| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
49049. Elküldve: 2008-02-14 21:20:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61976.] |
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #49055] |
[előzmény: (49048) EA38, 2008-02-14 21:15:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
49048. Elküldve: 2008-02-14 21:15:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61977.] |
Ez nem igaz. Directen semmi baja. A Cobra 11-et nézem rajta 37"-os tévén hdmi csatlakozón 720p-re fekonvertálva és semmi pixel. Előre szólok nem érdekel a további véleményed, ne is fáraszd magad a válasszal.
|
| | | [válaszok erre: #49049] |
[előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Isa79

Tagság: 2006-02-14 21:33:18 Tagszám: #27068 Hozzászólások: 338 |
49046. Elküldve: 2008-02-14 20:54:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61978.] |
Én jártam így többször,de ha 2 kártyás beltérid van,kapcsold ki a másik szobában a digit és akkor nincs ennyi fagyásvalószínű az zavarhatja be és amiatt fagy le a kép.
|
| | | [válaszok erre: #49050 #49061] |
[előzmény: (49018) mzszol, 2008-02-14 16:07:00] |
|
Törzstag
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
49045. Elküldve: 2008-02-14 20:42:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61979.] |
Kérlek adj órákat nekem!könyörgök!Professzor úr Kérem szépen!
|
| | |
[előzmény: (49044) reimre, 2008-02-14 20:38:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
49044. Elküldve: 2008-02-14 20:38:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61980.] |
Miután kiderült, hogy elemi fogalmakkal sincs tisztában, ráadásul még guglizni se hajlandó nyugodtan ignorálható, a véleményével együtt.
|
| | | [válaszok erre: #49045 #49052] |
[előzmény: (49042) tököske, 2008-02-14 20:27:00] |
|
Törzstag
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
49043. Elküldve: 2008-02-14 20:37:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61981.] |
Fogalmam sincs, hogy honnan veszi (át) a jelet a digi, nem is érdekel. A cooltv-nek egyetlen számomra értékelhető műsora van, a Married, de az is nézhetetlen, úgyhoyg nem nézem. Úgyis megvan az összes évad lemezen is.
|
| | |
[előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55] |
|
Törzstag
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
49042. Elküldve: 2008-02-14 20:27:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61982.] |
Itt most nem erröl van szó,hanem lököd a szöveget de fingod sincs miröl beszélsz .
|
| | | [válaszok erre: #49044] |
[előzmény: (49041) noel73, 2008-02-14 20:22:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
49041. Elküldve: 2008-02-14 20:22:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61983.] |
Nem vitázok hisz nincs miről.
Mint már oly sokszor írtam akinek nem tetszik le lehet mindani!
|
| | | [válaszok erre: #49042] |
[előzmény: (49038) reimre, 2008-02-14 20:18:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
49040. Elküldve: 2008-02-14 20:21:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61984.] |
"Egy nagyobbacska 720p-s megjelenítőn a cooltv folyamatosan blokkos ergo teljesen nézhetetlen. "
Egy ilyen kijelzőn a Cool már a Digi forrásáról véve (UPC Direct) is szar! Szarból meg nem lehet várat építeni...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #49043 #49048 #49057] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
49039. Elküldve: 2008-02-14 20:21:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61985.] |
Nekem osztod az észt
|
| | |
[előzmény: (49035) noel73, 2008-02-14 20:12:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
49038. Elküldve: 2008-02-14 20:18:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61986.] |
Még a legelemibb fogalmakkal sem vagy tisztában. Nem vagy vitaképes.
|
| | | [válaszok erre: #49041] |
[előzmény: (49037) noel73, 2008-02-14 20:14:18] |
|
Törzstag
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
49037. Elküldve: 2008-02-14 20:14:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61987.] |
már 720 p betüt is látni nem csak kockákat
|
| | | [válaszok erre: #49038] |
[előzmény: (49033) reimre, 2008-02-14 20:10:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
49036. Elküldve: 2008-02-14 20:14:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61988.] |
2-nél több választható csomag nem kellene. A jelenlegi kínálat és a 2700 Ft. a felfutási időszakban biztos tartható. Az extra csatornáknak lehetne egy 1000 Ft-al drágább csomag, így mégtöbb antenna nézne az 1°Ny felé.
A műholdas rendszer előnye, hogy nem kell minden háztartáshoz kábelt húzni, a STB meg kell a kábel végére is.
Egy központból lefedhető az egész ország komolyabb hálózat és ehhez tartozó felügyelet kiépítése nélkül, ráadásul bizonyos előfizetőszám felett a szolgáltató fogja az árakat diktálni a tv-k felé, mert úgyis rákényszerülnek, hogy olcsóbban adják, pl. Eurosport bekerült a DIGI-be, az UPC-nél meg híre sincs, pedig csak kb. 2-2,5 szeres a méretkülönbség a hazai háztartásszámot nézve.
|
| | | [válaszok erre: #49054] |
[előzmény: (49025) kamuleon, 2008-02-14 17:59:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
49035. Elküldve: 2008-02-14 20:12:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61989.] |
Le lehet mondani!Ha türelmetlen vagy és "igényességre" vágysz!
Ha naponta vagy óránként jelented az 1 másodperces hibákat sem fogják megoldani!Légy türelmes!
|
| | | [válaszok erre: #49039] |
[előzmény: (49031) tököske, 2008-02-14 20:06:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BAGIIMRE

Tagság: 2006-10-28 21:48:41 Tagszám: #36446 Hozzászólások: 290 |
49034. Elküldve: 2008-02-14 20:10:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61990.] |
A Thor 5 nem javít rajta esetleg ha átveszi a sugárzást?
|
| | | [válaszok erre: #49066] |
[előzmény: (49032) Gondics, 2008-02-14 20:07:17] |
|
Haladó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
49033. Elküldve: 2008-02-14 20:10:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61991.] |
Ember, te sztem azt se tudod, hogy egyáltalán mi miről beszélünk....
Egy nagyobbacska 720p-s megjelenítőn a cooltv folyamatosan blokkos ergo teljesen nézhetetlen.
Ja, egyáltalán tudod mi az a 720p?
|
| | | [válaszok erre: #49037] |
[előzmény: (49030) noel73, 2008-02-14 19:57:10] |
|
Törzstag
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49032. Elküldve: 2008-02-14 20:07:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61992.] |
Portugáliára 47 dBW a teljesítmény ami 60-90-es tükröt kíván. De mivel a Digi csökkentett jelszintel ad, így nagyon kicsi lenne a jelszinted. Határeset szerintem, hogy szép időben akadásmentesen jöjjön be.
De ez csak az én véleményem!
|
| | | [válaszok erre: #49034] |
[előzmény: (49029) BAGIIMRE, 2008-02-14 19:54:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
49031. Elküldve: 2008-02-14 20:06:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61993.] |
Mennél te ki naponta bejelentett pixelesedésre /hiba/ megtudnád mennyire unalmas mindenkinél magyarázkodni,ha nem tudnak műsort sugározni akkor ne csinálják!!!!
|
| | | [válaszok erre: #49035] |
[előzmény: (49030) noel73, 2008-02-14 19:57:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
49030. Elküldve: 2008-02-14 19:57:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61994.] |
Szerintem sem nézhetetlen.Igaz néha 1-2 másodpercre van némi hiba de biztos vagyok benne hogy meg fogják oldani.
Hidd el a Digi segít!
|
| | | [válaszok erre: #49031 #49033] |
[előzmény: (48989) digi, 2008-02-14 09:01:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BAGIIMRE

Tagság: 2006-10-28 21:48:41 Tagszám: #36446 Hozzászólások: 290 |
49029. Elküldve: 2008-02-14 19:54:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61995.] |
Kérdezném.Mi esélyem van portugáliából a digit nézni.40-es tükörrel kamionból.
|
| | | [válaszok erre: #49032] |
[előzmény: (49028) tököske, 2008-02-14 18:45:09] |
|
Haladó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
49028. Elküldve: 2008-02-14 18:45:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61996.] |
Az biztos hogy nem.
|
| | | [válaszok erre: #49029] |
[előzmény: (49027) Cukorka1, 2008-02-14 18:31:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cukorka1

Tagság: 2008-02-01 13:48:09 Tagszám: #55261 Hozzászólások: 127 |
49027. Elküldve: 2008-02-14 18:31:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61997.] |
Szvsz pedig Teljesen ertheto, ha tobb csomagot akarna'nak csinalni. A HBO-k most is kulon vannak nem? Aki azt is akarja nezni, az elofizet ra. De ha egysegesen dragabb lenne es minden benne lenne, nem mindenki tudna/akarna' megfizetni.
|
| | | [válaszok erre: #49028] |
[előzmény: (49025) kamuleon, 2008-02-14 17:59:08] |
|
Haladó
|
|
 Cukorka1

Tagság: 2008-02-01 13:48:09 Tagszám: #55261 Hozzászólások: 127 |
49026. Elküldve: 2008-02-14 18:27:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61998.] |
Na, a szomszed macskait hagyjuk, mert legszivesebben
Amit irsz, azt viszont en soha nem tapasztaltam eddig. (de ez a gyilkosos ez jo volt )
|
| | |
[előzmény: (49024) toni4285, 2008-02-14 17:30:36] |
|
Haladó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
49025. Elküldve: 2008-02-14 17:59:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61999.] |
Az idők végezetéig biztos nem marad 2700 ft a digi. Többek többször is utaltak itt drágább és olcsóbb csomagra amit be kéne vezetni. Már miért is kellene? Miért nem jó nekünk mondjuk 3000 ft havi díj amibe minden benne van. Miért volna jobb mindenféle csomagokat bogarászni amibe úgy is bekerül olyan amit nem néz az ember. Ki tudja mennyiért. Én remélem nem lesz csomagosodás, de nem is utal erre semmi sem.
|
| | | [válaszok erre: #49027 #49036] |
[előzmény: (48985) K78, 2008-02-13 22:55:04] |
|
Törzstag
|
|
 toni4285

Tagság: 2007-12-12 02:50:51 Tagszám: #52816 Hozzászólások: 55 |
49024. Elküldve: 2008-02-14 17:30:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62000.] |
Nem, a HírTV-n kívül sehol nem tapasztaltam nyávogást, maximum a szomszéd cicájánál...
Nekem más jellegű problémám is van, de lehet, hogy ez egyedi csak.
Arról van szó, hogy időnként, rendszertelenül, más-más csatornánál, nem tudom, hogy azonos TP-n, vagy sem, ezt nem figyeltem, de időnként elmegy a hang váratlanul, 4-5 másodperc múlva visszajön. Amikor azt tudnád meg, hogy ki a gyilkos, akkor érdekes a szitu, kicsit bosszantó is...
De egyébként nem vagyok elégedetlen a Digivel.
|
| | | [válaszok erre: #49026 #49067] |
[előzmény: (49022) Cukorka1, 2008-02-14 16:24:10] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|