| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48971. Elküldve: 2008-02-13 21:01:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62051.] |
Tesóm a két AXNröl (Crime , Sci-fi) halottál már vmit hogy kapnak e szinkron sávot:)?
|
| | |
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
48970. Elküldve: 2008-02-13 20:52:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62052.] |
mar korabban irtam errol reszletesen is , szoftveresen lesz megoldva egyelore, de az is igaz, azt allitjak, hogy a Nagra 3 hoz gyorsabb proci kell mint a Nagra 2 hoz, bar ezt nem hivatalos forrasbol hallotam. Egyelore tehat szoftveres modositas lesz. Azt is tudni kell , hogy a nagra 3 nak is tobbfele verzioja letezik .
|
| | | [válaszok erre: #48974] |
[előzmény: (48969) reimre, 2008-02-13 20:46:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
48969. Elküldve: 2008-02-13 20:46:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62053.] |
Szbarna, ha már erre jársz, még egy kérdés: korábban olyasmit írt itt valaki, hogy a hjundáj 1165 _hardveresen_ alkalmatlan a nagra3-hoz. Ez igaz vagy nem igaz?
|
| | | [válaszok erre: #48970] |
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48968. Elküldve: 2008-02-13 20:43:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62054.] |
köszi
|
| | |
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
48967. Elküldve: 2008-02-13 20:42:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62055.] |
speciel nem hallotam rola, de utanna nezek .
|
| | | [válaszok erre: #48968 #48969 #48971 #48978] |
[előzmény: (48964) gombilaci, 2008-02-13 20:38:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
48966. Elküldve: 2008-02-13 20:41:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62056.] |
Idézet:
| a fránya román verziójú AXN-t kellene lecserélni a magyar változatra
| |
Ez nem fog megtorteni . De ha majd valami oknal fogva megis akkor megint mi szivjuk meg a hataron tuli magyarok , mert a magyar AXN- biztos nem adnak extra csomagba.
|
| | |
[előzmény: (48963) FredT, 2008-02-13 20:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ionágyusholdtüzelő1

Tagság: 2007-12-02 14:23:45 Tagszám: #52442 Hozzászólások: 222 |
48965. Elküldve: 2008-02-13 20:40:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62057.] |
vígre zene füleimnek
http://marcikawarez.myip.hu
|
| |
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48964. Elküldve: 2008-02-13 20:38:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62058.] |
szbarna
most hívtak a pixelesedés ügyben .
(tv2, rtl k)
azt ígérik jöő hét végétől megszünik a probléma.
Erről van infód???
(bocs hogy megint leírtam)
|
| | | [válaszok erre: #48967 #48980] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
48963. Elküldve: 2008-02-13 20:37:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62059.] |
Mellesleg még azt a fránya román verziójú AXN-t kellene lecserélni a magyar változatra és a 2 kis AXN-t megnyitni! De így is korrekt a Digi, legalábbis ami a csatornakínálatot illeti.
|
| | | [válaszok erre: #48966] |
|
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48962. Elküldve: 2008-02-13 20:36:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62060.] |
abszolút nem
még csak fel sem merült ez a hbo dolog!
|
| | |
[előzmény: (48957) yaksi, 2008-02-13 20:25:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
48961. Elküldve: 2008-02-13 20:32:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62061.] |
Végre valami biztató és konkrét infó!
THX!
|
| | |
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50] |
|
Haladó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48960. Elküldve: 2008-02-13 20:28:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62062.] |
köszi barna a infókat
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50] |
|
Törzstag
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48959. Elküldve: 2008-02-13 20:27:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62063.] |
Na erre is kiwi leszek
|
| | |
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
48958. Elküldve: 2008-02-13 20:25:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62064.] |
Igen bekerul mind a ket csatorna a kinalatba, az viszont nem tudom, hogy melyik csomagba , a Boomerang tulajdonosa azt szeretne, hogy alapcsomagos legyen a csatorna.
Es ezzel meg nem ert veget a meglepisorozat.... lesznek meg valtozasok
ja meg valami , gyakorlatilag a Digi mar adhatna a Filmmuzeumot is , hisz mar van szerzodese ra , de azt, hogy be fog-e kerulni az mar csak a Digin mulik.
udv SZBARNA
|
| | | [válaszok erre: #48959 #48960 #48961 #48973 #48976] |
[előzmény: (48950) sat-man, 2008-02-13 19:38:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48957. Elküldve: 2008-02-13 20:25:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62065.] |
Nyugtass meg: Te ugye nem kaptál HBO MaxPackot?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #48962] |
[előzmény: (48954) gombilaci, 2008-02-13 20:20:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48956. Elküldve: 2008-02-13 20:21:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62066.] |
várjuk ki a végét
|
| | |
[előzmény: (48953) Gondics, 2008-02-13 20:04:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48955. Elküldve: 2008-02-13 20:20:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62067.] |
Ez tehát azt jelenti, hogy a jövő hét végétől változások lesznek.
Esetleg a két új tp.-re kerülnek át műsorok, hogy javuljon a minőség?
A 10 IKO-s csatorna + néhány új, keresett csatornával lehetne egy magasabb díjú csomag, ezzel igencsak megszorítanák a kábeles cégeket.
|
| | | [válaszok erre: #48977] |
[előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48954. Elküldve: 2008-02-13 20:20:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62068.] |
bízzunk benne!!
ezek után csak arra vagyok nagyon kíváncsi hogy Noel73 nak miért nem pixelesedett soha
|
| | | [válaszok erre: #48957] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
48953. Elküldve: 2008-02-13 20:04:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62069.] |
Ha a Digi tud a hibáról és még mondta is, hogy kijavítják, akkor az a sok fórumozó akik azt állították hogy semmi baja nem volt, nem pixelesedett akkor nagyot tévedtek!
Én sem vagyok már kezdő e téren és én is tudtam, hogy nem a mi készülékeinkben van a hiba. PL: Fura lett volna ha a fej rosszalkodik mint többen mondták. Ugyanis csak ennél a pár csatinál lenne rossz és nem is mindig???
Végre +csinálják már...
|
| | | [válaszok erre: #48956] |
[előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48952. Elküldve: 2008-02-13 19:54:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62070.] |
és még te hiszel a mesékben?
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48951. Elküldve: 2008-02-13 19:47:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62071.] |
most hívtak a digitől , a tv2 ,rtl k. pixelesedés ügyben.
központi a probléma , azt mondák hogy ezek az apró hibák jövőhét végétől 100% hogy megszünnek és nem csak ezeken a csatornákon!!
talán enkódereket cserélnek??
|
| | | [válaszok erre: #48952 #48953 #48955] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48950. Elküldve: 2008-02-13 19:38:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62072.] |
Érdekes lenne hallani mit mond erröl szbarna...
|
| | | [válaszok erre: #48958] |
[előzmény: (48948) sathaver, 2008-02-13 19:23:00] |
|
Törzstag
|
|
 muri1

Tagság: 2007-05-11 15:20:33 Tagszám: #44881 Hozzászólások: 168 |
48949. Elküldve: 2008-02-13 19:35:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62073.] |
Teljesen egyet értek ezzel a hozzászólással!
Muráncsik László
Mosonmagyaróvár
|
| | |
[előzmény: (48947) francesco, 2008-02-13 19:20:55] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48948. Elküldve: 2008-02-13 19:23:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62074.] |
nyugi szerintem bekerül!
Söt Még a F&H is.
|
| | | [válaszok erre: #48950] |
[előzmény: (48947) francesco, 2008-02-13 19:20:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48947. Elküldve: 2008-02-13 19:20:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62075.] |
matias 01 remélem nem lesz igazad! kár lenne ha nem nyitnák ki a boomerangot, mert jóformán 1 normális mesecsatorna sincs ami ne szemetet vagy japán hülyeséget adna
|
| | | [válaszok erre: #48948 #48949] |
|
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|