| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81899. Elküldve: 2010-07-27 10:17:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29651.] |
Szevasztok !
Szeretnék választ kapni valamire:
1.Mikor lesz Viasat Nature,mert tegnap már "nyomta" a műsor ajánlót a Viasat3.
2.Nálatok megy-e a TVR 3 ?
|
| | | [válaszok erre: #81900 #81901] |
|
|
|
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
81898. Elküldve: 2010-07-26 18:52:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29652.] |
Már annak is örülnék ha nem letterboxban nyomnák hanem 16-9 kapcsolójellel.
|
| | |
[előzmény: (81897) Tibi242, 2010-07-26 12:40:28] |
|
Törzstag
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81897. Elküldve: 2010-07-26 12:40:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29653.] |
Sziasztok!
Arculatváltáson esik át a Spektrum:
http://www.digiportal.hu/news.php?item.233.1
HD is lesz, csak hát nálunk nuku...szokás szerint...
|
| | | [válaszok erre: #81898] |
[előzmény: (81896) tibi31, 2010-07-26 00:40:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibi31

Tagság: 2007-11-07 20:19:14 Tagszám: #51405 Hozzászólások: 35 |
81896. Elküldve: 2010-07-26 00:40:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29654.] |
Erdelyben nem megy :( meg mindig azt irja 10 jegyzet .....
|
| | | [válaszok erre: #81897] |
[előzmény: (81894) turo, 2010-07-25 20:09:31] |
|
Zöldfülű
|
|
 józsi77

Tagság: 2008-08-27 22:46:01 Tagszám: #63007 Hozzászólások: 589 |
81895. Elküldve: 2010-07-25 22:52:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29655.] |
Igen,megy.
Persze hogy megegyezünk veled
Dreambox 500HD--Dreambox 7000s--Kopernikus Dcip--Dragon module 3.oo+Dragon loader card--Diablo Cam 2.3--Diablo Cam2--Cas3--Infinty USB Phoenix--Super Jack--Humax Digi+II x 2
|
| | |
[előzmény: (81894) turo, 2010-07-25 20:09:31] |
|
Törzstag
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81894. Elküldve: 2010-07-25 20:09:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29656.] |
Hello.Megy másnál is az rtl klub vajdasági vagy erdélyi kártyával?Nálam 1 év után viszajött!Remélem marad is!Megegyeztek?
|
| | | [válaszok erre: #81895 #81896] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81893. Elküldve: 2010-07-24 16:24:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29657.] |
Nem mondta senki, nézd meg a reklámot bár mely Discovery csatornán. Attól, hogy a müsorokat átveszi két külön adó. Cinemax és a Cinemax2-nek 24 órával eltolt az adásuk még se mondjuk, hogy a Cinemax az a Cinemax2....
|
| | |
[előzmény: (81892) ketamine, 2010-07-24 15:48:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ketamine

Tagság: 2006-02-10 18:24:13 Tagszám: #26868 Hozzászólások: 58 |
81892. Elküldve: 2010-07-24 15:48:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29658.] |
A Travel&Living összes műsora a TLC-ről jön, tehát bárki mondta is, igaza van, hogy a T&L az a TLC ismétlő adója Európában.
|
| | | [válaszok erre: #81893] |
[előzmény: (81891) sathaver, 2010-07-24 11:51:47] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81891. Elküldve: 2010-07-24 11:51:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29659.] |
Te azt állítottad a Travel and living az a TLC ! Ez nem ugyan az mintha azt mondtad volna , hogy átalakul TLCvé!
Én meg azt hogy két különböző adó!
Akkor úgy gondolom nem mondtam fals dolgot.
|
| | | [válaszok erre: #81892] |
[előzmény: (81889) majtika02, 2010-07-24 10:41:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 [Bukta]

Tagság: 2003-09-07 21:14:26 Tagszám: #6486 Hozzászólások: 2791 |
81890. Elküldve: 2010-07-24 11:29:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29660.] |
Pffff...ez jó vicc volt
|
| | |
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 majtika02

Tagság: 2009-08-09 18:13:23 Tagszám: #76766 Hozzászólások: 233 |
81889. Elküldve: 2010-07-24 10:41:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29661.] |
Nem hittél nekem, pedig látod.......
"Discovery Travel and Living volt, TLC lesz
A csatorna nem fogja gyarapítani a már meglévők számát, hiszen ahol bevezetik, ott ezzel egy időben megszűnik a Discovery Travel and Living."
forrás: dtvnews.hu
|
| | | [válaszok erre: #81891] |
[előzmény: (81781) sathaver, 2010-07-13 04:43:29] |
|
Haladó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81888. Elküldve: 2010-07-24 10:34:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29662.] |
Micsoda csodás program lenne az elcsatolt Erdélyben túrázni, és közben kitárgyalni a műholdvétel fortélyait!
|
| | |
[előzmény: (81887) gnővér, 2010-07-24 08:32:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gnővér

Tagság: 2005-03-03 21:17:32 Tagszám: #16351 Hozzászólások: 1988 |
81887. Elküldve: 2010-07-24 08:32:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29663.] |
Erdélyt körbe utazni. De szép lenne részt venni egy ilyen 1 hónapos nyári kalandban.
Még azt sem bánnám, ha szakmai túrának álcáznánk és meglátogatnánk a sok történelmi nevezetesség mellett egy műholdvétellel kapcsolatos bázisállomást
Gnővér
|
| | | [válaszok erre: #81888] |
[előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
81886. Elküldve: 2010-07-24 07:23:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29664.] |
Tudom hogy fognak indítani még csatornákat.
Annyira azért talán nem hülyék.
Lehetek még újra Digis ha az itteni ugynevezett nagyok nem teszik be a kínálatbaa Digi sportjait.
Meg is teszik könnyen hogy alárakjanak neki.
Az előfizető meg kit érdekel.
|
| | |
[előzmény: (81870) kamuleon, 2010-07-23 19:02:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gergo33

Tagság: 2010-03-23 18:10:49 Tagszám: #83518 Hozzászólások: 143 |
81885. Elküldve: 2010-07-24 06:40:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29665.] |
És mikor majd 1 Hónap múlva megint.
|
| | |
[előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11] |
|
Haladó
|
|
 lacibá

Tagság: 2009-05-28 19:17:44 Tagszám: #74664 Hozzászólások: 498 |
81884. Elküldve: 2010-07-24 04:56:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29666.] |
... a roman csomagnak.
|
| | |
[előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11] |
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
81883. Elküldve: 2010-07-23 22:07:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29667.] |
Ahhoz hogy folyamatos képed legyen egy Nagravision kódoláskor ahhoz elegendő az éppen aktuális CCW-t megkapnod - ez változik, változhat 15-40 másodpercenként.
ez 16 számpárból áll. 8 bit az 1 bájt, de ne is számoljunk ennyire pontosan, hanem küldjék el inkább 10x nehogy hibás legyen és legyen még 4 ellenőrző byte is mellette, így tehát 20 bájtnyi információt kell megkapnod 1 másodperc alatt 10-szer . Ez mindösszesen 200 bájt azaz 1600bit, azaz 1,6 kbit.
Ennyi még a legócskább betárcsázós nettel is megvan.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sp@rtacus

Tagság: 2007-09-06 15:34:16 Tagszám: #48945 Hozzászólások: 1469 |
81882. Elküldve: 2010-07-23 21:43:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29668.] |
Elnezest, napok ota utazom korbe Erdelyben :-) ma lekerult a N2 a sportadokrol, nemsokara a fo roman adokrol is es vege...
DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)
http://spartacuska.blogspot.com
|
| | | [válaszok erre: #81884 #81885 #81887] |
[előzmény: (81853) enrico1, 2010-07-23 09:17:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
81881. Elküldve: 2010-07-23 21:41:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29669.] |
Gratulálok rég nem olvastam ekkora marhaságot !!!!!
|
| | |
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anonim691222

Tagság: 2010-01-19 16:11:24 Tagszám: #81437 Hozzászólások: 734 |
81880. Elküldve: 2010-07-23 21:22:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29670.] |
Szia, ez igy igaz, minden szavaddal csak egyet tudok érteni
|
| | |
[előzmény: (81852) stubyte, 2010-07-23 09:10:05] |
|
Törzstag
|
|
 snoopy43

Tagság: 2009-02-20 14:04:32 Tagszám: #70725 Hozzászólások: 641 |
81879. Elküldve: 2010-07-23 21:09:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29671.] |
Szia.Szerintem meg neked nincs lövésed hogy a C.S. rövidítéssel mire céloztam.Előbb mindig figyelmesen olvasd el a hozzászólásokat és utána reagálj.Egyébként nincs még rá törés.Csak hogy megnyugodj.Üdv.
|
| | |
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36] |
|
Törzstag
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
81878. Elküldve: 2010-07-23 20:10:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29672.] |
"Van már akivel megegyeztek. "
melyik nagy kabelelosztoval?
"a többiek nem akartak eddig, hiszen nem volt olyan vonzó a kínálat. "
vagy inkabb a nem vonzo kinalat ellenere dragabban akartak eladni mint a mar bevezetetteket!! magyarul hulyere akartak venni a tobbieket.
"hálistennek rögtön harmadára csökkentette az előfizetési díjakat."
ebbe a vitaba nem erdemes ujra belemenni. nekem nem adja a digi harmadannyiert a kabeltv-t es ha a sat-rol beszelunk nekem nem kell a csirkeaprolek harmadaron, ha egyszer csirkemellre vagyok.
|
| | |
[előzmény: (81875) kamuleon, 2010-07-23 19:28:25] |
|
Kezdő
|
|
 f_denes

Tagság: 2006-06-24 09:04:10 Tagszám: #31968 Hozzászólások: 205 |
81877. Elküldve: 2010-07-23 19:54:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29673.] |
Szia!
Hsz-odból kiderül hogy lövésed sincs a N3 működéséről... Arra az egyszerű dologra kell csupán megoldást találni hogy a 15 mp-kénti kódváltás lekövetését hogy csinálja?! (Arról nem is beszélve hogy a N3 nyilván nem a N2 algoritmusát hsználja, így előbb azt is meg kellene fejteni hogy az állításod igaz lehessen) Elárulom, hogy létezik megoldás a törésre - de a folyamatos kódváltás miatt egy állandó internetkapcsolat (jó nagy sávszéllel) kell, létezik olyan szerver amelyen az aktuális kódok megtudhatók (letölthetők) ami nyilván egy fizetős szolgáltatás stb.
Összegezve: havi kb 15-20 ezer Ft költséggel illegálisan elérhető az egyébként legálisan max harmadába kerülő havidíju szolgáltatás... Ha valaki ezt bevállalja, még gratulálok is hozzá, ez tényleg nagy bolt volt!
Ui: Ja igen, és én vállalom hogy Digis vagyok!
|
| | | [válaszok erre: #81879 #81881 #81881 #81881 #81883 #81890] |
[előzmény: (81864) snoopy43, 2010-07-23 18:00:17] |
|
Haladó
|
|
 snoopy43

Tagság: 2009-02-20 14:04:32 Tagszám: #70725 Hozzászólások: 641 |
81876. Elküldve: 2010-07-23 19:44:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29674.] |
Dreambox DM500 kínai klónra és cs-re gondoltam.Mert már mindenhol,így Ukrajnában is kapható.
|
| | |
[előzmény: (81868) enrico1, 2010-07-23 18:56:29] |
|
Törzstag
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
81875. Elküldve: 2010-07-23 19:28:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29675.] |
"az is biztos veletlen, hogy egyetlen hazai nagy kabeleloszotval sem tudnak megegyezni ugye?"
1. Van már akivel megegyeztek.
2. Hogy a többi naggyal miért nem? Lehet emiatt szidni a digit, de az is lehet hogy a többiek nem akartak eddig, hiszen nem volt olyan vonzó a kínálat. Most már vonzóbb de valószínű drágább is.
"milyen eszkozoket hasznalnak, keletbalkani modszerekkel."
Ez a "keletbalkáni módszer" hálistennek rögtön harmadára csökkentette az előfizetési díjakat. Pont akkorára mint az EU nyugati felén van. Kb. 50 csati, kb. 10€.
Aki nem ilyen árazást használt azelőtt nálunk, az a Balkán melyik részéhez tartozott?
"kisebbseghez tartozo digielofizetok vagytok, akik leszarjatok a tobbi sportot nezni szeretoket."
Ezt honnan veszed? Tessék bombázni a szolgáltatót -nyomást gyakorolni- hogy vegye be a kínálatba a digisportot, és akkor megnyugszik mindenki.
|
| | | [válaszok erre: #81878] |
[előzmény: (81869) agronimus, 2010-07-23 19:01:29] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|