| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 csiga33

Tagság: 2008-12-03 16:27:12 Tagszám: #66299 Hozzászólások: 1259 |
81824. Elküldve: 2010-07-18 18:03:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29726.] |
Igen.
|
| | |
[előzmény: (81822) buksika75, 2010-07-18 18:01:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
81823. Elküldve: 2010-07-18 18:01:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29727.] |
ha fizet az ügyfél akarja
|
| | |
[előzmény: (81821) 999999, 2010-07-18 17:48:06] |
|
Törzstag
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
81822. Elküldve: 2010-07-18 18:01:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29728.] |
magyarul egyszerűbb majd a digi tányért feltenni és abba a twin fejjel a két fejet...upc marad mindenféleképpen...csak tudja és akarja egybe szerelni....
|
| | | [válaszok erre: #81824] |
[előzmény: (81820) csiga33, 2010-07-18 17:47:31] |
|
Törzstag
|
|
 999999

Tagság: 2008-03-31 10:53:07 Tagszám: #57740 Hozzászólások: 2549 |
81821. Elküldve: 2010-07-18 17:48:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29729.] |
Hali!
Tudni biztosan tudná,kérdés akarja e.
De ha nem akkor tetesd fel vele a D*** tükrét,és abba vegyél egy twin fejet.
|
| | | [válaszok erre: #81823] |
[előzmény: (81819) buksika75, 2010-07-18 17:44:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csiga33

Tagság: 2008-12-03 16:27:12 Tagszám: #66299 Hozzászólások: 1259 |
81820. Elküldve: 2010-07-18 17:47:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29730.] |
Én is használtam régebben Digit UPC-s 60 cm-es antennával.
Nem mondom, hogy rossz volt, de a Diginek a saját 80-90 cm-es antennájával szinte sohasem volt vételkiesésem ( 1-2 extrém vihartól eltekintve )
A Upc-s antennával többször előfordult a " gyenge jel " felirat, de ( nem sokszor, és nem ez volt a jellemző )
|
| | | [válaszok erre: #81822] |
[előzmény: (81818) 999999, 2010-07-18 17:42:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
81819. Elküldve: 2010-07-18 17:44:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29731.] |
értem...csak mert a digisport miatt szeretnék egy alap előfiz-t digire,de van upc és ezért kellene egy tányéron megoldani.....a digis szerelő elvileg fogja tudni ezt megcsinálni???mert az upc-t más csinálta
|
| | | [válaszok erre: #81821] |
[előzmény: (81817) 999999, 2010-07-18 17:39:47] |
|
Törzstag
|
|
 999999

Tagság: 2008-03-31 10:53:07 Tagszám: #57740 Hozzászólások: 2549 |
81818. Elküldve: 2010-07-18 17:42:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29732.] |
Hali!
Miért is?
Bár ha a régi UPC "kicsi" tükröt forgatták át,még az is lehet.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-07-18 17:49:50]
|
| | | [válaszok erre: #81820] |
[előzmény: (81816) csiga33, 2010-07-18 17:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 999999

Tagság: 2008-03-31 10:53:07 Tagszám: #57740 Hozzászólások: 2549 |
81817. Elküldve: 2010-07-18 17:39:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29733.] |
Hali!
Twin fej a megoldás (két egymástól független kimenet) így két boxon mást mást nézhetsz.
|
| | | [válaszok erre: #81819] |
[előzmény: (81814) buksika75, 2010-07-18 17:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csiga33

Tagság: 2008-12-03 16:27:12 Tagszám: #66299 Hozzászólások: 1259 |
81816. Elküldve: 2010-07-18 17:39:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29734.] |
Lehet, csak kevés lesz az időjárástartaléka!
|
| | | [válaszok erre: #81818] |
[előzmény: (81814) buksika75, 2010-07-18 17:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
81815. Elküldve: 2010-07-18 17:38:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29735.] |
Naja. Ha már eleve nem küldik a kapcsolójelet, a Digi nem tudja továbbítani...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (81812) Permi, 2010-07-17 23:59:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
81814. Elküldve: 2010-07-18 17:34:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29736.] |
kérdésem:kiépitett upc tányérbe lehet mostantól digi-s cuccot tenni mivel egy műholdon vannak.....mert nem szeretnénk két tányért hozzá a falra....megoldható????
|
| | | [válaszok erre: #81816 #81817 #81825 #81831] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81813. Elküldve: 2010-07-18 08:46:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29737.] |
Ismét van kapcsolójel.
|
| | |
[előzmény: (81812) Permi, 2010-07-17 23:59:31] |
|
|
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
81812. Elküldve: 2010-07-17 23:59:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29738.] |
A legszebb, hogy nem digis kábeltvn is nyújtott a kép. Valószínű a kábeles feed a szar és nem a digi bénázik...
|
| | | [válaszok erre: #81813 #81815] |
[előzmény: (81811) Tibi242, 2010-07-17 15:38:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81811. Elküldve: 2010-07-17 15:38:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29739.] |
Ők aztán bármit állíthatnak...
|
| | | [válaszok erre: #81812] |
[előzmény: (81810) mosógép, 2010-07-16 22:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
81810. Elküldve: 2010-07-16 22:30:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29740.] |
Mily meglepő, hogy elveszett a 16:9...
Én is telefonáltam ma, azt mondták, "igen, tudjuk, kollégák a hiba javításán vannak".
|
| | | [válaszok erre: #81811] |
[előzmény: (81808) Kótyagos, 2010-07-16 20:24:50] |
|
Haladó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
81809. Elküldve: 2010-07-16 21:04:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29741.] |
Gondolom felvettek most egy hiba jegyet, hiszen szóltál. 5 munkanapon belül már jó is lesz.
|
| | |
[előzmény: (81808) Kótyagos, 2010-07-16 20:24:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
81808. Elküldve: 2010-07-16 20:24:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29742.] |
Eurosport-on nincs 16:9-es kapcsolójel újra, betelefonáltam, azt mondták nem tudnak a problémáról...
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #81809 #81810] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
81807. Elküldve: 2010-07-16 20:24:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29743.] |
:)
|
| | |
[előzmény: (81806) Tibi242, 2010-07-16 19:20:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81806. Elküldve: 2010-07-16 19:20:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29744.] |
Lesznek majd nektek is jó magyar csatornáitok, ebben biztos vagyok! Nem feledkezünk el rólatok!
|
| | | [válaszok erre: #81807] |
[előzmény: (81805) decis, 2010-07-16 18:25:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
81805. Elküldve: 2010-07-16 18:25:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29745.] |
eggyetértek veled...
|
| | | [válaszok erre: #81806] |
[előzmény: (81802) Tibi242, 2010-07-16 12:48:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lalyos11

Tagság: 2007-08-22 21:19:17 Tagszám: #48361 Hozzászólások: 393 |
81804. Elküldve: 2010-07-16 18:00:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29746.] |
Urak!
Egy újraindítást tud-e küldeni valaki a kártyámra?
pü-ben küldeném a számát.
Lalyos11
VU+ Duo, AZbox HD premium, Dreambox 500HD, multifokusz tükör+6 LNB
|
| |
|
Törzstag
|
|
 ateszko

Tagság: 2009-07-21 18:20:13 Tagszám: #76310 Hozzászólások: 786 |
81803. Elküldve: 2010-07-16 13:47:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29747.] |
Csatornakínálata nincs olyan az igaz de most már 8 magyar csati van ,és minőségileg jobb mint a Digi.Igaz nekem sem kellene egyenlőre ,szerintem most nálunk Szlovákiában a upc ami kínálatban jó ,még a minőség nem a legjobb de már javult ,a Digi nem fog a UPC-hez tartozni az hülyeség ,én már rég lemondtam a Digit .
|
| | |
[előzmény: (81797) decis, 2010-07-16 11:13:42] |
|
Törzstag
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81802. Elküldve: 2010-07-16 12:48:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29748.] |
Decis testvérem!
Én Szlovákiáról nem beszélek, mert az egy elrabolt magyar terület (FELVIDÉK). Szerintem, előbb vagy utóbb lehetséges lesz az, hogy határon túli magyaroknak ugyanúgy járhasson a magyar előfizetés magyar nyelvű adásokra, mint ideát, a vele egyező € befizetésével.
Az új szolgáltatók nem tudnak tényszerű érveket felhozni, miért jobb az ő szolgáltatásuk. Én megvárom, mi sül ki belőle, aztán döntök. Ha a Digi a jó kínálatával versenyben akar maradni, minőség terén dimenziókat kell javulnia. Ha nem is HD-t, de legalább 720 x 576-ot tudjon. Elég megnéznünk az ASTRA kódolatlan csatornakínálatát. Felbontása ellenére szép.
Vigyázzatok a kufárokkal!
Üdv néktek haton ide és túlra!
|
| | | [válaszok erre: #81805] |
[előzmény: (81801) Zolien, 2010-07-16 12:37:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
81801. Elküldve: 2010-07-16 12:37:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29749.] |
Jobb munkatarsra nem futja / hozzaerto nem vallalja el azert a penzert. Mindenesetre szornyu az ilyen.
|
| | | [válaszok erre: #81802] |
[előzmény: (81798) arpgdval, 2010-07-16 11:19:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
81800. Elküldve: 2010-07-16 12:18:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29750.] |
Röhej a Digi TV, úgy látszik a Teskó gazdaságos kapcsolójel eddig bírta az Eurosporton.
|
| |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|