Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499868/79 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (190/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
49049. Elküldve: 2008-02-14 21:20:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61976.]

icon16.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #49055] [előzmény: (49048) EA38, 2008-02-14 21:15:48]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EA38



Tagság: 2007-01-16 17:49:33
Tagszám: #40109
Hozzászólások: 2835
49048. Elküldve: 2008-02-14 21:15:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61977.]

Ez nem igaz. Directen semmi baja. A Cobra 11-et nézem rajta 37"-os tévén hdmi csatlakozón 720p-re fekonvertálva és semmi pixel. Előre szólok nem érdekel a további véleményed, ne is fáraszd magad a válasszal.
[válaszok erre: #49049] [előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55]
Kiváló dolgozó
EA38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Isa79



Tagság: 2006-02-14 21:33:18
Tagszám: #27068
Hozzászólások: 338
49046. Elküldve: 2008-02-14 20:54:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61978.]

Én jártam így többször,de ha 2 kártyás beltérid van,kapcsold ki a másik szobában a digit és akkor nincs ennyi fagyásvalószínű az zavarhatja be és amiatt fagy le a kép.
[válaszok erre: #49050 #49061] [előzmény: (49018) mzszol, 2008-02-14 16:07:00]
Törzstag
Isa79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
49045. Elküldve: 2008-02-14 20:42:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61979.]

Kérlek adj órákat nekem!könyörgök!Professzor úr Kérem szépen! icon21.gif icon21.gif icon21.gif icon21.gif
[előzmény: (49044) reimre, 2008-02-14 20:38:29]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
49044. Elküldve: 2008-02-14 20:38:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61980.]

Miután kiderült, hogy elemi fogalmakkal sincs tisztában, ráadásul még guglizni se hajlandó nyugodtan ignorálható, a véleményével együtt.
[válaszok erre: #49045 #49052] [előzmény: (49042) tököske, 2008-02-14 20:27:00]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
49043. Elküldve: 2008-02-14 20:37:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61981.]

Fogalmam sincs, hogy honnan veszi (át) a jelet a digi, nem is érdekel. A cooltv-nek egyetlen számomra értékelhető műsora van, a Married, de az is nézhetetlen, úgyhoyg nem nézem. Úgyis megvan az összes évad lemezen is.
[előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
49042. Elküldve: 2008-02-14 20:27:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61982.]

Itt most nem erröl van szó,hanem lököd a szöveget de fingod sincs miröl beszélsz .
[válaszok erre: #49044] [előzmény: (49041) noel73, 2008-02-14 20:22:48]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
49041. Elküldve: 2008-02-14 20:22:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61983.]

Nem vitázok hisz nincs miről.
Mint már oly sokszor írtam akinek nem tetszik le lehet mindani!
[válaszok erre: #49042] [előzmény: (49038) reimre, 2008-02-14 20:18:25]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
49040. Elküldve: 2008-02-14 20:21:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61984.]

"Egy nagyobbacska 720p-s megjelenítőn a cooltv folyamatosan blokkos ergo teljesen nézhetetlen. "

Egy ilyen kijelzőn a Cool már a Digi forrásáról véve (UPC Direct) is szar! Szarból meg nem lehet várat építeni...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #49043 #49048 #49057]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
49039. Elküldve: 2008-02-14 20:21:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61985.]

Nekem osztod az észt icon20.gif icon20.gif
[előzmény: (49035) noel73, 2008-02-14 20:12:53]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
49038. Elküldve: 2008-02-14 20:18:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61986.]

Még a legelemibb fogalmakkal sem vagy tisztában. Nem vagy vitaképes.
[válaszok erre: #49041] [előzmény: (49037) noel73, 2008-02-14 20:14:18]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
49037. Elküldve: 2008-02-14 20:14:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61987.]

már 720 p betüt is látni nem csak kockákat icon53.gif icon53.gif icon53.gif
[válaszok erre: #49038] [előzmény: (49033) reimre, 2008-02-14 20:10:12]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
49036. Elküldve: 2008-02-14 20:14:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61988.]

2-nél több választható csomag nem kellene. A jelenlegi kínálat és a 2700 Ft. a felfutási időszakban biztos tartható. Az extra csatornáknak lehetne egy 1000 Ft-al drágább csomag, így mégtöbb antenna nézne az 1°Ny felé.
A műholdas rendszer előnye, hogy nem kell minden háztartáshoz kábelt húzni, a STB meg kell a kábel végére is.
Egy központból lefedhető az egész ország komolyabb hálózat és ehhez tartozó felügyelet kiépítése nélkül, ráadásul bizonyos előfizetőszám felett a szolgáltató fogja az árakat diktálni a tv-k felé, mert úgyis rákényszerülnek, hogy olcsóbban adják, pl. Eurosport bekerült a DIGI-be, az UPC-nél meg híre sincs, pedig csak kb. 2-2,5 szeres a méretkülönbség a hazai háztartásszámot nézve.
[válaszok erre: #49054] [előzmény: (49025) kamuleon, 2008-02-14 17:59:08]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
49035. Elküldve: 2008-02-14 20:12:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61989.]

Le lehet mondani!Ha türelmetlen vagy és "igényességre" vágysz!
Ha naponta vagy óránként jelented az 1 másodperces hibákat sem fogják megoldani!Légy türelmes!
[válaszok erre: #49039] [előzmény: (49031) tököske, 2008-02-14 20:06:18]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BAGIIMRE



Tagság: 2006-10-28 21:48:41
Tagszám: #36446
Hozzászólások: 290
49034. Elküldve: 2008-02-14 20:10:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61990.]

A Thor 5 nem javít rajta esetleg ha átveszi a sugárzást?
[válaszok erre: #49066] [előzmény: (49032) Gondics, 2008-02-14 20:07:17]
Haladó
BAGIIMRE adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
49033. Elküldve: 2008-02-14 20:10:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61991.]

Ember, te sztem azt se tudod, hogy egyáltalán mi miről beszélünk....
Egy nagyobbacska 720p-s megjelenítőn a cooltv folyamatosan blokkos ergo teljesen nézhetetlen.
Ja, egyáltalán tudod mi az a 720p?
[válaszok erre: #49037] [előzmény: (49030) noel73, 2008-02-14 19:57:10]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49032. Elküldve: 2008-02-14 20:07:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61992.]

Portugáliára 47 dBW a teljesítmény ami 60-90-es tükröt kíván. De mivel a Digi csökkentett jelszintel ad, így nagyon kicsi lenne a jelszinted. Határeset szerintem, hogy szép időben akadásmentesen jöjjön be.

De ez csak az én véleményem!
[válaszok erre: #49034] [előzmény: (49029) BAGIIMRE, 2008-02-14 19:54:41]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
49031. Elküldve: 2008-02-14 20:06:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61993.]

Mennél te ki naponta bejelentett pixelesedésre /hiba/ megtudnád mennyire unalmas mindenkinél magyarázkodni,ha nem tudnak műsort sugározni akkor ne csinálják!!!! icon49.gif
[válaszok erre: #49035] [előzmény: (49030) noel73, 2008-02-14 19:57:10]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
49030. Elküldve: 2008-02-14 19:57:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61994.]

Szerintem sem nézhetetlen.Igaz néha 1-2 másodpercre van némi hiba de biztos vagyok benne hogy meg fogják oldani.

Hidd el a Digi segít!
[válaszok erre: #49031 #49033] [előzmény: (48989) digi, 2008-02-14 09:01:34]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BAGIIMRE



Tagság: 2006-10-28 21:48:41
Tagszám: #36446
Hozzászólások: 290
49029. Elküldve: 2008-02-14 19:54:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61995.]

Kérdezném.Mi esélyem van portugáliából a digit nézni.40-es tükörrel kamionból.
[válaszok erre: #49032] [előzmény: (49028) tököske, 2008-02-14 18:45:09]
Haladó
BAGIIMRE adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
49028. Elküldve: 2008-02-14 18:45:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61996.]

Az biztos hogy nem.
[válaszok erre: #49029] [előzmény: (49027) Cukorka1, 2008-02-14 18:31:44]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Cukorka1



Tagság: 2008-02-01 13:48:09
Tagszám: #55261
Hozzászólások: 127
49027. Elküldve: 2008-02-14 18:31:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61997.]

Szvsz pedig Teljesen ertheto, ha tobb csomagot akarna'nak csinalni. A HBO-k most is kulon vannak nem? Aki azt is akarja nezni, az elofizet ra. De ha egysegesen dragabb lenne es minden benne lenne, nem mindenki tudna/akarna' megfizetni.
[válaszok erre: #49028] [előzmény: (49025) kamuleon, 2008-02-14 17:59:08]
Haladó
Cukorka1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Cukorka1



Tagság: 2008-02-01 13:48:09
Tagszám: #55261
Hozzászólások: 127
49026. Elküldve: 2008-02-14 18:27:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61998.]

Na, a szomszed macskait hagyjuk, mert legszivesebben icon38.gif
Amit irsz, azt viszont en soha nem tapasztaltam eddig. (de ez a gyilkosos ez jo volt icon32.gif )
[előzmény: (49024) toni4285, 2008-02-14 17:30:36]
Haladó
Cukorka1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
49025. Elküldve: 2008-02-14 17:59:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61999.]

Az idők végezetéig biztos nem marad 2700 ft a digi. Többek többször is utaltak itt drágább és olcsóbb csomagra amit be kéne vezetni. Már miért is kellene? Miért nem jó nekünk mondjuk 3000 ft havi díj amibe minden benne van. Miért volna jobb mindenféle csomagokat bogarászni amibe úgy is bekerül olyan amit nem néz az ember. Ki tudja mennyiért. Én remélem nem lesz csomagosodás, de nem is utal erre semmi sem.
[válaszok erre: #49027 #49036] [előzmény: (48985) K78, 2008-02-13 22:55:04]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


toni4285



Tagság: 2007-12-12 02:50:51
Tagszám: #52816
Hozzászólások: 55
49024. Elküldve: 2008-02-14 17:30:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62000.]

Nem, a HírTV-n kívül sehol nem tapasztaltam nyávogást, maximum a szomszéd cicájánál... icon25.gif
Nekem más jellegű problémám is van, de lehet, hogy ez egyedi csak.
Arról van szó, hogy időnként, rendszertelenül, más-más csatornánál, nem tudom, hogy azonos TP-n, vagy sem, ezt nem figyeltem, de időnként elmegy a hang váratlanul, 4-5 másodperc múlva visszajön. Amikor azt tudnád meg, hogy ki a gyilkos, akkor érdekes a szitu, kicsit bosszantó is...
De egyébként nem vagyok elégedetlen a Digivel.
[válaszok erre: #49026 #49067] [előzmény: (49022) Cukorka1, 2008-02-14 16:24:10]
Kezdő
toni4285 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011238813400269 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail