Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (55/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82024. Elküldve: 2010-08-03 19:30:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29526.]

Már stimmel a 8. is!

Csak megfogadtam Lacibá tanácsát.


icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82026] [előzmény: (82021) Barczik L, 2010-08-03 19:13:16]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82023. Elküldve: 2010-08-03 19:23:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29527.]

Es melyik szolgaltatonal? Hello HD?
[előzmény: (82019) isapi58, 2010-08-03 19:10:20]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82022. Elküldve: 2010-08-03 19:16:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29528.]

Szia.

Volt az már vagy 177, vagy egy kicsivel több is...:)
[előzmény: (82021) Barczik L, 2010-08-03 19:13:16]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
82021. Elküldve: 2010-08-03 19:13:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29529.]

Már meg ne haragudj de ha 7 LNB-t be tudtál állítani akkor a 8.-at miét nem?


Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #82022 #82024] [előzmény: (82014) Rentner, 2010-08-03 18:54:50]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82020. Elküldve: 2010-08-03 19:12:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29530.]

Nem, fontosabb a meret. Viszont a beallitas sem elhanyagolhato. Minel kisebb a lavor, annal pontosabban kell beallitani.
[válaszok erre: #82025 #82039] [előzmény: (82018) Rentner, 2010-08-03 19:08:49]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


isapi58



Tagság: 2009-06-23 15:59:26
Tagszám: #75614
Hozzászólások: 221
82019. Elküldve: 2010-08-03 19:10:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29531.]

Kelet 13-fok! CCW kulcsal!
[válaszok erre: #82023] [előzmény: (82017) lacibá, 2010-08-03 19:05:11]
Haladó
isapi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82018. Elküldve: 2010-08-03 19:08:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29532.]

Rosszabb nem lett, remélem majd esőben megmutatkozik a jósága.
De azért a beállitás a fontosabb?

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82020] [előzmény: (82016) lacibá, 2010-08-03 19:02:33]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82017. Elküldve: 2010-08-03 19:05:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29533.]

Zone Europat hol lehet nezni?
[válaszok erre: #82019] [előzmény: (82015) isapi58, 2010-08-03 19:00:48]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82016. Elküldve: 2010-08-03 19:02:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29534.]

Nem ertem, most jobb lett vagy rosszabb? Mert nekem jol van beallitva es nincs gondom se esoben, se viharban. Persze ez a merettol is fugg.
[válaszok erre: #82018] [előzmény: (82014) Rentner, 2010-08-03 18:54:50]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


isapi58



Tagság: 2009-06-23 15:59:26
Tagszám: #75614
Hozzászólások: 221
82015. Elküldve: 2010-08-03 19:00:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29535.]

Hát mindegyik szolgáltatónál!Egyik sem különb a másiknál!Pl ikocsatik de lassan a természetfilm csatik is csak ismételnek! A Filmmuzeum az jó de a zone Europa sem kutya!
[válaszok erre: #82017] [előzmény: (82012) lacibá, 2010-08-03 18:52:53]
Haladó
isapi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82014. Elküldve: 2010-08-03 18:54:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29536.]

Viszont azóta nem ment el a jelszint, igaz nagy vihar sem volt.
Minden esetre, jó tanácsot adtál - köszönöm!

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

(a szerelő legalább jól járt. icon25.gif )

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82016 #82021] [előzmény: (82011) lacibá, 2010-08-03 18:49:04]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82013. Elküldve: 2010-08-03 18:53:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29537.]

Szerintem érted a velejét a mondandómnak,lásd cool tv,ismétlések ismétlése.
[előzmény: (82009) lacibá, 2010-08-03 18:38:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82012. Elküldve: 2010-08-03 18:52:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29538.]

Pontosan, a Diginel vannak az igazi toltelekadok, nem pedig amiket Layosh leirt, az egy sem az. Ismetelni ismetelnek, viszont nem toltelekadok.
[válaszok erre: #82015] [előzmény: (82010) digi, 2010-08-03 18:48:10]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82011. Elküldve: 2010-08-03 18:49:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29539.]

Hat igen, aki el tudja rontani a jot, azt en nem neveznem jo szerelonek.
[válaszok erre: #82014] [előzmény: (82008) Rentner, 2010-08-03 18:35:41]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82010. Elküldve: 2010-08-03 18:48:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29540.]

Ez a nap vicce! Lim-lom! Nagyon jó!
[válaszok erre: #82012] [előzmény: (82007) lacibá, 2010-08-03 18:23:09]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82009. Elküldve: 2010-08-03 18:38:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29541.]

Minden ado ismetloado bizonyos mertekben. Mondj olyat, ami nem az. A Filmmuzeumot azert semmi esetre sem neveznem toltelekadonak.
[válaszok erre: #82013] [előzmény: (81993) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-03 14:57:49]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82008. Elküldve: 2010-08-03 18:35:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29542.]

Szia Lacibá!

Nem hagyott nyugodni a dolog, szóltam egy jó szerelőnek.
Beállitotta a lavórokat.

Jobb volt mint lett. Vagy mondhatjuk, hogy jó lett és még jobb.

De legközelebb már nem kell szólni. icon25.gif

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82011] [előzmény: (82007) lacibá, 2010-08-03 18:23:09]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
82007. Elküldve: 2010-08-03 18:23:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29543.]

"A diginek a legbővebb a csomagja "

Es mijuk van? Csupa lim-lom.
[válaszok erre: #82008 #82010] [előzmény: (81985) stubyte, 2010-08-03 13:34:29]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82006. Elküldve: 2010-08-03 18:05:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29544.]

Így van, hosszuak a fejek.

De legalább a Csisztu jó karcsu. icon25.gif

icon50.gif

A tv-n hozzá lehet állitani, de ezért nem érdemes, hagyom automatában.
A normálisak ugyis adják a kapcsoló jelet.

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (82005) ale, 2010-08-03 17:55:39]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82005. Elküldve: 2010-08-03 17:55:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29545.]

De így hosszúak a fejek, pálcikaemberek vannak, nem? A 16:9-es képbe bele van zoomolva, és 4:3-ban továbbítva!
[válaszok erre: #82006] [előzmény: (82004) Rentner, 2010-08-03 17:50:23]
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82004. Elküldve: 2010-08-03 17:50:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29546.]

Nincs fekete csík, azaz kapcsolójel.

Mi a fenének bíbelődni ilyesmivel? icon25.gif

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82005] [előzmény: (82003) ale, 2010-08-03 17:40:59]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82003. Elküldve: 2010-08-03 17:40:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29547.]

Nézi valaki 4:3-as tévén a digisportot? Most jelen pillanatban 16:9-es letterbox adás van, alul felül fekete csíkkal?
[válaszok erre: #82004]
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
82002. Elküldve: 2010-08-03 15:33:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29548.]

Akkor bocsánat, én tudtam rosszul, bár úgy emlékeztem, hogy a tulajdonos kivonultatta Magyarországról, mert nem érte meg itt fenntartani és a filmtárát a Filmmúzeum kapta meg.

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[előzmény: (82001) stubyte, 2010-08-03 15:21:24]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
82001. Elküldve: 2010-08-03 15:21:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29549.]

Soha nem olvadt össze a Filmmúzeummal, de a UPC vezetősége úgy ítélte meg, hogy a Filmmúzeum tematikája majdhogynem lefedi a Zone Europa -t, így csak a saját csatornáját preferálja a jövőben.

Erre a csatornára érdemes várni, sőt a mai napig nézem - ha el tudok csípni egy-egy CCW -kulcsot. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #82002] [előzmény: (81998) klotyómanó, 2010-08-03 15:14:19]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82000. Elküldve: 2010-08-03 15:16:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29550.]

Csak az az érdekes, hogy a hotbird-ön még most is van magyar hangja.
[előzmény: (81998) klotyómanó, 2010-08-03 15:14:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010954141616821 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail