| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34652. Elküldve: 2007-05-03 18:55:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76226.] |
Nemigen hiszem , hogy abármely sajtóban olvashattál róla,
(Én ezt értem reklámon, az hogy valahol valamelyik szolgáltatót nézed nem igazán tudod, hogy kell-e érte fizetni az adott intézménynek.)
lord
|
| | |
[előzmény: (34649) Laci082, 2007-05-03 18:46:28] |
|
Törzstag
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34651. Elküldve: 2007-05-03 18:51:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76227.] |
Egy névre is lehetett ezeket tudják majd vísszaírni.
lord
|
| | |
[előzmény: (34647) Laci082, 2007-05-03 18:40:59] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34650. Elküldve: 2007-05-03 18:49:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76228.] |
Követelmény, csak nemigen teszik.
|
| | | [válaszok erre: #34653] |
[előzmény: (34649) Laci082, 2007-05-03 18:46:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34649. Elküldve: 2007-05-03 18:46:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76229.] |
Idézet:
| Mondjatok egy másik szolgáltatót aki megcsinálta minden réklám nélkül.
| |
A tükrön, beltérin, távirányítón rajta figyel a logó ami bőven elég reklámnak. Ekkora cégeknél már szinte "követelmény", hogy jótékonykodjanak. Ez lehet pénzadomány, vagy úgy mint itt kedvezményes szolgáltatás.
|
| | | [válaszok erre: #34650 #34652] |
[előzmény: (34646) lord, 2007-05-03 18:39:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34648. Elküldve: 2007-05-03 18:43:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76230.] |
A jupiszi csinált hasonlót, persze reklámmal.
Csak a klinikán nehogy leszereltessék a nagyokosok.
Már megint politizálok.
|
| | |
[előzmény: (34646) lord, 2007-05-03 18:39:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34647. Elküldve: 2007-05-03 18:40:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76231.] |
A kezdetnél nem lehetett kettő beltérit igényelni csak külön előfizetésre, más nevére.
Annak a társbeltéri megjelenésénél igényelte +500Ft-ért a 2. beltérit nem kell tovább fizetnie az 500Ft-os díjat ha azokból összejön a 6000Ft.
|
| | | [válaszok erre: #34651] |
[előzmény: (34645) lord, 2007-05-03 18:29:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34646. Elküldve: 2007-05-03 18:39:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76232.] |
A Debreceni Kilinika kapott kb 50db
beltérit+ tv-t beszerelve teljesen
ingyen. Mondjatok egy másik szolgáltatót aki megcsinálta minden réklám nélkül.
lord
|
| | | [válaszok erre: #34648 #34649 #34654] |
[előzmény: (34644) kamuleon, 2007-05-03 18:10:36] |
|
Törzstag
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
34645. Elküldve: 2007-05-03 18:29:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76233.] |
A gesztusokról:
Aki a kezdeteknél két
beltérit igényelt azt is visszairják
1+1 társra az igéret szerint.
Ez a mai piacon nem semmi.
lord
|
| | | [válaszok erre: #34647] |
[előzmény: (34644) kamuleon, 2007-05-03 18:10:36] |
|
Törzstag
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34644. Elküldve: 2007-05-03 18:10:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76234.] |
Le a kalappal!
|
| | | [válaszok erre: #34645 #34646] |
[előzmény: (34641) !Rooland!, 2007-05-03 14:31:09] |
|
Törzstag
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
34643. Elküldve: 2007-05-03 15:45:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76235.] |
bírás = beírás. bocsi
|
| | |
[előzmény: (34642) mzszol, 2007-05-03 15:44:20] |
|
Kezdő
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
34642. Elküldve: 2007-05-03 15:44:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76236.] |
Sziasztok!
Többször olvastam már a DD hanggal kapcsolatos bírásokat. Az Astraról fogott német adók DD hangja a Hyndai beltérivel is jön, csak természetesen a digit. koax kimeneten. Az opt. gombbal állatható a sima sztereo vagy a DD hang. MEgjegyzem, hogy a korábbi UPC-s előfizetésnél használt Philips beltérinél és a Hyndainál is voltak kb. 10 percenként 1-1 másodperces kiamaradások a DD hangnál, ami azért hangfalak használatával zavaróak. De összegezve: a FTA adóknál is tudja fogni a DD hangot a Digis beltéri.
mzszol
|
| | | [válaszok erre: #34643] |
[előzmény: (34619) mlaszlo, 2007-05-02 17:46:15] |
|
Kezdő
|
|
 !Rooland!

Tagság: 2006-08-21 20:17:18 Tagszám: #33968 Hozzászólások: 22 |
34641. Elküldve: 2007-05-03 14:31:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76237.] |
Nem csak szép gesztus, de egyedi is a mai piacon.
Őszintén szólva olyanról még nem hallottam, hogy egy "régi" előfizetőnek automatikusan felajánlják a kedvezőbb feltételekre való áttérést a szolgáltatók (akár net, telefon, vagy műsorszolgáltató).
Sőt, általában csak úgy megy, hogy lemondod, vársz 1-2 hónapig és már új előfizetőként kapsz korrektebb feltételeket, mint előtte.
|
| | | [válaszok erre: #34644] |
[előzmény: (34640) taurus, 2007-05-03 14:07:16] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34640. Elküldve: 2007-05-03 14:07:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76238.] |
Nem a digiből élek. Csak fizetek nekik.
Lehet szidni és sokszor van is alapja. De ez a mostani levelük jól sikerült.
Szép gesztus ez a kedvezmény.
|
| | | [válaszok erre: #34641] |
[előzmény: (34638) mlaszlo, 2007-05-03 14:02:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karb3

Tagság: 2007-03-15 18:03:04 Tagszám: #42805 Hozzászólások: 9 |
34639. Elküldve: 2007-05-03 14:05:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76239.] |
Sziasztok.
Digi előfizetésen gondolkodom.
Disec forgatóm van, és érdekelne hogy ezekkel a beltérikkel lehet-e más műholdakat fogni, ill. forgatni a motrot?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34638. Elküldve: 2007-05-03 14:02:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76240.] |
Elnézést, nem akartam senkit sem megbántani.
Úgy látszik nem figyeled a smile-kat, amiket a hozzászólásaimba szoktam rakni
|
| | | [válaszok erre: #34640] |
[előzmény: (34637) taurus, 2007-05-03 13:54:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34637. Elküldve: 2007-05-03 13:54:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76241.] |
huha
Aki az igazat írja azt nem kell bántani.
Valakinek az igazság is fáj.
|
| | | [válaszok erre: #34638] |
[előzmény: (34636) mlaszlo, 2007-05-03 13:52:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34636. Elküldve: 2007-05-03 13:52:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76242.] |
Ahogy ez a konkurens topicban is szokás
|
| | | [válaszok erre: #34637] |
[előzmény: (34632) taurus, 2007-05-03 13:38:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34635. Elküldve: 2007-05-03 13:46:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76243.] |
Azt nem tudom hogy Te mikor kérted.
|
| | |
[előzmény: (34634) mpali, 2007-05-03 13:43:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mpali

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3398 Hozzászólások: 397 |
34634. Elküldve: 2007-05-03 13:43:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76244.] |
Mikor is kezdtük fizetni??
Már majdnem egy éve??
|
| | | [válaszok erre: #34635] |
|
|
Törzstag
|
|
 mpali

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3398 Hozzászólások: 397 |
34633. Elküldve: 2007-05-03 13:42:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76245.] |
Nekem is ma jött.
Korrekt.
|
| | |
[előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34632. Elküldve: 2007-05-03 13:38:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76246.] |
Erősebb volt a rosszindulat.
Sokakat elvakít.
|
| | | [válaszok erre: #34636] |
[előzmény: (34631) mlaszlo, 2007-05-03 12:49:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34631. Elküldve: 2007-05-03 12:49:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76247.] |
Így már korrekt ajánlat
Számomra nem volt egyértelmű, hogy az eddig befizetett összegek is beleszámítanak-e a 6000.-Ft-ba.
|
| | | [válaszok erre: #34632] |
[előzmény: (34630) Laci082, 2007-05-03 12:29:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34630. Elküldve: 2007-05-03 12:29:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76248.] |
Na légy gonosz
A 6000Ft-ot nem egyben kell plusz kifizetni hanem, ha összejön a havi 500Ft-okból akkor nem kell többet fizetni.
|
| | | [válaszok erre: #34631] |
[előzmény: (34625) mlaszlo, 2007-05-03 11:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34629. Elküldve: 2007-05-03 12:22:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76249.] |
Sztem nem jól értelmezed...
Ha már kifizettél 12x500 ft.-ot, tovább nem kell fizetni.
|
| | |
[előzmény: (34625) mlaszlo, 2007-05-03 11:39:23] |
|
Törzstag
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34628. Elküldve: 2007-05-03 12:06:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76250.] |
Bocs, az epg-és dologra koncentráltam. először tényleg erről akartam írni.
|
| | |
[előzmény: (34624) taurus, 2007-05-03 11:33:51] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|