Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499857/68 Témák: 19746 Tagok: 113679 Legújabb tag: Herczegh_Gerzson Online: (68/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48921. Elküldve: 2008-02-13 11:02:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62101.]

Hát úgy b*sznak ki vele, hogy bojkottálják az általa továbbított csatornákat. Így kényszerítik az IKO-t, hogy vigye máshova a csatornákat. Ez most még egyszerűbb, hiszen 3 csati indult el, nem egy teljes TP van tele az IKO-s csatikkal.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (48913) Laci082, 2008-02-13 10:43:45]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
48920. Elküldve: 2008-02-13 10:59:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62102.]

Akkor magyarázzátok már el nekem, hogy miért is kib*szás a Digivel ha nem rakják be az általuk elosztott csatornákat? Ez csak a csatornának rossz, hiszen ő esik el a jogdíjaktól. Ha fizetnek az elosztásért a Diginek (amit kétlek, valószínűleg "ingyen elosztod, ingyen megkapod" alapon köttetett a megállapodás az IKO, és a Digi között), azt akkor is fizetik ha nem kerül be egyetlen kábeltévéhez se a csatorna.
[válaszok erre: #48922 #48923] [előzmény: (48919) atlas, 2008-02-13 10:54:49]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


atlas



Tagság: 2006-10-18 21:10:40
Tagszám: #36080
Hozzászólások: 17
48919. Elküldve: 2008-02-13 10:54:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62103.]

Hasonlóképpen látom én is! Azt hiszem az idézett közlemény hátterében inkább üzletpolitikai megfontolások, mint valós technikai problémák állnak!(melyek biztosan léteznek de ebben az esetben csupán jó ürügyként szolgálnak)A lakhelyemen pont a PR Telecom az egyik lehetséges alternatíva, és finoman fogalmazva nem éppen versenyképesek ár tekintetében. Nem kevés ügyfelet veszítettek el a Digi színrelépése óta, és a fenti intézkedésük számomra inkább kicsinyes bosszúnak tűnik, árnyaltabban fogalmazva a reakció az adott piaci helyzetre. Valószínűleg ha fajsúlyosabb csatornákról lenne szó nen volna ilyen "kemény" a PR!?
[válaszok erre: #48920 #48925] [előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10]
Zöldfülű
atlas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
48918. Elküldve: 2008-02-13 10:51:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62104.]

Amióta volt azaz Ikos karbantartás jó minősége van a Sportklub+ nak. Sztem semmi gond sincs vele. Amikor bekerült akkor volt olyan. h az én kisebb tvmen türhető volt, de a másikon a nagyobbon már nézhetetlen volt.. Mostmát az enyémen tökéletes, és a nagyon is egész jól nézhető.

Amúgy elvileg tényleg van valami kapcsolat a MT és az Iko között.

https://linktr.ee/Zoshi85
[előzmény: (48916) mlaszlo, 2008-02-13 10:48:13]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
48917. Elküldve: 2008-02-13 10:49:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62105.]

Az év gégéig ígérték a nagyobb hálózatokon, hogy lesz-e belőle csúszás azt nem tudom.
[előzmény: (48915) sathaver, 2008-02-13 10:46:41]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
48916. Elküldve: 2008-02-13 10:48:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62106.]

"a TComnak megfelel a Sport klub+ esetében, gondolom, ha annyira rossz lenne nem vennék át. "

Tudtommal van valami tulajdonosi összefűződés a magyar telekom és az IKO között, így ők nem hiszem, hogy a rossz minőség miatt kiszednék a csatornát.
[válaszok erre: #48918] [előzmény: (48914) sathaver, 2008-02-13 10:44:50]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48915. Elküldve: 2008-02-13 10:46:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62107.]

Laci az UPC mikor vezeti be a Digitális Kábelt már,
az északi régióban:)?
[válaszok erre: #48917] [előzmény: (48913) Laci082, 2008-02-13 10:43:45]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48914. Elküldve: 2008-02-13 10:44:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62108.]

Hm vagy lesz még1 uplink. Ezek a csatornák többnyelvre készülnek Kifelejtetted a román piacot igaz, hogy a Doq sport klub+ most csak magyar de elöbb utóbb ott lesz a román felirat+ angol hangsáv emiatt nem valószínü hogy eljönnének a Digi-től.Eddig egyetlen kábelszolga firtatta csak a minőséget mit itt belinkelt valaki. Pl : a TComnak megfelel a Sport klub+ esetében, gondolom, ha annyira rossz lenne nem vennék át.

Szerintem hely hiánya lehetett az említett szolgálónak és így próbált kibujni a digi minőségére hivatkozva ( magánvélemény) :))
[válaszok erre: #48916] [előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
48913. Elküldve: 2008-02-13 10:43:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62109.]

Persze bele lehet magyarátzni mindent (bár nem értem hogy b*sznak ki a Digivel azzal, hogy nem rakják be az IKO csatornákat. Szerintem ezzel csak az IKO-t szivatják). Éppen most indul országosan sok helyen a digitális kábeltévé, ami még nem igazán népszerű, mert már előre el lett terjesztve, hogy szar lesz. Egy ilyen helyzetben én se raknék be olyan csatornát aminek az elosztója nem éppen a stabilitásáról híres (finoman fogalmazva). Egyszer lenne egy olyan tartós hiba rajta, mint hónapokig az RTL-en, és a tv2-n, az ügyfelek azonnal az új technikát anyáznák...
[válaszok erre: #48915 #48921] [előzmény: (48909) yaksi, 2008-02-13 10:06:10]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mucuka72



Tagság: 2007-12-16 11:01:56
Tagszám: #52955
Hozzászólások: 78
48912. Elküldve: 2008-02-13 10:39:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62110.]

nálam nem látható a Aboomeráng !!!!

PÉTERI ZSOLT
[előzmény: (48910) czila, 2008-02-13 10:07:04]
Kezdő
mucuka72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat-man



Tagság: 2007-10-09 08:16:20
Tagszám: #50147
Hozzászólások: 336
48911. Elküldve: 2008-02-13 10:35:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62111.]

Nem a csatornakínálat változott hanem a honlap.A dizájn és a csatornalista is új.(Eddig a csatornalistában benne volt sok olyan csat. ami már rég nincs a szerb digiben (palma, tv5 nis, as tv sabac stb.) és nem voltak benne az újak (NG Wild, eurosport2, MusicMax, otvorena tv stb.).
Erre gondoltam.Most naprakész a honlap.
[előzmény: (48894) aXXo, 2008-02-13 07:01:35]
Törzstag
sat-man adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
48910. Elküldve: 2008-02-13 10:07:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62112.]

Aboomeráng is a vertikális tp-n tesztel,igy a társbeltérisek megint korlátozva lesznek!

czila
[válaszok erre: #48912]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48909. Elküldve: 2008-02-13 10:06:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62113.]

Itt semmi másról nincs szó, csak a kábelesek így akarnak kib*szni a Digivel. Annak idején a kábeltévék és a UPC fordult a GVH-hoz is, amikor a Digi indult. Most ez egy ellenlépés, hogy addig nem teszik be a csatornákat, amíg a Digi az elosztójuk.

Más kérdés, hogy ha olyan csatornákról lenne szó, amik valóban kellenek, az előfizetők előbb-utóbb megnyúznák őket, ha nem teszik be. De mivel úgy tűnik, hogy - legalábbis egyelőre - csak az IKOnak érdeke, hogy a csatornái felkerüljenek a kábelhálózatokra, engedni fog, és idővel (gondolom nem 2 nap egy saját uplink kivitelezése) eljön a Digitől.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #48913 #48914 #48919] [előzmény: (48895) Laci082, 2008-02-13 07:14:48]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
48908. Elküldve: 2008-02-13 09:34:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62114.]

Megkernem a tisztelt forumozotarsakat,ha hivatalossan is elerheto lesz a ket uj csati(ha elerheto lesz),jelezze valaki nekem pu-ben.Elore is koszonom.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48907. Elküldve: 2008-02-13 09:17:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62115.]

Egyébként A F&H amerikai csatorna az ESPNhez áll közel
[előzmény: (48906) sathaver, 2008-02-13 09:14:01]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48906. Elküldve: 2008-02-13 09:14:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62116.]

Laci de sajnos ez így van a nagyobbak is RTL ,TV2, AXN, Viasat3:(
[válaszok erre: #48907] [előzmény: (48905) mlaszlo, 2008-02-13 09:10:34]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
48905. Elküldve: 2008-02-13 09:10:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62117.]

IKO és a premier műsorok icon21.gif
Lehet, hogy az elején lesznek premier műsorok, amit aztán évekig ismételnek majd (lásd: Cool TV)
[válaszok erre: #48906] [előzmény: (48902) sathaver, 2008-02-13 09:00:32]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48904. Elküldve: 2008-02-13 09:05:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62118.]

Ő is tévedhet mert emberből van én is tévedhetek mert Emberből vagyok:) Én nem piszkálni akarom , szerintem ö ezt tudja is:-)
Csak véleményt cserélünk icon53.gif
[előzmény: (48903) Permi, 2008-02-13 09:01:18]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
48903. Elküldve: 2008-02-13 09:01:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62119.]

Ne b@sztassátok már Kardos kollégát! Ha valaki, akkor ő mindig megbízható forrás... icon32.gif
[válaszok erre: #48904]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48902. Elküldve: 2008-02-13 09:00:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62120.]

Sorozat csatira leszek kíváncsi, hogy csak ismételni fognak vagy pl feliratosan de premier sorozatok is lesznek e rajta
[válaszok erre: #48905] [előzmény: (48901) Kardos Attila, 2008-02-13 08:47:36]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
48901. Elküldve: 2008-02-13 08:47:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62121.]

Elindítják.
[válaszok erre: #48902] [előzmény: (48900) sathaver, 2008-02-13 08:43:59]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48900. Elküldve: 2008-02-13 08:43:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62122.]

rendben.
Szerinted a többi csatornát is beindítják vagy megáll az IKO 3nál?
[válaszok erre: #48901] [előzmény: (48899) Kardos Attila, 2008-02-13 08:42:20]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
48899. Elküldve: 2008-02-13 08:42:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62123.]

"Az ideglenes szót firtatom a cikkben. "

Firtasd. 1 vagy 2 hónap múlva visszatérünk rá, ok?
[válaszok erre: #48900] [előzmény: (48893) sathaver, 2008-02-13 06:54:21]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
48898. Elküldve: 2008-02-13 08:23:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62124.]

Az ötös egy nagy nullás!

De itt nézheted is:
http://www.5csatorna.hu/adas/
[előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
48897. Elküldve: 2008-02-13 08:16:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62125.]

Megunták ,erőt gyüjtenek icon51.gif icon50.gif
[előzmény: (48896) sathaver, 2008-02-13 08:08:15]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010390996932983 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail