Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499783/6 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (110/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34602. Elküldve: 2007-05-02 00:33:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76276.]

Ismétlés a tudás anyja..Sokadszor is leírom.. A Hálózat tévé a Digin e percben is megvan,csak 2 nap tesztelés után más SVC jelre került. Keresd ki! Ott lesz az..
[előzmény: (34601) Péter29, 2007-05-01 19:49:05]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Péter29



Tagság: 2006-02-21 15:14:39
Tagszám: #27438
Hozzászólások: 72
34601. Elküldve: 2007-05-01 19:49:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76277.]

Szia Potyo!
Köszi szépen a válaszodat azért is kérdeztem, mert eddig jött a HÁLOZAT TV most már 3 hete sajnos nem jön be. A szoftverfrissítéssel kapcsolatban tudnál nekem segíteni?
[válaszok erre: #34602] [előzmény: (34585) potyo, 2007-05-01 01:36:01]
Kezdő
Péter29 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat



Tagság: 2005-08-30 16:19:45
Tagszám: #21526
Hozzászólások: 61
34600. Elküldve: 2007-05-01 19:29:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76278.]

hy

hyundai beltérivel is lehet csinálni szoftver frissítést és ennek mi az előnye?

köszi
Kezdő
sat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34599. Elküldve: 2007-05-01 19:08:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76279.]

Nem.
[előzmény: (34598) Morci21, 2007-05-01 19:04:08]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34598. Elküldve: 2007-05-01 19:04:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76280.]

hali, az lehetséges hogy én mondjuk egy digi tv előfizető vagyok, de nemcsak azokat a csatornákat szeretném nézni a beltérivel hanem pl az astrán található premiere digital+csatornákat? menne vele?
[válaszok erre: #34599]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sörpocak



Tagság: 2006-07-05 13:10:50
Tagszám: #32383
Hozzászólások: 65
34597. Elküldve: 2007-05-01 18:58:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76281.]

Szia!
Most próbáltam, és minden kiválóan műkszik, megy a szoft.frissítés. Arra azonban felhívom a figyelmed, hogy az új szoft mindent töröl(csati beállítások, RF modulátor a 36 alapértelmezés lestz).
De ha csak a Thor kellene, íme, innen a TP-ket beírhatod a beltéribe, aztán egy keresést végezz, majd ami nem kell, töröld.
http://www.lyngsat.com/1west.html
[előzmény: (34587) sirlacika, 2007-05-01 12:22:06]
Kezdő
Sörpocak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
34596. Elküldve: 2007-05-01 18:03:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76282.]

Utobbi néhány hónapban hamarabb vetített filmek,Hosszú jegyesség,Bourne rejtély,Amazonas kincse,Születés,Harcosok szövetsége,Halálosabb iramban,Bridget Jones2,Anakonda2 stb.Sok film.
[válaszok erre: #34719] [előzmény: (34591) mlaszlo, 2007-05-01 13:57:33]
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
34595. Elküldve: 2007-05-01 17:54:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76283.]

Az HBO-n nem a filmek frissességével van a baj.
[előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53]
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34594. Elküldve: 2007-05-01 14:40:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76284.]

Sokan a Premiere Direkt, és a Taquila kínálatával dobálóznak amikor szídják az HBO filmtárát. Az nem jut el az agyukig, hogy az előbbiek PPV csatornák, ahol két film megnézése kerül annyiba mint az HBO egy hónapra.
[előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34593. Elküldve: 2007-05-01 14:17:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76285.]

Ígérem ez az utolsó hozzászólásom az HBO-val kapcsolatban icon21.gif
Nem tudom sokan miért panaszkodnak az HBO filmtárára. Azt nem lehet elvárni, hogy egy film a moziban való levetítés után már rögtön látható legyen mozicsatornákon. A filmforgalmazók igyekszenek kihúzni minél hosszabb ideig hogy átadják mozicsatornáknak a vetítés jogát, mert így több bevételük származhat a DVD-k eladásából.
Abban hogy a napközbeni műsor tele van ismétlésekkel szerintem az ORTT is közrejátszik, hiszen a mai filmek közül elég sok már nem fér bele az ORTT szerinti 12-es kategóriába. Azon se lepődnék meg ha pl. a Harry Potter 4-ik része miatt már valaki levelet írna az ORTT-nek, hogy csak 12-es karikával ment le.
Egyébként belenéztem a Premiere-s filmcsatornák kínálatában és igencsak sok olyan film fut náluk is, amelyek nálunk az HBO-n is láthatók.
Az HBO a logo méretét éppen tavaly csökkentette ekkorára, mert valamivel nagyobb volt, ráadásul áttetsző, időnként alig lehet észrevenni.
A korhatárjelölések sokszor tényleg idegesítőek, de szerencsére egyre több filmet ad az HBO letter box nézetben, így a karika sokszor a fekete csíkra kerül, ahol már annyira nem zavaró.
[válaszok erre: #34594 #34595 #34610] [előzmény: (34583) chromax, 2007-04-30 23:11:25]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34592. Elküldve: 2007-05-01 14:07:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76286.]



110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (34590) mlaszlo, 2007-05-01 13:55:55]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34591. Elküldve: 2007-05-01 13:57:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76287.]

A Cinemax nem Magyarországi bejegyzésű, ezért nem kell korhatárjelöléseket használnia. Nem vonatkoznak rá az ORTT hülyeségei, míg a két HBO-ra igen.
Az hogy hónapokkal játszik előbb filmeket a Cinemax mint az HBO az nem teljesen igaz. Valóban van olyan hogy a Cinemax-on már vetített film átkerül az HBO-ra is, de azért nem ez a jellemző. Egyébként közös a csatornák tulajdonosa így nincs semmi meglepő ebben.
[válaszok erre: #34596] [előzmény: (34586) pozsoka, 2007-05-01 11:26:00]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34590. Elküldve: 2007-05-01 13:55:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76288.]

Előfizetéses mozicsatornák, szép is lenne ha a filmek közben lennének reklámok icon21.gif
Egyébként én azért ajánlottam a Max Pak-ot, mert ha válalsz 1 év hűséget, akkor 1700.-Ft-os havidíjért megkapod az HBO-t, az HBO2-őt és a Cinemax-ot. A Digi-nél 1200.-Ft/hó a Cinemax havidíja, de szerintem azért azt a plusz 500.-Ft-ot megéri az HBO.
[válaszok erre: #34592] [előzmény: (34588) Tom25, 2007-05-01 13:16:17]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
34589. Elküldve: 2007-05-01 13:43:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76289.]

Nincs.
[előzmény: (34588) Tom25, 2007-05-01 13:16:17]
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34588. Elküldve: 2007-05-01 13:16:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76290.]

Kösz Pozsoka! Én is affelé tendáltam..A filmekben van reklámszünet? Ugye nix?
[válaszok erre: #34589 #34590] [előzmény: (34586) pozsoka, 2007-05-01 11:26:00]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sirlacika



Tagság: 2007-04-16 12:16:20
Tagszám: #44012
Hozzászólások: 121
34587. Elküldve: 2007-05-01 12:22:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76291.]

Sziasztok!
Nekem 1165NA van.. mtv1-re állítottam...Megnyomtam a ch+- gombot egyszerre..Kikapcsolt a beltéri. utána bekapcs és feljött, a software frissítős kép.
Pár másodperc után kikapcsolt a beltéri. Utána bekapcsol és megy tovább az mtv1-es csatornán.
Frissítés nuku. Mit lehetne ilyenkor csinálni. Vagy mi a fene lehet?
a gyári alap software van még benne.... sajnos.
A műholdlista miatt kellene egy frissebb software mert thor nuku.. :(

köszi a segítséget
Laci
[válaszok erre: #34597] [előzmény: (34584) Péter29, 2007-04-30 23:28:54]
Haladó
sirlacika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
34586. Elküldve: 2007-05-01 11:26:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76292.]

Cinemax sokkal jobb,mint az HBO,nincs állandó korhatár jelzés,már este 8-tól van 16-os korhatárú film,sok filmet hónapokkal hamarabb játszanak és több a minőségi film.
[válaszok erre: #34588 #34591] [előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57]
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


potyo



Tagság: 2007-01-01 20:23:15
Tagszám: #39246
Hozzászólások: 169
34585. Elküldve: 2007-05-01 01:36:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76293.]

Az utóbbi azért van, mert a másik készülék a H polárra váltja a fejet, és emez nem tudja a fejet a V-re váltani. Egyszerre csak egyik polár jöhet ki a fejből (persze ha twin fej van, az más).
[válaszok erre: #34601] [előzmény: (34584) Péter29, 2007-04-30 23:28:54]
Haladó
potyo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Péter29



Tagság: 2006-02-21 15:14:39
Tagszám: #27438
Hozzászólások: 72
34584. Elküldve: 2007-04-30 23:28:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76294.]

Szia Laci082!
Nekem Hyndai 3195 típusú Digi beltérim van, próbáltam frissíteni a szoftvert a készüléken, sajna nem sikerült egyik verzió sem. Úgy is csináltam 5-10 másodpercig, hogy MTV1 CH+ CH- egyikkel sem sikerült újabb szoftvert letöltenem, mert azt írja ki, hogy 2006 12.19. van rajta. Hány másodpercig kell nyomva tartani a gombot? Másik kérdésem az lenne, hogy a 12563V SR277500 ahol a HÁLÓZAT TV-nek lennie kell nem tárol a készülékem már 3 hete az adott csatornát. Mikor megpróbálom akkor hozza ami a 12563H SR:27500 található. Társkészülékről van szó.
Várom a válaszodat.
[válaszok erre: #34585 #34587] [előzmény: (34577) Laci082, 2007-04-30 17:49:31]
Kezdő
Péter29 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chromax



Tagság: 2003-12-25 23:42:34
Tagszám: #7856
Hozzászólások: 1057
34583. Elküldve: 2007-04-30 23:11:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76295.]

Én egyiket sem rendelném meg a helyedben, ha tudsz valahonnan letölteni, vagy van jó DVD kölcsönző a közelben.

HBO-n van:
- lefutott filmek, egyre érdektelenebbek
- 2 csak ismétlés
- korhatárkarika
- jó nagy station id
- izgalmas képminőség

..akkor inkább a mozi :)
[válaszok erre: #34593] [előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57]
Kiváló dolgozó
chromax adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34582. Elküldve: 2007-04-30 22:57:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76296.]

Szerintem a Max Pak csomag az 1700.-Ft-ot (illetve a Digi-nél listaáron a 2400.-Ft-ot) megéri. A HBO-n főként 1-2 éves (nagyrészt amerikai) filmek mennek, míg a Cinemax-on inkább régebbi filmek, kultusz filmek, a kortárs filmek közül a kevésbé kasszasikert aratott (ami nem azt jelenti hogy rossz film) filmek és más nemzetközi (angol, spanyol, francia, stb.) filmek kapnak helyet.

Az alábbi oldalakon megtalálod a két csatorna filmtárát és a vetített filmek rövid tartalmát:
www.hbo.hu
www.cinemax-tv.hu
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-30 23:11:43]
[előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34581. Elküldve: 2007-04-30 22:48:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76297.]

Üdv! No csakhogy nehogy mindíg a gondok legyenek témában..Gondolkodom hogy megrendelem az HBO-t,vagy a Cinemax-ot. Melyiket ajánlanátok? Nem a Digis akció,vagy az ár érdekel,hanem hogy nézhetőek e a filmek,a Cinemaxon van e reklám,stb..Mondok ellenpéldát is: A film+ szerintem nézhetetlenül gagyi.. Kösz üdv.: Tm
[válaszok erre: #34582 #34583 #34586] [előzmény: (34580) warchris, 2007-04-30 21:52:13]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warchris



Tagság: 2006-12-13 22:02:51
Tagszám: #38528
Hozzászólások: 89
34580. Elküldve: 2007-04-30 21:52:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76298.]

Majdnem igazad ven, nekem csak Radion csatornaváltáskor elmegy a hang, és innen visszaváltva a TV csatik hangja is. Tuti SW hiba mert frissítés előtt nekem sem csinálta
[válaszok erre: #34581] [előzmény: (34567) lesley, 2007-04-30 08:07:32]
Kezdő
warchris adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


töky11



Tagság: 2004-11-20 19:20:51
Tagszám: #14072
Hozzászólások: 1074
34579. Elküldve: 2007-04-30 18:02:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76299.]

Na akkor ezt megprobálom igy.
Köszönöm.
Kiváló dolgozó
töky11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34578. Elküldve: 2007-04-30 17:53:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76300.]

Hmm. Nem tudom mit olvastál itt a fórumon és mit nem, de bízom benne, hogy ismered a H poláros csatorna kontra V poláros csatorna esetét.

1.)A Humax antenna beállítások menüjében érdemes megnézni, hogy csak egy műhold van-e engedélyezve, a DiseqC valóban tiltva van-e, ha csak egy antenna van, illetve az LNB feszültség "normal" állapotú-e. A Hyundai-on is megnézheted, bár ezek a gyári beállításoknál alapban jól vannak konfigurálva.

2.)Próbálj meg szoftvert frissíteni mindkét beltérin. Szoftverek verziója?

3.)Kösd be a Hyundai-t elsődlegesnek és másodlagosnak a Humax-ot. Így 100%, hogy működnie kell a rendszernek!

[válaszok erre: #34707] [előzmény: (34573) tiz.987, 2007-04-30 15:36:23]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010016918182373 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail