| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 krisz079

Tagság: 2007-05-06 11:02:53 Tagszám: #44682 Hozzászólások: 30 |
48795. Elküldve: 2008-02-12 15:38:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62226.] |
sziasztok olyan problémám van hogy nekem már egy 2 hete nincs szolgáltatásom mivel korlátozták a müsort sajnos elmaradásom volt azt rendeztem szerdán átutalással ami csűtőrtőkőn a számlájukon volt az ügyintézö meg sajnos nem tudot sagiteni annyit mondot hogy nem tudja hogy mikor kapcsolják vissza mert nem tudja hogy dolgoznak e a kolegák ez rőhej akkor minek ülnek ott ha nem tudnak segiteni az embernek
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48794. Elküldve: 2008-02-12 15:37:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62227.] |
"vagy ti akkor hogy látjátok? "
Voltitt már szó arról hogy aki nem hivatalos elöfizetéssel nézi az többet lát.
|
| | |
[előzmény: (48793) francesco, 2008-02-12 15:33:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48793. Elküldve: 2008-02-12 15:33:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62228.] |
de mikor lesz látható előfizetők részére? vagy ti akkor hogy látjátok? ne haragudjon senki a sok kérdezősködésért de elég tudatlan vok ezen a téren
|
| | | [válaszok erre: #48794] |
|
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48792. Elküldve: 2008-02-12 15:31:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62229.] |
NEm baj a szinkronsáv felkerülhet. CSak idö kérdése
|
| | |
[előzmény: (48791) LZsolt, 2008-02-12 15:29:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
48791. Elküldve: 2008-02-12 15:29:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62230.] |
Attila az F&H-ra célzott.
A Boomerang meg angol nyelvű most már biztosan.
---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
|
| | | [válaszok erre: #48792] |
[előzmény: (48789) francesco, 2008-02-12 15:28:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dizel87

Tagság: 2006-12-12 22:38:40 Tagszám: #38490 Hozzászólások: 56 |
48790. Elküldve: 2008-02-12 15:29:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62231.] |
Az F&H most nálam nem kódolt de lehet hamarosan lekódolják!
|
| |
|
Kezdő
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48789. Elküldve: 2008-02-12 15:28:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62232.] |
ez megint baromság akkor akkor, mert az nem igaz, hogy még a UPC nél is fent van meg a legeldugottabb kábelszolgálatóknál ez a klasszikusokat sugárzó csatorna, bezzeg az ilyen fashion féle töltelék csatornákra halálosan nagy igény van
|
| | | [válaszok erre: #48791] |
|
|
Kezdő
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48788. Elküldve: 2008-02-12 15:22:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62233.] |
"ó jó előfizetéssel nem nézhető, de akkor mi a halálnak van rajta?"
Mert a Digi az ideiglenes kábel elosztó és a kábeleseknek szól. Ugyanúgy, ahogy pl. a Sportklub+ is.
|
| | |
[előzmény: (48786) francesco, 2008-02-12 15:20:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48787. Elküldve: 2008-02-12 15:20:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62234.] |
de nem ezeket az adókat írtam hanem szamárságot . pl: Filmuzeum.
|
| | |
[előzmény: (48776) decis, 2008-02-12 14:59:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48786. Elküldve: 2008-02-12 15:20:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62235.] |
jó jó előfizetéssel nem nézhető, de akkor mi a halálnak van rajta? És akkor az F&H miért nézhető előfizetéssel?
|
| | | [válaszok erre: #48788] |
|
|
Kezdő
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
48785. Elküldve: 2008-02-12 15:18:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62236.] |
Előfordulhat hogy mert nem magyar és ezért nem engedélyezték. Mondjuk ezt egy Tom és Jerry epizód közben nehéz megállapítani. Dél körül angol nyelvű volt. De ez azért is lehetett mert a Boomerang csak a Magyarországon már bemutatott sorozatokat adja magyar nyelven a többi angol nyelven szól. Hamarosan kiderül mert Scooby Doo lesz rajta.
---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
|
| | |
[előzmény: (48783) francesco, 2008-02-12 15:15:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
48784. Elküldve: 2008-02-12 15:17:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62237.] |
Mert Előfizetéssel Nem Nézhető!!!
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | |
[előzmény: (48783) francesco, 2008-02-12 15:15:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48783. Elküldve: 2008-02-12 15:15:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62238.] |
mert az F&H nézhető, de a service 8 on csak "hozzáférés megtagadva"- nem értem
|
| | | [válaszok erre: #48784 #48785] |
|
|
Kezdő
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
48782. Elküldve: 2008-02-12 15:14:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62239.] |
Ha relés, lehet hogy beragad a diseqc?
@gy
|
| | |
[előzmény: (48778) Gondics, 2008-02-12 15:06:27] |
|
Törzstag
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
48781. Elküldve: 2008-02-12 15:13:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62240.] |
Ott van az a Service 8-on csak lehet előfizetéssel nem nézhető.
---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
|
| | |
[előzmény: (48780) francesco, 2008-02-12 15:10:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48780. Elküldve: 2008-02-12 15:10:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62241.] |
tényleg mi va a Boomeranggal, miért nincs a service 8-on, és lesz egyáltalán? Fontos, mert ha nem lesz akkor nem veszek twin fejet
|
| | | [válaszok erre: #48781] |
|
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48779. Elküldve: 2008-02-12 15:06:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62242.] |
|
| | | [válaszok erre: #48809] |
[előzmény: (48777) sat-man, 2008-02-12 15:03:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
48778. Elküldve: 2008-02-12 15:06:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62243.] |
Kérdésem lenne. A Digihez van 3 tükröm (digi-hotbird-astra) Diseq kapcsolóval. Az a gondom, hogyha a digi csatiról elkapcsolok pl az astrára vagy a hotbirdra, az rendben át is vált és bejönnek a csatik. A gond az hogy se az astráról se a hotbirdről nem tudom visszaváltatni a digire. csak úgy tudom megoldani, hogy egy digi csarira kapcsolom majd lekapcs az egész beltérit. Majd vissza és lém, van újra digi. Erre azért van szükség mert vmiért nem vált a diseq és ezzel a lekapcsolással egy pillanatra lekapcsolja az áramot is a fejről. Újra bekapcsoláskor meg a digi indul el.
Próbáltam már a diseq beállításokban 1-2 dolgot változtatni, de semmi.
Szerintetek mi lehet?
|
| | | [válaszok erre: #48782] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48777. Elküldve: 2008-02-12 15:03:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62244.] |
Ha úgy lesz nézhető mint a DOQ vagy a SportKlub+ akkor sokat ér majd.
|
| | | [válaszok erre: #48779] |
|
|
Törzstag
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
48776. Elküldve: 2008-02-12 14:59:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62245.] |
Erdeke, az van kiirva,a kepernyo kozepere hogy nem jogosult a csatorna nezesere es kozben lehet nezni ilyet se lehet minden nap latni, amugy mar itt valaki megirta, hogy feb.12 lessznek uj csatik akkor le lett tamadva hogy honnan veszi meg minden es megis igaza lett
|
| | | [válaszok erre: #48787] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
48775. Elküldve: 2008-02-12 14:58:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62246.] |
és mi lesz akkor a Boomeranggal?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
48774. Elküldve: 2008-02-12 14:51:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62247.] |
Jelen pilanat ban megy a F&H csatorna tesztel
|
| |
|
Haladó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
48773. Elküldve: 2008-02-12 14:48:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62248.] |
Február 12.-én elindult az IKO új tematikus csatornája, a főleg horgászattal és vadászattal foglalkozó F&H - The Fishing and Hunting Channel!
Az adó egyelőre csak a szerződött kábelhálózatokon érhető el. Az ideiglenes kábeles elosztó a Digi TV, de a Digi TV hivatalos nézői a műsort nem láthatják.
|
| |
|
Haladó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48772. Elküldve: 2008-02-12 14:44:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62249.] |
F&H-ra felkerül a román feliratozás
|
| |
|
Törzstag
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
48771. Elküldve: 2008-02-12 14:37:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62250.] |
Milyer nincsen nalam Boomerang tv?
|
| |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|