Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (115/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82149. Elküldve: 2010-08-05 21:11:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29401.]

Amúgy szerintem a Quad fej miatt nem akar letölteni semmit. marad 0% a csík.

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[előzmény: (82146) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 20:57:12]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82148. Elküldve: 2010-08-05 21:10:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29402.]

Nem működik.. viszont sikerült egy resetet nyomnom a diagnosztikában XD Most írogathatom be újra a tp adatokat. :) Nyomkodtam a távirányító gombjait piros 5X factory reset XD nAh mondom ez jó.

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[válaszok erre: #82150] [előzmény: (82146) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 20:57:12]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82147. Elküldve: 2010-08-05 21:10:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29403.]

Szia!

Menü/Telepítés/Tp szerkesztés-keresésnél keresd a 12643 H 27500-tp-t indítsd el a keresést és meglesz újra az RTL a helyén
[előzmény: (82133) kusza79, 2010-08-05 14:55:46]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82146. Elküldve: 2010-08-05 20:57:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29404.]

Akkor menj a TV6-ra, channel + / channel- -t nyomd meg egyszerre.
[válaszok erre: #82148 #82149] [előzmény: (82145) milan1991, 2010-08-05 20:53:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82145. Elküldve: 2010-08-05 20:53:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29405.]

Hyundai HSS-3169NA

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[válaszok erre: #82146] [előzmény: (82143) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 20:27:07]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
82144. Elküldve: 2010-08-05 20:36:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29406.]

Talán ez is az oka, hogy megy még mindig a THOR-ról, bár a kiírás szerint már tegnap leállt volna. Remélem még pár hónapig marad.
[előzmény: (82136) sanca2, 2010-08-05 16:08:35]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82143. Elküldve: 2010-08-05 20:27:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29407.]

Attól függ, milyen boxod van.
[válaszok erre: #82145] [előzmény: (82142) milan1991, 2010-08-05 20:22:37]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82142. Elküldve: 2010-08-05 20:22:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29408.]

Én a következőkröl tudok:
Thor 6 (0.8W) - 11900.00 HDVB-S (QPSK) - 28000 5/6 (44.0 Mbps) - NID:0 - TID:0
DigiTV
HDT3169_sw
HumaxDigi+3
SwDigi+4

Intelsat 10-02 (1.0W) - 12527.00 H
DVB-S (QPSK) - 27500 3/4 (38.6 Mbps) - NID:1 - TID:4
DigiTV

SW DL 1165
SW DL 5160

Intelsat 10-02 (1.0W) - 12608.00 H - Txp: 311 - Nyaláb: Spot 3 DVB-S (QPSK) - 27500 3/4 (38.5 Mbps) - NID:1 - TID:7
DigiTV

HDT1169
SW DL 9160
SW DL Digi+2

Intelsat 10-02 (1.0W) - 12643.00 H - Txp: 311 - Nyaláb: Spot 3 DVB-S (QPSK) - 27500 3/4 (38.5 Mbps) - NID:1 - TID:3

SW DL Digi+1

Intelsat 10-02 (1.0W) - 12723.00 H - Txp: 312 - Nyaláb: Spot 3 DVB-S (QPSK) - 27500 3/4 (39.6 Mbps) - NID:1 - TID:2
DigiTV

SW DL 1170
SW DL 5170
SW DL Digi+C

Na most ebből nekem melyik kéne. :)

Megtaláltam elvileg... megnézem jó-e :)
http://digitv.dotnetnuke.hu/Belt%C3%A9riegys%C3%A9gek/%C3%81ltal%C3%A1banaszoftverfriss%C3%ADt%C3%A9sr%C5%91l/tabid/88/Default.aspx

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[válaszok erre: #82143] [előzmény: (82120) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:15:57]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82141. Elküldve: 2010-08-05 20:16:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29409.]

Akkor a DIGI Sport és a Spektrum kipipálva! Lehet, nem hiába írogatunk?
[előzmény: (82099) szunti, 2010-08-04 14:40:04]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82140. Elküldve: 2010-08-05 19:34:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29410.]

Ha véletlen kitörölték, akkor a 4-es csatit szerintem, már, csak egy Gyári beállítások után lehet visszahozni. De ha újrakerestetsz, akkor lehet visszajön, de nem hinném, hogy 4-es számozást kapja majd meg. Én nem tudok most új csatirol. esetleg arról, hogy a Hallmark nevet vált.

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[előzmény: (82133) kusza79, 2010-08-05 14:55:46]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82139. Elküldve: 2010-08-05 19:29:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29411.]

Spektrumon is :)
[válaszok erre: #82153] [előzmény: (82138) joco79, 2010-08-05 19:11:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82138. Elküldve: 2010-08-05 19:11:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29412.]

van kapcsolojel a digisporton!!!!

hajrá digi
[válaszok erre: #82139 #82151]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vargacst



Tagság: 2008-11-06 10:52:26
Tagszám: #65257
Hozzászólások: 356
82137. Elküldve: 2010-08-05 18:02:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29413.]

Lehet, hogy a Nagra5+ tesztelik csak...
Várható volt, hogy aki soká lép az jár jobban mert nagyot tud lépni.

GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
[előzmény: (82117) lopici, 2010-08-05 08:15:55]
Törzstag
vargacst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
82136. Elküldve: 2010-08-05 16:08:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29414.]

Ezzel csak ez a baj icon50.gif

newpicture003.png
[válaszok erre: #82144] [előzmény: (82135) asr27, 2010-08-05 15:19:24]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


asr27



Tagság: 2010-05-19 10:27:23
Tagszám: #85114
Hozzászólások: 751
82135. Elküldve: 2010-08-05 15:19:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29415.]

Már megy az Intelsat 12-n is és szerintem elköltözik,hamarosan lekapcsolják a Thorrol
[válaszok erre: #82136] [előzmény: (82134) lesley, 2010-08-05 15:15:19]
Törzstag
asr27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lesley



Tagság: 2006-03-05 19:35:02
Tagszám: #28041
Hozzászólások: 200
82134. Elküldve: 2010-08-05 15:15:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29416.]

Hali!

A City Tv elköltözik vagy sem a mostani helyéről? A múltkor az Intelsat 12 hold volt a képernyőn kiírva, csak az nem tisztázódott hogy ott is lesz ,vagy csak ott lesz. Egyébként per pill. megy a City Tv.
[válaszok erre: #82135] [előzmény: (82128) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:45:25]
Haladó
lesley adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kusza79



Tagság: 2006-09-27 01:02:43
Tagszám: #35293
Hozzászólások: 127
82133. Elküldve: 2010-08-05 14:55:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29417.]

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy a digimről eltűnt az RTL Klub valószínű le lett törölve véletlenül. Azt hol tudom megkeresni és visszarakni, illetve a számozás most ugy van, hogy 1,2,3,5 a 4 re szeretném berakni az RTL-t. Ilyenkor az egészet át kell számoznom? Hyundai beltérim van

A másik kérdésem az, hogy mivel nagyon régen nem jártam itt a fórumon azt szeretném kérdezni, hogy van-e új csatorna illetve várható-e.
[válaszok erre: #82140 #82147]
Haladó
kusza79 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82132. Elküldve: 2010-08-05 12:53:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29418.]

Arra nevezed át az egészet amire akarod, de csak ha digit nézel vele töröld ki mindet és egy név alatt kell hozzáadni az összes TP-t.
[előzmény: (82131) barnika123, 2010-08-05 12:52:37]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


barnika123



Tagság: 2009-12-03 16:11:47
Tagszám: #80362
Hozzászólások: 89
82131. Elküldve: 2010-08-05 12:52:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29419.]

a thor és intelsat műholdon kivül van e még valami műhold hozzáadva?a thor3 elköltözött azon nekem sem talál semmit,a thor 5 és 6-ot nekem hotbirdnek irja ki,ha van neked hotbird próbáld meg azon.
[válaszok erre: #82132] [előzmény: (82125) solyom09, 2010-08-05 12:40:50]
Kezdő
barnika123 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


solyom09



Tagság: 2010-02-24 11:36:46
Tagszám: #82700
Hozzászólások: 40
82130. Elküldve: 2010-08-05 12:46:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29420.]

ok koszi
[előzmény: (82129) solyom09, 2010-08-05 12:46:21]
Zöldfülű
solyom09 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


solyom09



Tagság: 2010-02-24 11:36:46
Tagszám: #82700
Hozzászólások: 40
82129. Elküldve: 2010-08-05 12:46:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29421.]

amelyik linket kuldted onnan neztem en is
[válaszok erre: #82130] [előzmény: (82128) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:45:25]
Zöldfülű
solyom09 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82128. Elküldve: 2010-08-05 12:45:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29422.]

A city tv közben lehet elköltözött, reggel még ment a 11958-as TP-n. Illetve pár hete ezen az újabb TP-n van, nézd meg a flysaton, hogy amely TP-k nem jönnek van-e rajta még valami egyáltalán mert az utóbbi időben nagy volt a mozgolódás.
[válaszok erre: #82129 #82134] [előzmény: (82127) solyom09, 2010-08-05 12:43:27]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


solyom09



Tagság: 2010-02-24 11:36:46
Tagszám: #82700
Hozzászólások: 40
82127. Elküldve: 2010-08-05 12:43:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29423.]

az intelsat az ok a thor pl city tv es ami fta az nem
[válaszok erre: #82128] [előzmény: (82126) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:41:38]
Zöldfülű
solyom09 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82126. Elküldve: 2010-08-05 12:41:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29424.]

Most akkor egyik sem jön be sehonnan sem?
[válaszok erre: #82127] [előzmény: (82125) solyom09, 2010-08-05 12:40:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


solyom09



Tagság: 2010-02-24 11:36:46
Tagszám: #82700
Hozzászólások: 40
82125. Elküldve: 2010-08-05 12:40:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29425.]

az egesz tp probaltam de sikertelen lehet ,hogy megkotlott a cucc?
[válaszok erre: #82126 #82131] [előzmény: (82124) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:38:44]
Zöldfülű
solyom09 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010787010192871 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail