| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 lacyka800

Tagság: 2008-01-27 06:55:48 Tagszám: #54976 Hozzászólások: 89 |
48820. Elküldve: 2008-02-12 18:17:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62201.] |
sziasztok nalam csk service 7/8 van mit lehet tenni? erdelybol
|
| | | [válaszok erre: #48822] |
[előzmény: (48818) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 18:11:42] |
|
Kezdő
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
48819. Elküldve: 2008-02-12 18:15:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62202.] |
A csatorna 24 órás, hogy a Digi is 24 órában fogja-e adni azt nem tudom.
|
| | |
[előzmény: (48818) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 18:11:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48818. Elküldve: 2008-02-12 18:11:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62203.] |
oké 24 -orás ez a csati vagy 23-tól már mást ad ?
|
| | | [válaszok erre: #48819 #48820] |
[előzmény: (48817) mlaszlo, 2008-02-12 18:07:17] |
|
|
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
48817. Elküldve: 2008-02-12 18:07:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62204.] |
A maszk és a Turpi úrfi c. rajzfilm szinkron nélkül szokott menni, 18:45 után nézzetek rá a Scooby Doo már ha minden igaz szinkronnal szokott menni.
|
| | | [válaszok erre: #48818 #48826 #48831] |
[előzmény: (48816) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 18:02:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48816. Elküldve: 2008-02-12 18:02:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62205.] |
megtaláltam köszönöm az infót a - BOOMERANG angolul megy csak
|
| | | [válaszok erre: #48817] |
[előzmény: (48814) igzol, 2008-02-12 17:45:55] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48815. Elküldve: 2008-02-12 17:51:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62206.] |
akkor rákeresek thx az infót
|
| | |
[előzmény: (48814) igzol, 2008-02-12 17:45:55] |
|
|
|
|
 igzol

Tagság: 2004-08-10 12:22:07 Tagszám: #11953 Hozzászólások: 177 |
48814. Elküldve: 2008-02-12 17:45:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62207.] |
SERVICE 7 / SERVICE 8.
FISHING & HUNTING - MAGYAR HANGVIVŐ,
BOOMERANG - MAGYAR HANGVIVŐ , DE JELENLEG ANGOL HANGGAL.
|
| | | [válaszok erre: #48815 #48816] |
|
|
Haladó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48813. Elküldve: 2008-02-12 17:42:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62208.] |
Mátol.
|
| | |
[előzmény: (48812) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 17:40:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48812. Elküldve: 2008-02-12 17:40:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62209.] |
én ott nem láttam service8 csatit tegnap néztem mikortól van service8 ?
|
| | | [válaszok erre: #48813] |
[előzmény: (48811) SatosRobi, 2008-02-12 17:33:17] |
|
|
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48811. Elküldve: 2008-02-12 17:33:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62210.] |
12718 V 18400 és továbbra sem fogható előfizuval,csak emusan.
|
| | | [válaszok erre: #48812] |
[előzmény: (48810) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 17:25:57] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48810. Elküldve: 2008-02-12 17:25:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62211.] |
ez hol fogható ? ( service8 )
|
| | | [válaszok erre: #48811] |
[előzmény: (48808) SatosRobi, 2008-02-12 17:19:01] |
|
|
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
48809. Elküldve: 2008-02-12 17:24:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62212.] |
|
| | |
[előzmény: (48779) taurus, 2008-02-12 15:06:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48808. Elküldve: 2008-02-12 17:19:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62213.] |
A service8-ra ami ugye a Boomerang,felkerült a magyar hangvivő!De sajna még mindíg angolul beszél.Előfizetéssel továbbra sem nézhető.
|
| | | [válaszok erre: #48810] |
|
|
Törzstag
|
|
 kétté

Tagság: 2005-10-30 09:17:08 Tagszám: #23240 Hozzászólások: 572 |
48807. Elküldve: 2008-02-12 17:05:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62214.] |
Friss:
A műhold 9 óra 23 perc után sikeresen geostacionáris pályára állt! A műhold tesztelésére a nyugati 16,5 fokon kerül sor és kb. 1 hónap múlva áll üzembe a nyugati 1 fokon.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 toni4285

Tagság: 2007-12-12 02:50:51 Tagszám: #52816 Hozzászólások: 55 |
48806. Elküldve: 2008-02-12 16:55:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62215.] |
Kb. fél órája még néztem, de már akkor is irogatta a "hozzáférés megtagadva" szöveget, ha az OPT gombbal beléptem nyelvet állítani, akkor eltűnt ez a szöveg. Most azonban már nem tudom nézni sajnos.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
48805. Elküldve: 2008-02-12 16:51:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62216.] |
F&H nalam mal kodolva van nem tudom mar nezni kar
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48804. Elküldve: 2008-02-12 16:34:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62217.] |
Én nemtom. Nálam nem jön. Akinél jön és dicsekedett az majd megindokolja.
|
| | | [válaszok erre: #48824] |
[előzmény: (48796) francesco, 2008-02-12 15:38:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48803. Elküldve: 2008-02-12 16:33:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62218.] |
Csak a HBO kettőnél a digi elfelejtette a feliratozást.
|
| | |
[előzmény: (48802) Chester85, 2008-02-12 16:20:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
48802. Elküldve: 2008-02-12 16:20:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62219.] |
Itt is angol. Ugytudom ez a film nincs lefordítva magyarra.. Felirat van rajta. Már egyszer ment ez a film. Akkor is angol volt.
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | | [válaszok erre: #48803] |
[előzmény: (48800) SatosRobi, 2008-02-12 16:11:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48801. Elküldve: 2008-02-12 16:14:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62220.] |
A F&H-on jelenleg két hangsáv van,egy angol és 1 magyar
|
| |
|
Törzstag
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48800. Elküldve: 2008-02-12 16:11:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62221.] |
Nálam is angol jelenleg a HBO2
|
| | | [válaszok erre: #48802] |
[előzmény: (48799) sathaver, 2008-02-12 16:09:43] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48799. Elküldve: 2008-02-12 16:09:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62222.] |
Nálatak angolul beszél az HBO2?
|
| | | [válaszok erre: #48800] |
[előzmény: (48797) gombilaci, 2008-02-12 15:47:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48798. Elküldve: 2008-02-12 15:48:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62223.] |
Sziasztok!Előre elnézést kérek a pesszimizmuspmért! Szerintem a Fishing&Hunting úgy lesz mint a mostani IKO-s csatik.Hamarosan kódolják és az előfizetők sajna nem fogják látni.A Boomerangal kapcsolatban is vannak rossz érzéseim,hogy nem a magyaroké lesz.De remélem csak én festem azt a bizonyos ördögöt a falra és nem ezek a gondolatok jönnek be.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48797. Elküldve: 2008-02-12 15:47:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62224.] |
krisz079
sajnos ez így van az üfsz = 0
|
| | | [válaszok erre: #48799] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48796. Elküldve: 2008-02-12 15:38:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62225.] |
de miért?
|
| | | [válaszok erre: #48804] |
|
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|