| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49099. Elküldve: 2008-02-15 13:13:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61926.] |
Páran nem értik, hogy miből gondolom .hogy lesz TP a Thor5-röl, itt a magyarázat:
"Originally Posted by Sp@rtacus
Elkezdődtek a Fishing&Hunting és a Boomerang tesztjei a 11-es TP-n és a meglepetéseknek nincs még vége... . Majd kellő időben még jeletkezem... apropó, pályára kerűl lassan a Thor 5, a fellövés sikerült, úgyhogy jön a TPbőség " [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-15 13:22:47]
|
| | |
[előzmény: (49098) sathaver, 2008-02-15 13:04:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49098. Elküldve: 2008-02-15 13:04:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61927.] |
Gondolkozz reálisan. Ne ringassd magad abba, hogy nem emelnek árat biztos fognak.Én sem akarom más sem akarja . Nem csak a csatornák miatt emelne ha emelne, hanem a költségek miatt is. Most járnak le a hüségek is...
|
| | | [válaszok erre: #49099] |
[előzmény: (49096) Szabi79, 2008-02-15 12:54:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49097. Elküldve: 2008-02-15 12:55:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61928.] |
Ugyan már...
|
| | |
[előzmény: (49096) Szabi79, 2008-02-15 12:54:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szabi79

Tagság: 2006-12-11 13:10:38 Tagszám: #38411 Hozzászólások: 45 |
49096. Elküldve: 2008-02-15 12:54:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61929.] |
Teljesen egyetértek Domingusszal. Olyanok vagytok, mintha direkt áremelést akarnátok kikényszeríteni. Többször belinkeltétek már, hogy full nyereséges a Digi. Ennyi. Persze profitmaximalizálás, meg ilyesmi, de akkor se "kényszerítsünk" már ki áremelést! Legyünk egységesen az áremelés ellen, hátha számít valamit ennek a fórumnak a véleménye.
|
| | | [válaszok erre: #49097 #49098 #49101] |
[előzmény: (49076) Domingus, 2008-02-15 11:46:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49095. Elküldve: 2008-02-15 12:53:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61930.] |
nem tudnak
|
| | |
[előzmény: (49089) Gondics, 2008-02-15 12:34:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
49094. Elküldve: 2008-02-15 12:51:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61931.] |
szerintetek eddig tartott a N3???
ugyanis folyamatosan jelennek meg a D+ és a tv cabo jó kulcsai
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
49093. Elküldve: 2008-02-15 12:41:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61932.] |
vagyis tualajdonosa
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (49092) Apa+Fia, 2008-02-15 12:41:05] |
|
Törzstag
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
49092. Elküldve: 2008-02-15 12:41:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61933.] |
igy van a telenor leány vállalata a pannon
Apa csak 1 van!
|
| | | [válaszok erre: #49093] |
[előzmény: (49090) gombilaci, 2008-02-15 12:36:08] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
49091. Elküldve: 2008-02-15 12:37:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61934.] |
"Nem tudni mikor nyitják a F&H és Boomerang csatornákat?"
Üfsz tudja..
hisz tudod a szlogent : "hidd el a digi segít"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
49090. Elküldve: 2008-02-15 12:36:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61935.] |
a pannon gsm a telenor tulajdona??
|
| | | [válaszok erre: #49092] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49089. Elküldve: 2008-02-15 12:34:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61936.] |
Ezt én is szeretném tudni!
Talán az ügyfelesek tudnak rá választ adni ?
|
| | | [válaszok erre: #49095] |
[előzmény: (49087) Vincze Erik, 2008-02-15 12:31:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49088. Elküldve: 2008-02-15 12:33:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61937.] |
Pont én is ezt találtam meg, és látni hogy a T2-es széles nyaláb Portugáliánál is 50 dBW-ot produkál ami már egy 60-as tükörnek elégséges lehet!
Itt meg azt lehet látni hogy mely tp-k lesznek elérhetőek onnan
http://www.telenorsbc.com/upload/PDFS/Thor%20fact%20sheet%20feb07.pdf
|
| | |
[előzmény: (49086) zafi, 2008-02-15 12:30:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
49087. Elküldve: 2008-02-15 12:31:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61938.] |
Hali. Nem tudni mikor nyitják a F&H és Boomerang csatornákat?
|
| | | [válaszok erre: #49089] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zafi

Tagság: 2005-11-02 12:50:42 Tagszám: #23349 Hozzászólások: 190 |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49085. Elküldve: 2008-02-15 12:29:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61940.] |
Nem vagyok hülye én is tudom hidd el.Attól még fog TP-t bérelni rajta!
|
| | |
[előzmény: (49082) chab7, 2008-02-15 12:22:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
49084. Elküldve: 2008-02-15 12:28:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61941.] |
Nem nézek hírtévét.
Ja, atévétsem.
|
| | |
[előzmény: (49067) Domingus, 2008-02-15 11:11:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
49083. Elküldve: 2008-02-15 12:24:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61942.] |
bocs
csak erre válaszoltam
"Szerintem a Thor 5-se lesz másképp nagyon, mivel a Norvégoknak szánt és ezért a fókuszban Észak európa áll. "
|
| | | [válaszok erre: #49086] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chab7

Tagság: 2003-04-23 00:00:00 Tagszám: #2974 Hozzászólások: 693 |
49082. Elküldve: 2008-02-15 12:22:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61943.] |
hát igen, 40-essel nem, a beam térkép alapján is legalább 60-90 cm ami szükséges. és a thor5 a thor2-t váltja nem az intelsat10-02-t amin a digi ad.
|
| | | [válaszok erre: #49085] |
[előzmény: (49081) sathaver, 2008-02-15 12:18:51] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49081. Elküldve: 2008-02-15 12:18:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61944.] |
40 cm-s tükörrrel tuti nem.
|
| | | [válaszok erre: #49082] |
[előzmény: (49080) Gondics, 2008-02-15 12:12:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49080. Elküldve: 2008-02-15 12:12:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61945.] |
Áruld már el, hogy ebből hogy fejted meg, hogy portugáliából fogható lesz 40cm-s tükörrel ???
Ugyanis a kérdés ez volt!
|
| | | [válaszok erre: #49081] |
[előzmény: (49077) gombilaci, 2008-02-15 11:52:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49079. Elküldve: 2008-02-15 12:08:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61946.] |
Vagy nem látta a fellövést vagy nem tud angolul
Megnyugtatlak európára is böven látni fog a műhold! Ki is emelte a müsorvezetö az adásban.
|
| | |
[előzmény: (49077) gombilaci, 2008-02-15 11:52:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
49078. Elküldve: 2008-02-15 11:53:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61947.] |
köszönöm a válaszokat
|
| |
|
Kezdő
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
49076. Elküldve: 2008-02-15 11:46:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61949.] |
Csak pont ezen a fórumon mit kell erőltetni. De mindegy...
|
| | | [válaszok erre: #49096] |
[előzmény: (49074) sathaver, 2008-02-15 11:44:53] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49075. Elküldve: 2008-02-15 11:45:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61950.] |
mindenhol zárva nem csak nekünk.
|
| | |
[előzmény: (49073) apus, 2008-02-15 11:44:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|