| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
34677. Elküldve: 2007-05-04 12:19:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76201.] |
Új szoft humax 2 - re. Április 26-i.
Nem fagy rádióra váltásnál.
|
| | | [válaszok erre: #34703] |
|
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34676. Elküldve: 2007-05-04 12:06:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76202.] |
Kösz! Tényleg sokat segítettél! Ha olvastad volna a korábbi ( 34645. lord ) hozzászólást, akkor tudnád, hogy még "csak" tervezik! Azért kértem, ha valaki újat tud, írja meg majd ide!
|
| | |
[előzmény: (34675) Laci082, 2007-05-04 11:58:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34675. Elküldve: 2007-05-04 11:58:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76203.] |
Kérdezd meg az üfsz-ot.
|
| | | [válaszok erre: #34676] |
[előzmény: (34674) digi, 2007-05-04 11:55:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34674. Elküldve: 2007-05-04 11:55:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76204.] |
Ha tényleg átlehet "minősíteni" a második előfizus beltérimet, akkor szóljatok, mert nekem is 2 van a nevemen, abban az időszakban lettem DIGI-s, amikor nem lehetett társat kérni.
|
| | | [válaszok erre: #34675 #34681] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34673. Elküldve: 2007-05-04 11:52:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76205.] |
Ő is unja a negatívumokat, azért írta, amit írt! Legalábbis én így érzem. De persze nem tisztem Őt megvédeni.
|
| | | [válaszok erre: #34678] |
[előzmény: (34672) makso, 2007-05-04 11:51:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34672. Elküldve: 2007-05-04 11:51:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76206.] |
Csak már unom az ilyen "humort". Miért kell mindenben negtívumot keresni... LoL
|
| | | [válaszok erre: #34673] |
[előzmény: (34670) digi, 2007-05-04 11:49:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34671. Elküldve: 2007-05-04 11:50:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76207.] |
Mire gondoltok! Megint mi történt? Nem vagyok TV közelben.
|
| | |
[előzmény: (34669) makso, 2007-05-04 11:48:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34670. Elküldve: 2007-05-04 11:49:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76208.] |
Figyu! Nem érted te sem a humort? Malacka VICCNEK szánta amit írt! Hagyjátok már békén szegényt!
|
| | | [válaszok erre: #34672] |
[előzmény: (34668) makso, 2007-05-04 11:47:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34669. Elküldve: 2007-05-04 11:48:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76209.] |
Az már tényleg gázos ...
|
| | | [válaszok erre: #34671] |
[előzmény: (34667) latency, 2007-05-04 11:44:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34668. Elküldve: 2007-05-04 11:47:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76210.] |
B@szd meg ha te ilyen magyar vagy!
|
| | | [válaszok erre: #34670] |
[előzmény: (34658) @malacka@, 2007-05-03 19:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34667. Elküldve: 2007-05-04 11:44:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76211.] |
Csak rá kell nézni a Eurosport-ra és már látszik is a minőség.
|
| | | [válaszok erre: #34669 #34679] |
[előzmény: (34666) Morci21, 2007-05-04 10:59:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34666. Elküldve: 2007-05-04 10:59:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76212.] |
fejlődés van, minőség, hááááááát ilyent nemszabad kérdezni
|
| | | [válaszok erre: #34667] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34665. Elküldve: 2007-05-04 10:55:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76213.] |
Hurrá!
|
| | |
[előzmény: (34664) dobrogi2, 2007-05-04 10:49:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
34664. Elküldve: 2007-05-04 10:49:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76214.] |
Mivel 500Ft-al csökken az előfizetési összeg, kértem egy csomagmódosítást HBO Pack-ról a HBO Max Pack-ra. Kevesebb mint 1 óra alatt megcsinálták, mind a két beltérire. Azért van fejlődés...:)
|
| | | [válaszok erre: #34665] |
[előzmény: (34659) lord, 2007-05-03 19:46:55] |
|
Törzstag
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34663. Elküldve: 2007-05-04 08:11:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76215.] |
Malacka, nem akarnak téged itt megérteni. Hiába a vigyorgód! Nem értik a humort a barátaink! Én díjazom!!!
|
| | |
[előzmény: (34658) @malacka@, 2007-05-03 19:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
34662. Elküldve: 2007-05-03 20:06:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76216.] |
50-nel növelte az "előfizetők" számát.
Családtag ott fexik betegen.
Családtag ott fog feküdni betegen.
Családtag ott feküdt betegen.
Komolyra fordítva:
Amúgy repect ezért a műveletért a Diginek.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (34658) @malacka@, 2007-05-03 19:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 !Rooland!

Tagság: 2006-08-21 20:17:18 Tagszám: #33968 Hozzászólások: 22 |
34661. Elküldve: 2007-05-03 19:52:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76217.] |
Nono!
1. annyira nem bonyolult 1 db már bevált programot működtetni havi darabonkénti 500 Ft.-ért. Ráadásul sokat kihelyeztek.
2. az adomány nem teljesen arról szól, hogy az állam helyett másnak adod 1 az 1-ben! Ez nem az szja 1%-a.
Csökkenti az adóalapot, de csökkenti az adózás előtti nyereségedet is.
Pl. 100 Ft adományra költött összeg neked az adóból max. 30 Ft levonást enged.
Ráadásul, ha nem kiemelten közhasznú társaságnak adod, az ÁFA-t is te állod, ami befizetendő a büdzsébe.
|
| | |
[előzmény: (34658) @malacka@, 2007-05-03 19:35:52] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34660. Elküldve: 2007-05-03 19:52:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76218.] |
A fenébe, igazad van. Majd töröm még a fejem.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34659) lord, 2007-05-03 19:46:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34659. Elküldve: 2007-05-03 19:46:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76219.] |
"Legyünk igazán magyarok és próbáljuk meg megkeresni a rossz oldalát! "
Nekünk JÓ Nikik Jó akkor hol itt a probléma?
lord
|
| | | [válaszok erre: #34660 #34664] |
[előzmény: (34658) @malacka@, 2007-05-03 19:35:52] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34658. Elküldve: 2007-05-03 19:35:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76220.] |
Legyünk igazán magyarok és próbáljuk meg megkeresni a rossz oldalát!
Ezzel a lépéssel magának tesz jót, mert egyszerűsíti a könyvelését/nyilvántartását. Az így kihelyezett beltérik száma nem sok, csak viszi a pénzt a számlázás bonyolításával.
Támogatnak a nagy cégek, mert az alapítványi befizetéseket, a szakképzési támogatást az adójából írhatja le. Mindegy tehát hová utalja, ez a pénz tőle távozik és így még saját magát is fényezi.
Jöhetnek újabb negatív ötletek.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34659 #34661 #34662 #34663 #34668] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peter01

Tagság: 2007-02-28 13:06:06 Tagszám: #42244 Hozzászólások: 7 |
34657. Elküldve: 2007-05-03 19:28:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76221.] |
Én is ma kaptam meg a levelet, korrekt lépés,elküldeném a upc-nek lehet tanulni!
|
| | |
[előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36] |
|
Zöldfülű
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34656. Elküldve: 2007-05-03 19:23:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76222.] |
Ez konkrétum volt, amit írtam.
lord
|
| | |
[előzmény: (34653) Laci082, 2007-05-03 19:09:39] |
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34655. Elküldve: 2007-05-03 19:14:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76223.] |
.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-05-03 19:25:38]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34654. Elküldve: 2007-05-03 19:11:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76224.] |
Ezeket a híreket mégiscsak jobb olvasni mint azt hogy ennek annak lefagyott a beltérije. Szerencsére ilyenekről egyre kevesebbet hallunk.
|
| | |
[előzmény: (34646) lord, 2007-05-03 18:39:32] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34653. Elküldve: 2007-05-03 19:09:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76225.] |
Dehogynem... Az egy dolog, hogy nem verik nagy dobra. Nem egy kórházban, vagy hasonló intézményben van pl ingyen internet a sokat szidott T-Online jóvoltából. A UPC is rendszeresen támogat különböző alapítványokat, vagy jótékonysági rendezvényeket.
|
| | | [válaszok erre: #34656] |
[előzmény: (34650) taurus, 2007-05-03 18:49:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|