Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499766/3 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (70/43
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
81899. Elküldve: 2010-07-27 10:17:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29651.]

Szevasztok !
Szeretnék választ kapni valamire:
1.Mikor lesz Viasat Nature,mert tegnap már "nyomta" a műsor ajánlót a Viasat3.
2.Nálatok megy-e a TVR 3 ?
[válaszok erre: #81900 #81901]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81898. Elküldve: 2010-07-26 18:52:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29652.]

Már annak is örülnék ha nem letterboxban nyomnák hanem 16-9 kapcsolójellel.
[előzmény: (81897) Tibi242, 2010-07-26 12:40:28]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81897. Elküldve: 2010-07-26 12:40:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29653.]

Sziasztok!

Arculatváltáson esik át a Spektrum:

http://www.digiportal.hu/news.php?item.233.1

HD is lesz, csak hát nálunk nuku...szokás szerint...
[válaszok erre: #81898] [előzmény: (81896) tibi31, 2010-07-26 00:40:17]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibi31



Tagság: 2007-11-07 20:19:14
Tagszám: #51405
Hozzászólások: 35
81896. Elküldve: 2010-07-26 00:40:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29654.]

Erdelyben nem megy :( meg mindig azt irja 10 jegyzet .....
[válaszok erre: #81897] [előzmény: (81894) turo, 2010-07-25 20:09:31]
Zöldfülű
tibi31 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


józsi77



Tagság: 2008-08-27 22:46:01
Tagszám: #63007
Hozzászólások: 589
81895. Elküldve: 2010-07-25 22:52:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29655.]

Igen,megy.
Persze hogy megegyezünk veled icon25.gif

Dreambox 500HD--Dreambox 7000s--Kopernikus Dcip--Dragon module 3.oo+Dragon loader card--Diablo Cam 2.3--Diablo Cam2--Cas3--Infinty USB Phoenix--Super Jack--Humax Digi+II x 2
[előzmény: (81894) turo, 2010-07-25 20:09:31]
Törzstag
józsi77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81894. Elküldve: 2010-07-25 20:09:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29656.]

Hello.Megy másnál is az rtl klub vajdasági vagy erdélyi kártyával?Nálam 1 év után viszajött!Remélem marad is!Megegyeztek?
[válaszok erre: #81895 #81896]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
81893. Elküldve: 2010-07-24 16:24:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29657.]

Nem mondta senki, nézd meg a reklámot bár mely Discovery csatornán. Attól, hogy a müsorokat átveszi két külön adó. Cinemax és a Cinemax2-nek 24 órával eltolt az adásuk még se mondjuk, hogy a Cinemax az a Cinemax2....
[előzmény: (81892) ketamine, 2010-07-24 15:48:45]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ketamine



Tagság: 2006-02-10 18:24:13
Tagszám: #26868
Hozzászólások: 58
81892. Elküldve: 2010-07-24 15:48:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29658.]

A Travel&Living összes műsora a TLC-ről jön, tehát bárki mondta is, igaza van, hogy a T&L az a TLC ismétlő adója Európában.
[válaszok erre: #81893] [előzmény: (81891) sathaver, 2010-07-24 11:51:47]
Kezdő
ketamine adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
81891. Elküldve: 2010-07-24 11:51:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29659.]

Te azt állítottad a Travel and living az a TLC ! Ez nem ugyan az mintha azt mondtad volna , hogy átalakul TLCvé!

Én meg azt hogy két különböző adó!
Akkor úgy gondolom nem mondtam fals dolgot.
[válaszok erre: #81892] [előzmény: (81889) majtika02, 2010-07-24 10:41:34]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
81890. Elküldve: 2010-07-24 11:29:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29660.]

Pffff...ez jó vicc volt icon22.gif
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


majtika02



Tagság: 2009-08-09 18:13:23
Tagszám: #76766
Hozzászólások: 233
81889. Elküldve: 2010-07-24 10:41:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29661.]

Nem hittél nekem, pedig látod.......

"Discovery Travel and Living volt, TLC lesz

A csatorna nem fogja gyarapítani a már meglévők számát, hiszen ahol bevezetik, ott ezzel egy időben megszűnik a Discovery Travel and Living."

forrás: dtvnews.hu
[válaszok erre: #81891] [előzmény: (81781) sathaver, 2010-07-13 04:43:29]
Haladó
majtika02 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81888. Elküldve: 2010-07-24 10:34:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29662.]

Micsoda csodás program lenne az elcsatolt Erdélyben túrázni, és közben kitárgyalni a műholdvétel fortélyait!
[előzmény: (81887) gnővér, 2010-07-24 08:32:35]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gnővér



Tagság: 2005-03-03 21:17:32
Tagszám: #16351
Hozzászólások: 1988
81887. Elküldve: 2010-07-24 08:32:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29663.]

Erdélyt körbe utazni. De szép lenne részt venni egy ilyen 1 hónapos nyári kalandban.
Még azt sem bánnám, ha szakmai túrának álcáznánk és meglátogatnánk a sok történelmi nevezetesség mellett egy műholdvétellel kapcsolatos bázisállomást


Gnővér
[válaszok erre: #81888] [előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11]
Kiváló dolgozó
gnővér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
81886. Elküldve: 2010-07-24 07:23:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29664.]

Tudom hogy fognak indítani még csatornákat.
Annyira azért talán nem hülyék.
Lehetek még újra Digis ha az itteni ugynevezett nagyok nem teszik be a kínálatbaa Digi sportjait.

Meg is teszik könnyen hogy alárakjanak neki.
Az előfizető meg kit érdekel.
[előzmény: (81870) kamuleon, 2010-07-23 19:02:18]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gergo33



Tagság: 2010-03-23 18:10:49
Tagszám: #83518
Hozzászólások: 143
81885. Elküldve: 2010-07-24 06:40:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29665.]

És mikor majd 1 Hónap múlva megint. icon53.gif
[előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11]
Haladó
gergo33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lacibá



Tagság: 2009-05-28 19:17:44
Tagszám: #74664
Hozzászólások: 498
81884. Elküldve: 2010-07-24 04:56:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29666.]

... a roman csomagnak.
[előzmény: (81882) Sp@rtacus, 2010-07-23 21:43:11]
Törzstag
lacibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
81883. Elküldve: 2010-07-23 22:07:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29667.]

Ahhoz hogy folyamatos képed legyen egy Nagravision kódoláskor ahhoz elegendő az éppen aktuális CCW-t megkapnod - ez változik, változhat 15-40 másodpercenként.
ez 16 számpárból áll. 8 bit az 1 bájt, de ne is számoljunk ennyire pontosan, hanem küldjék el inkább 10x nehogy hibás legyen és legyen még 4 ellenőrző byte is mellette, így tehát 20 bájtnyi információt kell megkapnod 1 másodperc alatt 10-szer . Ez mindösszesen 200 bájt azaz 1600bit, azaz 1,6 kbit.
Ennyi még a legócskább betárcsázós nettel is megvan. icon50.gif icon50.gif icon50.gif icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81882. Elküldve: 2010-07-23 21:43:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29668.]

Elnezest, napok ota utazom korbe Erdelyben :-) ma lekerult a N2 a sportadokrol, nemsokara a fo roman adokrol is es vege...

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[válaszok erre: #81884 #81885 #81887] [előzmény: (81853) enrico1, 2010-07-23 09:17:29]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
81881. Elküldve: 2010-07-23 21:41:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29669.]

Gratulálok rég nem olvastam ekkora marhaságot !!!!! icon50.gif
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36]
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anonim691222



Tagság: 2010-01-19 16:11:24
Tagszám: #81437
Hozzászólások: 734
81880. Elküldve: 2010-07-23 21:22:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29670.]

Szia, ez igy igaz, minden szavaddal csak egyet tudok érteni icon50.gif
[előzmény: (81852) stubyte, 2010-07-23 09:10:05]
Törzstag
anonim691222 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snoopy43



Tagság: 2009-02-20 14:04:32
Tagszám: #70725
Hozzászólások: 641
81879. Elküldve: 2010-07-23 21:09:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29671.]

Szia.Szerintem meg neked nincs lövésed hogy a C.S. rövidítéssel mire céloztam.Előbb mindig figyelmesen olvasd el a hozzászólásokat és utána reagálj.Egyébként nincs még rá törés.Csak hogy megnyugodj.Üdv.
[előzmény: (81877) f_denes, 2010-07-23 19:54:36]
Törzstag
snoopy43 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
81878. Elküldve: 2010-07-23 20:10:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29672.]

"Van már akivel megegyeztek. "

melyik nagy kabelelosztoval?

"a többiek nem akartak eddig, hiszen nem volt olyan vonzó a kínálat. "

vagy inkabb a nem vonzo kinalat ellenere dragabban akartak eladni mint a mar bevezetetteket!! magyarul hulyere akartak venni a tobbieket.

"hálistennek rögtön harmadára csökkentette az előfizetési díjakat."

ebbe a vitaba nem erdemes ujra belemenni. nekem nem adja a digi harmadannyiert a kabeltv-t es ha a sat-rol beszelunk nekem nem kell a csirkeaprolek harmadaron, ha egyszer csirkemellre vagyok.
[előzmény: (81875) kamuleon, 2010-07-23 19:28:25]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f_denes



Tagság: 2006-06-24 09:04:10
Tagszám: #31968
Hozzászólások: 205
81877. Elküldve: 2010-07-23 19:54:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29673.]

Szia!
Hsz-odból kiderül hogy lövésed sincs a N3 működéséről... Arra az egyszerű dologra kell csupán megoldást találni hogy a 15 mp-kénti kódváltás lekövetését hogy csinálja?! (Arról nem is beszélve hogy a N3 nyilván nem a N2 algoritmusát hsználja, így előbb azt is meg kellene fejteni hogy az állításod igaz lehessen) Elárulom, hogy létezik megoldás a törésre - de a folyamatos kódváltás miatt egy állandó internetkapcsolat (jó nagy sávszéllel) kell, létezik olyan szerver amelyen az aktuális kódok megtudhatók (letölthetők) ami nyilván egy fizetős szolgáltatás stb.
Összegezve: havi kb 15-20 ezer Ft költséggel illegálisan elérhető az egyébként legálisan max harmadába kerülő havidíju szolgáltatás... Ha valaki ezt bevállalja, még gratulálok is hozzá, ez tényleg nagy bolt volt!
Ui: Ja igen, és én vállalom hogy Digis vagyok!
[válaszok erre: #81879 #81881 #81881 #81881 #81883 #81890] [előzmény: (81864) snoopy43, 2010-07-23 18:00:17]
Haladó
f_denes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snoopy43



Tagság: 2009-02-20 14:04:32
Tagszám: #70725
Hozzászólások: 641
81876. Elküldve: 2010-07-23 19:44:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29674.]

Dreambox DM500 kínai klónra és cs-re gondoltam.Mert már mindenhol,így Ukrajnában is kapható.
[előzmény: (81868) enrico1, 2010-07-23 18:56:29]
Törzstag
snoopy43 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81875. Elküldve: 2010-07-23 19:28:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29675.]

"az is biztos veletlen, hogy egyetlen hazai nagy kabeleloszotval sem tudnak megegyezni ugye?"
1. Van már akivel megegyeztek.
2. Hogy a többi naggyal miért nem? Lehet emiatt szidni a digit, de az is lehet hogy a többiek nem akartak eddig, hiszen nem volt olyan vonzó a kínálat. Most már vonzóbb de valószínű drágább is.
"milyen eszkozoket hasznalnak, keletbalkani modszerekkel."
Ez a "keletbalkáni módszer" hálistennek rögtön harmadára csökkentette az előfizetési díjakat. Pont akkorára mint az EU nyugati felén van. Kb. 50 csati, kb. 10€.
Aki nem ilyen árazást használt azelőtt nálunk, az a Balkán melyik részéhez tartozott?
"kisebbseghez tartozo digielofizetok vagytok, akik leszarjatok a tobbi sportot nezni szeretoket."
Ezt honnan veszed? Tessék bombázni a szolgáltatót -nyomást gyakorolni- hogy vegye be a kínálatba a digisportot, és akkor megnyugszik mindenki.
[válaszok erre: #81878] [előzmény: (81869) agronimus, 2010-07-23 19:01:29]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012485980987549 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail