Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499779/2 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (54/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
81395. Elküldve: 2010-06-18 20:59:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30126.]

A T-SAT már megy, a DIGI-t most nem tudom megnézni.
[válaszok erre: #81398] [előzmény: (81390) Leíratkozott felhasználó, 2010-06-18 20:53:11]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81394. Elküldve: 2010-06-18 20:57:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30127.]

Ebből az országból én is kivinném a cégemet mikor azt keresik mikor mennyi lét húzhatnak le rólad.
[válaszok erre: #81396] [előzmény: (81371) sanca2, 2010-06-18 20:27:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81393. Elküldve: 2010-06-18 20:57:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30128.]

Azaz melyik térségben lett jó a vétel?
[előzmény: (81392) z_miklos, 2010-06-18 20:56:47]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


z_miklos



Tagság: 2003-01-28 00:00:00
Tagszám: #889
Hozzászólások: 245
81392. Elküldve: 2010-06-18 20:56:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30129.]

" kihuztam a jelkabelt a vevobol,"
Én is. Ilyenkor ezt kell tenni. De most már továbbált a vihar és minden OK. icon32.gif
[válaszok erre: #81393] [előzmény: (81383) Sp@rtacus, 2010-06-18 20:46:48]
Haladó
z_miklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81391. Elküldve: 2010-06-18 20:54:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30130.]

Ja...a kábeltévénél meg az elosztókban lép fel valami zavar viharok esetén...volt rá idén nem egyszer precedens.
[előzmény: (81389) K78, 2010-06-18 20:52:29]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81390. Elküldve: 2010-06-18 20:53:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30131.]

Gondolom a napokban lévő időjárási viszonyok nem hétköznapiak,dugj a tv-be egy drótot és keresd le az m1-et. Sajnos a műholdas szolgáltatás bizonyos időjárási körülmények között nem elérhető. És nem csak a Digi tv-nél.
[válaszok erre: #81395] [előzmény: (81384) Bugsyka, 2010-06-18 20:48:49]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
81389. Elküldve: 2010-06-18 20:52:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30132.]

Ez a műholdas szolgáltatás kockázata. A kábelt is el tudják vágni, beázhat stb.
[válaszok erre: #81391] [előzmény: (81384) Bugsyka, 2010-06-18 20:48:49]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81388. Elküldve: 2010-06-18 20:51:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30133.]

http://www.citylive.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=41

elo webcam Budapest, ennyit az uplinkelesi lehetosegrol...

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[előzmény: (81385) Tibi242, 2010-06-18 20:49:31]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81387. Elküldve: 2010-06-18 20:50:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30134.]

Az egy dolog, de aki fizet érte, az jogosan reklamál, hogy nem tudja nézni az adást.
[előzmény: (81383) Sp@rtacus, 2010-06-18 20:46:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
81386. Elküldve: 2010-06-18 20:49:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30135.]

A DIGI egy részét Bp-ről egy részét Bukarestből sugározzák. Most lehet látni, hogy melyik (nem) jön Bp-ről.
[előzmény: (81382) focibebarat, 2010-06-18 20:46:42]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
81385. Elküldve: 2010-06-18 20:49:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30136.]

Aszonta múltkor nekem a Digis ügyfélszolgálatos kolléga, hogy Bukarestből sugározzák a csatikat, lassan kiépül az itthoni fejállomás is. A vihar Pesten is jól odab....ot, totál üres a kép...Ez lesz egész hétvégén is. Pompás! icon66.gif

www.met.hu
[válaszok erre: #81388] [előzmény: (81380) Leíratkozott felhasználó, 2010-06-18 20:42:24]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Bugsyka



Tagság: 2006-06-07 17:48:51
Tagszám: #31441
Hozzászólások: 66
81384. Elküldve: 2010-06-18 20:48:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30137.]

Hello Mindekinek! Most fizettem elő a Digi Tv-re és tessék, fél kalap sz.rt sem kapok a pénzemért, főleg mikor vb-meccs van! Pfff...De látom nem csak nálam jelskedik a szolgáltatás...
[válaszok erre: #81389 #81390]
Kezdő
Bugsyka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81383. Elküldve: 2010-06-18 20:46:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30138.]

Nezzetek mar szet picit ha mar neten vagytok, milyen idojars van ahonnan az adok, meg a szolgaltato uplinkel... en kb 3 perce aramtalanitottam a keszuleket, kihuztam a jelkabelt a vevobol, mert a szomszedos templom villamharitojaba belecsapott a villam... iteletido van...


DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[válaszok erre: #81387 #81392]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


focibebarat



Tagság: 2009-07-23 15:12:46
Tagszám: #76355
Hozzászólások: 24
81382. Elküldve: 2010-06-18 20:46:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30139.]

Ez még érthető is lenne, viszont TV2, RTL, Duna... minden jön!!!
Azok tán nem magyar adások??!!
Német műholdason kell néznem a meccset.
[válaszok erre: #81386] [előzmény: (81374) attuska, 2010-06-18 20:38:32]
Zöldfülű
focibebarat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


majtika02



Tagság: 2009-08-09 18:13:23
Tagszám: #76766
Hozzászólások: 233
81381. Elküldve: 2010-06-18 20:45:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30140.]

Éled a 12563 H
Haladó
majtika02 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81380. Elküldve: 2010-06-18 20:42:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30141.]

Azért lassan már írni kellene, mennyi ideig nem volt adás, sok kicsi sokra megy.
[válaszok erre: #81385] [előzmény: (81379) NoOne, 2010-06-18 20:41:40]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


NoOne



Tagság: 2003-08-31 20:29:27
Tagszám: #6393
Hozzászólások: 220
81379. Elküldve: 2010-06-18 20:41:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30142.]

Én is tiszta ideg vagyok! icon11.gif Semmi felhő Miskolcon, az M1 mégse jön... a csati "nincs jel" hibaüzenet ad.
Köszönöm digitv icon49.gif
[válaszok erre: #81380]
Haladó
NoOne adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
81378. Elküldve: 2010-06-18 20:41:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30143.]

A T-Sat sem megy.
[előzmény: (81373) focibebarat, 2010-06-18 20:36:52]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81377. Elküldve: 2010-06-18 20:41:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30144.]

A HirTV-vel kezdodott, szurke kepernyo... aztan a tobbi ado, de az idojarassal nemlehet viccelni.

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[előzmény: (81373) focibebarat, 2010-06-18 20:36:52]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81376. Elküldve: 2010-06-18 20:40:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30145.]

Nyugodj meg, Romania felett is hatalmas zur van...

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[előzmény: (81374) attuska, 2010-06-18 20:38:32]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


majtika02



Tagság: 2009-08-09 18:13:23
Tagszám: #76766
Hozzászólások: 233
81375. Elküldve: 2010-06-18 20:38:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30146.]

"Es ezek a cegek mivel rabolnak ki teged? Nyujtnak egy szolgaltatast es kell fizess erte? "

A fizetés már megvolt Sp@artacus, de a 12563 H a példa rá, hogy nincs teljes szolgáltatás
[előzmény: (81366) Sp@rtacus, 2010-06-18 18:59:52]
Haladó
majtika02 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attuska



Tagság: 2008-12-27 22:57:14
Tagszám: #68111
Hozzászólások: 1823
81374. Elküldve: 2010-06-18 20:38:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30147.]

Vihar van Bp. felett. Takarják a műholdakat.

________________________________________________
vu+zero 4k, motoros 110-es bozsér, Tevii S470, VDR
[válaszok erre: #81376 #81382] [előzmény: (81373) focibebarat, 2010-06-18 20:36:52]
Kiváló dolgozó
attuska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


focibebarat



Tagság: 2009-07-23 15:12:46
Tagszám: #76355
Hozzászólások: 24
81373. Elküldve: 2010-06-18 20:36:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30148.]

20 óra 30 perc, Békés megye- műholdas DIGI előfizető vagyok.
NINCS M1 ÉS M2, amikor kezdődik a meccs!!!
Minden más adó jól jön.
Van valakinek hasonló problémája?
üdvözlettel
[válaszok erre: #81374 #81377 #81378]
Zöldfülű
focibebarat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


majtika02



Tagság: 2009-08-09 18:13:23
Tagszám: #76766
Hozzászólások: 233
81372. Elküldve: 2010-06-18 20:35:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30149.]

12563 H behalt!

Sp@rtacus szívesen látnánk egy arcos helyreállítás!

Bár a Digis politika jelenleg az hogy ezért a pénzért örülj ha kapsz valamit.
Haladó
majtika02 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
81371. Elküldve: 2010-06-18 20:27:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30150.]

"Es ezek a cegek mivel rabolnak ki teged?"

Pl. nem ide adóznak és pézt kiviszik innen ( de ez téged nem zavar tudom ) icon73.gif
[válaszok erre: #81394] [előzmény: (81366) Sp@rtacus, 2010-06-18 18:59:52]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0093529224395752 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail