| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48946. Elküldve: 2008-02-13 19:15:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62076.] |
legyen
|
| | |
[előzmény: (48943) matias01, 2008-02-13 18:24:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48945. Elküldve: 2008-02-13 19:08:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62077.] |
román Jetx re tippelek eddig is így volt szerintem.
|
| | |
[előzmény: (48944) gombilaci, 2008-02-13 18:37:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48944. Elküldve: 2008-02-13 18:37:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62078.] |
12687 H
MPEG-2 27500 3/4
ESPN Classic Sport Europe (21-24) -w- 517 667 Rom
2100 Eng 1017
flysat.com
Lemaradtam valamiről????
|
| | | [válaszok erre: #48945] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matias01

Tagság: 2005-09-11 11:08:11 Tagszám: #21809 Hozzászólások: 822 |
48943. Elküldve: 2008-02-13 18:24:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62079.] |
szerintem nem lesz nyitva Boomerang már tegnap megtehették volna .....csinálnak egy magasabb árú csomagot és abban lesz a Boomerang és az Iko csatik ....de ez csak tipp
|
| | | [válaszok erre: #48946] |
[előzmény: (48934) francesco, 2008-02-13 15:13:29] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48942. Elküldve: 2008-02-13 18:20:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62080.] |
ok
thx
|
| | |
[előzmény: (48940) latency, 2008-02-13 17:43:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48941. Elküldve: 2008-02-13 18:07:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62081.] |
|
| | |
[előzmény: (48940) latency, 2008-02-13 17:43:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
48940. Elküldve: 2008-02-13 17:43:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62082.] |
Ha a digitális beltérin (és itt fontos a megfogalmazás) akarod nézni az analóg csatikat, akkor tedd a TV-t a beltérire és köss a TV-re egy analóg beltérit, mivel Digitális beltérivel analóg csatornát nem lehet nézni.
|
| | | [válaszok erre: #48941 #48942] |
[előzmény: (48938) gombilaci, 2008-02-13 17:23:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48939. Elküldve: 2008-02-13 17:28:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62083.] |
|
| | |
[előzmény: (48938) gombilaci, 2008-02-13 17:23:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48938. Elküldve: 2008-02-13 17:23:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62084.] |
srácok
digitális beltérin hogy kell beállítani az analóg csatit (nincs SR érték , így hibásnak írja a beltéri)
|
| | | [válaszok erre: #48939 #48940] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48937. Elküldve: 2008-02-13 16:14:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62085.] |
szerintem a hűség a szerződés kötéstöl számit a beltérit csak részlet fizetésre vásároltad annak semmi köze a hűség nyilatkozathoz
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (48936) csaba0213, 2008-02-13 16:08:10] |
|
Törzstag
|
|
 csaba0213

Tagság: 2006-12-19 07:10:31 Tagszám: #38716 Hozzászólások: 16 |
48936. Elküldve: 2008-02-13 16:08:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62086.] |
sziasztok! azt szeretném kérdezni a hűségnyilatkozat mitől szól, mert azt hallottam,hogy az első évben csak a beltérit ,és a többi cuccot törlesztettem,és ez nem számít bele!köszönöm.
csabó
|
| | | [válaszok erre: #48937] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48935. Elküldve: 2008-02-13 15:15:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62087.] |
várj türelemmel még nincs meg nyitva
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (48934) francesco, 2008-02-13 15:13:29] |
|
Törzstag
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48934. Elküldve: 2008-02-13 15:13:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62088.] |
üdv mindenkinek, sorry a tegnapi keményebb hangvételemért, nem komolynak szántam! de vki azért mégis elmondhatná mit is kéne állítanom vagy felszerelnem, hogy hivatalos előfizetéssel is tudjam nézni pl a boomerangot vagy az f&h-t!előre is thx
|
| | | [válaszok erre: #48935 #48943] |
|
|
Kezdő
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
48933. Elküldve: 2008-02-13 15:10:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62089.] |
Központi hiba. Nálam kábelen se magyar most perpill.
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | |
[előzmény: (48931) Alessandro, 2008-02-13 15:08:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Apa+Fia

Tagság: 2008-01-04 17:00:31 Tagszám: #53831 Hozzászólások: 703 |
48932. Elküldve: 2008-02-13 15:09:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62090.] |
igen sajna angolul hablatyolnak
Apa csak 1 van!
|
| | |
[előzmény: (48931) Alessandro, 2008-02-13 15:08:43] |
|
Törzstag
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
48931. Elküldve: 2008-02-13 15:08:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62091.] |
A magyar hang hianyzik az EUR.2-on....Masnal is?!
|
| | | [válaszok erre: #48932 #48933] |
|
|
Haladó
|
|
 ionágyusholdtüzelő1

Tagság: 2007-12-02 14:23:45 Tagszám: #52442 Hozzászólások: 222 |
48930. Elküldve: 2008-02-13 14:44:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62092.] |
üdv bocsi a zavarásért dee ez a fishing és hunting csatorna majd benne lesz a digitv előfizetésében idővel? mert hamarossan előfogunk fizetni a digitvre, s csak érdeklődnék hogy mi a szitu, amugy a nevem netévesszen meg jobbat nemtaláltam ki
http://marcikawarez.myip.hu
|
| |
|
Haladó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
48929. Elküldve: 2008-02-13 14:05:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62093.] |
Ha a Szerbet nézed akkor biztos nincs de egyébként van. :)
|
| | |
[előzmény: (48926) mucuka72, 2008-02-13 11:28:45] |
|
Törzstag
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
48928. Elküldve: 2008-02-13 12:03:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62094.] |
A Tatai Pr-t jól ismerem. Meg vagyok vele elégedve. Az ár és a választék megfelelő.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 atlas

Tagság: 2006-10-18 21:10:40 Tagszám: #36080 Hozzászólások: 17 |
48927. Elküldve: 2008-02-13 11:30:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62095.] |
Gyorsan utánanéztem nehogy hülyeségeket hordjak össze! A Nálunk a PR delta elnevezésű a Digi alapcsomagjával egyenértékű programcsomagja 4650 Ft! Ez a 2700 Ft-al szemben én jelentős különbségnek találom. Nem egyezik meg tartalomban az hogy melyik a jobb csomag ízlés kérdése, csatornaszám hasonló, a Pr minőségét én sem ismerem.
|
| | |
[előzmény: (48925) mlaszlo, 2008-02-13 11:15:12] |
|
Zöldfülű
|
|
 mucuka72

Tagság: 2007-12-16 11:01:56 Tagszám: #52955 Hozzászólások: 78 |
48926. Elküldve: 2008-02-13 11:28:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62096.] |
most nincs magyar hang a ESP 2-ŐN
PÉTERI ZSOLT
|
| | | [válaszok erre: #48929] |
|
|
Kezdő
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15234 |
48925. Elküldve: 2008-02-13 11:15:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62097.] |
Én nem ismerem a Pr-Telecom minőségét, de a honlapjukat már nézegettem és az árai annyira nem magasak, hisz elég sok csatornát kínálnak a digitális csomagokban. Nézd meg pl. a T-Kábel árait, egy 5-6 csatornás minicsomag ára 1000.-Ft körül van+STB bérleti díj és a csomagok úgy vannak összeállítva, hogy az 5-6 csatorna közül az előfizetők zömét jó ha 1-2 érdekli, a többi csak töltelék.
|
| | | [válaszok erre: #48927] |
[előzmény: (48919) atlas, 2008-02-13 10:54:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
48924. Elküldve: 2008-02-13 11:12:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62098.] |
Az IKO már egyszer eljátszotta ezt a Sport Klub-al is. Arról volt szó, hogy átkerül a Digire az elosztása, aztán később ettől is viszaléptek, állítólag a minőség miatt. Szóval az IKO se tudja igazán, hogy mit is akar csinálni. A bejelentésük szerint már rég mennie kéne legalább 6 csatonájuknak, ehez képest elindult 3, de gyakolatlag sehol se láthatóak...
|
| | |
[előzmény: (48922) yaksi, 2008-02-13 11:05:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48923. Elküldve: 2008-02-13 11:08:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62099.] |
1. változa: A Digi és az IKO 0-0 -ra kijönnek. Egyik nem fizet az elosztásért, másik nem fizet a továbbításért.
2. változat: Egy harmadik hatására az IKO elmegy egy másik szolgáltatóhoz, vagy saját uplinket épít. Ebben az esetben vagy nem szerepelnek a csatornák a Digi szolgáltatásában (ez rossz a Diginek), vagy pénzért kerül be ez is rossz a Diginek). Hát, így basznak ki vele. Arról nem is beszélve, ha esetleg a jöbőbeli TP-foglalások már annak jegyében zajlottak, hogy az IKO 10 csatornát akar továbbítani a Digin.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (48920) Laci082, 2008-02-13 10:59:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48922. Elküldve: 2008-02-13 11:05:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62100.] |
Ja, és az is érdekes, hogy ha nem megfelelő a szolgáltatás minősége, akkor miért vannak még mindig fent a csatornák? Vagy ha ló nincs, a szamár is jó? Nekem ha egy szolgáltatás nem felel meg, akkor lemondom, eljövök onnan. Ha rossz a szolgáltatás minősége, akkor az IKO szépen fogja meg a csatijait, tegye be egy TESCO-s szatyorba, és vigye őket másik holdra. :) 53
De ez a szöveg, hogy rossz a minőség, de azért egyelőre még maradunk, csak majd később megyünk máshova, elég érdekes.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #48924] |
[előzmény: (48920) Laci082, 2008-02-13 10:59:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|