| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
81774. Elküldve: 2010-07-11 23:36:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29776.] |
Természetesen, nekem is van - már a kezdet kezdete óta - előfizetésem.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #81775] |
[előzmény: (81773) Tibi242, 2010-07-11 23:32:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
81773. Elküldve: 2010-07-11 23:32:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29777.] |
Nekem megvan a hivatalos is, csak van egy másik beltérim is, amivel úgymond bütykölhetek, a Digis beltéri a célcsatornák fogásán kívül sokra nem alkalmas....
|
| | | [válaszok erre: #81774] |
[előzmény: (81772) huni66, 2010-07-11 23:20:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
81772. Elküldve: 2010-07-11 23:20:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29778.] |
Látod, megmondtam, hogy kivágnak innen.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #81773] |
[előzmény: (81771) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-11 23:19:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81771. Elküldve: 2010-07-11 23:19:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29779.] |
Oké bocsi
|
| | | [válaszok erre: #81772] |
[előzmény: (81770) mosógép, 2010-07-11 23:11:24] |
|
|
|
|
 mosógép

Tagság: 2010-04-10 20:33:12 Tagszám: #84024 Hozzászólások: 203 |
81770. Elküldve: 2010-07-11 23:11:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29780.] |
Gratulálok a sok olvasni nem tudó emusnak, ez a hivatalos előfizetők topikja.
|
| | | [válaszok erre: #81771] |
|
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
81746. Elküldve: 2010-07-11 21:46:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29781.] |
Ja, de nem a kábelen, BOCSIKA!
|
| | | [válaszok erre: #81747] |
[előzmény: (81745) digi, 2010-07-11 21:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
81745. Elküldve: 2010-07-11 21:45:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29782.] |
De már van!
|
| | | [válaszok erre: #81746] |
[előzmény: (81744) ateszeger, 2010-07-11 21:05:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ateszeger

Tagság: 2010-05-28 21:47:58 Tagszám: #85410 Hozzászólások: 37 |
81744. Elküldve: 2010-07-11 21:05:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29783.] |
Egy darabig csak a logo volt ma reggelre semmi.
|
| | | [válaszok erre: #81745] |
[előzmény: (81743) George80, 2010-07-11 21:04:11] |
|
Zöldfülű
|
|
 George80

Tagság: 2006-10-05 11:42:13 Tagszám: #35599 Hozzászólások: 416 |
81743. Elküldve: 2010-07-11 21:04:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29784.] |
nekem mükszik.
|
| | | [válaszok erre: #81744] |
[előzmény: (81742) ateszeger, 2010-07-11 20:57:08] |
|
Törzstag
|
|
 ateszeger

Tagság: 2010-05-28 21:47:58 Tagszám: #85410 Hozzászólások: 37 |
81742. Elküldve: 2010-07-11 20:57:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29785.] |
eltünt a digi kábelról a travel&living.mi a fax van?
|
| | | [válaszok erre: #81743] |
[előzmény: (81741) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-11 10:18:31] |
|
Zöldfülű
|
|
 mpali

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3398 Hozzászólások: 397 |
81740. Elküldve: 2010-07-11 10:03:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29786.] |
Spartacus!
HD adások műholdra vételéről lehet valamit tudni? (Új készülékek, időpontok stb.)
|
| | |
[előzmény: (81739) Sp@rtacus, 2010-07-11 08:48:52] |
|
Törzstag
|
|
 Sp@rtacus

Tagság: 2007-09-06 15:34:16 Tagszám: #48945 Hozzászólások: 1469 |
81739. Elküldve: 2010-07-11 08:48:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29787.] |
Egész pontosan arra értettem, hogy a legfontosabb román adókról is lefog kerülni a N2-es kódolás. Egyszóval vége.
DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)
http://spartacuska.blogspot.com
|
| | | [válaszok erre: #81740 #81741] |
[előzmény: (81737) Amatőr61, 2010-07-10 20:43:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
81738. Elküldve: 2010-07-10 20:49:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29788.] |
ja értem. azthittem valami másra gondolt. olvastam a parabola.cz-n, hogy /itt nálunk/ szlovákiába most kezdik mégcsak levenni a nagra2 kódolást
|
| | |
[előzmény: (81737) Amatőr61, 2010-07-10 20:43:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
81737. Elküldve: 2010-07-10 20:43:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29789.] |
Szia.
Vélhetően a Nagra 2 további (szlovák) csatornákról való levételére utalhatott a kolléga.
(Sp@rtacus is említette a másik topic-ban, hogy a jövő héten lesz némi változás...)
|
| | | [válaszok erre: #81738 #81739] |
[előzmény: (81736) decis, 2010-07-10 19:15:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
81736. Elküldve: 2010-07-10 19:15:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29790.] |
mit allitanak le?
|
| | | [válaszok erre: #81737] |
[előzmény: (81735) theo77, 2010-07-10 18:33:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 theo77

Tagság: 2005-09-02 20:19:22 Tagszám: #21614 Hozzászólások: 226 |
81735. Elküldve: 2010-07-10 18:33:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29791.] |
Helo,
a slovak musorokbol hetfon le alitsak k.b. a fele kinalatot..Maradnak a HBO k es a Cinemax is.
H5500,H5400Z,Dream 7020,P6010DX
Digis gépek, Opt 9300 HD S2 /3 szor forgó parabola.
|
| | | [válaszok erre: #81736] |
[előzmény: (81730) sathaver, 2010-07-10 09:20:52] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81734. Elküldve: 2010-07-10 14:29:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29792.] |
Nekem disec motort forgat ez a beltéri az astrás csatornák is normálisan jönnek.
|
| | |
[előzmény: (81733) Pacuha, 2010-07-10 13:59:20] |
|
|
|
|
 Pacuha

Tagság: 2006-02-26 14:09:11 Tagszám: #27680 Hozzászólások: 13 |
81733. Elküldve: 2010-07-10 13:59:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29793.] |
Meg tudná valaki mondani, hogy Humax Digi+ I-es beltéri mennyire kezeli jól az Astrás csatornákat? (külön antenna, DiSEqC kapcsoló lenne)
|
| | | [válaszok erre: #81734] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 upcfan

Tagság: 2010-02-27 18:57:45 Tagszám: #82804 Hozzászólások: 165 |
81732. Elküldve: 2010-07-10 10:35:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29794.] |
köszi a segitséget
|
| | |
[előzmény: (81731) Atilu, 2010-07-10 09:50:28] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
81730. Elküldve: 2010-07-10 09:20:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29796.] |
Lehet csak nekem új, de a spotok is szinkronosak lettek az adások között a Discovery SCI és WORD-ön
|
| | | [válaszok erre: #81735] |
[előzmény: (81729) upcfan, 2010-07-10 08:23:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 upcfan

Tagság: 2010-02-27 18:57:45 Tagszám: #82804 Hozzászólások: 165 |
81727. Elküldve: 2010-07-10 08:15:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29797.] |
sziasztok valaki meg mondaná nekem hogy a györ nyitra mecsnek milet az eredménye sajnos nembirtam megnézni és csak hétfön adjale a digisport meg nemlátom a digisport müsorában a debrecen levádia mecset nemtudjátok hogy mejik csatorna közvetiti
|
| | | [válaszok erre: #81778] |
|
|
Haladó
|
|
 zoláj

Tagság: 2008-08-05 18:38:29 Tagszám: #62232 Hozzászólások: 259 |
81726. Elküldve: 2010-07-10 07:49:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29798.] |
Én meg biztosra veszem hogy minél hamarabb hoznak HD dekódert,igény van és lenne rá .Ami viszont az előfizetők társadalmi elhelyezkedésit illeti arra amerre mi járunk dolgozni inkább a közép és a felső osztály tart el minket.
zoláj
|
| | |
[előzmény: (81725) rakal, 2010-07-09 22:51:25] |
|
Haladó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
81725. Elküldve: 2010-07-09 22:51:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29799.] |
Azt a Diginél alaposan meg fogják vizsgálni szvsz.,hogy a jelenlegi és potenciális körben milyen valós,fizetőképes igény van a HD-re,biztosan szorgosan fogják kutatni,hogy az UPC előfizetők hány %-a fizet elő a HD csomagra,mielőtt beindítanak bármilyen HD tartalmat.1-2%-nyi nézőért,pár 1000 előfizetőért nem biztos,hogy megéri,főleg ha a Digi előfizetők túlnyomó részének társadalmi elhelyezkedését megnézzük.
|
| | | [válaszok erre: #81726] |
[előzmény: (81715) Joti01, 2010-07-09 19:20:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
81724. Elküldve: 2010-07-09 20:59:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29800.] |
Szia.
Meghajlok érveid előtt...:))
|
| | |
[előzmény: (81723) Zolien, 2010-07-09 20:24:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|