Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499773/10 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (84/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
81774. Elküldve: 2010-07-11 23:36:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29776.]

Természetesen, nekem is van - már a kezdet kezdete óta - előfizetésem. icon50.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #81775] [előzmény: (81773) Tibi242, 2010-07-11 23:32:16]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81773. Elküldve: 2010-07-11 23:32:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29777.]

Nekem megvan a hivatalos is, csak van egy másik beltérim is, amivel úgymond bütykölhetek, a Digis beltéri a célcsatornák fogásán kívül sokra nem alkalmas.... icon13.gif
[válaszok erre: #81774] [előzmény: (81772) huni66, 2010-07-11 23:20:30]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
81772. Elküldve: 2010-07-11 23:20:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29778.]

Látod, megmondtam, hogy kivágnak innen. icon33.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #81773] [előzmény: (81771) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-11 23:19:30]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81771. Elküldve: 2010-07-11 23:19:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29779.]

Oké bocsi
[válaszok erre: #81772] [előzmény: (81770) mosógép, 2010-07-11 23:11:24]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mosógép



Tagság: 2010-04-10 20:33:12
Tagszám: #84024
Hozzászólások: 203
81770. Elküldve: 2010-07-11 23:11:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29780.]

Gratulálok a sok olvasni nem tudó emusnak, ez a hivatalos előfizetők topikja. icon50.gif
[válaszok erre: #81771]
Haladó
mosógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
81746. Elküldve: 2010-07-11 21:46:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29781.]

Ja, de nem a kábelen, BOCSIKA!
[válaszok erre: #81747] [előzmény: (81745) digi, 2010-07-11 21:45:37]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
81745. Elküldve: 2010-07-11 21:45:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29782.]

De már van!
[válaszok erre: #81746] [előzmény: (81744) ateszeger, 2010-07-11 21:05:23]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
81744. Elküldve: 2010-07-11 21:05:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29783.]

Egy darabig csak a logo volt ma reggelre semmi.
[válaszok erre: #81745] [előzmény: (81743) George80, 2010-07-11 21:04:11]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


George80



Tagság: 2006-10-05 11:42:13
Tagszám: #35599
Hozzászólások: 416
81743. Elküldve: 2010-07-11 21:04:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29784.]

nekem mükszik.
[válaszok erre: #81744] [előzmény: (81742) ateszeger, 2010-07-11 20:57:08]
Törzstag
George80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszeger



Tagság: 2010-05-28 21:47:58
Tagszám: #85410
Hozzászólások: 37
81742. Elküldve: 2010-07-11 20:57:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29785.]

eltünt a digi kábelról a travel&living.mi a fax van?
[válaszok erre: #81743] [előzmény: (81741) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-11 10:18:31]
Zöldfülű
ateszeger adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mpali



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3398
Hozzászólások: 397
81740. Elküldve: 2010-07-11 10:03:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29786.]

Spartacus!

HD adások műholdra vételéről lehet valamit tudni? (Új készülékek, időpontok stb.)
[előzmény: (81739) Sp@rtacus, 2010-07-11 08:48:52]
Törzstag
mpali adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81739. Elküldve: 2010-07-11 08:48:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29787.]

Egész pontosan arra értettem, hogy a legfontosabb román adókról is lefog kerülni a N2-es kódolás. Egyszóval vége.

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[válaszok erre: #81740 #81741] [előzmény: (81737) Amatőr61, 2010-07-10 20:43:46]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


decis



Tagság: 2006-05-25 18:09:09
Tagszám: #30947
Hozzászólások: 1781
81738. Elküldve: 2010-07-10 20:49:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29788.]

ja értem. azthittem valami másra gondolt. olvastam a parabola.cz-n, hogy /itt nálunk/ szlovákiába most kezdik mégcsak levenni a nagra2 kódolást
[előzmény: (81737) Amatőr61, 2010-07-10 20:43:46]
Kiváló dolgozó
decis adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81737. Elküldve: 2010-07-10 20:43:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29789.]

Szia.

Vélhetően a Nagra 2 további (szlovák) csatornákról való levételére utalhatott a kolléga.

(Sp@rtacus is említette a másik topic-ban, hogy a jövő héten lesz némi változás...)
[válaszok erre: #81738 #81739] [előzmény: (81736) decis, 2010-07-10 19:15:27]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


decis



Tagság: 2006-05-25 18:09:09
Tagszám: #30947
Hozzászólások: 1781
81736. Elküldve: 2010-07-10 19:15:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29790.]

mit allitanak le?
[válaszok erre: #81737] [előzmény: (81735) theo77, 2010-07-10 18:33:19]
Kiváló dolgozó
decis adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


theo77



Tagság: 2005-09-02 20:19:22
Tagszám: #21614
Hozzászólások: 226
81735. Elküldve: 2010-07-10 18:33:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29791.]

Helo,
a slovak musorokbol hetfon le alitsak k.b. a fele kinalatot..Maradnak a HBO k es a Cinemax is.

H5500,H5400Z,Dream 7020,P6010DX
Digis gépek, Opt 9300 HD S2 /3 szor forgó parabola.
[válaszok erre: #81736] [előzmény: (81730) sathaver, 2010-07-10 09:20:52]
Haladó
theo77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81734. Elküldve: 2010-07-10 14:29:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29792.]

Nekem disec motort forgat ez a beltéri az astrás csatornák is normálisan jönnek.
[előzmény: (81733) Pacuha, 2010-07-10 13:59:20]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Pacuha



Tagság: 2006-02-26 14:09:11
Tagszám: #27680
Hozzászólások: 13
81733. Elküldve: 2010-07-10 13:59:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29793.]

Meg tudná valaki mondani, hogy Humax Digi+ I-es beltéri mennyire kezeli jól az Astrás csatornákat? (külön antenna, DiSEqC kapcsoló lenne)
[válaszok erre: #81734]
Zöldfülű
Pacuha adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


upcfan



Tagság: 2010-02-27 18:57:45
Tagszám: #82804
Hozzászólások: 165
81732. Elküldve: 2010-07-10 10:35:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29794.]

köszi a segitséget icon32.gif
[előzmény: (81731) Atilu, 2010-07-10 09:50:28]
Haladó
upcfan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
81731. Elküldve: 2010-07-10 09:50:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29795.]

13-án 17:30-tól

Csatolt kép - 13094977.pic

13094977.pic

[válaszok erre: #81732] [előzmény: (81729) upcfan, 2010-07-10 08:23:31]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
81730. Elküldve: 2010-07-10 09:20:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29796.]

Lehet csak nekem új, de a spotok is szinkronosak lettek az adások között a Discovery SCI és WORD-ön
[válaszok erre: #81735] [előzmény: (81729) upcfan, 2010-07-10 08:23:31]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


upcfan



Tagság: 2010-02-27 18:57:45
Tagszám: #82804
Hozzászólások: 165
81727. Elküldve: 2010-07-10 08:15:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29797.]

sziasztok valaki meg mondaná nekem hogy a györ nyitra mecsnek milet az eredménye sajnos nembirtam megnézni és csak hétfön adjale a digisport icon5.gif meg nemlátom a digisport müsorában a debrecen levádia mecset nemtudjátok hogy mejik csatorna közvetiti icon5.gif
[válaszok erre: #81778]
Haladó
upcfan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoláj



Tagság: 2008-08-05 18:38:29
Tagszám: #62232
Hozzászólások: 259
81726. Elküldve: 2010-07-10 07:49:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29798.]

Én meg biztosra veszem hogy minél hamarabb hoznak HD dekódert,igény van és lenne rá .Ami viszont az előfizetők társadalmi elhelyezkedésit illeti arra amerre mi járunk dolgozni inkább a közép és a felső osztály tart el minket.


zoláj
[előzmény: (81725) rakal, 2010-07-09 22:51:25]
Haladó
zoláj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
81725. Elküldve: 2010-07-09 22:51:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29799.]

Azt a Diginél alaposan meg fogják vizsgálni szvsz.,hogy a jelenlegi és potenciális körben milyen valós,fizetőképes igény van a HD-re,biztosan szorgosan fogják kutatni,hogy az UPC előfizetők hány %-a fizet elő a HD csomagra,mielőtt beindítanak bármilyen HD tartalmat.1-2%-nyi nézőért,pár 1000 előfizetőért nem biztos,hogy megéri,főleg ha a Digi előfizetők túlnyomó részének társadalmi elhelyezkedését megnézzük.
[válaszok erre: #81726] [előzmény: (81715) Joti01, 2010-07-09 19:20:58]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81724. Elküldve: 2010-07-09 20:59:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29800.]

Szia.

Meghajlok érveid előtt...:))
[előzmény: (81723) Zolien, 2010-07-09 20:24:01]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01040506362915 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail