Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499769/6 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (66/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
81824. Elküldve: 2010-07-18 18:03:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29726.]

Igen.
[előzmény: (81822) buksika75, 2010-07-18 18:01:34]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
81823. Elküldve: 2010-07-18 18:01:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29727.]

ha fizet az ügyfél akarja
[előzmény: (81821) 999999, 2010-07-18 17:48:06]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
81822. Elküldve: 2010-07-18 18:01:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29728.]

magyarul egyszerűbb majd a digi tányért feltenni és abba a twin fejjel a két fejet...upc marad mindenféleképpen...csak tudja és akarja egybe szerelni....
[válaszok erre: #81824] [előzmény: (81820) csiga33, 2010-07-18 17:47:31]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
81821. Elküldve: 2010-07-18 17:48:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29729.]

Hali!

Tudni biztosan tudná,kérdés akarja e.
De ha nem akkor tetesd fel vele a D*** tükrét,és abba vegyél egy twin fejet.
[válaszok erre: #81823] [előzmény: (81819) buksika75, 2010-07-18 17:44:46]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
81820. Elküldve: 2010-07-18 17:47:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29730.]

Én is használtam régebben Digit UPC-s 60 cm-es antennával.
Nem mondom, hogy rossz volt, de a Diginek a saját 80-90 cm-es antennájával szinte sohasem volt vételkiesésem ( 1-2 extrém vihartól eltekintve )
A Upc-s antennával többször előfordult a " gyenge jel " felirat, de ( nem sokszor, és nem ez volt a jellemző )
[válaszok erre: #81822] [előzmény: (81818) 999999, 2010-07-18 17:42:49]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
81819. Elküldve: 2010-07-18 17:44:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29731.]

értem...csak mert a digisport miatt szeretnék egy alap előfiz-t digire,de van upc és ezért kellene egy tányéron megoldani.....a digis szerelő elvileg fogja tudni ezt megcsinálni???mert az upc-t más csinálta
[válaszok erre: #81821] [előzmény: (81817) 999999, 2010-07-18 17:39:47]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
81818. Elküldve: 2010-07-18 17:42:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29732.]

Hali!

Miért is?
Bár ha a régi UPC "kicsi" tükröt forgatták át,még az is lehet.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-07-18 17:49:50]
[válaszok erre: #81820] [előzmény: (81816) csiga33, 2010-07-18 17:39:33]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
81817. Elküldve: 2010-07-18 17:39:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29733.]

Hali!

Twin fej a megoldás (két egymástól független kimenet) így két boxon mást mást nézhetsz.
[válaszok erre: #81819] [előzmény: (81814) buksika75, 2010-07-18 17:34:47]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
81816. Elküldve: 2010-07-18 17:39:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29734.]

Lehet, csak kevés lesz az időjárástartaléka!
[válaszok erre: #81818] [előzmény: (81814) buksika75, 2010-07-18 17:34:47]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
81815. Elküldve: 2010-07-18 17:38:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29735.]

Naja. Ha már eleve nem küldik a kapcsolójelet, a Digi nem tudja továbbítani...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (81812) Permi, 2010-07-17 23:59:31]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
81814. Elküldve: 2010-07-18 17:34:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29736.]

kérdésem:kiépitett upc tányérbe lehet mostantól digi-s cuccot tenni mivel egy műholdon vannak.....mert nem szeretnénk két tányért hozzá a falra....megoldható????
[válaszok erre: #81816 #81817 #81825 #81831]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81813. Elküldve: 2010-07-18 08:46:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29737.]

Ismét van kapcsolójel.
[előzmény: (81812) Permi, 2010-07-17 23:59:31]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
81812. Elküldve: 2010-07-17 23:59:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29738.]

A legszebb, hogy nem digis kábeltvn is nyújtott a kép. Valószínű a kábeles feed a szar és nem a digi bénázik... icon32.gif
[válaszok erre: #81813 #81815] [előzmény: (81811) Tibi242, 2010-07-17 15:38:37]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81811. Elküldve: 2010-07-17 15:38:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29739.]

Ők aztán bármit állíthatnak...
[válaszok erre: #81812] [előzmény: (81810) mosógép, 2010-07-16 22:30:57]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
81810. Elküldve: 2010-07-16 22:30:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29740.]

Mily meglepő, hogy elveszett a 16:9... icon49.gif

Én is telefonáltam ma, azt mondták, "igen, tudjuk, kollégák a hiba javításán vannak".
[válaszok erre: #81811] [előzmény: (81808) Kótyagos, 2010-07-16 20:24:50]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
81809. Elküldve: 2010-07-16 21:04:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29741.]

Gondolom felvettek most egy hiba jegyet, hiszen szóltál. 5 munkanapon belül már jó is lesz.
[előzmény: (81808) Kótyagos, 2010-07-16 20:24:50]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
81808. Elküldve: 2010-07-16 20:24:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29742.]

Eurosport-on nincs 16:9-es kapcsolójel újra, betelefonáltam, azt mondták nem tudnak a problémáról...

Kótyagos
[válaszok erre: #81809 #81810]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


decis



Tagság: 2006-05-25 18:09:09
Tagszám: #30947
Hozzászólások: 1781
81807. Elküldve: 2010-07-16 20:24:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29743.]

:)
[előzmény: (81806) Tibi242, 2010-07-16 19:20:21]
Kiváló dolgozó
decis adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81806. Elküldve: 2010-07-16 19:20:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29744.]

Lesznek majd nektek is jó magyar csatornáitok, ebben biztos vagyok! Nem feledkezünk el rólatok!
[válaszok erre: #81807] [előzmény: (81805) decis, 2010-07-16 18:25:08]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


decis



Tagság: 2006-05-25 18:09:09
Tagszám: #30947
Hozzászólások: 1781
81805. Elküldve: 2010-07-16 18:25:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29745.]

eggyetértek veled...
[válaszok erre: #81806] [előzmény: (81802) Tibi242, 2010-07-16 12:48:16]
Kiváló dolgozó
decis adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lalyos11



Tagság: 2007-08-22 21:19:17
Tagszám: #48361
Hozzászólások: 393
81804. Elküldve: 2010-07-16 18:00:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29746.]

Urak!

Egy újraindítást tud-e küldeni valaki a kártyámra?

pü-ben küldeném a számát.

Lalyos11


VU+ Duo, AZbox HD premium, Dreambox 500HD, multifokusz tükör+6 LNB
Törzstag
Lalyos11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
81803. Elküldve: 2010-07-16 13:47:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29747.]

Csatornakínálata nincs olyan az igaz de most már 8 magyar csati van ,és minőségileg jobb mint a Digi.Igaz nekem sem kellene egyenlőre ,szerintem most nálunk Szlovákiában a upc ami kínálatban jó ,még a minőség nem a legjobb de már javult ,a Digi nem fog a UPC-hez tartozni az hülyeség ,én már rég lemondtam a Digit .
[előzmény: (81797) decis, 2010-07-16 11:13:42]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81802. Elküldve: 2010-07-16 12:48:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29748.]

Decis testvérem!

Én Szlovákiáról nem beszélek, mert az egy elrabolt magyar terület (FELVIDÉK). Szerintem, előbb vagy utóbb lehetséges lesz az, hogy határon túli magyaroknak ugyanúgy járhasson a magyar előfizetés magyar nyelvű adásokra, mint ideát, a vele egyező € befizetésével.

Az új szolgáltatók nem tudnak tényszerű érveket felhozni, miért jobb az ő szolgáltatásuk. Én megvárom, mi sül ki belőle, aztán döntök. Ha a Digi a jó kínálatával versenyben akar maradni, minőség terén dimenziókat kell javulnia. Ha nem is HD-t, de legalább 720 x 576-ot tudjon. Elég megnéznünk az ASTRA kódolatlan csatornakínálatát. Felbontása ellenére szép.

Vigyázzatok a kufárokkal!

Üdv néktek haton ide és túlra!
[válaszok erre: #81805] [előzmény: (81801) Zolien, 2010-07-16 12:37:46]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
81801. Elküldve: 2010-07-16 12:37:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29749.]

Jobb munkatarsra nem futja / hozzaerto nem vallalja el azert a penzert. Mindenesetre szornyu az ilyen.
[válaszok erre: #81802] [előzmény: (81798) arpgdval, 2010-07-16 11:19:23]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
81800. Elküldve: 2010-07-16 12:18:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29750.]

Röhej a Digi TV, úgy látszik a Teskó gazdaságos kapcsolójel eddig bírta az Eurosporton. icon53.gif
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010365009307861 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail