| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81799. Elküldve: 2010-07-16 11:24:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29751.] |
Láttunk már ilyet, például Olaszországban. Úgy 2002 második felében a Telepiu megvette a másik DTH szolgáltatót, a Stream-et. Mindketten a HotBird-ről sugároztak, ésszerűbbé vált a helyzet.
|
| | |
[előzmény: (81797) decis, 2010-07-16 11:13:42] |
|
|
|
|
 arpgdval

Tagság: 2009-05-14 09:16:22 Tagszám: #74016 Hozzászólások: 301 |
81798. Elküldve: 2010-07-16 11:19:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29752.] |
Felénk is voltak kb 3 hónappal ezelőtt és persze próbált a kiscsaj rábeszélni a Magio-ra, de sajna halvány gőze sem volt arról amit beszélt. Csak nyomta a betanított szöveget.
DM 800HDSE Ferrari, DM 800HD, DM7020S CCcam 2.1.4+sbox, DM 500 S Gemini 4.7, 1x DM 500 S Nabilo, Parabola Emme Esse AL 80cm 1W-13E-19E-23,5E, 1x80cm FE, Diavolo quad, 1x110cm FE, LNB Smart Titanium Twin+Motor DM2800, UPC+DIGI
|
| | | [válaszok erre: #81801] |
[előzmény: (81797) decis, 2010-07-16 11:13:42] |
|
Törzstag
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
81797. Elküldve: 2010-07-16 11:13:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29753.] |
Hi, nalunk most voltak itt szlovakiabab a t-com-osok es a szlovak magio-ra probaltak rabeszelni, hogy a digi ugyis novembertol a upc-hez fog tartozni meg minden. kerdeztek,hogy nem e szok lefagyni a kep meg minden mondtuk hogy nem /lehet hogy 1x-2x lefagy/ de a szlovak magio ha HD-be sugaroz akko 3-4 csati eltunik ezt meg mi hallotuk es messze nincs olyan csaornakinalata mint a diginek.
|
| | | [válaszok erre: #81798 #81799 #81803] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81796. Elküldve: 2010-07-15 20:46:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29754.] |
Minőségben kutya töke...tegnap a Digis telefononso hölgynek meg is mondtam, hogy így a Digi " lekési a kápolnásnyéki csatlakozást"...
|
| | |
[előzmény: (81795) vaterlo78, 2010-07-15 19:42:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vaterlo78

Tagság: 2010-04-07 09:36:28 Tagszám: #83933 Hozzászólások: 453 |
81795. Elküldve: 2010-07-15 19:42:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29755.] |
Most már a diginek is lépnie kellene valamit mert, nagyon lemarad!
|
| | | [válaszok erre: #81796] |
|
|
Törzstag
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81794. Elküldve: 2010-07-15 19:11:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29756.] |
Szia Ata!
Szerintem most nyáron semmi, talán ősszel várható némi esély.
|
| | |
[előzmény: (81793) Ata80, 2010-07-15 09:20:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ata80

Tagság: 2009-07-01 17:25:45 Tagszám: #75853 Hozzászólások: 265 |
81793. Elküldve: 2010-07-15 09:20:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29757.] |
Sziasztok!
Várható mostanában a Digi Tv-n új csatorna?
Lesz a Digi-n Viasat Nature?
Üdv :-)
Ata
|
| | | [válaszok erre: #81794] |
|
|
Haladó
|
|
 mmatte

Tagság: 2010-07-08 22:47:12 Tagszám: #86716 Hozzászólások: 7 |
81792. Elküldve: 2010-07-14 19:44:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29758.] |
Csá! Hát most fasza lett egyből! Azt hittem műszaki vagyok, de mégse. Köszi, király vagy!!
|
| | |
[előzmény: (81791) vpeti22, 2010-07-14 09:19:39] |
|
Zöldfülű
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
81791. Elküldve: 2010-07-14 09:19:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29759.] |
Ha Hyundai a beltéri, akkor a távirányítón az "OPT" gomb megnyomásával lehet az audio sávot megváltoztatni. Üdv.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #81792] |
[előzmény: (81786) mmatte, 2010-07-14 05:34:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
81790. Elküldve: 2010-07-14 09:19:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29760.] |
nem vettek meg semmit. ők csak az elő- selejtezőket adhatják. az utolsó selejtezőkör, vagy a csoportkör már a jogtulajdonosoké.
|
| | |
[előzmény: (81788) upcfan, 2010-07-14 06:49:09] |
|
Haladó
|
|
 mihok sandor

Tagság: 2008-01-19 16:58:43 Tagszám: #54577 Hozzászólások: 237 |
81789. Elküldve: 2010-07-14 07:47:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29761.] |
Hali
ha a thor müholdra van állitva az antenna
akkor csak átt kell állitni a hangsávot ,audio beállitás
|
| | |
[előzmény: (81786) mmatte, 2010-07-14 05:34:37] |
|
Haladó
|
|
 upcfan

Tagság: 2010-02-27 18:57:45 Tagszám: #82804 Hozzászólások: 165 |
81788. Elküldve: 2010-07-14 06:49:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29762.] |
sziasztok hogyhogynem a digisport adja a bl selrjtezöket meg a eropaliga selejtezöket tán megvete a sport tv a közvetitési jogokat
|
| | | [válaszok erre: #81790] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81787. Elküldve: 2010-07-14 05:56:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29763.] |
hát nagyon nem csak átnevezés...
|
| | |
[előzmény: (81785) Satlina, 2010-07-13 13:49:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mmatte

Tagság: 2010-07-08 22:47:12 Tagszám: #86716 Hozzászólások: 7 |
81786. Elküldve: 2010-07-14 05:34:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29764.] |
Sziasztok! Légyszi segítsen valaki. Bekötettem a digit, kihoztam a beltérit németbe, és egy csomó csatorna nem magyarul van. Talán rossz Thor műholdra nézek? A menübe nem találtam semmit. Fogalmam sincs hogy mi lehet, de nagyon bosszantó. Aki tudja mi ez írjon.
Köszi szépen.
|
| | | [válaszok erre: #81789 #81791] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Satlina

Tagság: 2007-03-21 16:08:26 Tagszám: #43034 Hozzászólások: 1356 |
81785. Elküldve: 2010-07-13 13:49:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29765.] |
Ez inkább "régi-új" csati, mivel részben csak átnevezés lesz.
De ha már újitani akarnak, akkor behozhatnák a " Sci-Fi Channel"-t is !
|
| | | [válaszok erre: #81787] |
[előzmény: (81784) djcsuka, 2010-07-13 13:40:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djcsuka

Tagság: 2007-12-17 19:41:09 Tagszám: #53015 Hozzászólások: 409 |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
81783. Elküldve: 2010-07-13 09:51:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29767.] |
TLC= The Learning Channel
Eredetileg ebből lett a TLC rövidítés, és bár ma már elég kevés köze van hozzá, de a mai napig ez maradt a csati neve.
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (81781) sathaver, 2010-07-13 04:43:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81782. Elküldve: 2010-07-13 05:20:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29768.] |
Te is lefordithattad volna. Szebben is lehet mondani pl: "légyszives" szóval. Egyszerü a nyelvezet ezért nem forditotam le. Fejből forditom így lehet kicsi elírás:
TLC visszatér az Euba
2010 -es Brüsszeli kábeles kongresszuson, a Discovery visszahozta "teljes platformja részeként" a TLC márkát. Utójára a 90-s évek közepén volt fogható az EUban. TLC manapság a leggyorsabban fejlődő női életstílus csatorna az Egyesült Államokban.
A nemzetközi változat március 4.-én Norvégiában debütált. A Discoverynek az a célja, hogy 2011 közepére 75 piac 100 milliós háztartásába juttassa el a csatornát.
Mark Hollinger a Discovery networks International közép europai vezetője ezen a délutánon nyilatkozatot tett a kábeles kongresszuson:
"TLC az egyik legerősebb televíziós hálózattá vált az Egyesült Államokban,
mely állítást a széles életstílus kategóriák bizonyítanak" mondta Hollinger. " Ezzel az új csatorna hálózattal erőteljes pótlást tesz a Discovery a teljes kinálatát illetően, mely szolgálni fogja az elosztó és reklám partnerek igényeit is , mert eddig nem látott minőségi tartamakat juttatunk el a nöi közönséghez és a család többi tagjához." Hollinger szintén elmondta a kongresszuson, hogy sokat fektettek a TLC- csatornába
, hogy most megjelenhessen , Discovery csatornaként.
A norvég nézők a Canal Digitalon a GET és a Lyse szolgáltatókon keresztül kapcsodhatnak be a programba.
A csatorna az életstílus, utazásra ,szórakozásra. szülői feladatokra , "otthoni dolgokra" és érdekes emberi történetekre fog fókuszálni.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-07-13 05:26:39]
|
| | |
[előzmény: (81780) Zolien, 2010-07-13 00:59:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81781. Elküldve: 2010-07-13 04:43:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29769.] |
TLC= Travel, Living, Cooking
|
| | | [válaszok erre: #81783 #81889] |
[előzmény: (81779) majtika02, 2010-07-12 22:49:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
81780. Elküldve: 2010-07-13 00:59:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29770.] |
Fordítod is, ugye?
|
| | | [válaszok erre: #81782] |
[előzmény: (81776) sathaver, 2010-07-12 06:39:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 majtika02

Tagság: 2009-08-09 18:13:23 Tagszám: #76766 Hozzászólások: 233 |
81779. Elküldve: 2010-07-12 22:49:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29771.] |
"Travel& Living szpotjai és hirdetnek egy új Discovery adót, hogy hamarosan jön TLC néven"
Travel&Living Ch = TLC
|
| | | [válaszok erre: #81781] |
[előzmény: (81776) sathaver, 2010-07-12 06:39:35] |
|
Haladó
|
|
 kiseto

Tagság: 2006-02-10 09:53:21 Tagszám: #26843 Hozzászólások: 28 |
81778. Elküldve: 2010-07-12 08:38:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29772.] |
3:1
|
| | |
[előzmény: (81727) upcfan, 2010-07-10 08:15:09] |
|
Zöldfülű
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
81777. Elküldve: 2010-07-12 08:29:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29773.] |
Ezt nem a Digi erőlteti,ez a Nagravision kódolási rendszer alapsajátsága.
|
| | |
[előzmény: (81775) Tibi242, 2010-07-11 23:40:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81776. Elküldve: 2010-07-12 06:39:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29774.] |
Nem sokára szinkront kap a Travel& Living szpotjai és hirdetnek egy új Discovery adót, hogy hamarosan jön TLC néven
cikk:
TLC returns to Europe
Cable Congress 2010 – Brussels: Discovery Communications is bringing the TLC brand back to Europe as part of a global launch for the channel.
Last seen in the mid-1990s, TLC is today one of the fastest growing female lifestyle channels in the US. The international version will make its debut on March 4 in Norway. Discovery is anticipating that TLC will be available across 100 million households in 75 markets by mid 2011.
The announcement was made at Cable Congress this afternoon by Mark Hollinger, president and CEO of Discovery Networks International. ”TLC has become one of the strongest television networks in the United States, demonstrating creative leadership across a wide range of lifestyle categories,” said Hollinger. “With the extension of this female-driven franchise across the world, we are creating a powerful complement to Discovery Channel in our global brand portfolio that will provide our distribution and advertising partners with an unmatched offering of quality content for female and family audiences.”
Speaking at Cable Congress, Hollinger also said that as much investment was now going into TLC as the Discovery Channel.
Viewers in Norway will be able to watch TLC on the Canal Digital, GET and Lyse platforms. LA Ink star Kat Von D will headline a special VIP event in Oslo.
Programming will focus on lifestyle, travel, the environment, parenting, home improvement and human-interest stories.
Forrás: Broadband news
infó róla:
http://tlc.discovery.com/ [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-07-12 06:48:25]
|
| | | [válaszok erre: #81779 #81780] |
[előzmény: (81775) Tibi242, 2010-07-11 23:40:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81775. Elküldve: 2010-07-11 23:40:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29775.] |
Nem értem, mi a jó fenének kell a diginek ezt a beltéri+kártya összehangolást erőltetnie. Ha nem így lenne, akkor most nem ez a Humax IV-es figyelne a TV-m alatt.
Most vége a VB-nem, nem sok HD-s műsor lesz a közeljövőben, leesnek az LCD-s TV-k árai. Komolyan mondom, hagyományos katódsugárcsöves TV-n is csodás a HD. Egy jó kis 72cm vagy 82cm-es Sony Trinitron jól jönne.
|
| | | [válaszok erre: #81776 #81777] |
[előzmény: (81774) huni66, 2010-07-11 23:36:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|