| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34627. Elküldve: 2007-05-03 12:02:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76251.] |
Kedves Róbert!
Köszönjük, hogy írt nekünk, és azt is, hogy érdeklődik csatornáink vételi lehetőségei iránt.
A Digi Tv-vel jelenleg is tárgyalunk csomagjaik bővítéséről, és reméljük, nemsokára bekerülhetünk hozzájuk az AXN SCI-FI és a CRIME csatornáinkkal is.
Tehát, az ügy folyamatban van, és örömünkre szolgálna, ha mihamarabb a további két AXN csatorna nézői közt üdvözölhetnénk Önt is!
Üdvözlettel:
Áncsán Ildikó
AXN Marketing Koordinátor
|
| |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34626. Elküldve: 2007-05-03 11:42:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76252.] |
Enyhén mondva.
|
| | |
[előzmény: (34625) mlaszlo, 2007-05-03 11:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34625. Elküldve: 2007-05-03 11:39:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76253.] |
Kicsit szemtelen leszek. Teljesen korrekt ajánlat. Új előfizetők egyszeri 6000.-Ft-ért kapják meg a társkészüléket, Ti már kb. 10 hónapja fizettek havi 500.-Ft-ot a társbeltériért, most fizessetek még 6000.-Ft-ot és utána nem kell többet.
|
| | | [válaszok erre: #34626 #34629 #34630] |
[előzmény: (34623) !Rooland!, 2007-05-03 11:32:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34624. Elküldve: 2007-05-03 11:33:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76254.] |
Nem is szóltál róla?
|
| | | [válaszok erre: #34628] |
[előzmény: (34622) kamuleon, 2007-05-03 11:30:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 !Rooland!

Tagság: 2006-08-21 20:17:18 Tagszám: #33968 Hozzászólások: 22 |
34623. Elküldve: 2007-05-03 11:32:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76255.] |
korrekt
|
| | | [válaszok erre: #34625] |
[előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36] |
|
Zöldfülű
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34622. Elküldve: 2007-05-03 11:30:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76256.] |
Nekem is jött tegnap egy ugyan ilyen. Ez egy jó dolog a digi részéről.
|
| | | [válaszok erre: #34624] |
[előzmény: (34621) taurus, 2007-05-03 11:13:36] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34621. Elküldve: 2007-05-03 11:13:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76257.] |
Most érkezett:
|
| | | [válaszok erre: #34622 #34623 #34633 #34657] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34620. Elküldve: 2007-05-02 19:12:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76258.] |
Emlékeztetnék mindenkit arra hogy a digi indulásakor a UPC és a kábelszolgáltatók minden létező helyen (ORTT GVH stb.)feljelentették a digit azért mert visszaél gazdasági erőfölényével és túl alacsonyan állapítja meg az előfizetési díjat. A digi ezekből győztesen jött ki (szerencsére) mondván hogy semmiféle erőfölénye nincs, azért tudja olcsóbban adni szolgáltatását mert olcsóbb műholdat bérel és kevesebb szolgáltatást nyújt a többieknél pl. EPG és txt hiánya.
Tehát ennek figyelembe vételével követelőzködjünk. Ugyan ennek már egy éve és ha lenne normális EPG ezért már valószínűleg nem vonnák vissza engedélyüket. Érdekes hogy utána rögtön harmadáron tudta adni a UPC is a csomagját.
|
| | |
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34619. Elküldve: 2007-05-02 17:46:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76259.] |
A Digi TV kártyája csak a szolgáltató által biztosított beltériben működik, más készülékben nem. Elvileg van valami megoldás a párosítás kiküszöbölésére (boxkeyt kiolvasni a beltériből), de úgy tudom hogy elég macerás és tönkre lehet vele tenni a beltérit. Szerintem próbáld meg kicseréltetni a forgalmazóval olyanra, ami támogatja a DD hangot is (mellesleg magyar előfizetők számára még nem érhető el egy csatorna sem DD hanggal a Digi csomagjában).
|
| | | [válaszok erre: #34642] |
[előzmény: (34616) papafater, 2007-05-02 17:27:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34618. Elküldve: 2007-05-02 17:42:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76260.] |
Mit óhajtasz a DigiTV-n az AC3-mal?
|
| | |
[előzmény: (34616) papafater, 2007-05-02 17:27:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34617. Elküldve: 2007-05-02 17:40:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76261.] |
Az hiányozna még, hogy berakják a letter box-ba , jó az ott a fekete csíkon is
|
| | |
[előzmény: (34615) Szabi79, 2007-05-02 16:51:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papafater

Tagság: 2007-03-22 12:23:11 Tagszám: #43066 Hozzászólások: 1 |
34616. Elküldve: 2007-05-02 17:27:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76262.] |
Szeva skacok!Tudnátok olyan beltérit ajánlani digi tv-hez (nagravision2),ami lekezeli az AC3-at?Mert a hyundai az nem teszi,amit a digihez adnak
|
| | | [válaszok erre: #34618 #34619] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Szabi79

Tagság: 2006-12-11 13:10:38 Tagszám: #38411 Hozzászólások: 45 |
34615. Elküldve: 2007-05-02 16:51:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76263.] |
Én azt szeretném megkérdezni tőletek, ha már a korhatár karikáknál vagyunk, hogy az senkit nem zavar, mikor alulra a fekete sávba (letterbox?) teszik be, és emiatt nem tudod rendesen élvezni a szélesvásznú filmeket a 16:9-es tv-mmel?
|
| | | [válaszok erre: #34617] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Szabi79

Tagság: 2006-12-11 13:10:38 Tagszám: #38411 Hozzászólások: 45 |
34614. Elküldve: 2007-05-02 16:51:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76264.] |
Én azt szeretném megkérdezni tőletek, ha már a korhatár karikáknál vagyunk, hogy az senkit nem zavar, mikor alulra a fekete sávba (letterbox?) teszik be, és emiatt nem tudod rendesen élvezni a szélesvásznú filmeket a 16:9-es tv-mmel?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34613. Elküldve: 2007-05-02 16:36:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76265.] |
Elhiszem hogy zavar, de ez nem az HBO sara, tessék zargatni az ORTT-t meg a parlamentet, hogy csináljanak egy normális médiatörvényt és tűntessék el a karikákat.
|
| | |
[előzmény: (34611) @malacka@, 2007-05-02 15:41:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34612. Elküldve: 2007-05-02 16:17:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76266.] |
Sokkal zavaróbb az az idióta logó amelyik forog villog pulzál.
Pl.: "még 3 nap a csúszkálásig" stb.
|
| | |
[előzmény: (34611) @malacka@, 2007-05-02 15:41:57] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34611. Elküldve: 2007-05-02 15:41:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76267.] |
Jó neked, engem rettenetesen zavar.
|
| | | [válaszok erre: #34612 #34613] |
[előzmény: (34610) gduck, 2007-05-02 15:29:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34610. Elküldve: 2007-05-02 15:29:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76268.] |
Igazad van! Nem kell az HBO-t szidni!
korhatárjelölések: ne haragudjatok, de Én "nem látom"! Film nézés közben az agyam "kikapcsolja", olyan mintha ott se lenne :)
|
| | | [válaszok erre: #34611] |
[előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34609. Elküldve: 2007-05-02 12:57:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76269.] |
Idézet:
| a Diginek mi a szándéka a 10-es tp üres svc-ivel?
| |
Előbb-utóbb valamit raknak rá. Ha mást nem még egy-két Digifilm PPV csatornát.
|
| | |
[előzmény: (34603) szkitosz, 2007-05-02 09:24:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34608. Elküldve: 2007-05-02 12:56:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76270.] |
Persze, ha
1.: nem úg fogják lelopni különböző weboldalakról, hanem kemény pénzért megveszik a műsorinfókat (ezzel eltűnnek a "fogadás az eseményre", és "megvásárolható DVD-n" feliratok)
2.: vagy normálisan belövik az EPG készítőt, vagy iratnak egy olyan sw-t a hjundájra amivel minden oda kerül az EPG-ben ahova való.
|
| | |
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34607. Elküldve: 2007-05-02 12:09:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76271.] |
Ez nagy kérdés.
|
| | |
[előzmény: (34606) fets530, 2007-05-02 10:43:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
34606. Elküldve: 2007-05-02 10:43:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76272.] |
Szisztok szerintetek fog valaha rendesen müködni az EPG
|
| | | [válaszok erre: #34607 #34608 #34620] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34605. Elküldve: 2007-05-02 09:32:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76273.] |
???
|
| | |
[előzmény: (34604) szkitosz, 2007-05-02 09:26:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34604. Elküldve: 2007-05-02 09:26:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76274.] |
SW DL Digi+1 RCS DigiTV Clear 8017 331 8191 2007-05-01
|
| | | [válaszok erre: #34605] |
|
|
Kezdő
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34603. Elküldve: 2007-05-02 09:24:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76275.] |
Üdv. Mindenkinek! Továbbra sem tudunk semmit arról, hogy a Diginek mi a szándéka a 10-es tp üres svc-ivel? Mert ugye a 6-oson már jóideje tesztelnek, dehogy mit...?
Valakinek friss infó?
|
| | | [válaszok erre: #34609] |
|
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|