Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499857/68 Témák: 19746 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (62/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48896. Elküldve: 2008-02-13 08:08:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62126.]

csak egy ilyen volt annak is a háttérben más volt az oka szerintem:)
Egyébként az uplinkek jó minőségüek!

Feltünt hogy mostanába senki se panaszkodik mi történt:D?



[válaszok erre: #48897] [előzmény: (48895) Laci082, 2008-02-13 07:14:48]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
48895. Elküldve: 2008-02-13 07:14:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62127.]

Az egyetlen érv ami miatt egy társaság elosztónak választja a DigiTV-t csak az ár lehet. Mert még ha a minőségre nem is ad, azért ilyen helyen kiemelten fontos a megbízhatóság. Ha maradnak, saját magukat szúrják tökön, ugyanis a kábelszolgáltatók az éppen bevezető időszakban tartó digitális csomagokba nem fogják felvenni a csatornáikat, hogy aztán őket szídják az ügyfelek, amiért hol van adás, hol nincs. (lásd PR-Telecom közlemény. Burkoltan, de egyértelműen arra hivatkozva nem továbbítják az IKO csatornákat, mert a Digiről sugároznak).
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-13 07:23:41]
[válaszok erre: #48896 #48909] [előzmény: (48893) sathaver, 2008-02-13 06:54:21]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


aXXo



Tagság: 2007-05-28 01:30:06
Tagszám: #45394
Hozzászólások: 125
48894. Elküldve: 2008-02-13 07:01:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62128.]

En semmi ujdonsagot nem latok,egyedul a faq resz nem jon be,a csatornakinalat maradt ugyanaz.
[válaszok erre: #48911] [előzmény: (48870) sat-man, 2008-02-12 21:12:25]
Haladó
aXXo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48893. Elküldve: 2008-02-13 06:54:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62129.]

"http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/elindult-f-h-the-fishing-and-hunting-channel.html?Itemid=2 "

Az ideglenes szót firtatom a cikkben.
Úgy lesznek ideglesek az IKO-s csatik , mint ahogy múltkor azt hitte Attila, hogy tesztel az Eurosport 2 az UPC Directen közbe csak költözött icon5.gif


Szerintem ha már 3 csatorna is a Digi Tv-nél indult , nem hiszem, hogy a másik többi nem itt indulna, hisz akkor ezek se indultak volna el. Nyilván oka van, hogy a Digi Tv keretein belül megy a dolog, pl Kapacitás , lehet az olcsóság.
[válaszok erre: #48895 #48899] [előzmény: (48892) gombilaci, 2008-02-12 23:13:16]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
48892. Elküldve: 2008-02-12 23:13:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62130.]

nyugodt légy ahogy a digit ismerjük , lesz időd kigondolni...

de ha már itt járunk pl. a 70 éves Béla bácsi hogy fog szoftvert frissíteni szervíz menüből? egyáltalán ki fogja felvenni a digi telefonjait mert soxor nem lehet őket felhívni most sem , hát még majd amikor galibák lesznek
[válaszok erre: #48893] [előzmény: (48889) *k*, 2008-02-12 22:56:29]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
48891. Elküldve: 2008-02-12 23:06:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62131.]

icon32.gif
[előzmény: (48890) matyics, 2008-02-12 23:02:31]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
48890. Elküldve: 2008-02-12 23:02:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62132.]

Szerintem, ez egyáltalán nem ebbe a topicba való kérdés! icon39.gif
Ballagj át a Nagra topicba. Szerintem.
[válaszok erre: #48891] [előzmény: (48889) *k*, 2008-02-12 22:56:29]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
48888. Elküldve: 2008-02-12 22:43:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62133.]

A boomerang csatinak csak részben magyar a hangja, mondhatnám azt is, hogy angol 70%, magyar30%!
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
48887. Elküldve: 2008-02-12 22:38:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62134.]

Reméljük, hogy nemsokára nézhetjük is a csatornát, szerintem pár nap még.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (48880) apus, 2008-02-12 21:43:48]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


viktorkid



Tagság: 2006-05-08 17:55:08
Tagszám: #30391
Hozzászólások: 1953
48886. Elküldve: 2008-02-12 22:37:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62135.]

Vagy ott van a UPC, ott az előfizetők nézhetik...

Anaconda HD
[előzmény: (48884) viktorkid, 2008-02-12 22:35:14]
Kiváló dolgozó
viktorkid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
48885. Elküldve: 2008-02-12 22:37:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62136.]

Ebböl mi is derül ki a tisztességes állampolgár rá.aszik a többieknek mindene meg van icon53.gif És ez így helyes icon31.gif
[előzmény: (48884) viktorkid, 2008-02-12 22:35:14]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


viktorkid



Tagság: 2006-05-08 17:55:08
Tagszám: #30391
Hozzászólások: 1953
48884. Elküldve: 2008-02-12 22:35:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62137.]

A Digin már fent van a Boomerang magyarul, de csak teszt jelleggel, tehát az előfizetők még nem látják.
[válaszok erre: #48885 #48886] [előzmény: (48880) apus, 2008-02-12 21:43:48]
Kiváló dolgozó
viktorkid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
48883. Elküldve: 2008-02-12 21:58:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62138.]

Nap mint nap velük vagyok hallgatom a nyügöket bánatokat és az a kérdés hogy ugye nem fog emelni a digi minden helyen elhangzik.A kábelesek is előugrottak már kis csomikkal 1200-1700-ig tartalma kb 10-12 csati ebböl 4 külföldi az alapok benne vannak,ami neki bőven elég hisz a tv2 rtl-nél messzeb nem igen jutnak.És mivel sokaknak nem igazána sokaság hanem az olcsóság a lényeg.
Megmerem kockáztatni hogy 1 ekkora mértékű áremelés /3500/ az előfizetők 30% ledobná,mivel már most is a minőség miatt mást nem hallok mint lemondom,lemondom,lemondom inkább megy a UPC tányérosára,vagy a drótosra.
Ami a meglévő ÜF-nek a további emelést garantálná.Mennyenek már a minőségre is mert ritka szar lett a digi aZ UTOBBI 2-3 HÓNAPBAN mert a mennyiség nem minden tudod hiába van HD tv-m ha fapados videót nézek rajta.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-02-12 22:06:41]
[előzmény: (48881) rakal, 2008-02-12 21:43:51]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


imike71



Tagság: 2008-01-14 08:32:06
Tagszám: #54349
Hozzászólások: 785
48882. Elküldve: 2008-02-12 21:47:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62139.]

Ha bövit még a kinálatán ezzel a néhány csatival + a leendö IKO-s tv-kel akkor még ez is elfogadható ár(3300-3500ft)

imike71
[előzmény: (48881) rakal, 2008-02-12 21:43:51]
Törzstag
imike71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
48881. Elküldve: 2008-02-12 21:43:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62140.]

tököske:
Már miért lenne népvándorlás,ha pl. 3500 ft-ra megemelnék a tarifát?
A vidéki,kábellel nem ellátható területen élőknek nem igen van választása ilyen kínálat mellett.(nálunk a kábel 4800 Ft,és fele ilyen jó sincs a kínálat,tele német FTA-kkal,RAI-al és egyéb "töltőanyaggal".
Még 7-800 Ft-os emelés esetén is versenyképes.... icon33.gif
[válaszok erre: #48882 #48883] [előzmény: (48878) tököske, 2008-02-12 21:33:01]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
48880. Elküldve: 2008-02-12 21:43:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62141.]

Könyörgöm!!!
Tisztességben megőszült, tányérosra előfizető magyar állampolgár vagyok.
Hol és hogy tudja a kisunokám nézni a Boomerángot magyarul?
[válaszok erre: #48884 #48887] [előzmény: (48827) mc60, 2008-02-12 18:54:56]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
48879. Elküldve: 2008-02-12 21:37:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62142.]

Layosh:
Nyertél,már magyar.Gyorsan dolgoztak a fiúk... icon33.gif
[előzmény: (48873) Layosh, 2008-02-12 21:15:44]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
48878. Elküldve: 2008-02-12 21:33:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62143.]

Tegyék be + csomiba ne emeljenek mert akkor népvándorlás lessz.Mert nem a minőség hanem az olcsó ár a vonzó egyenlőre a digibe.
[válaszok erre: #48881] [előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
48877. Elküldve: 2008-02-12 21:19:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62144.]

A Booomerang nem minden műsort ad magyarul. Tehát nem a Diginél kapcsolgatják a hangot magyarra, vagy angolra, hanem a csatorna adja így a műsorát.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (48873) Layosh, 2008-02-12 21:15:44]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
48876. Elküldve: 2008-02-12 21:19:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62145.]

A TV6 tényleg jó lenne most más igazából nem is hiányzik.
[előzmény: (48874) imike71, 2008-02-12 21:16:05]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
48875. Elküldve: 2008-02-12 21:18:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62146.]

Bármikor bele lehet nézni. Tényleg nem nagy cucc..

mms://media2.neteyes.hu/5csat

https://linktr.ee/Zoshi85
[előzmény: (48872) latency, 2008-02-12 21:12:42]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


imike71



Tagság: 2008-01-14 08:32:06
Tagszám: #54349
Hozzászólások: 785
48874. Elküldve: 2008-02-12 21:16:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62147.]

Viszont a többi mehetne!

imike71
[válaszok erre: #48876] [előzmény: (48872) latency, 2008-02-12 21:12:42]
Törzstag
imike71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
48873. Elküldve: 2008-02-12 21:15:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62148.]

Már magyar a Boomerang is.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #48877 #48879] [előzmény: (48871) rakal, 2008-02-12 21:12:30]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
48872. Elküldve: 2008-02-12 21:12:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62149.]

Láttad te már valaha is azt az ötös csatornát? Én igen és senkinek sem kívánom.
[válaszok erre: #48874 #48875] [előzmény: (48869) imike71, 2008-02-12 21:04:21]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
48871. Elküldve: 2008-02-12 21:12:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62150.]

visual:
A Boomerangon 2 hangvivő van,a kiírás szerint az egyik angol,a másik magyar.Az más kérdés,hogy jelenleg mindkettő angol nyelvű.Holnap-holnaputánra letisztul a helyzet szvsz.Ugyanúgy,mint a Hunting and Fishing Channelen is(itt is két hangvivő van).Türelem,ez nem a TESCO gyorspénztár... icon33.gif
[válaszok erre: #48873] [előzmény: (48854) visual, 2008-02-12 19:42:56]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099658966064453 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail