Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (104/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
82174. Elküldve: 2010-08-07 18:39:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29376.]


Szerinted:

ha betelefonál akkor gyorsan ránéz a telefonos kisasszony a mellette lévő monitorra és azonnal átkapcsol 16:9-re (mert éppen visszaugrott a beragadt gomb 4:3-ra) és minden megy rendesen?

Vagy hogy képzeled el ezeket a szituációkat? icon43.gif
[előzmény: (82173) Kótyagos, 2010-08-07 17:54:37]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82173. Elküldve: 2010-08-07 17:54:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29377.]

Nem javult meg.1272-re telefonálj be!
[válaszok erre: #82174] [előzmény: (82172) joco79, 2010-08-07 16:31:18]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82172. Elküldve: 2010-08-07 16:31:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29378.]

megint nyujtot a digisport remélem a német mecsre megjavul

hajrá digi
[válaszok erre: #82173 #82175]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
82171. Elküldve: 2010-08-07 10:02:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29379.]

Sziasztok!

Nálam a Humax IV-es beltérin is eltér az automata illetve letterbox képarány. Az automatán az előbb említett csatornák 16:9-esek, erősen szélesvásznúak, talán egy picit össze is vannak nyomódva, míg letterboxnál keskenyebb a szélessáv, csak akkor meg kockásabb a kép. Méretre talán ez lenne a legmegfelelőbb a 4:3-as CRT tévémen, de a kockásodás miatt már élvezhetetlenné válik. Ki fogom próbálni majd olyan hagyományos TV-n is, ahol a 4:3 mellett beállítható a 16:9 képarány is. Erre az enyém sajnos nem alkalmas.
[előzmény: (82170) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-06 22:38:51]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82170. Elküldve: 2010-08-06 22:38:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29380.]

m1,m2 , eurosporton spektrum,digisport 16:9
[válaszok erre: #82171] [előzmény: (82154) digi, 2010-08-05 22:51:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
82169. Elküldve: 2010-08-06 18:29:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29381.]

Igen, mindkét csati kódolatlan jelenleg.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82168. Elküldve: 2010-08-06 18:29:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29382.]

És ezért fognak kitiltani a fórumról, vagy legalábbis egy sárgalappal jutalmaznak majd!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
82167. Elküldve: 2010-08-06 18:28:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29383.]

az kódolatlan
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


satmix



Tagság: 2009-10-04 15:05:03
Tagszám: #78342
Hozzászólások: 347
82166. Elküldve: 2010-08-06 18:23:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29384.]

Tudom, hogy ez nem lesz bomba hir, de nalam a Eurosport es a CT24 meg mennek N2/be persze mar nem sokaig.
Ezt azert irom mert mindenhol a 100%kos lekapcsolasrol irtak mar napokkal ezelott. icon28.gif
[válaszok erre: #82167 #82168 #82169]
Törzstag
satmix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
82165. Elküldve: 2010-08-06 16:07:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29385.]

A teljes 16:9 -es kép és a letterbox-os 16:9-es kép között van azért differencia. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (82164) debrecen007, 2010-08-06 15:56:35]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


debrecen007



Tagság: 2010-07-28 11:42:24
Tagszám: #87218
Hozzászólások: 3
82164. Elküldve: 2010-08-06 15:56:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29386.]

Válaz 82087. szunti -nak
Ezt írtad:
"Pont 4:3-as képaránnyal sugározzák a 16:9-es klippeket... Ezért a streamben már nyújtott emberkékkel találkozhatsz. Ennyi."
Ez esetben meg kell nagyítani lineárisan és akkkor teljes 16:9 képet kapsz.
debrecen007
[válaszok erre: #82165] [előzmény: (82088) digi, 2010-08-04 14:18:06]
Zöldfülű
debrecen007 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82163. Elküldve: 2010-08-06 10:18:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29387.]

Köszi. Erről már megcsinálta. :)

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[előzmény: (82150) LiMiX, 2010-08-05 21:14:43]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82162. Elküldve: 2010-08-06 08:57:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29388.]

Így van. De a digin miért nyomott a logó? A képarány tökéletes, a logó nyomott. Ha belezoomolsz a logó tökéletesen kerek, a kép nyújtott. Ezt nem veszik észre?
[előzmény: (82161) yaksi, 2010-08-06 08:53:53]
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82161. Elküldve: 2010-08-06 08:53:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29389.]

Milyen kapcsolójelet?? A Sport 1-2 nem sugároz 16:9-ben, csak letterboxban. Mellesleg meg kapcsolójelet "felrakni" olyan csatornához lehet, amely sugározza műsorához ezt az információt. A Sport 1-2 nem ilyen. Tehát telefonálgathatsz Te, amíg lekopik az ujjad, a tárcsázástól. Amíg a csatorna nem küldi ezt az információt, addig senki nem is továbbítja a nézők felé.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #82162] [előzmény: (82152) Kótyagos, 2010-08-05 22:20:19]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82160. Elküldve: 2010-08-06 08:41:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29390.]

A kép tök jó, 16:9-es. De a logó miért ilyen nyomott?
[előzmény: (82157) mosógép, 2010-08-05 23:01:23]
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
82159. Elküldve: 2010-08-06 00:11:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29391.]

Sziasztok!

Ellenben minőségre szebb a szabadon elérhető Duna, mint a Digi tálalásában. Az Autonómia TV-n néha megy értelmes műsor...Duna HD-n meg lófütty a HD-s sugárzás.
[előzmény: (82158) digi, 2010-08-05 23:05:50]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82158. Elküldve: 2010-08-05 23:05:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29392.]

Nem tudom, én 16:9-es tv-n nézem, eddig a Duna alul-felül csíkos volt a DIGI-nél, míg a szabadon foghatón autó volt , teljes 16:9. Most a DIGI-n is teljes a kép auto beltérin.
[válaszok erre: #82159] [előzmény: (82157) mosógép, 2010-08-05 23:01:23]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
82157. Elküldve: 2010-08-05 23:01:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29393.]

Remek, 16:9-es, nézem a Győrt. icon32.gif
[válaszok erre: #82158 #82160] [előzmény: (82156) digi, 2010-08-05 22:58:56]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82156. Elküldve: 2010-08-05 22:58:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29394.]

És milyen a DIGI Sport?
[válaszok erre: #82157] [előzmény: (82155) mosógép, 2010-08-05 22:54:28]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
82155. Elküldve: 2010-08-05 22:54:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29395.]

Előbb a híradós hölgy olyan nyújtott volt, mintha rágógumiból készült volna. :)
[válaszok erre: #82156] [előzmény: (82154) digi, 2010-08-05 22:51:26]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82154. Elküldve: 2010-08-05 22:51:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29396.]

Szerintem van a Dunán is kapcsolójel.
[válaszok erre: #82155 #82170] [előzmény: (82153) mosógép, 2010-08-05 22:48:37]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
82153. Elküldve: 2010-08-05 22:48:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29397.]

Dunán nem! icon53.gif
[válaszok erre: #82154] [előzmény: (82139) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 19:29:23]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82152. Elküldve: 2010-08-05 22:20:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29398.]

Én betelefonáltam, hogy Sport 1, Sport 2-re is tegyenek kapcsolójelet, azt mondták jelezni fogják, ha sokan telefonálunk ezügybenis, szerintem megint lesz erdménye, talán már holnap is.Remélem lesz olyan aki hívja ezügyben őket.Rajtam kívül is...

Kótyagos
[válaszok erre: #82161]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82151. Elküldve: 2010-08-05 21:35:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29399.]

Szia.

Ideje volt már...

Miért késlekednek a HD adások beindításával, s hol van a DIGI-s HD vevő ?
A kártyás előfizetésről már írni sem merek...
[előzmény: (82138) joco79, 2010-08-05 19:11:48]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82150. Elküldve: 2010-08-05 21:14:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29400.]

Szia!

"Én a következőkröl tudok:
Thor 6 (0.8W) - 11900.00 HDVB-S (QPSK) - 28000 5/6 (44.0 Mbps) - NID:0 - TID:0
DigiTV
HDT3169_sw
HumaxDigi+3
SwDigi+4 "

Ezt te magad írtad, ott van benne a 3169 sw-t innét kell letölteni, a módszer csatorna +/- egyszerre megnyomni, valamelyik 11900 csatornán pl: pv-tv, Nat Geo wild stb stb
[válaszok erre: #82163] [előzmény: (82148) milan1991, 2010-08-05 21:10:40]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010522842407227 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail