Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499864/75 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (70/24
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

ohio



Tagság: 2008-01-31 11:35:12
Tagszám: #55219
Hozzászólások: 87
48996. Elküldve: 2008-02-14 10:40:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62026.]

Sziasztok

Tud valaki valamit a Sci-Fi Channelről?
Én ezt az egy csatit várnám,de nagyon.Nincs jobb egy jó Sci-Fi-nél. icon32.gif
[válaszok erre: #49000]
Kezdő
ohio adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
48995. Elküldve: 2008-02-14 10:33:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62027.]

zafi, sathaver, Apa+Fia, mogyesz!

Köszönöm, igyekszem hamar összeszedni magam. Sokat segítene a gyógyulásban, ha kinyitnák az új csatornákat. icon50.gif
[válaszok erre: #48997 #48999 #49003]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zafi



Tagság: 2005-11-02 12:50:42
Tagszám: #23349
Hozzászólások: 190
48994. Elküldve: 2008-02-14 10:24:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62028.]

Kedves Erik,
Jobbulást kívánok.Üdv.
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17]
Haladó
zafi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48993. Elküldve: 2008-02-14 10:14:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62029.]

Jobbulást Erik!
[előzmény: (48992) Apa+Fia, 2008-02-14 09:50:35]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48992. Elküldve: 2008-02-14 09:50:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62030.]

Jobbulást Erik

Apa csak 1 van!
[válaszok erre: #48993] [előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mogyesz



Tagság: 2006-06-30 15:32:18
Tagszám: #32197
Hozzászólások: 728
48991. Elküldve: 2008-02-14 09:33:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62031.]

Jobbulást!
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17]
Törzstag
mogyesz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48990. Elküldve: 2008-02-14 09:28:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62032.]

erik

service 7 = F&H hun
service 8 = Boomerang (félig-meddig hun)
12718 V 18400

szbarna szerint mindektő bekerül majd és már a filmmúzeummal is megvan a szerződés.

naggyából ennyi
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
48989. Elküldve: 2008-02-14 09:01:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62033.]

Az tény, hogy zavaró, de talán azért ennyire dramatizálni nem kellene a dolgot, hogy teljesen nézhetetlen. Szerintem!
[válaszok erre: #49021 #49030] [előzmény: (48980) reimre, 2008-02-13 21:42:52]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
48988. Elküldve: 2008-02-14 08:49:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62034.]

Üdv. mindenkinek!

Sajnos február 9-én éjjel kórházba kerültem és meg is műtöttek. Tegnap hazajöhettem és most ültem csak gép elé, de még nem nagyon kellhetek fel. Valaki megtenné, hogy röviden összefoglalja nekem az elmúlt pár nap DIGI töténéseit? Akár PŰ-ben is. Nagyon hálás lennék, szívesen visszaolvasnék, de elég fárasztó ez most nekem.

Köszönöm. Majd később felnézek még ide.
[válaszok erre: #48990 #48991 #48992 #48994]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ionágyusholdtüzelő1



Tagság: 2007-12-02 14:23:45
Tagszám: #52442
Hozzászólások: 222
48987. Elküldve: 2008-02-14 00:01:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62035.]

hát akkor jópár évig még maradni fog a nagra kettő icon53.gif icon53.gif icon53.gif

http://marcikawarez.myip.hu
[előzmény: (48982) Gazember, 2008-02-13 22:40:17]
Haladó
ionágyusholdtüzelő1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
48986. Elküldve: 2008-02-13 23:40:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62036.]

icon32.gif
[előzmény: (48985) K78, 2008-02-13 22:55:04]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
48985. Elküldve: 2008-02-13 22:55:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62037.]

Kábelen hasonló választék 5000 Ft. körül van. A DIGI előnye az olcsósága, de szerintem (most) nem lehet ennyiért a csatornákat bővíteni, mert egyes televíziók még nagyon drágák. Viszont 2700 helyett sokan hajlandóak lennének kicsit többet is fizetni néhány "drága" csatornáért, ezért biztos, hogy célszerű lenne egy drágább csomagba betenni azokat a csatornákat amelyek csak máshol érhetők el. Ezután gyakorlatilag verhetetlen lenne a DIGI, mert mindenki megkaphatja az igényeinek és pénztárcájak megfelelő műsorokat.
[válaszok erre: #48986 #49025] [előzmény: (48977) gduck, 2008-02-13 21:14:01]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
48984. Elküldve: 2008-02-13 22:51:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62038.]

Nekem jó ha marad,
így a nyaralóban is tévézhetek icon21.gif
[előzmény: (48983) gombilaci, 2008-02-13 22:45:54]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48983. Elküldve: 2008-02-13 22:45:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62039.]

ezt szerintem még most nem tudni.

de ha ez így van ahogy írtam akkor valszeg igen
[válaszok erre: #48984] [előzmény: (48982) Gazember, 2008-02-13 22:40:17]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
48982. Elküldve: 2008-02-13 22:40:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62040.]

Ezek szerint addig marad a nagra2 amíg az utolsó hyundayt is kicserélik?
[válaszok erre: #48983 #48987] [előzmény: (48972) gombilaci, 2008-02-13 21:04:11]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48981. Elküldve: 2008-02-13 21:46:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62041.]

reimre

én is inkább natgeo , discovery pátri vagyok.
szerencsére azok mennek rendesen.

elbandtit utálom.
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
48980. Elküldve: 2008-02-13 21:42:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62042.]

[i]most hívtak a pixelesedés ügyben[/b]

Tegnap este megnéztem egy riportot a bijoponkettőn (mentségemre szolgáljon, azóta már megbántam). A kép elfogadható lett volna, de időnként majdnem egész sorok csúsztak szét. Tényleg egy rakás s...r az egész. Már egy jó ideje Al Bundyt se próbálok nézni a coolon, az viszont teljesen nézhetetlen, állandóan. Szerencse, hogy azok az adók, amiket gyakrabban nézek (NGC and co, S1.) általában nem produkálnak ilyen súlyos tüneteket.
[válaszok erre: #48989] [előzmény: (48964) gombilaci, 2008-02-13 20:38:40]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
48979. Elküldve: 2008-02-13 21:41:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62043.]

http://www.fn.hu//media/20080213/halasz_vadasz_tv_indult/

A közlés szerint kilenc országban 13 csatornát működtető IKO-csoport áprilisban további csatornákkal is jelentkezik Film+2, Poén! és Sorozat+ néven, és a tervek szerint ekkor debütál a Reflektor nevű sztárcsatorna is.

https://linktr.ee/Zoshi85
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


imike71



Tagság: 2008-01-14 08:32:06
Tagszám: #54349
Hozzászólások: 785
48978. Elküldve: 2008-02-13 21:16:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62044.]

T.szbarna!tehát akkor valószinüleg lesz egyéb csomag DIGI kinálatban?(családi,stb)

imike71
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58]
Törzstag
imike71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
48977. Elküldve: 2008-02-13 21:14:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62045.]

Ejjj... Emberi gyarlóság icon33.gif Soha nem elég semmi, ha sok van még több kell icon50.gif
[válaszok erre: #48985] [előzmény: (48955) K78, 2008-02-13 20:20:47]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat-man



Tagság: 2007-10-09 08:16:20
Tagszám: #50147
Hozzászólások: 336
48976. Elküldve: 2008-02-13 21:09:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62046.]

Köszi szépen a gyors és konkrét választ.
Üdv!
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50]
Törzstag
sat-man adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


David0ff



Tagság: 2007-12-08 12:56:07
Tagszám: #52674
Hozzászólások: 24
48975. Elküldve: 2008-02-13 21:08:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62047.]

SATELLITI CHAT

http://sateliti.extra.hu

(IRC server: irc.german-irc.org, Port: 6667, #sateliti)

sateliti_banner.jpg
Zöldfülű
David0ff adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
48974. Elküldve: 2008-02-13 21:08:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62048.]

Hmmm. Tehát ha a proci eleve gyenge ehhez a kódoláshoz, akkor mondjuk az eddigi kb. 5 másodperces csatornaváltási idő mennyi lesz? 30 sec.? Én földhözba....m az biztos. Mind a kettőt. Vagy esetleg szoftverfrissítés közben "véletlenül" majd lefagy.
[előzmény: (48970) szbarna, 2008-02-13 20:52:10]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoolan



Tagság: 2007-01-29 22:51:54
Tagszám: #40809
Hozzászólások: 130
48973. Elküldve: 2008-02-13 21:04:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62049.]

Szia szbarna,
A Nickelodeon bekerül a kínálatba valamikor?
Tudsz erről valamit?
Köszi
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50]
Haladó
zoolan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48972. Elküldve: 2008-02-13 21:04:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62050.]

(én írtam)
én azt hallottam hogy a hunyadik 80 mhz procija nem képes kezelni az N3 kártyát,
a humax pedig határértéken mozog de nem stabil az sem.
a szoftos részét azt megoldják de kíváncsi leszek a hardveres oldalára is a dolgoknak.

[válaszok erre: #48982]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010058879852295 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail