| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 bcsilla

Tagság: 2007-01-28 11:52:38 Tagszám: #40708 Hozzászólások: 6 |
34727. Elküldve: 2007-05-05 19:19:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76151.] |
Hogy tudom újraaktiváltatni a kártyát?
|
| | | [válaszok erre: #34728] |
[előzmény: (34725) Laci082, 2007-05-05 19:04:37] |
|
Zöldfülű
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34726. Elküldve: 2007-05-05 19:08:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76152.] |
Köszi pig!Majd felszerelem akkor.aszobában össze köttem úgy felismerte mert világított a zöld led csak lavór nélkül nem akartam törölni a csatikat!De ha működik majd holnap felszerelem:KÖSZI!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34725. Elküldve: 2007-05-05 19:04:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76153.] |
Nem kell szoftvert frissíteni, csak újraaktiváltatni a kártyát ha a "hozzáférés megtagadva" hibaüzenetet adja.
|
| | | [válaszok erre: #34727] |
[előzmény: (34723) bcsilla, 2007-05-05 18:55:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
34724. Elküldve: 2007-05-05 19:02:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76154.] |
Igen müködteti a forgatot nekem tökéletesen megy üzembe helyezés antena beálitások nál kiírja hogy opt forgato modba léptet és ha megnyomod az opt gombot rákérdezz hogy biztos mert az összes csatorna törölve lesz utána engedélyeztetni kel a mühldakat améket be akarod állitani
|
| | |
[előzmény: (34722) tos73, 2007-05-05 18:37:09] |
|
Haladó
|
|
 bcsilla

Tagság: 2007-01-28 11:52:38 Tagszám: #40708 Hozzászólások: 6 |
34723. Elküldve: 2007-05-05 18:55:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76155.] |
A segítségeteket szeretném kérni! 3 hétig nem néztem tv-t és most semmi nem jön. Próbálkoztam a szoftver frissítéssel, de a "letöltési szolgáltatás szünetel" ezt írta ki. Tud segíteni valaki?
|
| | | [válaszok erre: #34725] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34722. Elküldve: 2007-05-05 18:37:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76156.] |
Sziasztok!Próbálta már valaki a Humax 1-el a disec1.2 forgató működik e nekem van de nem tudom működik vele vagy sem.A menüben vannak disec kapcsolók de szerintem forgatóra nincs!
|
| | | [válaszok erre: #34724] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
34721. Elküldve: 2007-05-05 18:19:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76157.] |
Nem tudom, egész délután ment a tv, nálam nem volt adáskimaradás, egyik csatornán sem, pedig ide oda kapcsolgattam is közben.
|
| |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34720. Elküldve: 2007-05-05 18:15:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76158.] |
Nekem is megjött a levél a második beltériről!
Szerintem ez egy nagyon korekt lépés a sokat szidott DigiTV részéről!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ketamine

Tagság: 2006-02-10 18:24:13 Tagszám: #26868 Hozzászólások: 58 |
34719. Elküldve: 2007-05-05 17:47:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76159.] |
Ez teljesen tudatos. Az amerikai anyacsatornakon pont igy van. MInden premier film csatorna exkluziv 2-3 honapig. Es mivel egy tulaj van, ezert tunnek fel ugyanazok a filmek, ellenben a Showtime/TMC filmekkel.
Nyilvan arrol szol a dolog, h. vedd meg mindet.
|
| | |
[előzmény: (34596) pozsoka, 2007-05-01 18:03:51] |
|
Kezdő
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34718. Elküldve: 2007-05-05 17:32:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76160.] |
Heves viharok vannak Románia fölött. Ez lehet az oka az adáskiesésnek.
Most sem mennek a csatornák. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-05 17:55:32]
|
| | |
[előzmény: (34711) noel73, 2007-05-05 16:15:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34717. Elküldve: 2007-05-05 17:18:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76161.] |
Hmm. Erre az esetre nem gondoltam. Hivatalos DigiTV szerelők kötötték be nálatok a második beltérit?
Egyébként pedig nincs mit megköszönnöd, nem tettem túl sokat az ügy érdekében.
Ha bármi kérdésed volna a későbbiekben, tedd fel nyugodtan!
|
| | |
[előzmény: (34707) tiz.987, 2007-05-05 14:48:55] |
|
Törzstag
|
|
 pigib

Tagság: 2007-05-01 19:07:26 Tagszám: #44517 Hozzászólások: 125 |
34716. Elküldve: 2007-05-05 17:02:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76162.] |
hálózat tv csak úgy van,ha rá állítom a beltérit,kikapcsolom,bekapcsolom,megy.Műsort váltok vissza akarok menni a hálózatra és nem bírok.Mindent előrről kell kezdeni.ki tudja h miért?
|
| |
|
Haladó
|
|
 pigib

Tagság: 2007-05-01 19:07:26 Tagszám: #44517 Hozzászólások: 125 |
34715. Elküldve: 2007-05-05 16:58:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76163.] |
1160-őn szoft. frissíteni úgy tudsz hogy felhívod a 0640180180-at.ők frissítenek,másképp nem tudsz
|
| |
|
Haladó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34714. Elküldve: 2007-05-05 16:49:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76164.] |
Meggyőztél :)
De remélem a Diginél lesz ;)
|
| | |
[előzmény: (34713) mlaszlo, 2007-05-05 16:31:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
34713. Elküldve: 2007-05-05 16:31:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76165.] |
Attól függ melyik szolgáltató vidéki hálózatáról van szó. A nagyobb szolgáltatók (pl. UPC) vidéki kábelhálózatain is már alig maradt idegen nyelvű csatorna. Az összestől nem lehet megválni, egy-egy csatornát kell hagyni a nyelvtanulók és az idegen nyelv iránt érdeklődők miatt.
A kisebb szolgáltatóknál meg ha tele van töltelék csatornával a kínálat, akkor onnan valószínűleg még a preferáltabb csatornák (pl. dokumentumcsatornák) is hiányoznak.
Az igaz hogy az első magyar nyelvű sci-fi csatorna, de amíg nem tud igazán jó sorozatokkal előrukkolni (amik még nem mentek az AXN-en), addig azok a szolgáltatók amelyeknél csak csatornacserével oldható meg, azok nem fognak kapkodni utána. Nem beszélve arról, hogy akkor meg mindennek elmondják a szolgáltatót az előfizetők, ha megemeli az előfizetési díjat egy új csatorna bevezetése miatt.
|
| | | [válaszok erre: #34714] |
[előzmény: (34712) gduck, 2007-05-05 16:21:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34712. Elküldve: 2007-05-05 16:21:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76166.] |
Na ne!!! Ezt azért remélem viccnek szántad :) A vidéki kábelTV hálózatokban általában kb. 10 töltelék külföldi csatorna van.... Ezek helyére simán be lehetne rakni egy SCI-FI csatornát mivel ez az egyedüli magyar nyelvű SCI-FI csatorna!
|
| | | [válaszok erre: #34713] |
[előzmény: (34710) mlaszlo, 2007-05-05 15:14:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
34711. Elküldve: 2007-05-05 16:15:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76167.] |
Most mi van?Se Kép Se Hang.Nincs jel se semmi.Csak nem a beltérim feküdt meg?Vagy nálatok is ez a helyzet?
|
| | | [válaszok erre: #34718] |
[előzmény: (34710) mlaszlo, 2007-05-05 15:14:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
34710. Elküldve: 2007-05-05 15:14:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76168.] |
Az igaz hogy csak kevés szolgáltatónál látható a két csatorna, de az nem hogy Budapesten fogható. A Fibernet, T-Kábel és néhány kisebb szolgáltató is elosztja a vidéki hálózatán.
A csatornánál nem a managementel van gond, hanem azzal hogy a kábelszolgáltatók kapacitásai végesek. Annyira meg nem jó a kínálata a két AXN csatornának, hogy egy másik csatornát kivegyenek érte.
A Digi-nél meg valószínű hogy a jogdíjakon mehet a vita.
|
| | | [válaszok erre: #34711 #34712] |
[előzmény: (34705) gduck, 2007-05-05 14:06:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34709. Elküldve: 2007-05-05 14:56:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76169.] |
hunday beltérir hogy lehet szoftvert frisíteni?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Kami11

Tagság: 2006-10-09 12:28:32 Tagszám: #35719 Hozzászólások: 34 |
34708. Elküldve: 2007-05-05 14:56:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76170.] |
Kösz a választ!
|
| | |
[előzmény: (34705) gduck, 2007-05-05 14:06:43] |
|
Zöldfülű
|
|
 tiz.987

Tagság: 2007-01-28 20:53:09 Tagszám: #40745 Hozzászólások: 30 |
34707. Elküldve: 2007-05-05 14:48:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76171.] |
Bogar06!
Kösz a segítséget,megtaláltam a hibát.A két beltérit összekötő kábel árnyékolása volt elszakadva.Összekötése után újra függetlenül műkszik a két beltéri!HIHETETLEN!
|
| | | [válaszok erre: #34717] |
[előzmény: (34578) bogar06, 2007-04-30 17:53:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
34706. Elküldve: 2007-05-05 14:22:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76172.] |
Van benne.
|
| | |
[előzmény: (34703) lesley, 2007-05-05 08:11:00] |
|
Haladó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34705. Elküldve: 2007-05-05 14:06:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76173.] |
SEMMI! Egy éve van magyar hangvivős, van csicsa weblap, de még mindig csak BP-n nézhető
Grat a managementnek
|
| | | [válaszok erre: #34708 #34710] |
[előzmény: (34704) Kami11, 2007-05-05 13:04:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kami11

Tagság: 2006-10-09 12:28:32 Tagszám: #35719 Hozzászólások: 34 |
34704. Elküldve: 2007-05-05 13:04:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76174.] |
Sziasztok!
Régen jártam erre, ebből adódik is a kérdésem: Mi hír a 2 AXN-ről? Lehet már fogni őket a magyar előfizetőknek is, vagy csak a románok számára elérhető?
|
| | | [válaszok erre: #34705] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
34703. Elküldve: 2007-05-05 08:11:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76175.] |
Viszont nem találtam benne a dinamikus csatornafrissítés menüt.Kivették volna belőle?Vagy csak én néztem el?
|
| | | [válaszok erre: #34706] |
[előzmény: (34677) Raal, 2007-05-04 12:19:14] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|