Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499858/69 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (64/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
48946. Elküldve: 2008-02-13 19:15:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62076.]

legyen
[előzmény: (48943) matias01, 2008-02-13 18:24:57]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48945. Elküldve: 2008-02-13 19:08:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62077.]

román Jetx re tippelek eddig is így volt szerintem.
[előzmény: (48944) gombilaci, 2008-02-13 18:37:29]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48944. Elküldve: 2008-02-13 18:37:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62078.]

12687 H
MPEG-2 27500 3/4
ESPN Classic Sport Europe (21-24) -w- 517 667 Rom
2100 Eng 1017
flysat.com


Lemaradtam valamiről????
[válaszok erre: #48945]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matias01



Tagság: 2005-09-11 11:08:11
Tagszám: #21809
Hozzászólások: 822
48943. Elküldve: 2008-02-13 18:24:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62079.]

szerintem nem lesz nyitva Boomerang már tegnap megtehették volna .....csinálnak egy magasabb árú csomagot és abban lesz a Boomerang és az Iko csatik ....de ez csak tipp
[válaszok erre: #48946] [előzmény: (48934) francesco, 2008-02-13 15:13:29]
Törzstag
matias01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48942. Elküldve: 2008-02-13 18:20:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62080.]

ok
thx
[előzmény: (48940) latency, 2008-02-13 17:43:24]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
48941. Elküldve: 2008-02-13 18:07:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62081.]

icon21.gif icon43.gif
[előzmény: (48940) latency, 2008-02-13 17:43:24]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
48940. Elküldve: 2008-02-13 17:43:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62082.]

Ha a digitális beltérin (és itt fontos a megfogalmazás) akarod nézni az analóg csatikat, akkor tedd a TV-t a beltérire és köss a TV-re egy analóg beltérit, mivel Digitális beltérivel analóg csatornát nem lehet nézni.
[válaszok erre: #48941 #48942] [előzmény: (48938) gombilaci, 2008-02-13 17:23:55]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
48939. Elküldve: 2008-02-13 17:28:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62083.]

icon5.gif icon5.gif icon5.gif icon51.gif
[előzmény: (48938) gombilaci, 2008-02-13 17:23:55]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48938. Elküldve: 2008-02-13 17:23:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62084.]

srácok
digitális beltérin hogy kell beállítani az analóg csatit (nincs SR érték , így hibásnak írja a beltéri)
[válaszok erre: #48939 #48940]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48937. Elküldve: 2008-02-13 16:14:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62085.]

szerintem a hűség a szerződés kötéstöl számit a beltérit csak részlet fizetésre vásároltad annak semmi köze a hűség nyilatkozathoz

Apa csak 1 van!
[előzmény: (48936) csaba0213, 2008-02-13 16:08:10]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csaba0213



Tagság: 2006-12-19 07:10:31
Tagszám: #38716
Hozzászólások: 16
48936. Elküldve: 2008-02-13 16:08:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62086.]

sziasztok! azt szeretném kérdezni a hűségnyilatkozat mitől szól, mert azt hallottam,hogy az első évben csak a beltérit ,és a többi cuccot törlesztettem,és ez nem számít bele!köszönöm.

csabó
[válaszok erre: #48937]
Zöldfülű
csaba0213 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48935. Elküldve: 2008-02-13 15:15:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62087.]

várj türelemmel még nincs meg nyitva icon28.gif

Apa csak 1 van!
[előzmény: (48934) francesco, 2008-02-13 15:13:29]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48934. Elküldve: 2008-02-13 15:13:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62088.]

üdv mindenkinek, sorry a tegnapi keményebb hangvételemért, nem komolynak szántam! de vki azért mégis elmondhatná mit is kéne állítanom vagy felszerelnem, hogy hivatalos előfizetéssel is tudjam nézni pl a boomerangot vagy az f&h-t!előre is thx
[válaszok erre: #48935 #48943]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
48933. Elküldve: 2008-02-13 15:10:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62089.]

Központi hiba. Nálam kábelen se magyar most perpill.

https://linktr.ee/Zoshi85
[előzmény: (48931) Alessandro, 2008-02-13 15:08:43]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Apa+Fia



Tagság: 2008-01-04 17:00:31
Tagszám: #53831
Hozzászólások: 703
48932. Elküldve: 2008-02-13 15:09:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62090.]

igen sajna angolul hablatyolnak icon52.gif

Apa csak 1 van!
[előzmény: (48931) Alessandro, 2008-02-13 15:08:43]
Törzstag
Apa+Fia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alessandro



Tagság: 2006-12-05 21:40:03
Tagszám: #38167
Hozzászólások: 112
48931. Elküldve: 2008-02-13 15:08:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62091.]

A magyar hang hianyzik az EUR.2-on....Masnal is?!
[válaszok erre: #48932 #48933]
Haladó
Alessandro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ionágyusholdtüzelő1



Tagság: 2007-12-02 14:23:45
Tagszám: #52442
Hozzászólások: 222
48930. Elküldve: 2008-02-13 14:44:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62092.]

üdv bocsi a zavarásért dee ez a fishing és hunting csatorna majd benne lesz a digitv előfizetésében idővel? mert hamarossan előfogunk fizetni a digitvre, s csak érdeklődnék hogy mi a szitu, amugy a nevem netévesszen meg jobbat nemtaláltam ki icon53.gif

http://marcikawarez.myip.hu
Haladó
ionágyusholdtüzelő1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magic Boy



Tagság: 2005-07-11 08:19:38
Tagszám: #20340
Hozzászólások: 384
48929. Elküldve: 2008-02-13 14:05:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62093.]

Ha a Szerbet nézed akkor biztos nincs de egyébként van. :)
[előzmény: (48926) mucuka72, 2008-02-13 11:28:45]
Törzstag
Magic Boy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
48928. Elküldve: 2008-02-13 12:03:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62094.]

A Tatai Pr-t jól ismerem. Meg vagyok vele elégedve. Az ár és a választék megfelelő.
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


atlas



Tagság: 2006-10-18 21:10:40
Tagszám: #36080
Hozzászólások: 17
48927. Elküldve: 2008-02-13 11:30:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62095.]

Gyorsan utánanéztem nehogy hülyeségeket hordjak össze! A Nálunk a PR delta elnevezésű a Digi alapcsomagjával egyenértékű programcsomagja 4650 Ft! Ez a 2700 Ft-al szemben én jelentős különbségnek találom. Nem egyezik meg tartalomban az hogy melyik a jobb csomag ízlés kérdése, csatornaszám hasonló, a Pr minőségét én sem ismerem.
[előzmény: (48925) mlaszlo, 2008-02-13 11:15:12]
Zöldfülű
atlas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mucuka72



Tagság: 2007-12-16 11:01:56
Tagszám: #52955
Hozzászólások: 78
48926. Elküldve: 2008-02-13 11:28:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62096.]

most nincs magyar hang a ESP 2-ŐN


PÉTERI ZSOLT
[válaszok erre: #48929]
Kezdő
mucuka72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
48925. Elküldve: 2008-02-13 11:15:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62097.]

Én nem ismerem a Pr-Telecom minőségét, de a honlapjukat már nézegettem és az árai annyira nem magasak, hisz elég sok csatornát kínálnak a digitális csomagokban. Nézd meg pl. a T-Kábel árait, egy 5-6 csatornás minicsomag ára 1000.-Ft körül van+STB bérleti díj és a csomagok úgy vannak összeállítva, hogy az 5-6 csatorna közül az előfizetők zömét jó ha 1-2 érdekli, a többi csak töltelék.
[válaszok erre: #48927] [előzmény: (48919) atlas, 2008-02-13 10:54:49]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
48924. Elküldve: 2008-02-13 11:12:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62098.]

Az IKO már egyszer eljátszotta ezt a Sport Klub-al is. Arról volt szó, hogy átkerül a Digire az elosztása, aztán később ettől is viszaléptek, állítólag a minőség miatt. Szóval az IKO se tudja igazán, hogy mit is akar csinálni. A bejelentésük szerint már rég mennie kéne legalább 6 csatonájuknak, ehez képest elindult 3, de gyakolatlag sehol se láthatóak...
[előzmény: (48922) yaksi, 2008-02-13 11:05:58]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48923. Elküldve: 2008-02-13 11:08:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62099.]

1. változa: A Digi és az IKO 0-0 -ra kijönnek. Egyik nem fizet az elosztásért, másik nem fizet a továbbításért.

2. változat: Egy harmadik hatására az IKO elmegy egy másik szolgáltatóhoz, vagy saját uplinket épít. Ebben az esetben vagy nem szerepelnek a csatornák a Digi szolgáltatásában (ez rossz a Diginek), vagy pénzért kerül be ez is rossz a Diginek). Hát, így basznak ki vele. Arról nem is beszélve, ha esetleg a jöbőbeli TP-foglalások már annak jegyében zajlottak, hogy az IKO 10 csatornát akar továbbítani a Digin.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (48920) Laci082, 2008-02-13 10:59:37]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48922. Elküldve: 2008-02-13 11:05:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62100.]

Ja, és az is érdekes, hogy ha nem megfelelő a szolgáltatás minősége, akkor miért vannak még mindig fent a csatornák? Vagy ha ló nincs, a szamár is jó? Nekem ha egy szolgáltatás nem felel meg, akkor lemondom, eljövök onnan. Ha rossz a szolgáltatás minősége, akkor az IKO szépen fogja meg a csatijait, tegye be egy TESCO-s szatyorba, és vigye őket másik holdra. :) 53


De ez a szöveg, hogy rossz a minőség, de azért egyelőre még maradunk, csak majd később megyünk máshova, elég érdekes.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #48924] [előzmény: (48920) Laci082, 2008-02-13 10:59:37]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010718107223511 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail