Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499861/72 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (89/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48971. Elküldve: 2008-02-13 21:01:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62051.]

Tesóm a két AXNröl (Crime , Sci-fi) halottál már vmit hogy kapnak e szinkron sávot:)?
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
48970. Elküldve: 2008-02-13 20:52:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62052.]

mar korabban irtam errol reszletesen is , szoftveresen lesz megoldva egyelore, de az is igaz, azt allitjak, hogy a Nagra 3 hoz gyorsabb proci kell mint a Nagra 2 hoz, bar ezt nem hivatalos forrasbol hallotam. Egyelore tehat szoftveres modositas lesz. Azt is tudni kell , hogy a nagra 3 nak is tobbfele verzioja letezik .
[válaszok erre: #48974] [előzmény: (48969) reimre, 2008-02-13 20:46:21]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
48969. Elküldve: 2008-02-13 20:46:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62053.]

Szbarna, ha már erre jársz, még egy kérdés: korábban olyasmit írt itt valaki, hogy a hjundáj 1165 _hardveresen_ alkalmatlan a nagra3-hoz. Ez igaz vagy nem igaz?
[válaszok erre: #48970] [előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48968. Elküldve: 2008-02-13 20:43:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62054.]

köszi icon32.gif
[előzmény: (48967) szbarna, 2008-02-13 20:42:58]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
48967. Elküldve: 2008-02-13 20:42:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62055.]

speciel nem hallotam rola, de utanna nezek .
[válaszok erre: #48968 #48969 #48971 #48978] [előzmény: (48964) gombilaci, 2008-02-13 20:38:40]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
48966. Elküldve: 2008-02-13 20:41:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62056.]

Idézet:
a fránya román verziójú AXN-t kellene lecserélni a magyar változatra



Ez nem fog megtorteni . De ha majd valami oknal fogva megis akkor megint mi szivjuk meg a hataron tuli magyarok , mert a magyar AXN- biztos nem adnak extra csomagba.
[előzmény: (48963) FredT, 2008-02-13 20:37:35]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ionágyusholdtüzelő1



Tagság: 2007-12-02 14:23:45
Tagszám: #52442
Hozzászólások: 222
48965. Elküldve: 2008-02-13 20:40:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62057.]

vígre zene füleimnek icon53.gif

http://marcikawarez.myip.hu
Haladó
ionágyusholdtüzelő1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48964. Elküldve: 2008-02-13 20:38:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62058.]

szbarna

most hívtak a pixelesedés ügyben .
(tv2, rtl k)

azt ígérik jöő hét végétől megszünik a probléma.

Erről van infód???


(bocs hogy megint leírtam)
[válaszok erre: #48967 #48980]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
48963. Elküldve: 2008-02-13 20:37:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62059.]

Mellesleg még azt a fránya román verziójú AXN-t kellene lecserélni a magyar változatra és a 2 kis AXN-t megnyitni! De így is korrekt a Digi, legalábbis ami a csatornakínálatot illeti. icon32.gif
[válaszok erre: #48966]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48962. Elküldve: 2008-02-13 20:36:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62060.]

abszolút nem

még csak fel sem merült ez a hbo dolog!
[előzmény: (48957) yaksi, 2008-02-13 20:25:44]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
48961. Elküldve: 2008-02-13 20:32:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62061.]

Végre valami biztató és konkrét infó!
THX! icon28.gif
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48960. Elküldve: 2008-02-13 20:28:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62062.]

köszi barna a infókat icon41.gif

Apa csak 1 van!
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
48959. Elküldve: 2008-02-13 20:27:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62063.]

Na erre is kiwi leszek icon53.gif
[előzmény: (48958) szbarna, 2008-02-13 20:25:50]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
48958. Elküldve: 2008-02-13 20:25:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62064.]

Igen bekerul mind a ket csatorna a kinalatba, az viszont nem tudom, hogy melyik csomagba , a Boomerang tulajdonosa azt szeretne, hogy alapcsomagos legyen a csatorna.

Es ezzel meg nem ert veget a meglepisorozat.... lesznek meg valtozasok

ja meg valami , gyakorlatilag a Digi mar adhatna a Filmmuzeumot is , hisz mar van szerzodese ra , de azt, hogy be fog-e kerulni az mar csak a Digin mulik.

udv SZBARNA
[válaszok erre: #48959 #48960 #48961 #48973 #48976] [előzmény: (48950) sat-man, 2008-02-13 19:38:12]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48957. Elküldve: 2008-02-13 20:25:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62065.]

Nyugtass meg: Te ugye nem kaptál HBO MaxPackot?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #48962] [előzmény: (48954) gombilaci, 2008-02-13 20:20:34]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
48956. Elküldve: 2008-02-13 20:21:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62066.]

várjuk ki a végét icon39.gif
[előzmény: (48953) Gondics, 2008-02-13 20:04:26]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
48955. Elküldve: 2008-02-13 20:20:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62067.]

Ez tehát azt jelenti, hogy a jövő hét végétől változások lesznek.
Esetleg a két új tp.-re kerülnek át műsorok, hogy javuljon a minőség?
A 10 IKO-s csatorna + néhány új, keresett csatornával lehetne egy magasabb díjú csomag, ezzel igencsak megszorítanák a kábeles cégeket.
[válaszok erre: #48977] [előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48954. Elküldve: 2008-02-13 20:20:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62068.]

bízzunk benne!!

ezek után csak arra vagyok nagyon kíváncsi hogy Noel73 nak miért nem pixelesedett soha icon5.gif
[válaszok erre: #48957]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
48953. Elküldve: 2008-02-13 20:04:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62069.]

Ha a Digi tud a hibáról és még mondta is, hogy kijavítják, akkor az a sok fórumozó akik azt állították hogy semmi baja nem volt, nem pixelesedett akkor nagyot tévedtek!

Én sem vagyok már kezdő e téren és én is tudtam, hogy nem a mi készülékeinkben van a hiba. PL: Fura lett volna ha a fej rosszalkodik mint többen mondták. Ugyanis csak ennél a pár csatinál lenne rossz és nem is mindig???

Végre +csinálják már...
[válaszok erre: #48956] [előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48952. Elküldve: 2008-02-13 19:54:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62070.]

és még te hiszel a mesékben? icon42.gif

Apa csak 1 van!
[előzmény: (48951) gombilaci, 2008-02-13 19:47:44]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48951. Elküldve: 2008-02-13 19:47:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62071.]

most hívtak a digitől , a tv2 ,rtl k. pixelesedés ügyben.

központi a probléma , azt mondák hogy ezek az apró hibák jövőhét végétől 100% hogy megszünnek és nem csak ezeken a csatornákon!!


talán enkódereket cserélnek??
[válaszok erre: #48952 #48953 #48955]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat-man



Tagság: 2007-10-09 08:16:20
Tagszám: #50147
Hozzászólások: 336
48950. Elküldve: 2008-02-13 19:38:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62072.]

Érdekes lenne hallani mit mond erröl szbarna...
[válaszok erre: #48958] [előzmény: (48948) sathaver, 2008-02-13 19:23:00]
Törzstag
sat-man adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


muri1



Tagság: 2007-05-11 15:20:33
Tagszám: #44881
Hozzászólások: 168
48949. Elküldve: 2008-02-13 19:35:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62073.]

Teljesen egyet értek ezzel a hozzászólással! icon32.gif

Muráncsik László

Mosonmagyaróvár
[előzmény: (48947) francesco, 2008-02-13 19:20:55]
Haladó
muri1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48948. Elküldve: 2008-02-13 19:23:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62074.]

nyugi szerintem bekerül!
Söt Még a F&H is.
[válaszok erre: #48950] [előzmény: (48947) francesco, 2008-02-13 19:20:55]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48947. Elküldve: 2008-02-13 19:20:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62075.]

matias 01 remélem nem lesz igazad! kár lenne ha nem nyitnák ki a boomerangot, mert jóformán 1 normális mesecsatorna sincs ami ne szemetet vagy japán hülyeséget adna
[válaszok erre: #48948 #48949]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096340179443359 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail