Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499872/3 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (181/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

bcsilla



Tagság: 2007-01-28 11:52:38
Tagszám: #40708
Hozzászólások: 6
34727. Elküldve: 2007-05-05 19:19:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76151.]

Hogy tudom újraaktiváltatni a kártyát?
[válaszok erre: #34728] [előzmény: (34725) Laci082, 2007-05-05 19:04:37]
Zöldfülű
bcsilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34726. Elküldve: 2007-05-05 19:08:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76152.]

Köszi pig!Majd felszerelem akkor.aszobában össze köttem úgy felismerte mert világított a zöld led csak lavór nélkül nem akartam törölni a csatikat!De ha működik majd holnap felszerelem:KÖSZI! icon75.gif
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34725. Elküldve: 2007-05-05 19:04:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76153.]

Nem kell szoftvert frissíteni, csak újraaktiváltatni a kártyát ha a "hozzáférés megtagadva" hibaüzenetet adja.
[válaszok erre: #34727] [előzmény: (34723) bcsilla, 2007-05-05 18:55:49]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
34724. Elküldve: 2007-05-05 19:02:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76154.]

Igen müködteti a forgatot nekem tökéletesen megy üzembe helyezés antena beálitások nál kiírja hogy opt forgato modba léptet és ha megnyomod az opt gombot rákérdezz hogy biztos mert az összes csatorna törölve lesz utána engedélyeztetni kel a mühldakat améket be akarod állitani
[előzmény: (34722) tos73, 2007-05-05 18:37:09]
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bcsilla



Tagság: 2007-01-28 11:52:38
Tagszám: #40708
Hozzászólások: 6
34723. Elküldve: 2007-05-05 18:55:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76155.]

A segítségeteket szeretném kérni! 3 hétig nem néztem tv-t és most semmi nem jön. Próbálkoztam a szoftver frissítéssel, de a "letöltési szolgáltatás szünetel" ezt írta ki. Tud segíteni valaki?
[válaszok erre: #34725]
Zöldfülű
bcsilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34722. Elküldve: 2007-05-05 18:37:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76156.]

Sziasztok!Próbálta már valaki a Humax 1-el a disec1.2 forgató működik e nekem van de nem tudom működik vele vagy sem.A menüben vannak disec kapcsolók de szerintem forgatóra nincs! icon5.gif
[válaszok erre: #34724]
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apolai



Tagság: 2007-04-02 19:06:16
Tagszám: #43512
Hozzászólások: 193
34721. Elküldve: 2007-05-05 18:19:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76157.]

Nem tudom, egész délután ment a tv, nálam nem volt adáskimaradás, egyik csatornán sem, pedig ide oda kapcsolgattam is közben.
Haladó
apolai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
34720. Elküldve: 2007-05-05 18:15:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76158.]

Nekem is megjött a levél a második beltériről!
Szerintem ez egy nagyon korekt lépés a sokat szidott DigiTV részéről!
icon32.gif
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ketamine



Tagság: 2006-02-10 18:24:13
Tagszám: #26868
Hozzászólások: 58
34719. Elküldve: 2007-05-05 17:47:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76159.]

Ez teljesen tudatos. Az amerikai anyacsatornakon pont igy van. MInden premier film csatorna exkluziv 2-3 honapig. Es mivel egy tulaj van, ezert tunnek fel ugyanazok a filmek, ellenben a Showtime/TMC filmekkel.

Nyilvan arrol szol a dolog, h. vedd meg mindet.
[előzmény: (34596) pozsoka, 2007-05-01 18:03:51]
Kezdő
ketamine adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34718. Elküldve: 2007-05-05 17:32:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76160.]

Heves viharok vannak Románia fölött. Ez lehet az oka az adáskiesésnek.

Most sem mennek a csatornák.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-05 17:55:32]
[előzmény: (34711) noel73, 2007-05-05 16:15:56]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34717. Elküldve: 2007-05-05 17:18:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76161.]

Hmm. Erre az esetre nem gondoltam. Hivatalos DigiTV szerelők kötötték be nálatok a második beltérit?

Egyébként pedig nincs mit megköszönnöd, nem tettem túl sokat az ügy érdekében. icon21.gif
Ha bármi kérdésed volna a későbbiekben, tedd fel nyugodtan! icon32.gif
[előzmény: (34707) tiz.987, 2007-05-05 14:48:55]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigib



Tagság: 2007-05-01 19:07:26
Tagszám: #44517
Hozzászólások: 125
34716. Elküldve: 2007-05-05 17:02:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76162.]

hálózat tv csak úgy van,ha rá állítom a beltérit,kikapcsolom,bekapcsolom,megy.Műsort váltok vissza akarok menni a hálózatra és nem bírok.Mindent előrről kell kezdeni.ki tudja h miért?
Haladó
pigib adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigib



Tagság: 2007-05-01 19:07:26
Tagszám: #44517
Hozzászólások: 125
34715. Elküldve: 2007-05-05 16:58:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76163.]

1160-őn szoft. frissíteni úgy tudsz hogy felhívod a 0640180180-at.ők frissítenek,másképp nem tudsz
Haladó
pigib adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34714. Elküldve: 2007-05-05 16:49:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76164.]

Meggyőztél :)

De remélem a Diginél lesz ;)
[előzmény: (34713) mlaszlo, 2007-05-05 16:31:00]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
34713. Elküldve: 2007-05-05 16:31:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76165.]

Attól függ melyik szolgáltató vidéki hálózatáról van szó. A nagyobb szolgáltatók (pl. UPC) vidéki kábelhálózatain is már alig maradt idegen nyelvű csatorna. Az összestől nem lehet megválni, egy-egy csatornát kell hagyni a nyelvtanulók és az idegen nyelv iránt érdeklődők miatt.
A kisebb szolgáltatóknál meg ha tele van töltelék csatornával a kínálat, akkor onnan valószínűleg még a preferáltabb csatornák (pl. dokumentumcsatornák) is hiányoznak.
Az igaz hogy az első magyar nyelvű sci-fi csatorna, de amíg nem tud igazán jó sorozatokkal előrukkolni (amik még nem mentek az AXN-en), addig azok a szolgáltatók amelyeknél csak csatornacserével oldható meg, azok nem fognak kapkodni utána. Nem beszélve arról, hogy akkor meg mindennek elmondják a szolgáltatót az előfizetők, ha megemeli az előfizetési díjat egy új csatorna bevezetése miatt.
[válaszok erre: #34714] [előzmény: (34712) gduck, 2007-05-05 16:21:55]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34712. Elküldve: 2007-05-05 16:21:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76166.]

Na ne!!! Ezt azért remélem viccnek szántad :) A vidéki kábelTV hálózatokban általában kb. 10 töltelék külföldi csatorna van.... Ezek helyére simán be lehetne rakni egy SCI-FI csatornát mivel ez az egyedüli magyar nyelvű SCI-FI csatorna!
[válaszok erre: #34713] [előzmény: (34710) mlaszlo, 2007-05-05 15:14:51]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
34711. Elküldve: 2007-05-05 16:15:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76167.]

Most mi van?Se Kép Se Hang.Nincs jel se semmi.Csak nem a beltérim feküdt meg?Vagy nálatok is ez a helyzet?
[válaszok erre: #34718] [előzmény: (34710) mlaszlo, 2007-05-05 15:14:51]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
34710. Elküldve: 2007-05-05 15:14:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76168.]

Az igaz hogy csak kevés szolgáltatónál látható a két csatorna, de az nem hogy Budapesten fogható. A Fibernet, T-Kábel és néhány kisebb szolgáltató is elosztja a vidéki hálózatán.
A csatornánál nem a managementel van gond, hanem azzal hogy a kábelszolgáltatók kapacitásai végesek. Annyira meg nem jó a kínálata a két AXN csatornának, hogy egy másik csatornát kivegyenek érte.
A Digi-nél meg valószínű hogy a jogdíjakon mehet a vita.
[válaszok erre: #34711 #34712] [előzmény: (34705) gduck, 2007-05-05 14:06:43]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34709. Elküldve: 2007-05-05 14:56:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76169.]

hunday beltérir hogy lehet szoftvert frisíteni?
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kami11



Tagság: 2006-10-09 12:28:32
Tagszám: #35719
Hozzászólások: 34
34708. Elküldve: 2007-05-05 14:56:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76170.]

Kösz a választ!
[előzmény: (34705) gduck, 2007-05-05 14:06:43]
Zöldfülű
Kami11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tiz.987



Tagság: 2007-01-28 20:53:09
Tagszám: #40745
Hozzászólások: 30
34707. Elküldve: 2007-05-05 14:48:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76171.]

Bogar06!

Kösz a segítséget,megtaláltam a hibát.A két beltérit összekötő kábel árnyékolása volt elszakadva.Összekötése után újra függetlenül műkszik a két beltéri!HIHETETLEN! icon32.gif
[válaszok erre: #34717] [előzmény: (34578) bogar06, 2007-04-30 17:53:23]
Zöldfülű
tiz.987 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
34706. Elküldve: 2007-05-05 14:22:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76172.]

Van benne.
[előzmény: (34703) lesley, 2007-05-05 08:11:00]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34705. Elküldve: 2007-05-05 14:06:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76173.]

SEMMI! Egy éve van magyar hangvivős, van csicsa weblap, de még mindig csak BP-n nézhető icon33.gif

Grat a managementnek icon31.gif
[válaszok erre: #34708 #34710] [előzmény: (34704) Kami11, 2007-05-05 13:04:51]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kami11



Tagság: 2006-10-09 12:28:32
Tagszám: #35719
Hozzászólások: 34
34704. Elküldve: 2007-05-05 13:04:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76174.]

Sziasztok!
Régen jártam erre, ebből adódik is a kérdésem: Mi hír a 2 AXN-ről? Lehet már fogni őket a magyar előfizetőknek is, vagy csak a románok számára elérhető?
[válaszok erre: #34705]
Zöldfülű
Kami11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lesley



Tagság: 2006-03-05 19:35:02
Tagszám: #28041
Hozzászólások: 200
34703. Elküldve: 2007-05-05 08:11:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76175.]

Viszont nem találtam benne a dinamikus csatornafrissítés menüt.Kivették volna belőle?Vagy csak én néztem el?
[válaszok erre: #34706] [előzmény: (34677) Raal, 2007-05-04 12:19:14]
Haladó
lesley adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098669528961182 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail