| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 chromax

Tagság: 2003-12-25 23:42:34 Tagszám: #7856 Hozzászólások: 1057 |
34752. Elküldve: 2007-05-07 11:55:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76126.] |
Ez egyébként viharfüggő. Anno 20-ai viharban az MTV batár nagy antennával rendelkező SNG kocsija sem tudott értékelhető képet fellőnni, ugyanígy lerohadt a TV2-s SNG is, pedig azon sem 80-as tükör van.
Sőt, még anno a Kábel TV Kft.-s időkből emlékszem, hogy a 3 méteres tányérral vett Astra is úgy szállt el viharban mint a sicc.
|
| | | [válaszok erre: #34753] |
[előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
34751. Elküldve: 2007-05-07 10:43:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76127.] |
A vihar az vihar, még jó, hogy nem volt erős telünk, mert sűrű havazásnál sajnos szintén ez a helyzet. Nekem anno UPC volt és sajnos amikor hóvihar volt télen, ez pont egy karaácsonykor volt, úgy elment minden mint a sicc, amikor t-kábelem volt, ott is amit műholdról szedtek le csatornát sötét képernyőt, vagy keresést mutatott. Hát ez van. Sajnos 2010-re állítólag a földi sugárzás terén is megszűnik az analóg jelszolgáltatás és digitális csomagokat szórnak a frekvenciákon, ezután a szoba antenna mit sem ér, ja meg szükség lesz ha a tv-be nincs beépítve egy földi digi setup-box-ra.
|
| | | [válaszok erre: #34756] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34750. Elküldve: 2007-05-07 10:33:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76128.] |
kéne hozzá egy szünet mentes táp:D
|
| | |
[előzmény: (34749) kicsi444, 2007-05-07 10:03:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kicsi444

Tagság: 2006-02-16 12:44:01 Tagszám: #27169 Hozzászólások: 11 |
34749. Elküldve: 2007-05-07 10:03:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76129.] |
Csak arra vigyázz, hogy ki ne kapcsold a beltérit, nekem is csak az első áramszünetig ment a lemondott HBO.
Kicsi
|
| | | [válaszok erre: #34750 #34768] |
[előzmény: (34748) pozsoka, 2007-05-07 06:10:55] |
|
Zöldfülű
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
34748. Elküldve: 2007-05-07 06:10:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76130.] |
Immáron 2.5 hónapja lett lemondva az HBO MaxPak,de még mindig van HBO,a társon pedig Cinemax is
|
| | | [válaszok erre: #34749] |
|
|
Haladó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34747. Elküldve: 2007-05-06 16:56:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76131.] |
Reag. erre
Tegnap este a fibernethálózatán több adó elsötétült, pedig ott min. 120-as ofszettek vannak fent.
Az már más dolog, hogy utána éjfél körül egy villám kilőtte a rendszerüket, majd csak ma délelőtt állt helyre.Se kábel se net.
Ilyenkor jó, hogy van tartalékban UPCD.Persze TV-t nézni.
|
| | |
[előzmény: (34746) mlaszlo, 2007-05-06 15:57:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
34746. Elküldve: 2007-05-06 15:57:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76132.] |
Annak az antennának mondjuk jóval nagyobb jeltartaléka van, mint egy 90-esnek vagy 110-esnek, de 1,8-as antennát nem mindenhova van lehetőség feltenni.
A nagyobb antennát úgy értettem, hogy én korábban olyan információt kaptam hogy nincs értelme egy 80-as antennát mondjuk 90-esre vagy 110-esre lecserélni, mert heves zivataroknál (nem csendes esőre gondolok, hanem olyan zivatarokra amelyek tegnap tomboltak az ország több pontján) annak sincs sokkal több jeltartaléka.
Szerintem ha egyébként nincs gond a 80-as antennával akkor fölösleges nagyobb antennára pénzt költeni azért hogy azalatt a 20-30 perc alatt is tudjak tv-zni, amíg a vihar elvonul. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-06 16:05:28]
|
| | | [válaszok erre: #34747] |
[előzmény: (34745) fazoflo, 2007-05-06 15:44:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fazoflo

Tagság: 2003-08-30 20:46:33 Tagszám: #6386 Hozzászólások: 202 |
34745. Elküldve: 2007-05-06 15:44:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76133.] |
Nekem 1,8-as antennával meg soha nem ment el a jel, lehetett bármilyen eső, zivatar, szél.
|
| | | [válaszok erre: #34746] |
[előzmény: (34742) mlaszlo, 2007-05-06 10:23:57] |
|
Haladó
|
|
 amstrad

Tagság: 2005-12-29 08:23:40 Tagszám: #25084 Hozzászólások: 1305 |
34744. Elküldve: 2007-05-06 12:31:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76134.] |
Hát ez számomra Q-va érdekes!
Mert nálam eshet, fújhat, hó, zivatar, és minden tökéletesen működik. Még nem kellett bekapcsolnom a DVB-t itt a Somlón, Pedig a műhold az egy.
|
| | |
[előzmény: (34743) Barton, 2007-05-06 10:31:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barton

Tagság: 2007-04-02 15:25:58 Tagszám: #43504 Hozzászólások: 2 |
34743. Elküldve: 2007-05-06 10:31:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76135.] |
Már tegnap megtörtént .
|
| | | [válaszok erre: #34744] |
[előzmény: (34742) mlaszlo, 2007-05-06 10:23:57] |
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
34742. Elküldve: 2007-05-06 10:23:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76136.] |
Ilyen heves zivataroknál hiába van nagyobb méretű antennád ilyenkor azzal sem tudsz sokkal tovább TV-zni. Ilyen esetben ki kell várni míg elvonul a vihar. Esetleg érdemes egy erősítős szobaantennát beszerezni, hogy azért ilyenkor is nézhesd legalább a 3 földi csatornát.
|
| | | [válaszok erre: #34743 #34745] |
[előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34741. Elküldve: 2007-05-06 10:12:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76137.] |
Nálunk olyan vihar volt hogy az Astra is elment 1 darabig.
A nagy viharba áramtalanítani szoktam a berendezét.
Hagy dörögjön, addig nem nézem a tévét.
|
| | |
[előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barton

Tagság: 2007-04-02 15:25:58 Tagszám: #43504 Hozzászólások: 2 |
34740. Elküldve: 2007-05-06 10:09:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76138.] |
Pécs. Tegnap este.Vihar.Standard 80-as tükör.
Hyundai 3169-en 80% jelerő és 95% feletti jel minőséget mutatott vihar előtt. Hirtelen 80%-ról 10%-ra esett a jelerő és a minőség is.Minden elment. Hivatalos szerelő szerelt. Szép nagy táskás műszer volt nála.80% felett sohasem volt a szoftver szerint a jelerősség.
Ritka rossz szoftver az biztos. A beállítás is ? Ez az első kérdésem.
Második:
90/110-es tükör ad-e elég időjárás tartalékot a 80-as tükörhözképest?
Ha igen milyen tükröt és fejet vegyek hozzá és kit hívja Pécsett aki "esőbiztosra" belővi a rendszert.
|
| | | [válaszok erre: #34741 #34742 #34752] |
[előzmény: (34738) raczandris, 2007-05-06 01:13:01] |
|
Zöldfülű
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34739. Elküldve: 2007-05-06 02:24:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76139.] |
Na, ja, könnyű neked! Mert a te "szerelőd" f@szán beállította neked a lavórt meg a fejet!
Amúgy nálam is 80% felett van a jel. Az én "szerelőm" is f@sza gyerek!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-06 08:19:11]
|
| | |
[előzmény: (34738) raczandris, 2007-05-06 01:13:01] |
|
Törzstag
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
34738. Elküldve: 2007-05-06 01:13:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76140.] |
Vastagon szakad az eső és 75 % jelerő , mellett 50-60 % a jel minőség a Hyundaj-on Bp.16.ker .ben .
http://antennaszereles.tvn.hu
|
| | | [válaszok erre: #34739 #34740] |
[előzmény: (34737) bebar, 2007-05-05 22:40:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bebar

Tagság: 2006-04-07 21:06:22 Tagszám: #29391 Hozzászólások: 111 |
|
Haladó
|
|
 totisu

Tagság: 2005-10-01 16:07:09 Tagszám: #22442 Hozzászólások: 80 |
34736. Elküldve: 2007-05-05 20:42:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76142.] |
Hivd fel a szerelődet és a kártyaszámot mond le neki és SMS-ben tudja aktíválni (na persze hogy ha akarja) ha, nem segít PÜ-ben küld el nekem én elindítom.
|
| | |
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56] |
|
Kezdő
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34735. Elküldve: 2007-05-05 20:37:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76143.] |
bcsilla:
Készítsd elő a szerződésedet.A bal felső sarokban van egy vonalkód,alatta az ügyfélazonosító szám,ez elég.
|
| | |
[előzmény: (34734) bcsilla, 2007-05-05 19:59:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bcsilla

Tagság: 2007-01-28 11:52:38 Tagszám: #40708 Hozzászólások: 6 |
34734. Elküldve: 2007-05-05 19:59:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76144.] |
Köszi mindenkinek!
|
| | | [válaszok erre: #34735] |
[előzmény: (34733) Atilu, 2007-05-05 19:52:19] |
|
Zöldfülű
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
34733. Elküldve: 2007-05-05 19:52:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76145.] |
Hivd fel nyugogtan őket. Majd kérdeznek személyes adataidról, hogy beazonosítsanak.
|
| | | [válaszok erre: #34734] |
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bcsilla

Tagság: 2007-01-28 11:52:38 Tagszám: #40708 Hozzászólások: 6 |
34732. Elküldve: 2007-05-05 19:45:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76146.] |
Még nem kaptam számlát, mert nem járt le az ingyenes 1 évem. Lehet, hogy addig nem kell tv-t néznem?
|
| | |
[előzmény: (34731) huni66, 2007-05-05 19:41:22] |
|
Zöldfülű
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
34731. Elküldve: 2007-05-05 19:41:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76147.] |
Szia!
Bármelyik számlalevélen rajta van az ügyfélszám........
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #34732] |
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
34730. Elküldve: 2007-05-05 19:37:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76148.] |
Sajna akkor nincs szerencséd,mivel mással nem tud azonosítani a központ
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bcsilla

Tagság: 2007-01-28 11:52:38 Tagszám: #40708 Hozzászólások: 6 |
34729. Elküldve: 2007-05-05 19:32:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76149.] |
Kérik az ügyfélszámot, de sajnos nem találom. Valami más lehetőség nincs?
|
| | | [válaszok erre: #34730 #34731 #34733 #34736] |
[előzmény: (34728) Madison 07, 2007-05-05 19:25:25] |
|
Zöldfülű
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
34728. Elküldve: 2007-05-05 19:25:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76150.] |
Telefon ügyfélszolgálat,ha szerencséd azonnal aktíválják
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #34729] |
[előzmény: (34727) bcsilla, 2007-05-05 19:19:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|