Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499869/80 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (203/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

krisz079



Tagság: 2007-05-06 11:02:53
Tagszám: #44682
Hozzászólások: 30
48795. Elküldve: 2008-02-12 15:38:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62226.]

sziasztok olyan problémám van hogy nekem már egy 2 hete nincs szolgáltatásom mivel korlátozták a müsort sajnos elmaradásom volt azt rendeztem szerdán átutalással ami csűtőrtőkőn a számlájukon volt az ügyintézö meg sajnos nem tudot sagiteni annyit mondot hogy nem tudja hogy mikor kapcsolják vissza mert nem tudja hogy dolgoznak e a kolegák ez rőhej akkor minek ülnek ott ha nem tudnak segiteni az embernek
Zöldfülű
krisz079 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
48794. Elküldve: 2008-02-12 15:37:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62227.]

"vagy ti akkor hogy látjátok? "

Voltitt már szó arról hogy aki nem hivatalos elöfizetéssel nézi az többet lát.
[előzmény: (48793) francesco, 2008-02-12 15:33:56]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48793. Elküldve: 2008-02-12 15:33:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62228.]

de mikor lesz látható előfizetők részére? vagy ti akkor hogy látjátok? ne haragudjon senki a sok kérdezősködésért de elég tudatlan vok ezen a téren icon12.gif
[válaszok erre: #48794]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48792. Elküldve: 2008-02-12 15:31:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62229.]

NEm baj a szinkronsáv felkerülhet. CSak idö kérdése
[előzmény: (48791) LZsolt, 2008-02-12 15:29:46]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
48791. Elküldve: 2008-02-12 15:29:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62230.]

Attila az F&H-ra célzott.

A Boomerang meg angol nyelvű most már biztosan.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[válaszok erre: #48792] [előzmény: (48789) francesco, 2008-02-12 15:28:16]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dizel87



Tagság: 2006-12-12 22:38:40
Tagszám: #38490
Hozzászólások: 56
48790. Elküldve: 2008-02-12 15:29:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62231.]

Az F&H most nálam nem kódolt de lehet hamarosan lekódolják!
Kezdő
dizel87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48789. Elküldve: 2008-02-12 15:28:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62232.]

ez megint baromság akkor akkor, mert az nem igaz, hogy még a UPC nél is fent van meg a legeldugottabb kábelszolgálatóknál ez a klasszikusokat sugárzó csatorna, bezzeg az ilyen fashion féle töltelék csatornákra halálosan nagy igény van icon15.gif
[válaszok erre: #48791]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
48788. Elküldve: 2008-02-12 15:22:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62233.]

"ó jó előfizetéssel nem nézhető, de akkor mi a halálnak van rajta?"

Mert a Digi az ideiglenes kábel elosztó és a kábeleseknek szól. Ugyanúgy, ahogy pl. a Sportklub+ is.
[előzmény: (48786) francesco, 2008-02-12 15:20:44]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
48787. Elküldve: 2008-02-12 15:20:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62234.]

de nem ezeket az adókat írtam hanem szamárságot . pl: Filmuzeum.
[előzmény: (48776) decis, 2008-02-12 14:59:29]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48786. Elküldve: 2008-02-12 15:20:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62235.]

jó jó előfizetéssel nem nézhető, de akkor mi a halálnak van rajta? És akkor az F&H miért nézhető előfizetéssel?
[válaszok erre: #48788]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
48785. Elküldve: 2008-02-12 15:18:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62236.]

Előfordulhat hogy mert nem magyar és ezért nem engedélyezték. Mondjuk ezt egy Tom és Jerry epizód közben nehéz megállapítani. Dél körül angol nyelvű volt. De ez azért is lehetett mert a Boomerang csak a Magyarországon már bemutatott sorozatokat adja magyar nyelven a többi angol nyelven szól. Hamarosan kiderül mert Scooby Doo lesz rajta.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (48783) francesco, 2008-02-12 15:15:23]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
48784. Elküldve: 2008-02-12 15:17:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62237.]

Mert Előfizetéssel Nem Nézhető!!!

https://linktr.ee/Zoshi85
[előzmény: (48783) francesco, 2008-02-12 15:15:23]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48783. Elküldve: 2008-02-12 15:15:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62238.]

mert az F&H nézhető, de a service 8 on csak "hozzáférés megtagadva"- nem értem icon52.gif
[válaszok erre: #48784 #48785]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
48782. Elküldve: 2008-02-12 15:14:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62239.]

Ha relés, lehet hogy beragad a diseqc?

@gy
[előzmény: (48778) Gondics, 2008-02-12 15:06:27]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
48781. Elküldve: 2008-02-12 15:13:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62240.]

Ott van az a Service 8-on csak lehet előfizetéssel nem nézhető.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (48780) francesco, 2008-02-12 15:10:37]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48780. Elküldve: 2008-02-12 15:10:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62241.]

tényleg mi va a Boomeranggal, miért nincs a service 8-on, és lesz egyáltalán? Fontos, mert ha nem lesz akkor nem veszek twin fejet
[válaszok erre: #48781]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
48779. Elküldve: 2008-02-12 15:06:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62242.]

icon42.gif
[válaszok erre: #48809] [előzmény: (48777) sat-man, 2008-02-12 15:03:35]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
48778. Elküldve: 2008-02-12 15:06:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62243.]

Kérdésem lenne. A Digihez van 3 tükröm (digi-hotbird-astra) Diseq kapcsolóval. Az a gondom, hogyha a digi csatiról elkapcsolok pl az astrára vagy a hotbirdra, az rendben át is vált és bejönnek a csatik. A gond az hogy se az astráról se a hotbirdről nem tudom visszaváltatni a digire. csak úgy tudom megoldani, hogy egy digi csarira kapcsolom majd lekapcs az egész beltérit. Majd vissza és lém, van újra digi. Erre azért van szükség mert vmiért nem vált a diseq és ezzel a lekapcsolással egy pillanatra lekapcsolja az áramot is a fejről. Újra bekapcsoláskor meg a digi indul el.

Próbáltam már a diseq beállításokban 1-2 dolgot változtatni, de semmi.

Szerintetek mi lehet?
[válaszok erre: #48782]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat-man



Tagság: 2007-10-09 08:16:20
Tagszám: #50147
Hozzászólások: 336
48777. Elküldve: 2008-02-12 15:03:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62244.]

Ha úgy lesz nézhető mint a DOQ vagy a SportKlub+ akkor sokat ér majd.
[válaszok erre: #48779]
Törzstag
sat-man adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


decis



Tagság: 2006-05-25 18:09:09
Tagszám: #30947
Hozzászólások: 1781
48776. Elküldve: 2008-02-12 14:59:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62245.]

Erdeke, az van kiirva,a kepernyo kozepere hogy nem jogosult a csatorna nezesere es kozben lehet nezni ilyet se lehet minden nap latni, amugy mar itt valaki megirta, hogy feb.12 lessznek uj csatik akkor le lett tamadva hogy honnan veszi meg minden es megis igaza lett
[válaszok erre: #48787]
Kiváló dolgozó
decis adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
48775. Elküldve: 2008-02-12 14:58:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62246.]

és mi lesz akkor a Boomeranggal?
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
48774. Elküldve: 2008-02-12 14:51:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62247.]

Jelen pilanat ban megy a F&H csatorna tesztel
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
48773. Elküldve: 2008-02-12 14:48:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62248.]

Február 12.-én elindult az IKO új tematikus csatornája, a főleg horgászattal és vadászattal foglalkozó F&H - The Fishing and Hunting Channel!

Az adó egyelőre csak a szerződött kábelhálózatokon érhető el. Az ideiglenes kábeles elosztó a Digi TV, de a Digi TV hivatalos nézői a műsort nem láthatják.
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
48772. Elküldve: 2008-02-12 14:44:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62249.]

F&H-ra felkerül a román feliratozás
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
48771. Elküldve: 2008-02-12 14:37:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[62250.]

Milyer nincsen nalam Boomerang tv?
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010810852050781 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail