Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (222/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49099. Elküldve: 2008-02-15 13:13:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61926.]

Páran nem értik, hogy miből gondolom .hogy lesz TP a Thor5-röl, itt a magyarázat:

"Originally Posted by Sp@rtacus
Elkezdődtek a Fishing&Hunting és a Boomerang tesztjei a 11-es TP-n és a meglepetéseknek nincs még vége... . Majd kellő időben még jeletkezem... apropó, pályára kerűl lassan a Thor 5, a fellövés sikerült, úgyhogy jön a TPbőség "
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-15 13:22:47]
[előzmény: (49098) sathaver, 2008-02-15 13:04:43]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49098. Elküldve: 2008-02-15 13:04:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61927.]

Gondolkozz reálisan. Ne ringassd magad abba, hogy nem emelnek árat biztos fognak.Én sem akarom más sem akarja . Nem csak a csatornák miatt emelne ha emelne, hanem a költségek miatt is. Most járnak le a hüségek is...
[válaszok erre: #49099] [előzmény: (49096) Szabi79, 2008-02-15 12:54:48]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49097. Elküldve: 2008-02-15 12:55:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61928.]

Ugyan már... icon70.gif
[előzmény: (49096) Szabi79, 2008-02-15 12:54:48]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi79



Tagság: 2006-12-11 13:10:38
Tagszám: #38411
Hozzászólások: 45
49096. Elküldve: 2008-02-15 12:54:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61929.]

Teljesen egyetértek Domingusszal. Olyanok vagytok, mintha direkt áremelést akarnátok kikényszeríteni. Többször belinkeltétek már, hogy full nyereséges a Digi. Ennyi. Persze profitmaximalizálás, meg ilyesmi, de akkor se "kényszerítsünk" már ki áremelést! Legyünk egységesen az áremelés ellen, hátha számít valamit ennek a fórumnak a véleménye.
[válaszok erre: #49097 #49098 #49101] [előzmény: (49076) Domingus, 2008-02-15 11:46:27]
Zöldfülű
Szabi79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49095. Elküldve: 2008-02-15 12:53:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61930.]

nem tudnak icon53.gif
[előzmény: (49089) Gondics, 2008-02-15 12:34:56]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49094. Elküldve: 2008-02-15 12:51:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61931.]

szerintetek eddig tartott a N3???

ugyanis folyamatosan jelennek meg a D+ és a tv cabo jó kulcsai
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
49093. Elküldve: 2008-02-15 12:41:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61932.]

vagyis tualajdonosa icon41.gif

Apa csak 1 van!
[előzmény: (49092) Apa+Fia, 2008-02-15 12:41:05]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
49092. Elküldve: 2008-02-15 12:41:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61933.]

igy van a telenor leány vállalata a pannon

Apa csak 1 van!
[válaszok erre: #49093] [előzmény: (49090) gombilaci, 2008-02-15 12:36:08]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49091. Elküldve: 2008-02-15 12:37:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61934.]

"Nem tudni mikor nyitják a F&H és Boomerang csatornákat?"

Üfsz tudja..

hisz tudod a szlogent : "hidd el a digi segít"

icon38.gif icon38.gif icon37.gif
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49090. Elküldve: 2008-02-15 12:36:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61935.]

a pannon gsm a telenor tulajdona??
[válaszok erre: #49092]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49089. Elküldve: 2008-02-15 12:34:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61936.]

Ezt én is szeretném tudni!
Talán az ügyfelesek tudnak rá választ adni ?
[válaszok erre: #49095] [előzmény: (49087) Vincze Erik, 2008-02-15 12:31:20]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49088. Elküldve: 2008-02-15 12:33:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61937.]

Pont én is ezt találtam meg, és látni hogy a T2-es széles nyaláb Portugáliánál is 50 dBW-ot produkál ami már egy 60-as tükörnek elégséges lehet!

Itt meg azt lehet látni hogy mely tp-k lesznek elérhetőek onnan

http://www.telenorsbc.com/upload/PDFS/Thor%20fact%20sheet%20feb07.pdf
[előzmény: (49086) zafi, 2008-02-15 12:30:30]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
49087. Elküldve: 2008-02-15 12:31:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61938.]

Hali. Nem tudni mikor nyitják a F&H és Boomerang csatornákat?
[válaszok erre: #49089]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zafi



Tagság: 2005-11-02 12:50:42
Tagszám: #23349
Hozzászólások: 190
49086. Elküldve: 2008-02-15 12:30:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61939.]

A THOR5-nek van 3 külön nyalábja:
T1 nyalábja (ún.Nordic Beam)
http://www.telenorsbc.com/templates/Page.aspx?id=601

T2 és T3 (Europai és Közel Keleti)
http://www.telenorsbc.com/templates/Page.aspx?id=633
(kék:Europai/zöld:Közel-Keleti)

Üdv.
[válaszok erre: #49088] [előzmény: (49083) gombilaci, 2008-02-15 12:24:30]
Haladó
zafi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49085. Elküldve: 2008-02-15 12:29:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61940.]

Nem vagyok hülye én is tudom hidd el.Attól még fog TP-t bérelni rajta!
[előzmény: (49082) chab7, 2008-02-15 12:22:07]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
49084. Elküldve: 2008-02-15 12:28:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61941.]

Nem nézek hírtévét.

Ja, atévétsem.
[előzmény: (49067) Domingus, 2008-02-15 11:11:12]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49083. Elküldve: 2008-02-15 12:24:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61942.]

bocs

csak erre válaszoltam
"Szerintem a Thor 5-se lesz másképp nagyon, mivel a Norvégoknak szánt és ezért a fókuszban Észak európa áll. "
[válaszok erre: #49086]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chab7



Tagság: 2003-04-23 00:00:00
Tagszám: #2974
Hozzászólások: 693
49082. Elküldve: 2008-02-15 12:22:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61943.]

hát igen, 40-essel nem, a beam térkép alapján is legalább 60-90 cm ami szükséges. és a thor5 a thor2-t váltja nem az intelsat10-02-t amin a digi ad.

1002-359s3.jpg
[válaszok erre: #49085] [előzmény: (49081) sathaver, 2008-02-15 12:18:51]
Törzstag
chab7 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49081. Elküldve: 2008-02-15 12:18:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61944.]

40 cm-s tükörrrel tuti nem.
[válaszok erre: #49082] [előzmény: (49080) Gondics, 2008-02-15 12:12:34]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49080. Elküldve: 2008-02-15 12:12:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61945.]

Áruld már el, hogy ebből hogy fejted meg, hogy portugáliából fogható lesz 40cm-s tükörrel ???

Ugyanis a kérdés ez volt!
[válaszok erre: #49081] [előzmény: (49077) gombilaci, 2008-02-15 11:52:53]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49079. Elküldve: 2008-02-15 12:08:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61946.]

Vagy nem látta a fellövést vagy nem tud angolul icon53.gif
Megnyugtatlak európára is böven látni fog a műhold! Ki is emelte a müsorvezetö az adásban.
[előzmény: (49077) gombilaci, 2008-02-15 11:52:53]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
49078. Elküldve: 2008-02-15 11:53:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61947.]

köszönöm a válaszokat
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49077. Elküldve: 2008-02-15 11:52:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61948.]

Gondics

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/utnak-indult-a-thor-5.html?Itemid=2

ugyan már miért lenne felejtős a thor5?
[válaszok erre: #49079 #49080]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Domingus



Tagság: 2007-01-09 20:51:12
Tagszám: #39752
Hozzászólások: 76
49076. Elküldve: 2008-02-15 11:46:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61949.]

Csak pont ezen a fórumon mit kell erőltetni. De mindegy...
[válaszok erre: #49096] [előzmény: (49074) sathaver, 2008-02-15 11:44:53]
Kezdő
Domingus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49075. Elküldve: 2008-02-15 11:45:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61950.]

mindenhol zárva nem csak nekünk.
[előzmény: (49073) apus, 2008-02-15 11:44:09]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01045298576355 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail