| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 [Bukta]

Tagság: 2003-09-07 21:14:26 Tagszám: #6486 Hozzászólások: 2791 |
82174. Elküldve: 2010-08-07 18:39:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29376.] |
Szerinted:
ha betelefonál akkor gyorsan ránéz a telefonos kisasszony a mellette lévő monitorra és azonnal átkapcsol 16:9-re (mert éppen visszaugrott a beragadt gomb 4:3-ra) és minden megy rendesen?
Vagy hogy képzeled el ezeket a szituációkat?
|
| | |
[előzmény: (82173) Kótyagos, 2010-08-07 17:54:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82173. Elküldve: 2010-08-07 17:54:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29377.] |
Nem javult meg.1272-re telefonálj be!
|
| | | [válaszok erre: #82174] |
[előzmény: (82172) joco79, 2010-08-07 16:31:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82172. Elküldve: 2010-08-07 16:31:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29378.] |
megint nyujtot a digisport remélem a német mecsre megjavul
hajrá digi
|
| | | [válaszok erre: #82173 #82175] |
|
|
Törzstag
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
82171. Elküldve: 2010-08-07 10:02:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29379.] |
Sziasztok!
Nálam a Humax IV-es beltérin is eltér az automata illetve letterbox képarány. Az automatán az előbb említett csatornák 16:9-esek, erősen szélesvásznúak, talán egy picit össze is vannak nyomódva, míg letterboxnál keskenyebb a szélessáv, csak akkor meg kockásabb a kép. Méretre talán ez lenne a legmegfelelőbb a 4:3-as CRT tévémen, de a kockásodás miatt már élvezhetetlenné válik. Ki fogom próbálni majd olyan hagyományos TV-n is, ahol a 4:3 mellett beállítható a 16:9 képarány is. Erre az enyém sajnos nem alkalmas.
|
| | |
[előzmény: (82170) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-06 22:38:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82170. Elküldve: 2010-08-06 22:38:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29380.] |
m1,m2 , eurosporton spektrum,digisport 16:9
|
| | | [válaszok erre: #82171] |
[előzmény: (82154) digi, 2010-08-05 22:51:26] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
82169. Elküldve: 2010-08-06 18:29:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29381.] |
Igen, mindkét csati kódolatlan jelenleg.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82168. Elküldve: 2010-08-06 18:29:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29382.] |
És ezért fognak kitiltani a fórumról, vagy legalábbis egy sárgalappal jutalmaznak majd!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ateszko

Tagság: 2009-07-21 18:20:13 Tagszám: #76310 Hozzászólások: 786 |
82167. Elküldve: 2010-08-06 18:28:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29383.] |
az kódolatlan
|
| | |
[előzmény: (82166) satmix, 2010-08-06 18:23:29] |
|
Törzstag
|
|
 satmix

Tagság: 2009-10-04 15:05:03 Tagszám: #78342 Hozzászólások: 347 |
82166. Elküldve: 2010-08-06 18:23:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29384.] |
Tudom, hogy ez nem lesz bomba hir, de nalam a Eurosport es a CT24 meg mennek N2/be persze mar nem sokaig.
Ezt azert irom mert mindenhol a 100%kos lekapcsolasrol irtak mar napokkal ezelott.
|
| | | [válaszok erre: #82167 #82168 #82169] |
|
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
82165. Elküldve: 2010-08-06 16:07:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29385.] |
A teljes 16:9 -es kép és a letterbox-os 16:9-es kép között van azért differencia.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (82164) debrecen007, 2010-08-06 15:56:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 debrecen007

Tagság: 2010-07-28 11:42:24 Tagszám: #87218 Hozzászólások: 3 |
82164. Elküldve: 2010-08-06 15:56:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29386.] |
Válaz 82087. szunti -nak
Ezt írtad:
"Pont 4:3-as képaránnyal sugározzák a 16:9-es klippeket... Ezért a streamben már nyújtott emberkékkel találkozhatsz. Ennyi."
Ez esetben meg kell nagyítani lineárisan és akkkor teljes 16:9 képet kapsz.
debrecen007
|
| | | [válaszok erre: #82165] |
[előzmény: (82088) digi, 2010-08-04 14:18:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 milan1991

Tagság: 2008-01-31 21:43:19 Tagszám: #55244 Hozzászólások: 340 |
82163. Elküldve: 2010-08-06 10:18:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29387.] |
Köszi. Erről már megcsinálta. :)
Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
|
| | |
[előzmény: (82150) LiMiX, 2010-08-05 21:14:43] |
|
Törzstag
|
|
 ale

Tagság: 2008-04-01 09:49:24 Tagszám: #57785 Hozzászólások: 328 |
82162. Elküldve: 2010-08-06 08:57:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29388.] |
Így van. De a digin miért nyomott a logó? A képarány tökéletes, a logó nyomott. Ha belezoomolsz a logó tökéletesen kerek, a kép nyújtott. Ezt nem veszik észre?
|
| | |
[előzmény: (82161) yaksi, 2010-08-06 08:53:53] |
|
Törzstag
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82161. Elküldve: 2010-08-06 08:53:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29389.] |
Milyen kapcsolójelet?? A Sport 1-2 nem sugároz 16:9-ben, csak letterboxban. Mellesleg meg kapcsolójelet "felrakni" olyan csatornához lehet, amely sugározza műsorához ezt az információt. A Sport 1-2 nem ilyen. Tehát telefonálgathatsz Te, amíg lekopik az ujjad, a tárcsázástól. Amíg a csatorna nem küldi ezt az információt, addig senki nem is továbbítja a nézők felé.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #82162] |
[előzmény: (82152) Kótyagos, 2010-08-05 22:20:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ale

Tagság: 2008-04-01 09:49:24 Tagszám: #57785 Hozzászólások: 328 |
82160. Elküldve: 2010-08-06 08:41:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29390.] |
A kép tök jó, 16:9-es. De a logó miért ilyen nyomott?
|
| | |
[előzmény: (82157) mosógép, 2010-08-05 23:01:23] |
|
Törzstag
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
82159. Elküldve: 2010-08-06 00:11:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29391.] |
Sziasztok!
Ellenben minőségre szebb a szabadon elérhető Duna, mint a Digi tálalásában. Az Autonómia TV-n néha megy értelmes műsor...Duna HD-n meg lófütty a HD-s sugárzás.
|
| | |
[előzmény: (82158) digi, 2010-08-05 23:05:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82158. Elküldve: 2010-08-05 23:05:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29392.] |
Nem tudom, én 16:9-es tv-n nézem, eddig a Duna alul-felül csíkos volt a DIGI-nél, míg a szabadon foghatón autó volt , teljes 16:9. Most a DIGI-n is teljes a kép auto beltérin.
|
| | | [válaszok erre: #82159] |
[előzmény: (82157) mosógép, 2010-08-05 23:01:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
82157. Elküldve: 2010-08-05 23:01:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29393.] |
Remek, 16:9-es, nézem a Győrt.
|
| | | [válaszok erre: #82158 #82160] |
[előzmény: (82156) digi, 2010-08-05 22:58:56] |
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82156. Elküldve: 2010-08-05 22:58:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29394.] |
És milyen a DIGI Sport?
|
| | | [válaszok erre: #82157] |
[előzmény: (82155) mosógép, 2010-08-05 22:54:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
82155. Elküldve: 2010-08-05 22:54:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29395.] |
Előbb a híradós hölgy olyan nyújtott volt, mintha rágógumiból készült volna. :)
|
| | | [válaszok erre: #82156] |
[előzmény: (82154) digi, 2010-08-05 22:51:26] |
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82154. Elküldve: 2010-08-05 22:51:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29396.] |
Szerintem van a Dunán is kapcsolójel.
|
| | | [válaszok erre: #82155 #82170] |
[előzmény: (82153) mosógép, 2010-08-05 22:48:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
82153. Elküldve: 2010-08-05 22:48:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29397.] |
Dunán nem!
|
| | | [válaszok erre: #82154] |
[előzmény: (82139) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 19:29:23] |
|
Haladó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82152. Elküldve: 2010-08-05 22:20:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29398.] |
Én betelefonáltam, hogy Sport 1, Sport 2-re is tegyenek kapcsolójelet, azt mondták jelezni fogják, ha sokan telefonálunk ezügybenis, szerintem megint lesz erdménye, talán már holnap is.Remélem lesz olyan aki hívja ezügyben őket.Rajtam kívül is...
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82161] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82151. Elküldve: 2010-08-05 21:35:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29399.] |
Szia.
Ideje volt már...
Miért késlekednek a HD adások beindításával, s hol van a DIGI-s HD vevő ?
A kártyás előfizetésről már írni sem merek...
|
| | |
[előzmény: (82138) joco79, 2010-08-05 19:11:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LiMiX

Tagság: 2006-12-16 19:00:29 Tagszám: #38624 Hozzászólások: 1026 |
82150. Elküldve: 2010-08-05 21:14:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29400.] |
Szia!
"Én a következőkröl tudok:
Thor 6 (0.8W) - 11900.00 HDVB-S (QPSK) - 28000 5/6 (44.0 Mbps) - NID:0 - TID:0
DigiTV
HDT3169_sw
HumaxDigi+3
SwDigi+4 "
Ezt te magad írtad, ott van benne a 3169 sw-t innét kell letölteni, a módszer csatorna +/- egyszerre megnyomni, valamelyik 11900 csatornán pl: pv-tv, Nat Geo wild stb stb
|
| | | [válaszok erre: #82163] |
[előzmény: (82148) milan1991, 2010-08-05 21:10:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|