| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82124. Elküldve: 2010-08-05 12:38:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29426.] |
A thor és intelsat adatai egyazon hold neve alatt érdemes hozzáadni. Melyik TP-k nem jönnek? Egyébként van amelyik megszűnt az utóbbi időben, lehet azért nincs rajta jel.
|
| | | [válaszok erre: #82125] |
[előzmény: (82123) solyom09, 2010-08-05 12:34:51] |
|
|
|
|
 solyom09

Tagság: 2010-02-24 11:36:46 Tagszám: #82700 Hozzászólások: 40 |
82123. Elküldve: 2010-08-05 12:34:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29427.] |
az osszes tp hozza van adva amikor kerestetm le akkor a jel megszunik a thoron az intelsaton van.
|
| | | [válaszok erre: #82124] |
[előzmény: (82122) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:32:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82122. Elküldve: 2010-08-05 12:32:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29428.] |
Az összes TP hozzá van adva?
http://flysat.com/1west.php
Ha nincs írd be őket, alul vannak a digis TP-k adatai.
|
| | | [válaszok erre: #82123] |
[előzmény: (82121) solyom09, 2010-08-05 12:26:40] |
|
|
|
|
 solyom09

Tagság: 2010-02-24 11:36:46 Tagszám: #82700 Hozzászólások: 40 |
82121. Elküldve: 2010-08-05 12:26:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29429.] |
hello csinaltam egy gyari beallitast a hyundai belterin es nem jonnenk a thor 3 -as adok be. mit tegyek valami tipp? probaltam a tp szerkesztesnel de sikertelen
|
| | | [válaszok erre: #82122] |
[előzmény: (82120) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 12:15:57] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82120. Elküldve: 2010-08-05 12:15:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29430.] |
Nem mindegy melyik TP-n / csatornán vagy frissítés közben.
|
| | | [válaszok erre: #82121 #82142] |
[előzmény: (82115) milan1991, 2010-08-04 23:02:52] |
|
|
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
82119. Elküldve: 2010-08-05 12:13:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29431.] |
0:00-kor nyílt...
|
| |
|
Haladó
|
|
 Gmk87

Tagság: 2008-07-16 16:18:23 Tagszám: #61527 Hozzászólások: 736 |
82118. Elküldve: 2010-08-05 09:19:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29432.] |
Hétfőn és kedden este nekem sem nyílt, de szerdán már igen, úgyhogy valamit biztos ügyködnek.
|
| | |
[előzmény: (82117) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-05 08:15:55] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82117. Elküldve: 2010-08-05 08:15:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29433.] |
Fél éve van N3 kártyám, mégsem nyílik pár napja a Private Spice. Előtte mindig nyílt, úgyhogy nem az a gond.
|
| | | [válaszok erre: #82118 #82137] |
[előzmény: (82116) korgag, 2010-08-05 07:40:33] |
|
|
|
|
 korgag

Tagság: 2006-01-18 13:08:44 Tagszám: #25981 Hozzászólások: 170 |
82116. Elküldve: 2010-08-05 07:40:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29434.] |
A DIGI teljes nagra 3 kód alatt van
2010 08 04 óta
korgag
140 cm tányér,diskret motor,Vantage 7100 s,Globo 6010 cw,Yamaha erölködő 659,Samsung ful hd 121 cm smart tv--t-hom sat tv
|
| | | [válaszok erre: #82117] |
[előzmény: (82115) milan1991, 2010-08-04 23:02:52] |
|
Haladó
|
|
 milan1991

Tagság: 2008-01-31 21:43:19 Tagszám: #55244 Hozzászólások: 340 |
82115. Elküldve: 2010-08-04 23:02:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29435.] |
A Privát Spice csatit am mióta nem nyitják a kártyák?
Már nem mintha számítana de tegnap este feltűnt, mikor kapcsolgattam a hjúndáj boxot..
Másik kérdés... Miért nem lehet frissíteni az sw-t?
Az volt a problémám, hogy az istenért sem akarta beállítani az időt a box... mindig 00:00 -t írt XD
És az SW-t meg nem volt hajlandó frissíteni. A frissítő elindult de állandóan adatokra várakozik. Talán a Quad fej miatt lehet? (4TV)
Igaz mára már jól írja az időt.
Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
|
| | | [válaszok erre: #82116 #82120] |
|
|
Törzstag
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
82114. Elküldve: 2010-08-04 21:52:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29436.] |
Nem öröm, ezt is megértük, az a kód, amit most látsz a gépedben a leghosszabb életű lesz, többet nem változik.. Tedd el mementónak..
Üdv: StMiklos
|
| | |
[előzmény: (82105) kovacsszkv, 2010-08-04 21:05:36] |
|
Törzstag
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lacibá

Tagság: 2009-05-28 19:17:44 Tagszám: #74664 Hozzászólások: 498 |
82112. Elküldve: 2010-08-04 21:27:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29438.] |
Remelem is, ennyi jo tanacs elleneben, amit tolem kapott ...
|
| | |
[előzmény: (82110) Amatőr61, 2010-08-04 21:23:16] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
82111. Elküldve: 2010-08-04 21:26:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29439.] |
Minden elmúlik egyszer, ennek is vége lett. Azért könnyeket ne hullassunk...
|
| | |
[előzmény: (82109) kovacsszkv, 2010-08-04 21:21:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82110. Elküldve: 2010-08-04 21:23:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29440.] |
Szia.
Jó választás lesz, meghozza gyümölcsét.
|
| | | [válaszok erre: #82112] |
[előzmény: (82106) lacibá, 2010-08-04 21:18:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacsszkv

Tagság: 2008-12-25 18:48:34 Tagszám: #67263 Hozzászólások: 45 |
82109. Elküldve: 2010-08-04 21:21:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29441.] |
de eddig ment
|
| | | [válaszok erre: #82111 #82113] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 janooka

Tagság: 2004-10-12 11:18:32 Tagszám: #13157 Hozzászólások: 54 |
82108. Elküldve: 2010-08-04 21:20:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29442.] |
Remélem Neked sokkal jobb lett.
János
|
| | |
[előzmény: (82101) gerimur, 2010-08-04 17:32:08] |
|
Kezdő
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
82107. Elküldve: 2010-08-04 21:19:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29443.] |
Nyugodj bele!
Ha nincs előfizud akkor nem fog menni!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (82105) kovacsszkv, 2010-08-04 21:05:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lacibá

Tagság: 2009-05-28 19:17:44 Tagszám: #74664 Hozzászólások: 498 |
82106. Elküldve: 2010-08-04 21:18:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29444.] |
Ha ez igy all, es a klienseid nem panaszkodnak, johetsz hozzam is szerelni majd ha koltozkodes lesz.
|
| | | [válaszok erre: #82110] |
[előzmény: (82037) Rentner, 2010-08-03 20:25:45] |
|
Törzstag
|
|
 kovacsszkv

Tagság: 2008-12-25 18:48:34 Tagszám: #67263 Hozzászólások: 45 |
82105. Elküldve: 2010-08-04 21:05:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29445.] |
semmi nem jön és kód sem változott. nem értem
|
| | | [válaszok erre: #82107 #82114] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82104. Elküldve: 2010-08-04 21:03:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29446.] |
Miért szűnt volna meg
|
| | |
[előzmény: (82103) kovacsszkv, 2010-08-04 21:02:31] |
|
|
|
|
 kovacsszkv

Tagság: 2008-12-25 18:48:34 Tagszám: #67263 Hozzászólások: 45 |
82103. Elküldve: 2010-08-04 21:02:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29447.] |
kérdésem most már teljesen megszűnt a régi digi?
|
| | | [válaszok erre: #82104] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
82102. Elküldve: 2010-08-04 17:38:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29448.] |
Ha már ilyen nagy gond szakadt le a válladról, akkor az esti misére is menj el - Antinak egy kétszázast minimum!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (82101) gerimur, 2010-08-04 17:32:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gerimur

Tagság: 2009-02-28 17:55:09 Tagszám: #71175 Hozzászólások: 1651 |
82101. Elküldve: 2010-08-04 17:32:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29449.] |
Sziasztok mátol az ingyenes digi tv-n teljesen nagra 3-lett. Hála istennek.
|
| | | [válaszok erre: #82102 #82108] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82100. Elküldve: 2010-08-04 14:56:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29450.] |
Látod! Sajnálom! Ha egyet akarunk, mert akkor nem írtad, hogy én mást akarok, akkor mi a fenébe kötöttem volna bele!? Dehogy kötök én beléd!
|
| | |
[előzmény: (82099) szunti, 2010-08-04 14:40:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|