| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 ohio

Tagság: 2008-01-31 11:35:12 Tagszám: #55219 Hozzászólások: 87 |
48996. Elküldve: 2008-02-14 10:40:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62026.] |
Sziasztok
Tud valaki valamit a Sci-Fi Channelről?
Én ezt az egy csatit várnám,de nagyon.Nincs jobb egy jó Sci-Fi-nél.
|
| | | [válaszok erre: #49000] |
|
|
Kezdő
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
48995. Elküldve: 2008-02-14 10:33:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62027.] |
zafi, sathaver, Apa+Fia, mogyesz!
Köszönöm, igyekszem hamar összeszedni magam. Sokat segítene a gyógyulásban, ha kinyitnák az új csatornákat.
|
| | | [válaszok erre: #48997 #48999 #49003] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zafi

Tagság: 2005-11-02 12:50:42 Tagszám: #23349 Hozzászólások: 190 |
48994. Elküldve: 2008-02-14 10:24:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62028.] |
Kedves Erik,
Jobbulást kívánok.Üdv.
|
| | |
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48993. Elküldve: 2008-02-14 10:14:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62029.] |
Jobbulást Erik!
|
| | |
[előzmény: (48992) Apa+Fia, 2008-02-14 09:50:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48992. Elküldve: 2008-02-14 09:50:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62030.] |
Jobbulást Erik
Apa csak 1 van!
|
| | | [válaszok erre: #48993] |
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17] |
|
Törzstag
|
|
 mogyesz

Tagság: 2006-06-30 15:32:18 Tagszám: #32197 Hozzászólások: 728 |
48991. Elküldve: 2008-02-14 09:33:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62031.] |
Jobbulást!
|
| | |
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48990. Elküldve: 2008-02-14 09:28:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62032.] |
erik
service 7 = F&H hun
service 8 = Boomerang (félig-meddig hun)
12718 V 18400
szbarna szerint mindektő bekerül majd és már a filmmúzeummal is megvan a szerződés.
naggyából ennyi
|
| | |
[előzmény: (48988) Vincze Erik, 2008-02-14 08:49:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
48989. Elküldve: 2008-02-14 09:01:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62033.] |
Az tény, hogy zavaró, de talán azért ennyire dramatizálni nem kellene a dolgot, hogy teljesen nézhetetlen. Szerintem!
|
| | | [válaszok erre: #49021 #49030] |
[előzmény: (48980) reimre, 2008-02-13 21:42:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
48988. Elküldve: 2008-02-14 08:49:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62034.] |
Üdv. mindenkinek!
Sajnos február 9-én éjjel kórházba kerültem és meg is műtöttek. Tegnap hazajöhettem és most ültem csak gép elé, de még nem nagyon kellhetek fel. Valaki megtenné, hogy röviden összefoglalja nekem az elmúlt pár nap DIGI töténéseit? Akár PŰ-ben is. Nagyon hálás lennék, szívesen visszaolvasnék, de elég fárasztó ez most nekem.
Köszönöm. Majd később felnézek még ide.
|
| | | [válaszok erre: #48990 #48991 #48992 #48994] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ionágyusholdtüzelő1

Tagság: 2007-12-02 14:23:45 Tagszám: #52442 Hozzászólások: 222 |
48987. Elküldve: 2008-02-14 00:01:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62035.] |
hát akkor jópár évig még maradni fog a nagra kettő
http://marcikawarez.myip.hu
|
| | |
[előzmény: (48982) Gazember, 2008-02-13 22:40:17] |
|
Haladó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48986. Elküldve: 2008-02-13 23:40:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62036.] |
|
| | |
[előzmény: (48985) K78, 2008-02-13 22:55:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48985. Elküldve: 2008-02-13 22:55:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62037.] |
Kábelen hasonló választék 5000 Ft. körül van. A DIGI előnye az olcsósága, de szerintem (most) nem lehet ennyiért a csatornákat bővíteni, mert egyes televíziók még nagyon drágák. Viszont 2700 helyett sokan hajlandóak lennének kicsit többet is fizetni néhány "drága" csatornáért, ezért biztos, hogy célszerű lenne egy drágább csomagba betenni azokat a csatornákat amelyek csak máshol érhetők el. Ezután gyakorlatilag verhetetlen lenne a DIGI, mert mindenki megkaphatja az igényeinek és pénztárcájak megfelelő műsorokat.
|
| | | [válaszok erre: #48986 #49025] |
[előzmény: (48977) gduck, 2008-02-13 21:14:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
48984. Elküldve: 2008-02-13 22:51:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62038.] |
Nekem jó ha marad,
így a nyaralóban is tévézhetek
|
| | |
[előzmény: (48983) gombilaci, 2008-02-13 22:45:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48983. Elküldve: 2008-02-13 22:45:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62039.] |
ezt szerintem még most nem tudni.
de ha ez így van ahogy írtam akkor valszeg igen
|
| | | [válaszok erre: #48984] |
[előzmény: (48982) Gazember, 2008-02-13 22:40:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
48982. Elküldve: 2008-02-13 22:40:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62040.] |
Ezek szerint addig marad a nagra2 amíg az utolsó hyundayt is kicserélik?
|
| | | [válaszok erre: #48983 #48987] |
[előzmény: (48972) gombilaci, 2008-02-13 21:04:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48981. Elküldve: 2008-02-13 21:46:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62041.] |
reimre
én is inkább natgeo , discovery pátri vagyok.
szerencsére azok mennek rendesen.
elbandtit utálom.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
48980. Elküldve: 2008-02-13 21:42:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62042.] |
[i]most hívtak a pixelesedés ügyben[/b]
Tegnap este megnéztem egy riportot a bijoponkettőn (mentségemre szolgáljon, azóta már megbántam). A kép elfogadható lett volna, de időnként majdnem egész sorok csúsztak szét. Tényleg egy rakás s...r az egész. Már egy jó ideje Al Bundyt se próbálok nézni a coolon, az viszont teljesen nézhetetlen, állandóan. Szerencse, hogy azok az adók, amiket gyakrabban nézek (NGC and co, S1.) általában nem produkálnak ilyen súlyos tüneteket.
|
| | | [válaszok erre: #48989] |
[előzmény: (48964) gombilaci, 2008-02-13 20:38:40] |
|
Törzstag
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
48978. Elküldve: 2008-02-13 21:16:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62044.] |
T.szbarna!tehát akkor valószinüleg lesz egyéb csomag DIGI kinálatban?(családi,stb)
imike71
|
| | |
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58] |
|
Törzstag
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48977. Elküldve: 2008-02-13 21:14:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62045.] |
Ejjj... Emberi gyarlóság Soha nem elég semmi, ha sok van még több kell
|
| | | [válaszok erre: #48985] |
[előzmény: (48955) K78, 2008-02-13 20:20:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48976. Elküldve: 2008-02-13 21:09:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62046.] |
Köszi szépen a gyors és konkrét választ.
Üdv!
|
| | |
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50] |
|
Törzstag
|
|
 David0ff

Tagság: 2007-12-08 12:56:07 Tagszám: #52674 Hozzászólások: 24 |
48975. Elküldve: 2008-02-13 21:08:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62047.] |
SATELLITI CHAT
http://sateliti.extra.hu
(IRC server: irc.german-irc.org, Port: 6667, #sateliti)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
48974. Elküldve: 2008-02-13 21:08:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62048.] |
Hmmm. Tehát ha a proci eleve gyenge ehhez a kódoláshoz, akkor mondjuk az eddigi kb. 5 másodperces csatornaváltási idő mennyi lesz? 30 sec.? Én földhözba....m az biztos. Mind a kettőt. Vagy esetleg szoftverfrissítés közben "véletlenül" majd lefagy.
|
| | |
[előzmény: (48970) szbarna, 2008-02-13 20:52:10] |
|
Törzstag
|
|
 zoolan

Tagság: 2007-01-29 22:51:54 Tagszám: #40809 Hozzászólások: 130 |
48973. Elküldve: 2008-02-13 21:04:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62049.] |
Szia szbarna,
A Nickelodeon bekerül a kínálatba valamikor?
Tudsz erről valamit?
Köszi
|
| | |
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50] |
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48972. Elküldve: 2008-02-13 21:04:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62050.] |
(én írtam)
én azt hallottam hogy a hunyadik 80 mhz procija nem képes kezelni az N3 kártyát,
a humax pedig határértéken mozog de nem stabil az sem.
a szoftos részét azt megoldják de kíváncsi leszek a hardveres oldalára is a dolgoknak.
|
| | | [válaszok erre: #48982] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|