| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48921. Elküldve: 2008-02-13 11:02:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62101.] |
Hát úgy b*sznak ki vele, hogy bojkottálják az általa továbbított csatornákat. Így kényszerítik az IKO-t, hogy vigye máshova a csatornákat. Ez most még egyszerűbb, hiszen 3 csati indult el, nem egy teljes TP van tele az IKO-s csatikkal.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (48913) Laci082, 2008-02-13 10:43:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
48920. Elküldve: 2008-02-13 10:59:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62102.] |
Akkor magyarázzátok már el nekem, hogy miért is kib*szás a Digivel ha nem rakják be az általuk elosztott csatornákat? Ez csak a csatornának rossz, hiszen ő esik el a jogdíjaktól. Ha fizetnek az elosztásért a Diginek (amit kétlek, valószínűleg "ingyen elosztod, ingyen megkapod" alapon köttetett a megállapodás az IKO, és a Digi között), azt akkor is fizetik ha nem kerül be egyetlen kábeltévéhez se a csatorna.
|
| | | [válaszok erre: #48922 #48923] |
[előzmény: (48919) atlas, 2008-02-13 10:54:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 atlas

Tagság: 2006-10-18 21:10:40 Tagszám: #36080 Hozzászólások: 17 |
48919. Elküldve: 2008-02-13 10:54:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62103.] |
Hasonlóképpen látom én is! Azt hiszem az idézett közlemény hátterében inkább üzletpolitikai megfontolások, mint valós technikai problémák állnak!(melyek biztosan léteznek de ebben az esetben csupán jó ürügyként szolgálnak)A lakhelyemen pont a PR Telecom az egyik lehetséges alternatíva, és finoman fogalmazva nem éppen versenyképesek ár tekintetében. Nem kevés ügyfelet veszítettek el a Digi színrelépése óta, és a fenti intézkedésük számomra inkább kicsinyes bosszúnak tűnik, árnyaltabban fogalmazva a reakció az adott piaci helyzetre. Valószínűleg ha fajsúlyosabb csatornákról lenne szó nen volna ilyen "kemény" a PR!?
|
| | | [válaszok erre: #48920 #48925] |
[előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
48918. Elküldve: 2008-02-13 10:51:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62104.] |
Amióta volt azaz Ikos karbantartás jó minősége van a Sportklub+ nak. Sztem semmi gond sincs vele. Amikor bekerült akkor volt olyan. h az én kisebb tvmen türhető volt, de a másikon a nagyobbon már nézhetetlen volt.. Mostmát az enyémen tökéletes, és a nagyon is egész jól nézhető.
Amúgy elvileg tényleg van valami kapcsolat a MT és az Iko között.
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | |
[előzmény: (48916) mlaszlo, 2008-02-13 10:48:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15234 |
48917. Elküldve: 2008-02-13 10:49:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62105.] |
Az év gégéig ígérték a nagyobb hálózatokon, hogy lesz-e belőle csúszás azt nem tudom.
|
| | |
[előzmény: (48915) sathaver, 2008-02-13 10:46:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15234 |
48916. Elküldve: 2008-02-13 10:48:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62106.] |
"a TComnak megfelel a Sport klub+ esetében, gondolom, ha annyira rossz lenne nem vennék át. "
Tudtommal van valami tulajdonosi összefűződés a magyar telekom és az IKO között, így ők nem hiszem, hogy a rossz minőség miatt kiszednék a csatornát.
|
| | | [válaszok erre: #48918] |
[előzmény: (48914) sathaver, 2008-02-13 10:44:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48915. Elküldve: 2008-02-13 10:46:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62107.] |
Laci az UPC mikor vezeti be a Digitális Kábelt már,
az északi régióban:)?
|
| | | [válaszok erre: #48917] |
[előzmény: (48913) Laci082, 2008-02-13 10:43:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48914. Elküldve: 2008-02-13 10:44:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62108.] |
Hm vagy lesz még1 uplink. Ezek a csatornák többnyelvre készülnek Kifelejtetted a román piacot igaz, hogy a Doq sport klub+ most csak magyar de elöbb utóbb ott lesz a román felirat+ angol hangsáv emiatt nem valószínü hogy eljönnének a Digi-től.Eddig egyetlen kábelszolga firtatta csak a minőséget mit itt belinkelt valaki. Pl : a TComnak megfelel a Sport klub+ esetében, gondolom, ha annyira rossz lenne nem vennék át.
Szerintem hely hiánya lehetett az említett szolgálónak és így próbált kibujni a digi minőségére hivatkozva ( magánvélemény) :))
|
| | | [válaszok erre: #48916] |
[előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
48913. Elküldve: 2008-02-13 10:43:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62109.] |
Persze bele lehet magyarátzni mindent (bár nem értem hogy b*sznak ki a Digivel azzal, hogy nem rakják be az IKO csatornákat. Szerintem ezzel csak az IKO-t szivatják). Éppen most indul országosan sok helyen a digitális kábeltévé, ami még nem igazán népszerű, mert már előre el lett terjesztve, hogy szar lesz. Egy ilyen helyzetben én se raknék be olyan csatornát aminek az elosztója nem éppen a stabilitásáról híres (finoman fogalmazva). Egyszer lenne egy olyan tartós hiba rajta, mint hónapokig az RTL-en, és a tv2-n, az ügyfelek azonnal az új technikát anyáznák...
|
| | | [válaszok erre: #48915 #48921] |
[előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mucuka72

Tagság: 2007-12-16 11:01:56 Tagszám: #52955 Hozzászólások: 78 |
48912. Elküldve: 2008-02-13 10:39:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62110.] |
nálam nem látható a Aboomeráng !!!!
PÉTERI ZSOLT
|
| | |
[előzmény: (48910) czila, 2008-02-13 10:07:04] |
|
Kezdő
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48911. Elküldve: 2008-02-13 10:35:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62111.] |
Nem a csatornakínálat változott hanem a honlap.A dizájn és a csatornalista is új.(Eddig a csatornalistában benne volt sok olyan csat. ami már rég nincs a szerb digiben (palma, tv5 nis, as tv sabac stb.) és nem voltak benne az újak (NG Wild, eurosport2, MusicMax, otvorena tv stb.).
Erre gondoltam.Most naprakész a honlap.
|
| | |
[előzmény: (48894) aXXo, 2008-02-13 07:01:35] |
|
Törzstag
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
48910. Elküldve: 2008-02-13 10:07:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62112.] |
Aboomeráng is a vertikális tp-n tesztel,igy a társbeltérisek megint korlátozva lesznek!
czila
|
| | | [válaszok erre: #48912] |
|
|
Kezdő
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48909. Elküldve: 2008-02-13 10:06:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62113.] |
Itt semmi másról nincs szó, csak a kábelesek így akarnak kib*szni a Digivel. Annak idején a kábeltévék és a UPC fordult a GVH-hoz is, amikor a Digi indult. Most ez egy ellenlépés, hogy addig nem teszik be a csatornákat, amíg a Digi az elosztójuk.
Más kérdés, hogy ha olyan csatornákról lenne szó, amik valóban kellenek, az előfizetők előbb-utóbb megnyúznák őket, ha nem teszik be. De mivel úgy tűnik, hogy - legalábbis egyelőre - csak az IKOnak érdeke, hogy a csatornái felkerüljenek a kábelhálózatokra, engedni fog, és idővel (gondolom nem 2 nap egy saját uplink kivitelezése) eljön a Digitől.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #48913 #48914 #48919] |
[előzmény: (48895) Laci082, 2008-02-13 07:14:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48908. Elküldve: 2008-02-13 09:34:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62114.] |
Megkernem a tisztelt forumozotarsakat,ha hivatalossan is elerheto lesz a ket uj csati(ha elerheto lesz),jelezze valaki nekem pu-ben.Elore is koszonom.
|
| |
|
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48907. Elküldve: 2008-02-13 09:17:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62115.] |
Egyébként A F&H amerikai csatorna az ESPNhez áll közel
|
| | |
[előzmény: (48906) sathaver, 2008-02-13 09:14:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48906. Elküldve: 2008-02-13 09:14:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62116.] |
Laci de sajnos ez így van a nagyobbak is RTL ,TV2, AXN, Viasat3:(
|
| | | [válaszok erre: #48907] |
[előzmény: (48905) mlaszlo, 2008-02-13 09:10:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15234 |
48905. Elküldve: 2008-02-13 09:10:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62117.] |
IKO és a premier műsorok
Lehet, hogy az elején lesznek premier műsorok, amit aztán évekig ismételnek majd (lásd: Cool TV)
|
| | | [válaszok erre: #48906] |
[előzmény: (48902) sathaver, 2008-02-13 09:00:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48904. Elküldve: 2008-02-13 09:05:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62118.] |
Ő is tévedhet mert emberből van én is tévedhetek mert Emberből vagyok:) Én nem piszkálni akarom , szerintem ö ezt tudja is:-)
Csak véleményt cserélünk
|
| | |
[előzmény: (48903) Permi, 2008-02-13 09:01:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
48903. Elküldve: 2008-02-13 09:01:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62119.] |
Ne b@sztassátok már Kardos kollégát! Ha valaki, akkor ő mindig megbízható forrás...
|
| | | [válaszok erre: #48904] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48902. Elküldve: 2008-02-13 09:00:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62120.] |
Sorozat csatira leszek kíváncsi, hogy csak ismételni fognak vagy pl feliratosan de premier sorozatok is lesznek e rajta
|
| | | [válaszok erre: #48905] |
[előzmény: (48901) Kardos Attila, 2008-02-13 08:47:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48901. Elküldve: 2008-02-13 08:47:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62121.] |
Elindítják.
|
| | | [válaszok erre: #48902] |
[előzmény: (48900) sathaver, 2008-02-13 08:43:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48900. Elküldve: 2008-02-13 08:43:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62122.] |
rendben.
Szerinted a többi csatornát is beindítják vagy megáll az IKO 3nál?
|
| | | [válaszok erre: #48901] |
[előzmény: (48899) Kardos Attila, 2008-02-13 08:42:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48899. Elküldve: 2008-02-13 08:42:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62123.] |
"Az ideglenes szót firtatom a cikkben. "
Firtasd. 1 vagy 2 hónap múlva visszatérünk rá, ok?
|
| | | [válaszok erre: #48900] |
[előzmény: (48893) sathaver, 2008-02-13 06:54:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
48898. Elküldve: 2008-02-13 08:23:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62124.] |
Az ötös egy nagy nullás!
De itt nézheted is:
http://www.5csatorna.hu/adas/
|
| | |
[előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48897. Elküldve: 2008-02-13 08:16:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62125.] |
Megunták ,erőt gyüjtenek
|
| | |
[előzmény: (48896) sathaver, 2008-02-13 08:08:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|