| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Cukorka1

Tagság: 2008-02-01 13:48:09 Tagszám: #55261 Hozzászólások: 127 |
49022. Elküldve: 2008-02-14 16:24:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62001.] |
Koszi h. beirtad. Mas csatornanal nem tapasztaltad a nyavogast? (en nem)
|
| | | [válaszok erre: #49024] |
[előzmény: (49017) toni4285, 2008-02-14 16:05:03] |
|
Haladó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
49021. Elküldve: 2008-02-14 16:23:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62002.] |
Az tény, hogy zavaró, de talán azért ennyire dramatizálni nem kellene a dolgot, hogy teljesen nézhetetlen. Szerintem!
Az a helyzet, hogy a 70 centis CRT-men is eléggé zavaró, a 42 collos plazmán viszont teljesen nézhetetlen. Igaz, már száműztem a digibeltérit a plazmától a hálószobába, az ottani 37 centis CRT-n megfelel.
|
| | |
[előzmény: (48989) digi, 2008-02-14 09:01:34] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
49019. Elküldve: 2008-02-14 16:09:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62003.] |
nekem 1 év alatt összesen 2x állt meg a nat geo ugyanígy.
de nem időzített felvételben ..
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
49018. Elküldve: 2008-02-14 16:07:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62004.] |
Sziasztok!
Két kérdésem is lenne, ha valaki tudja a választ, kíváncsian várom:
1. Az utóbbi két hónapban 3 alkalommal kíséreltem meg időzített felvételt készíteni az HBO Comedy-ről. Mindhárom alkalommal lefagyott egy-egy jelenetnél a kép. Amikor reggel bekapcsoltam a tv-t, még az éjszakai kimerevedett kép fogadott, csatorna-váltás majd vissza után minden rendben volt. Jártatok már így? Én még csak egyetlen csatornával ebből gondolom, hogy ne mbeltéri hiba lehet...
2. Valamikor a tavasszal lejár az HBO-pack hűségem, tudja valaki, hogy utána le kell mondani egy hónapra, vagy automatikusan vállalható a kedvezményes árért újabb egy év?
Köszi:
mzszol
|
| | | [válaszok erre: #49046 #49056] |
[előzmény: (49016) Apa+Fia, 2008-02-14 16:01:46] |
|
Kezdő
|
|
 toni4285

Tagság: 2007-12-12 02:50:51 Tagszám: #52816 Hozzászólások: 55 |
49017. Elküldve: 2008-02-14 16:05:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62005.] |
Nálam is felmerült a nyávogó probléma, ami érdekes, mert beszélgetések alatt nem, vagy kevésbé zavaró. A zenék alatt azonban borzalmas, ez tény. Nem két napja van, hanem kb. két hete, de nem szoktam problémákat ide irogatni, ezért nem hoztam szóba eddig, de ha már más is felfedezte, akkor megerősítem.
|
| | | [válaszok erre: #49022] |
[előzmény: (49015) Cukorka1, 2008-02-14 14:40:05] |
|
Kezdő
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
49016. Elküldve: 2008-02-14 16:01:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62006.] |
na ma már nem lesznek csatorna nyitások akkor várok jövő hétfőig ill csütörtökig
Apa csak 1 van!
|
| | | [válaszok erre: #49018] |
|
|
Törzstag
|
|
 Cukorka1

Tagság: 2008-02-01 13:48:09 Tagszám: #55261 Hozzászólások: 127 |
49015. Elküldve: 2008-02-14 14:40:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62007.] |
Koszi, de sajna csak este tudom nezni, akkor meg nem vagyok gepkozelben.... De, a kerdes eredetileg ugy szolt, hogy ma's is eszrevette-e ma'r a nyavogast, vagy valamiert csak nalam fordult elo?
|
| | | [válaszok erre: #49017] |
[előzmény: (49010) Hepi, 2008-02-14 14:11:35] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49014. Elküldve: 2008-02-14 14:32:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62008.] |
nincs megszabva, csak általában hétfö és csütörtök amikor csinálnak valamit. Mostanába szerda is volt
|
| | |
[előzmény: (49011) cable, 2008-02-14 14:19:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49013. Elküldve: 2008-02-14 14:32:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62009.] |
Köszi
|
| | |
[előzmény: (49008) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-14 14:03:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hepi

Tagság: 2003-10-21 01:43:35 Tagszám: #7039 Hozzászólások: 143 |
49012. Elküldve: 2008-02-14 14:30:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62010.] |
Hát nem hiszem, hogy köze lenne a csütörtökhöz, hisz a DoQ vagy a sport klub+ -ot nézve már sok csütörtök eltelt! Ugyan akkor nem tudom, hogy a TV Paprika indulása a csütörtökhöz volt-e köze!
Amiko A4, VU+ UNO 4K SE,DiSEqC SRT DM 2100 motor 90-es tükor és WaveFrontier T 90.
|
| | |
[előzmény: (49011) cable, 2008-02-14 14:19:18] |
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
49011. Elküldve: 2008-02-14 14:19:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62011.] |
Miért pont csütörtökön? előre meg van szabva az időpont?
|
| | | [válaszok erre: #49012 #49014] |
[előzmény: (48997) sathaver, 2008-02-14 10:40:28] |
|
Haladó
|
|
 Hepi

Tagság: 2003-10-21 01:43:35 Tagszám: #7039 Hozzászólások: 143 |
49010. Elküldve: 2008-02-14 14:11:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62012.] |
Figyeld és ha nyávog szólj, jelenleg nem csinálja
Amiko A4, VU+ UNO 4K SE,DiSEqC SRT DM 2100 motor 90-es tükor és WaveFrontier T 90.
|
| | | [válaszok erre: #49015] |
[előzmény: (49009) Cukorka1, 2008-02-14 14:09:58] |
|
Haladó
|
|
 Cukorka1

Tagság: 2008-02-01 13:48:09 Tagszám: #55261 Hozzászólások: 127 |
49009. Elküldve: 2008-02-14 14:09:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62013.] |
A Hir TV -nek masnal is nyavog a hangja? 2 napja vettem eszre (este, a hirado alatt), mintha bekapta volna a magno a szalagot!....
|
| | | [válaszok erre: #49010] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
49008. Elküldve: 2008-02-14 14:03:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62014.] |
[email protected]
Neki lehet irogatni a csatornákkal kapcsolatban. De csak finoman és lájtosan.
|
| | | [válaszok erre: #49013] |
[előzmény: (49006) sathaver, 2008-02-14 13:54:05] |
|
|
|
|
 Hepi

Tagság: 2003-10-21 01:43:35 Tagszám: #7039 Hozzászólások: 143 |
49007. Elküldve: 2008-02-14 13:58:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62015.] |
Szia!
Lehet,de még nem fogható vagy más frekiről van szó? Jelenleg a zavart csatorna a képen látható információ
Amiko A4, VU+ UNO 4K SE,DiSEqC SRT DM 2100 motor 90-es tükor és WaveFrontier T 90.
|
| | |
[előzmény: (49005) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-14 13:50:06] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49006. Elküldve: 2008-02-14 13:54:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62016.] |
Honnan az info?
|
| | | [válaszok erre: #49008] |
[előzmény: (49005) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-14 13:50:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
49005. Elküldve: 2008-02-14 13:50:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62017.] |
Tök jó az ikokabelteve személyes tájékoztatása szerint az F&H véglegesen nem csak teszt jellegel lesz pontosabban már fogható a digi-n.....
|
| | | [válaszok erre: #49006 #49007] |
|
|
|
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
49004. Elküldve: 2008-02-14 13:47:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62018.] |
Rendesek vagytok. Ennyi jókívánság után nem lesz nehéz meggyógyulni. Köszönöm mindenkinek.
|
| | |
[előzmény: (49003) gduck, 2008-02-14 12:07:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
49003. Elküldve: 2008-02-14 12:07:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62019.] |
Jobbulást!
Ha csak az új csatikon múlik, lerohanjuk a feladóállomást és kinyitunk neked mindent
|
| | | [válaszok erre: #49004] |
[előzmény: (48995) Vincze Erik, 2008-02-14 10:33:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
49002. Elküldve: 2008-02-14 11:42:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62020.] |
Jobulást Erik
|
| |
|
Haladó
|
|
 ohio

Tagság: 2008-01-31 11:35:12 Tagszám: #55219 Hozzászólások: 87 |
49001. Elküldve: 2008-02-14 11:40:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62021.] |
Én is feliratkoztam,de semmi.
Egyébként,ahol van ott prémium csatorna,mint a HBO vagy ingyenes?
|
| | |
[előzmény: (49000) gduck, 2008-02-14 11:22:47] |
|
Kezdő
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
49000. Elküldve: 2008-02-14 11:22:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62022.] |
Fel lehet iratkozni hírlevélre :)
http://www.scifichannel.hu/
De eddig semmi infó nem jött
|
| | | [válaszok erre: #49001] |
[előzmény: (48996) ohio, 2008-02-14 10:40:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
48999. Elküldve: 2008-02-14 11:00:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62023.] |
Jobbulást!
Gyógyulj meg minnél hanarabb!
|
| | |
[előzmény: (48995) Vincze Erik, 2008-02-14 10:33:05] |
|
Törzstag
|
|
 cimbali

Tagság: 2005-10-27 12:27:17 Tagszám: #23163 Hozzászólások: 233 |
48998. Elküldve: 2008-02-14 10:41:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62024.] |
Gyógyulj meg mihamarabb Erik!
|
| |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48997. Elküldve: 2008-02-14 10:40:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62025.] |
A boomerangot lehet ma kinyitják, csütörtök van.
|
| | | [válaszok erre: #49011] |
[előzmény: (48995) Vincze Erik, 2008-02-14 10:33:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|