| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34702. Elküldve: 2007-05-04 22:09:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76176.] |
Pedig néha jó lenne!
|
| | |
[előzmény: (34700) hutch, 2007-05-04 21:13:14] |
|
Törzstag
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34701. Elküldve: 2007-05-04 21:26:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76177.] |
Kihalásztam, elolvastam még egyszer.
Elnézést!
Nem "matyizok" ezzel a témával tovább...
|
| | |
[előzmény: (34691) taurus, 2007-05-04 16:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34700. Elküldve: 2007-05-04 21:13:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76178.] |
Nem kértem tőled véleményt!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-04 21:23:05]
|
| | | [válaszok erre: #34702] |
[előzmény: (34697) matyics, 2007-05-04 20:06:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
34699. Elküldve: 2007-05-04 21:05:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76179.] |
Nekem is megjött ma a társbeltéris levelem !
Korrekt a Digi részéről, csak így tovább!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34698. Elküldve: 2007-05-04 20:09:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76180.] |
Ha nem engedik átírni társbeltérire, akkor azt tudod csak csinálni, hogy megvárod a 2 év hűség lejártát és visszamondod az egyiket, aztán a másik mellé kérsz társbeltérit.
|
| | |
[előzmény: (34682) morgo, 2007-05-04 13:05:54] |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34697. Elküldve: 2007-05-04 20:06:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76181.] |
Az látszik, hogy only write módban vagy!
Mi a f@sznak írsz baromságot olyan témáról, amit el sem olvasol!
MegaLOL!
|
| | | [válaszok erre: #34700] |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34696. Elküldve: 2007-05-04 18:50:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76182.] |
Köszönim digi! Te legalább érted, mit akartam.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34695. Elküldve: 2007-05-04 17:14:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76183.] |
"volt ez már téma... "
Volt ez már bőven téma.
Csak 1 kicsit más értelmezésben.
|
| | |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34694. Elküldve: 2007-05-04 17:13:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76184.] |
Meglátszik hogy nem olvastál vissza.
|
| | |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 !Rooland!

Tagság: 2006-08-21 20:17:18 Tagszám: #33968 Hozzászólások: 22 |
34693. Elküldve: 2007-05-04 17:06:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76185.] |
"Vagy megvárták volna a 18-át, hogy csak 3000-et kelljen fizetni.
Disznók mint általában."
????
|
| | |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Zöldfülű
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34692. Elküldve: 2007-05-04 16:54:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76186.] |
.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34691. Elküldve: 2007-05-04 16:47:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76187.] |
"Digi felől ez a levél. Akkor volna ez fair, ha a 6000-ből levonnák az eddig kifizetett sokszor 500Ft-t. "
Le is vonják.
Mi a problémád tesókám?
|
| | | [válaszok erre: #34701] |
[előzmény: (34690) hutch, 2007-05-04 16:27:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34690. Elküldve: 2007-05-04 16:27:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76188.] |
Nem olvastam vissza...volt e már téma...
Digi felől ez a levél. Akkor volna ez fair, ha a 6000-ből levonnák az eddig kifizetett sokszor 500Ft-t.
Vagy megvárták volna a 18-át, hogy csak 3000-et kelljen fizetni.
Disznók mint általában.
|
| | | [válaszok erre: #34691 #34692 #34693 #34694 #34695 #34697] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34689. Elküldve: 2007-05-04 16:11:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76189.] |
Szeressük.
De a hibákat azért nem kell elhallgatni.
|
| | |
[előzmény: (34688) digi, 2007-05-04 15:45:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34688. Elküldve: 2007-05-04 15:45:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76190.] |
OK. szeressük egymást!
|
| | | [válaszok erre: #34689] |
[előzmény: (34678) makso, 2007-05-04 12:23:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34687. Elküldve: 2007-05-04 14:08:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76191.] |
Várjuk meg hogy Ők mit reagálnak.
|
| | |
[előzmény: (34685) morgo, 2007-05-04 13:30:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34686. Elküldve: 2007-05-04 14:04:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76192.] |
Ez valahogy sajnos nem vigasztal, de legalább mostmár tudjuk, hogy nem a Diginél van a hiba.
|
| | |
[előzmény: (34679) gduck, 2007-05-04 12:35:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 morgo

Tagság: 2006-02-06 10:50:11 Tagszám: #26685 Hozzászólások: 62 |
34685. Elküldve: 2007-05-04 13:30:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76193.] |
Akkor hát nem a második szerződéses készülékre vonatkozik, amit írtál, hanem a régi, társkészülékes akcióra! Tehát számunkra marad a dupla díjfizetéses "hűség" a fene egye meg! Ezek szerint "lord" és "digi" valamit rosszul értettek.
|
| | | [válaszok erre: #34687] |
[előzmény: (34683) taurus, 2007-05-04 13:21:04] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34684. Elküldve: 2007-05-04 13:23:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76194.] |
Én írtam, de nem azt, hogy nem adtak, hanem, hogy csak külön szerződésre.
|
| | |
[előzmény: (34682) morgo, 2007-05-04 13:05:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34683. Elküldve: 2007-05-04 13:21:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76195.] |
34621. taurus
|
| | | [válaszok erre: #34685] |
[előzmény: (34682) morgo, 2007-05-04 13:05:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 morgo

Tagság: 2006-02-06 10:50:11 Tagszám: #26685 Hozzászólások: 62 |
34682. Elküldve: 2007-05-04 13:05:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76196.] |
Mi van a levélben, mert én még nem kaptam, és nekem is két előfizetésem van. Ezeket külön fizettem eddig, pedig jó lenne, ha társbeltérire minősítenék az egyiket! Egyébként valaki hibásan írta, hogy egy címre, vagy névre nem adtak két előfizetést induláskor, pedig ez simán ment, és máshogy két beltérihez akkor nem is lehetett hozzájutni.
|
| | | [válaszok erre: #34683 #34684 #34698] |
[előzmény: (34681) taurus, 2007-05-04 12:40:09] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34681. Elküldve: 2007-05-04 12:40:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76197.] |
A 2. beltériről jött levél.
|
| | | [válaszok erre: #34682] |
[előzmény: (34674) digi, 2007-05-04 11:55:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34680. Elküldve: 2007-05-04 12:37:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76198.] |
Lehet hogy a Digitől lopják.
|
| | |
[előzmény: (34679) gduck, 2007-05-04 12:35:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34679. Elküldve: 2007-05-04 12:35:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76199.] |
Megnyugtatlak, jupszi kábelen is tök kockás az EuroSport
|
| | | [válaszok erre: #34680 #34686] |
[előzmény: (34667) latency, 2007-05-04 11:44:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34678. Elküldve: 2007-05-04 12:23:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76200.] |
Engem sem a digi szidása zavar, hanem ez a magyar szidás...
Már elegem van belőle, de asszem elég volt ennyi OFF...
Részemről nem lesz több!
|
| | | [válaszok erre: #34688] |
[előzmény: (34673) digi, 2007-05-04 11:52:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|