Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (193/51
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

chromax



Tagság: 2003-12-25 23:42:34
Tagszám: #7856
Hozzászólások: 1057
34752. Elküldve: 2007-05-07 11:55:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76126.]

Ez egyébként viharfüggő. Anno 20-ai viharban az MTV batár nagy antennával rendelkező SNG kocsija sem tudott értékelhető képet fellőnni, ugyanígy lerohadt a TV2-s SNG is, pedig azon sem 80-as tükör van.

Sőt, még anno a Kábel TV Kft.-s időkből emlékszem, hogy a 3 méteres tányérral vett Astra is úgy szállt el viharban mint a sicc.
[válaszok erre: #34753] [előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52]
Kiváló dolgozó
chromax adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apolai



Tagság: 2007-04-02 19:06:16
Tagszám: #43512
Hozzászólások: 193
34751. Elküldve: 2007-05-07 10:43:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76127.]

A vihar az vihar, még jó, hogy nem volt erős telünk, mert sűrű havazásnál sajnos szintén ez a helyzet. Nekem anno UPC volt és sajnos amikor hóvihar volt télen, ez pont egy karaácsonykor volt, úgy elment minden mint a sicc, amikor t-kábelem volt, ott is amit műholdról szedtek le csatornát sötét képernyőt, vagy keresést mutatott. Hát ez van. Sajnos 2010-re állítólag a földi sugárzás terén is megszűnik az analóg jelszolgáltatás és digitális csomagokat szórnak a frekvenciákon, ezután a szoba antenna mit sem ér, ja meg szükség lesz ha a tv-be nincs beépítve egy földi digi setup-box-ra.
[válaszok erre: #34756]
Haladó
apolai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34750. Elküldve: 2007-05-07 10:33:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76128.]

kéne hozzá egy szünet mentes táp:D
[előzmény: (34749) kicsi444, 2007-05-07 10:03:25]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kicsi444



Tagság: 2006-02-16 12:44:01
Tagszám: #27169
Hozzászólások: 11
34749. Elküldve: 2007-05-07 10:03:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76129.]

Csak arra vigyázz, hogy ki ne kapcsold a beltérit, nekem is csak az első áramszünetig ment a lemondott HBO.
Kicsi
[válaszok erre: #34750 #34768] [előzmény: (34748) pozsoka, 2007-05-07 06:10:55]
Zöldfülű
kicsi444 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
34748. Elküldve: 2007-05-07 06:10:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76130.]

Immáron 2.5 hónapja lett lemondva az HBO MaxPak,de még mindig van HBO,a társon pedig Cinemax is icon42.gif
[válaszok erre: #34749]
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34747. Elküldve: 2007-05-06 16:56:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76131.]

Reag. erre

Tegnap este a fibernethálózatán több adó elsötétült, pedig ott min. 120-as ofszettek vannak fent.

Az már más dolog, hogy utána éjfél körül egy villám kilőtte a rendszerüket, majd csak ma délelőtt állt helyre.Se kábel se net.
Ilyenkor jó, hogy van tartalékban UPCD.Persze TV-t nézni.
[előzmény: (34746) mlaszlo, 2007-05-06 15:57:10]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
34746. Elküldve: 2007-05-06 15:57:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76132.]

Annak az antennának mondjuk jóval nagyobb jeltartaléka van, mint egy 90-esnek vagy 110-esnek, de 1,8-as antennát nem mindenhova van lehetőség feltenni.
A nagyobb antennát úgy értettem, hogy én korábban olyan információt kaptam hogy nincs értelme egy 80-as antennát mondjuk 90-esre vagy 110-esre lecserélni, mert heves zivataroknál (nem csendes esőre gondolok, hanem olyan zivatarokra amelyek tegnap tomboltak az ország több pontján) annak sincs sokkal több jeltartaléka.
Szerintem ha egyébként nincs gond a 80-as antennával akkor fölösleges nagyobb antennára pénzt költeni azért hogy azalatt a 20-30 perc alatt is tudjak tv-zni, amíg a vihar elvonul.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-06 16:05:28]
[válaszok erre: #34747] [előzmény: (34745) fazoflo, 2007-05-06 15:44:56]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fazoflo



Tagság: 2003-08-30 20:46:33
Tagszám: #6386
Hozzászólások: 202
34745. Elküldve: 2007-05-06 15:44:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76133.]

Nekem 1,8-as antennával meg soha nem ment el a jel, lehetett bármilyen eső, zivatar, szél.
[válaszok erre: #34746] [előzmény: (34742) mlaszlo, 2007-05-06 10:23:57]
Haladó
fazoflo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amstrad



Tagság: 2005-12-29 08:23:40
Tagszám: #25084
Hozzászólások: 1305
34744. Elküldve: 2007-05-06 12:31:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76134.]

Hát ez számomra Q-va érdekes!
Mert nálam eshet, fújhat, hó, zivatar, és minden tökéletesen működik. Még nem kellett bekapcsolnom a DVB-t itt a Somlón, Pedig a műhold az egy.
[előzmény: (34743) Barton, 2007-05-06 10:31:21]
Kiváló dolgozó
amstrad adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barton



Tagság: 2007-04-02 15:25:58
Tagszám: #43504
Hozzászólások: 2
34743. Elküldve: 2007-05-06 10:31:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76135.]

Már tegnap megtörtént . icon29.gif
[válaszok erre: #34744] [előzmény: (34742) mlaszlo, 2007-05-06 10:23:57]
Zöldfülű
Barton adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
34742. Elküldve: 2007-05-06 10:23:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76136.]

Ilyen heves zivataroknál hiába van nagyobb méretű antennád ilyenkor azzal sem tudsz sokkal tovább TV-zni. Ilyen esetben ki kell várni míg elvonul a vihar. Esetleg érdemes egy erősítős szobaantennát beszerezni, hogy azért ilyenkor is nézhesd legalább a 3 földi csatornát.
[válaszok erre: #34743 #34745] [előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34741. Elküldve: 2007-05-06 10:12:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76137.]

Nálunk olyan vihar volt hogy az Astra is elment 1 darabig.
A nagy viharba áramtalanítani szoktam a berendezét.
Hagy dörögjön, addig nem nézem a tévét.
[előzmény: (34740) Barton, 2007-05-06 10:09:52]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barton



Tagság: 2007-04-02 15:25:58
Tagszám: #43504
Hozzászólások: 2
34740. Elküldve: 2007-05-06 10:09:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76138.]

Pécs. Tegnap este.Vihar.Standard 80-as tükör.
Hyundai 3169-en 80% jelerő és 95% feletti jel minőséget mutatott vihar előtt. Hirtelen 80%-ról 10%-ra esett a jelerő és a minőség is.Minden elment. Hivatalos szerelő szerelt. Szép nagy táskás műszer volt nála.80% felett sohasem volt a szoftver szerint a jelerősség.

Ritka rossz szoftver az biztos. A beállítás is ? Ez az első kérdésem.

Második:
90/110-es tükör ad-e elég időjárás tartalékot a 80-as tükörhözképest?

Ha igen milyen tükröt és fejet vegyek hozzá és kit hívja Pécsett aki "esőbiztosra" belővi a rendszert.



[válaszok erre: #34741 #34742 #34752] [előzmény: (34738) raczandris, 2007-05-06 01:13:01]
Zöldfülű
Barton adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34739. Elküldve: 2007-05-06 02:24:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76139.]

Na, ja, könnyű neked! Mert a te "szerelőd" f@szán beállította neked a lavórt meg a fejet! icon53.gif icon32.gif
Amúgy nálam is 80% felett van a jel. Az én "szerelőm" is f@sza gyerek! icon75.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-06 08:19:11]
[előzmény: (34738) raczandris, 2007-05-06 01:13:01]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
34738. Elküldve: 2007-05-06 01:13:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76140.]

Vastagon szakad az eső és 75 % jelerő , mellett 50-60 % a jel minőség a Hyundaj-on Bp.16.ker .ben .
http://antennaszereles.tvn.hu
[válaszok erre: #34739 #34740] [előzmény: (34737) bebar, 2007-05-05 22:40:43]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bebar



Tagság: 2006-04-07 21:06:22
Tagszám: #29391
Hozzászólások: 111
34737. Elküldve: 2007-05-05 22:40:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76141.]

DigiLand! :)

Full:
http://bebar.extra.hu/digi
[válaszok erre: #34738]
Haladó
bebar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


totisu



Tagság: 2005-10-01 16:07:09
Tagszám: #22442
Hozzászólások: 80
34736. Elküldve: 2007-05-05 20:42:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76142.]

Hivd fel a szerelődet és a kártyaszámot mond le neki és SMS-ben tudja aktíválni (na persze hogy ha akarja) ha, nem segít PÜ-ben küld el nekem én elindítom.
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56]
Kezdő
totisu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34735. Elküldve: 2007-05-05 20:37:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76143.]

bcsilla:
Készítsd elő a szerződésedet.A bal felső sarokban van egy vonalkód,alatta az ügyfélazonosító szám,ez elég.
[előzmény: (34734) bcsilla, 2007-05-05 19:59:45]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bcsilla



Tagság: 2007-01-28 11:52:38
Tagszám: #40708
Hozzászólások: 6
34734. Elküldve: 2007-05-05 19:59:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76144.]

Köszi mindenkinek!
[válaszok erre: #34735] [előzmény: (34733) Atilu, 2007-05-05 19:52:19]
Zöldfülű
bcsilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
34733. Elküldve: 2007-05-05 19:52:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76145.]

Hivd fel nyugogtan őket. Majd kérdeznek személyes adataidról, hogy beazonosítsanak.
[válaszok erre: #34734] [előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bcsilla



Tagság: 2007-01-28 11:52:38
Tagszám: #40708
Hozzászólások: 6
34732. Elküldve: 2007-05-05 19:45:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76146.]

Még nem kaptam számlát, mert nem járt le az ingyenes 1 évem. Lehet, hogy addig nem kell tv-t néznem?
[előzmény: (34731) huni66, 2007-05-05 19:41:22]
Zöldfülű
bcsilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
34731. Elküldve: 2007-05-05 19:41:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76147.]

Szia!

Bármelyik számlalevélen rajta van az ügyfélszám........

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #34732] [előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
34730. Elküldve: 2007-05-05 19:37:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76148.]

Sajna akkor nincs szerencséd,mivel mással nem tud azonosítani a központ icon36.gif icon52.gif

Üdv.: Madisonˆ'
[előzmény: (34729) bcsilla, 2007-05-05 19:32:56]
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bcsilla



Tagság: 2007-01-28 11:52:38
Tagszám: #40708
Hozzászólások: 6
34729. Elküldve: 2007-05-05 19:32:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76149.]

Kérik az ügyfélszámot, de sajnos nem találom. Valami más lehetőség nincs?
[válaszok erre: #34730 #34731 #34733 #34736] [előzmény: (34728) Madison 07, 2007-05-05 19:25:25]
Zöldfülű
bcsilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
34728. Elküldve: 2007-05-05 19:25:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76150.]

Telefon ügyfélszolgálat,ha szerencséd azonnal aktíválják icon36.gif icon50.gif

Üdv.: Madisonˆ'
[válaszok erre: #34729] [előzmény: (34727) bcsilla, 2007-05-05 19:19:05]
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010613918304443 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail