| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
81242. Elküldve: 2010-06-15 14:17:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30276.] |
Jéééééééé!Most nézem-tényleg rossz helyre nyitottam be.Bocsánat.Ez nem a Vasedény.
Gyurkabá
|
| |
|
Törzstag
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
81241. Elküldve: 2010-06-15 14:14:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30277.] |
Ejnye lacibá.Hát amelyikek a zárakat nyitják.
Meg van egy mese is:Aranykulcsocska.Üdv.
Gyurkabá
|
| | |
[előzmény: (81239) lacibá, 2010-06-15 13:12:40] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
81240. Elküldve: 2010-06-15 13:56:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30278.] |
Egyél inkább egy kis friss gyümölcsöt! :)
|
| | |
[előzmény: (81238) gyurkabá, 2010-06-15 13:05:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lacibá

Tagság: 2009-05-28 19:17:44 Tagszám: #74664 Hozzászólások: 498 |
81239. Elküldve: 2010-06-15 13:12:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30279.] |
A friss micsodakat irtal be?
Vagy talan csak eltevesztetted a topikot.
|
| | | [válaszok erre: #81241] |
[előzmény: (81238) gyurkabá, 2010-06-15 13:05:44] |
|
Törzstag
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
81238. Elküldve: 2010-06-15 13:05:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30280.] |
Sziasztok!
Beírtam a frisseket és nem működik.
Mi lehet a gond?
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #81239 #81240] |
|
|
Törzstag
|
|
 anas.tasia

Tagság: 2008-07-24 10:48:48 Tagszám: #61801 Hozzászólások: 4255 |
81237. Elküldve: 2010-06-15 12:35:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30281.] |
Egy öntudatos vagyonőr nem kártyázik!
QTH: Nyírlövő - Munkács
|
| | | [válaszok erre: #81252] |
[előzmény: (81236) kati 59, 2010-06-15 11:59:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kati 59

Tagság: 2010-05-22 11:57:02 Tagszám: #85209 Hozzászólások: 3 |
81236. Elküldve: 2010-06-15 11:59:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30282.] |
Nem előfizetéses,de kártyát tudnék használni,
Somodyné kati
|
| | | [válaszok erre: #81237] |
[előzmény: (81235) otordai1, 2010-06-15 11:55:45] |
|
Zöldfülű
|
|
 otordai1

Tagság: 2009-06-16 16:53:35 Tagszám: #75408 Hozzászólások: 343 |
81235. Elküldve: 2010-06-15 11:55:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30283.] |
Elofizetes, vagy kartyamegosztas.
|
| | | [válaszok erre: #81236] |
[előzmény: (81231) kati 59, 2010-06-15 11:49:27] |
|
Törzstag
|
|
 kati 59

Tagság: 2010-05-22 11:57:02 Tagszám: #85209 Hozzászólások: 3 |
81234. Elküldve: 2010-06-15 11:55:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30284.] |
köszi!Más megoldás?
Somodyné kati
|
| | |
[előzmény: (81233) Leíratkozott felhasználó, 2010-06-15 11:53:56] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
81233. Elküldve: 2010-06-15 11:53:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30285.] |
Persze. Ha nézni akarod őket, fizess elő rájuk valahol.
|
| | | [válaszok erre: #81234] |
[előzmény: (81231) kati 59, 2010-06-15 11:49:27] |
|
|
|
|
 ati888

Tagság: 2009-03-02 11:08:48 Tagszám: #71260 Hozzászólások: 77 |
81232. Elküldve: 2010-06-15 11:50:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30286.] |
Hello
A HelloHD-vel mi a gond, mert én nagyon gondolkodom, hogy átmegyek oda, mert ez a digi minőség plazmatv-n nagyon gyatra.
ati
|
| | | [válaszok erre: #81248] |
[előzmény: (81218) puszilgatógép, 2010-06-14 20:04:51] |
|
Kezdő
|
|
 kati 59

Tagság: 2010-05-22 11:57:02 Tagszám: #85209 Hozzászólások: 3 |
81231. Elküldve: 2010-06-15 11:49:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30287.] |
Sziasztok!Szerintetek még tudjuk majd nézni a most elvesztett csatornákat?Vagy mit lehet csinálni?
|
| | | [válaszok erre: #81233 #81235 #81243] |
[előzmény: (81214) Piktr, 2010-06-14 19:36:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 Béci01

Tagság: 2010-06-03 12:38:36 Tagszám: #85586 Hozzászólások: 40 |
81230. Elküldve: 2010-06-15 11:37:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30288.] |
Ilyet még nem csinált.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Béci01

Tagság: 2010-06-03 12:38:36 Tagszám: #85586 Hozzászólások: 40 |
81229. Elküldve: 2010-06-15 11:36:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30289.] |
Hali
Tudnátok nekem is segiteni,aktiválni kellene egy kártyát,mert sokáig nem volt bekapcsolva a beltéri,ésnem tudom de sztem elfelejtette.
|
| | | [válaszok erre: #81247] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 tide66

Tagság: 2008-10-19 14:07:27 Tagszám: #64632 Hozzászólások: 108 |
81228. Elküldve: 2010-06-15 11:26:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30290.] |
A T-vel mi bajod van,van valami rossz tapasztalatod velük,vagy csak kevered a szart?
|
| | |
[előzmény: (81218) puszilgatógép, 2010-06-14 20:04:51] |
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
81227. Elküldve: 2010-06-15 09:20:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30291.] |
Jó, hogy van aki figyel!
|
| | |
[előzmény: (81223) Goldman, 2010-06-15 09:02:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lynxwad

Tagság: 2005-10-21 10:01:29 Tagszám: #22985 Hozzászólások: 101 |
81226. Elküldve: 2010-06-15 09:14:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30292.] |
Köszönöm, már működik is.
|
| | |
[előzmény: (81225) Goldman, 2010-06-15 09:11:03] |
|
Haladó
|
|
 Goldman

Tagság: 2007-11-09 08:48:48 Tagszám: #51477 Hozzászólások: 660 |
81225. Elküldve: 2010-06-15 09:11:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30293.] |
Aktívvá téve
|
| | | [válaszok erre: #81226] |
[előzmény: (81224) lynxwad, 2010-06-15 09:06:32] |
|
Törzstag
|
|
 lynxwad

Tagság: 2005-10-21 10:01:29 Tagszám: #22985 Hozzászólások: 101 |
81224. Elküldve: 2010-06-15 09:06:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30294.] |
Küldtem pü-t
|
| | | [válaszok erre: #81225] |
[előzmény: (81223) Goldman, 2010-06-15 09:02:30] |
|
Haladó
|
|
 Goldman

Tagság: 2007-11-09 08:48:48 Tagszám: #51477 Hozzászólások: 660 |
81223. Elküldve: 2010-06-15 09:02:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30295.] |
figyelek....
|
| | | [válaszok erre: #81224 #81227] |
[előzmény: (81222) lynxwad, 2010-06-15 08:55:42] |
|
Törzstag
|
|
 lynxwad

Tagság: 2005-10-21 10:01:29 Tagszám: #22985 Hozzászólások: 101 |
81222. Elküldve: 2010-06-15 08:55:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30296.] |
Sziasztok.
Keresnék egy illetékest kártya aktiválás ügyben.
|
| | | [válaszok erre: #81223] |
|
|
Haladó
|
|
 Goldman

Tagság: 2007-11-09 08:48:48 Tagszám: #51477 Hozzászólások: 660 |
81221. Elküldve: 2010-06-15 08:40:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30297.] |
Kezdődnek a gondok....színesbőrű honfitársak jelentkeznek új bekötésért, s amikor mondom, hogy nem lehet, mert tiltás van, akkor csodálkoznak. Nagyon-nagyon sajnálom őket.....
|
| |
|
Törzstag
|
|
 stubiflex

Tagság: 2003-01-13 00:00:00 Tagszám: #790 Hozzászólások: 259 |
81220. Elküldve: 2010-06-14 20:37:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30298.] |
Ugy ertettem mikor ternek at teljesen a Nagravision3-ra?
N 50,12 E 8,62
|
| |
|
Haladó
|
|
 puszilgatógép

Tagság: 2010-05-07 01:05:45 Tagszám: #84757 Hozzászólások: 557 |
81219. Elküldve: 2010-06-14 20:05:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30299.] |
Te értetted félre.
|
| | |
[előzmény: (81204) Barczik L, 2010-06-14 16:25:23] |
|
Törzstag
|
|
 puszilgatógép

Tagság: 2010-05-07 01:05:45 Tagszám: #84757 Hozzászólások: 557 |
81218. Elküldve: 2010-06-14 20:04:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30300.] |
Nekem sem a Digivel, sem a UPCvel semmi bajom, előbbi most van, a másik régebben volt, sőt nekem az üzletkötőkkel sincs gondom amíg át nem lépnek egy határt. Ezek átlépték.
A T-t meg ne is említsük, annál kétszínűbb, sunyibb banda nincs az országban, garantálom, talán csak a Hello HD versenyezhet velük gerinctelenségben. Elég nehezen jövök ki a sodromból, de ennek a két bandának sikerült ezt elérnie.
|
| | | [válaszok erre: #81228 #81232] |
[előzmény: (81199) Alien, 2010-06-14 15:23:58] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|