| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48896. Elküldve: 2008-02-13 08:08:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62126.] |
csak egy ilyen volt annak is a háttérben más volt az oka szerintem:)
Egyébként az uplinkek jó minőségüek!
Feltünt hogy mostanába senki se panaszkodik mi történt:D?
|
| | | [válaszok erre: #48897] |
[előzmény: (48895) Laci082, 2008-02-13 07:14:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
48895. Elküldve: 2008-02-13 07:14:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62127.] |
Az egyetlen érv ami miatt egy társaság elosztónak választja a DigiTV-t csak az ár lehet. Mert még ha a minőségre nem is ad, azért ilyen helyen kiemelten fontos a megbízhatóság. Ha maradnak, saját magukat szúrják tökön, ugyanis a kábelszolgáltatók az éppen bevezető időszakban tartó digitális csomagokba nem fogják felvenni a csatornáikat, hogy aztán őket szídják az ügyfelek, amiért hol van adás, hol nincs. (lásd PR-Telecom közlemény. Burkoltan, de egyértelműen arra hivatkozva nem továbbítják az IKO csatornákat, mert a Digiről sugároznak). [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-13 07:23:41]
|
| | | [válaszok erre: #48896 #48909] |
[előzmény: (48893) sathaver, 2008-02-13 06:54:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aXXo

Tagság: 2007-05-28 01:30:06 Tagszám: #45394 Hozzászólások: 125 |
48894. Elküldve: 2008-02-13 07:01:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62128.] |
En semmi ujdonsagot nem latok,egyedul a faq resz nem jon be,a csatornakinalat maradt ugyanaz.
|
| | | [válaszok erre: #48911] |
[előzmény: (48870) sat-man, 2008-02-12 21:12:25] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48893. Elküldve: 2008-02-13 06:54:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62129.] |
"http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/elindult-f-h-the-fishing-and-hunting-channel.html?Itemid=2 "
Az ideglenes szót firtatom a cikkben.
Úgy lesznek ideglesek az IKO-s csatik , mint ahogy múltkor azt hitte Attila, hogy tesztel az Eurosport 2 az UPC Directen közbe csak költözött
Szerintem ha már 3 csatorna is a Digi Tv-nél indult , nem hiszem, hogy a másik többi nem itt indulna, hisz akkor ezek se indultak volna el. Nyilván oka van, hogy a Digi Tv keretein belül megy a dolog, pl Kapacitás , lehet az olcsóság.
|
| | | [válaszok erre: #48895 #48899] |
[előzmény: (48892) gombilaci, 2008-02-12 23:13:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48892. Elküldve: 2008-02-12 23:13:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62130.] |
nyugodt légy ahogy a digit ismerjük , lesz időd kigondolni...
de ha már itt járunk pl. a 70 éves Béla bácsi hogy fog szoftvert frissíteni szervíz menüből? egyáltalán ki fogja felvenni a digi telefonjait mert soxor nem lehet őket felhívni most sem , hát még majd amikor galibák lesznek
|
| | | [válaszok erre: #48893] |
[előzmény: (48889) *k*, 2008-02-12 22:56:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
48891. Elküldve: 2008-02-12 23:06:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62131.] |
|
| | |
[előzmény: (48890) matyics, 2008-02-12 23:02:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
48890. Elküldve: 2008-02-12 23:02:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62132.] |
Szerintem, ez egyáltalán nem ebbe a topicba való kérdés!
Ballagj át a Nagra topicba. Szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #48891] |
[előzmény: (48889) *k*, 2008-02-12 22:56:29] |
|
Törzstag
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
48888. Elküldve: 2008-02-12 22:43:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62133.] |
A boomerang csatinak csak részben magyar a hangja, mondhatnám azt is, hogy angol 70%, magyar30%!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48887. Elküldve: 2008-02-12 22:38:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62134.] |
Reméljük, hogy nemsokára nézhetjük is a csatornát, szerintem pár nap még.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (48880) apus, 2008-02-12 21:43:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
48886. Elküldve: 2008-02-12 22:37:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62135.] |
Vagy ott van a UPC, ott az előfizetők nézhetik...
Anaconda HD
|
| | |
[előzmény: (48884) viktorkid, 2008-02-12 22:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48885. Elküldve: 2008-02-12 22:37:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62136.] |
Ebböl mi is derül ki a tisztességes állampolgár rá.aszik a többieknek mindene meg van És ez így helyes
|
| | |
[előzmény: (48884) viktorkid, 2008-02-12 22:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
48884. Elküldve: 2008-02-12 22:35:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62137.] |
A Digin már fent van a Boomerang magyarul, de csak teszt jelleggel, tehát az előfizetők még nem látják.
|
| | | [válaszok erre: #48885 #48886] |
[előzmény: (48880) apus, 2008-02-12 21:43:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48883. Elküldve: 2008-02-12 21:58:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62138.] |
Nap mint nap velük vagyok hallgatom a nyügöket bánatokat és az a kérdés hogy ugye nem fog emelni a digi minden helyen elhangzik.A kábelesek is előugrottak már kis csomikkal 1200-1700-ig tartalma kb 10-12 csati ebböl 4 külföldi az alapok benne vannak,ami neki bőven elég hisz a tv2 rtl-nél messzeb nem igen jutnak.És mivel sokaknak nem igazána sokaság hanem az olcsóság a lényeg.
Megmerem kockáztatni hogy 1 ekkora mértékű áremelés /3500/ az előfizetők 30% ledobná,mivel már most is a minőség miatt mást nem hallok mint lemondom,lemondom,lemondom inkább megy a UPC tányérosára,vagy a drótosra.
Ami a meglévő ÜF-nek a további emelést garantálná.Mennyenek már a minőségre is mert ritka szar lett a digi aZ UTOBBI 2-3 HÓNAPBAN mert a mennyiség nem minden tudod hiába van HD tv-m ha fapados videót nézek rajta.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-12 22:06:41]
|
| | |
[előzmény: (48881) rakal, 2008-02-12 21:43:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
48882. Elküldve: 2008-02-12 21:47:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62139.] |
Ha bövit még a kinálatán ezzel a néhány csatival + a leendö IKO-s tv-kel akkor még ez is elfogadható ár(3300-3500ft)
imike71
|
| | |
[előzmény: (48881) rakal, 2008-02-12 21:43:51] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
48881. Elküldve: 2008-02-12 21:43:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62140.] |
tököske:
Már miért lenne népvándorlás,ha pl. 3500 ft-ra megemelnék a tarifát?
A vidéki,kábellel nem ellátható területen élőknek nem igen van választása ilyen kínálat mellett.(nálunk a kábel 4800 Ft,és fele ilyen jó sincs a kínálat,tele német FTA-kkal,RAI-al és egyéb "töltőanyaggal".
Még 7-800 Ft-os emelés esetén is versenyképes....
|
| | | [válaszok erre: #48882 #48883] |
[előzmény: (48878) tököske, 2008-02-12 21:33:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
48880. Elküldve: 2008-02-12 21:43:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62141.] |
Könyörgöm!!!
Tisztességben megőszült, tányérosra előfizető magyar állampolgár vagyok.
Hol és hogy tudja a kisunokám nézni a Boomerángot magyarul?
|
| | | [válaszok erre: #48884 #48887] |
[előzmény: (48827) mc60, 2008-02-12 18:54:56] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
48879. Elküldve: 2008-02-12 21:37:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62142.] |
Layosh:
Nyertél,már magyar.Gyorsan dolgoztak a fiúk...
|
| | |
[előzmény: (48873) Layosh, 2008-02-12 21:15:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48878. Elküldve: 2008-02-12 21:33:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62143.] |
Tegyék be + csomiba ne emeljenek mert akkor népvándorlás lessz.Mert nem a minőség hanem az olcsó ár a vonzó egyenlőre a digibe.
|
| | | [válaszok erre: #48881] |
[előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48877. Elküldve: 2008-02-12 21:19:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62144.] |
A Booomerang nem minden műsort ad magyarul. Tehát nem a Diginél kapcsolgatják a hangot magyarra, vagy angolra, hanem a csatorna adja így a műsorát.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (48873) Layosh, 2008-02-12 21:15:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
48876. Elküldve: 2008-02-12 21:19:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62145.] |
A TV6 tényleg jó lenne most más igazából nem is hiányzik.
|
| | |
[előzmény: (48874) imike71, 2008-02-12 21:16:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
48874. Elküldve: 2008-02-12 21:16:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62147.] |
Viszont a többi mehetne!
imike71
|
| | | [válaszok erre: #48876] |
[előzmény: (48872) latency, 2008-02-12 21:12:42] |
|
Törzstag
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48873. Elküldve: 2008-02-12 21:15:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62148.] |
Már magyar a Boomerang is.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #48877 #48879] |
[előzmény: (48871) rakal, 2008-02-12 21:12:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
48872. Elküldve: 2008-02-12 21:12:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62149.] |
Láttad te már valaha is azt az ötös csatornát? Én igen és senkinek sem kívánom.
|
| | | [válaszok erre: #48874 #48875] |
[előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
48871. Elküldve: 2008-02-12 21:12:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62150.] |
visual:
A Boomerangon 2 hangvivő van,a kiírás szerint az egyik angol,a másik magyar.Az más kérdés,hogy jelenleg mindkettő angol nyelvű.Holnap-holnaputánra letisztul a helyzet szvsz.Ugyanúgy,mint a Hunting and Fishing Channelen is(itt is két hangvivő van).Türelem,ez nem a TESCO gyorspénztár...
|
| | | [válaszok erre: #48873] |
[előzmény: (48854) visual, 2008-02-12 19:42:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|