Hozzászólások: 2211 |
82201. Elküldve: 2010-08-08 14:03:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29349.] |
Szerinted az m1/m2 hibája, hogy ócska minőségben látod a digin at adást? Az m1/m2 az EB-t HD-ban adja, nem tudom mit vársz tőlük. És mivel FTA elérhető HD-ben, ezért bárki csinálhatna belőle kiváló minőségű SD-t (műholdon az m2SD is kiváló és elérhető FTA).
Ha tudod, nézd meg légy szíves, hogy a Mindig-en milyen képet adnak SD adás esetén is!
DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
|
| | |
[előzmény: (82190) Tibi242, 2010-08-08 00:12:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 upcfan

Tagság: 2010-02-27 18:57:45 Tagszám: #82804 Hozzászólások: 165 |
82200. Elküldve: 2010-08-08 14:01:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29350.] |
sziasztok érdeklödnék hogy van e ojanra lehetöség hogy az egyik humax beltérimet kicseréltesem hjúdájra mert az egyik humax nagyon melegszik pedig az csak este van nézve. régen hjúndájom volt aval nem voltak ijen problémáim.
|
| | | [válaszok erre: #82202 #82203] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|