Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499785/8 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (76/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34627. Elküldve: 2007-05-03 12:02:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76251.]

Kedves Róbert!

Köszönjük, hogy írt nekünk, és azt is, hogy érdeklődik csatornáink vételi lehetőségei iránt.
A Digi Tv-vel jelenleg is tárgyalunk csomagjaik bővítéséről, és reméljük, nemsokára bekerülhetünk hozzájuk az AXN SCI-FI és a CRIME csatornáinkkal is.
Tehát, az ügy folyamatban van, és örömünkre szolgálna, ha mihamarabb a további két AXN csatorna nézői közt üdvözölhetnénk Önt is!

Üdvözlettel:

Áncsán Ildikó
AXN Marketing Koordinátor
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34626. Elküldve: 2007-05-03 11:42:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76252.]

Enyhén mondva. icon49.gif
[előzmény: (34625) mlaszlo, 2007-05-03 11:39:23]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34625. Elküldve: 2007-05-03 11:39:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76253.]

Kicsit szemtelen leszek. icon21.gif Teljesen korrekt ajánlat. Új előfizetők egyszeri 6000.-Ft-ért kapják meg a társkészüléket, Ti már kb. 10 hónapja fizettek havi 500.-Ft-ot a társbeltériért, most fizessetek még 6000.-Ft-ot és utána nem kell többet. icon21.gif
[válaszok erre: #34626 #34629 #34630] [előzmény: (34623) !Rooland!, 2007-05-03 11:32:38]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34624. Elküldve: 2007-05-03 11:33:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76254.]

Nem is szóltál róla? icon42.gif
[válaszok erre: #34628] [előzmény: (34622) kamuleon, 2007-05-03 11:30:40]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


!Rooland!



Tagság: 2006-08-21 20:17:18
Tagszám: #33968
Hozzászólások: 22
34623. Elküldve: 2007-05-03 11:32:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76255.]

korrekt
[válaszok erre: #34625] [előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36]
Zöldfülű
!Rooland! adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
34622. Elküldve: 2007-05-03 11:30:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76256.]

Nekem is jött tegnap egy ugyan ilyen. Ez egy jó dolog a digi részéről.
[válaszok erre: #34624] [előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34621. Elküldve: 2007-05-03 11:13:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76257.]

Most érkezett:
[válaszok erre: #34622 #34623 #34633 #34657]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
34620. Elküldve: 2007-05-02 19:12:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76258.]

Emlékeztetnék mindenkit arra hogy a digi indulásakor a UPC és a kábelszolgáltatók minden létező helyen (ORTT GVH stb.)feljelentették a digit azért mert visszaél gazdasági erőfölényével és túl alacsonyan állapítja meg az előfizetési díjat. A digi ezekből győztesen jött ki (szerencsére) mondván hogy semmiféle erőfölénye nincs, azért tudja olcsóbban adni szolgáltatását mert olcsóbb műholdat bérel és kevesebb szolgáltatást nyújt a többieknél pl. EPG és txt hiánya.
Tehát ennek figyelembe vételével követelőzködjünk. Ugyan ennek már egy éve és ha lenne normális EPG ezért már valószínűleg nem vonnák vissza engedélyüket. Érdekes hogy utána rögtön harmadáron tudta adni a UPC is a csomagját.
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34619. Elküldve: 2007-05-02 17:46:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76259.]

A Digi TV kártyája csak a szolgáltató által biztosított beltériben működik, más készülékben nem. Elvileg van valami megoldás a párosítás kiküszöbölésére (boxkeyt kiolvasni a beltériből), de úgy tudom hogy elég macerás és tönkre lehet vele tenni a beltérit. Szerintem próbáld meg kicseréltetni a forgalmazóval olyanra, ami támogatja a DD hangot is (mellesleg magyar előfizetők számára még nem érhető el egy csatorna sem DD hanggal a Digi csomagjában).
[válaszok erre: #34642] [előzmény: (34616) papafater, 2007-05-02 17:27:15]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34618. Elküldve: 2007-05-02 17:42:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76260.]

Mit óhajtasz a DigiTV-n az AC3-mal?
[előzmény: (34616) papafater, 2007-05-02 17:27:15]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34617. Elküldve: 2007-05-02 17:40:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76261.]

Az hiányozna még, hogy berakják a letter box-ba icon27.gif , jó az ott a fekete csíkon is icon25.gif
[előzmény: (34615) Szabi79, 2007-05-02 16:51:42]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papafater



Tagság: 2007-03-22 12:23:11
Tagszám: #43066
Hozzászólások: 1
34616. Elküldve: 2007-05-02 17:27:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76262.]

Szeva skacok!Tudnátok olyan beltérit ajánlani digi tv-hez (nagravision2),ami lekezeli az AC3-at?Mert a hyundai az nem teszi,amit a digihez adnak
[válaszok erre: #34618 #34619]
Zöldfülű
papafater adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi79



Tagság: 2006-12-11 13:10:38
Tagszám: #38411
Hozzászólások: 45
34615. Elküldve: 2007-05-02 16:51:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76263.]

Én azt szeretném megkérdezni tőletek, ha már a korhatár karikáknál vagyunk, hogy az senkit nem zavar, mikor alulra a fekete sávba (letterbox?) teszik be, és emiatt nem tudod rendesen élvezni a szélesvásznú filmeket a 16:9-es tv-mmel?
[válaszok erre: #34617]
Zöldfülű
Szabi79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi79



Tagság: 2006-12-11 13:10:38
Tagszám: #38411
Hozzászólások: 45
34614. Elküldve: 2007-05-02 16:51:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76264.]

Én azt szeretném megkérdezni tőletek, ha már a korhatár karikáknál vagyunk, hogy az senkit nem zavar, mikor alulra a fekete sávba (letterbox?) teszik be, és emiatt nem tudod rendesen élvezni a szélesvásznú filmeket a 16:9-es tv-mmel?
Zöldfülű
Szabi79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34613. Elküldve: 2007-05-02 16:36:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76265.]

Elhiszem hogy zavar, de ez nem az HBO sara, tessék zargatni az ORTT-t meg a parlamentet, hogy csináljanak egy normális médiatörvényt és tűntessék el a karikákat. icon21.gif
[előzmény: (34611) @malacka@, 2007-05-02 15:41:57]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34612. Elküldve: 2007-05-02 16:17:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76266.]

Sokkal zavaróbb az az idióta logó amelyik forog villog pulzál.
Pl.: "még 3 nap a csúszkálásig" stb. icon59.gif
[előzmény: (34611) @malacka@, 2007-05-02 15:41:57]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34611. Elküldve: 2007-05-02 15:41:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76267.]

Jó neked, engem rettenetesen zavar.
[válaszok erre: #34612 #34613] [előzmény: (34610) gduck, 2007-05-02 15:29:40]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34610. Elküldve: 2007-05-02 15:29:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76268.]

Igazad van! Nem kell az HBO-t szidni!

korhatárjelölések: ne haragudjatok, de Én "nem látom"! Film nézés közben az agyam "kikapcsolja", olyan mintha ott se lenne :)
[válaszok erre: #34611] [előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34609. Elküldve: 2007-05-02 12:57:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76269.]

Idézet:
a Diginek mi a szándéka a 10-es tp üres svc-ivel?



Előbb-utóbb valamit raknak rá. Ha mást nem még egy-két Digifilm PPV csatornát.
[előzmény: (34603) szkitosz, 2007-05-02 09:24:19]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34608. Elküldve: 2007-05-02 12:56:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76270.]

Persze, ha
1.: nem úg fogják lelopni különböző weboldalakról, hanem kemény pénzért megveszik a műsorinfókat (ezzel eltűnnek a "fogadás az eseményre", és "megvásárolható DVD-n" feliratok)
2.: vagy normálisan belövik az EPG készítőt, vagy iratnak egy olyan sw-t a hjundájra amivel minden oda kerül az EPG-ben ahova való.
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34607. Elküldve: 2007-05-02 12:09:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76271.]

Ez nagy kérdés.
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fets530



Tagság: 2003-10-19 18:33:03
Tagszám: #7021
Hozzászólások: 175
34606. Elküldve: 2007-05-02 10:43:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76272.]

Szisztok szerintetek fog valaha rendesen müködni az EPG
[válaszok erre: #34607 #34608 #34620]
Haladó
fets530 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34605. Elküldve: 2007-05-02 09:32:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76273.]

???
[előzmény: (34604) szkitosz, 2007-05-02 09:26:10]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34604. Elküldve: 2007-05-02 09:26:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76274.]

SW DL Digi+1 RCS DigiTV Clear 8017 331 8191 2007-05-01
[válaszok erre: #34605]
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34603. Elküldve: 2007-05-02 09:24:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76275.]

Üdv. Mindenkinek! Továbbra sem tudunk semmit arról, hogy a Diginek mi a szándéka a 10-es tp üres svc-ivel? Mert ugye a 6-oson már jóideje tesztelnek, dehogy mit...?
Valakinek friss infó?
[válaszok erre: #34609]
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010699033737183 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail