| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34602. Elküldve: 2007-05-02 00:33:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76276.] |
Ismétlés a tudás anyja..Sokadszor is leírom.. A Hálózat tévé a Digin e percben is megvan,csak 2 nap tesztelés után más SVC jelre került. Keresd ki! Ott lesz az..
|
| | |
[előzmény: (34601) Péter29, 2007-05-01 19:49:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Péter29

Tagság: 2006-02-21 15:14:39 Tagszám: #27438 Hozzászólások: 72 |
34601. Elküldve: 2007-05-01 19:49:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76277.] |
Szia Potyo!
Köszi szépen a válaszodat azért is kérdeztem, mert eddig jött a HÁLOZAT TV most már 3 hete sajnos nem jön be. A szoftverfrissítéssel kapcsolatban tudnál nekem segíteni?
|
| | | [válaszok erre: #34602] |
[előzmény: (34585) potyo, 2007-05-01 01:36:01] |
|
Kezdő
|
|
 sat

Tagság: 2005-08-30 16:19:45 Tagszám: #21526 Hozzászólások: 61 |
34600. Elküldve: 2007-05-01 19:29:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76278.] |
hy
hyundai beltérivel is lehet csinálni szoftver frissítést és ennek mi az előnye?
köszi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34599. Elküldve: 2007-05-01 19:08:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76279.] |
Nem.
|
| | |
[előzmény: (34598) Morci21, 2007-05-01 19:04:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34598. Elküldve: 2007-05-01 19:04:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76280.] |
hali, az lehetséges hogy én mondjuk egy digi tv előfizető vagyok, de nemcsak azokat a csatornákat szeretném nézni a beltérivel hanem pl az astrán található premiere digital+csatornákat? menne vele?
|
| | | [válaszok erre: #34599] |
|
|
Törzstag
|
|
 Sörpocak

Tagság: 2006-07-05 13:10:50 Tagszám: #32383 Hozzászólások: 65 |
34597. Elküldve: 2007-05-01 18:58:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76281.] |
Szia!
Most próbáltam, és minden kiválóan műkszik, megy a szoft.frissítés. Arra azonban felhívom a figyelmed, hogy az új szoft mindent töröl(csati beállítások, RF modulátor a 36 alapértelmezés lestz).
De ha csak a Thor kellene, íme, innen a TP-ket beírhatod a beltéribe, aztán egy keresést végezz, majd ami nem kell, töröld.
http://www.lyngsat.com/1west.html
|
| | |
[előzmény: (34587) sirlacika, 2007-05-01 12:22:06] |
|
Kezdő
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
34596. Elküldve: 2007-05-01 18:03:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76282.] |
Utobbi néhány hónapban hamarabb vetített filmek,Hosszú jegyesség,Bourne rejtély,Amazonas kincse,Születés,Harcosok szövetsége,Halálosabb iramban,Bridget Jones2,Anakonda2 stb.Sok film.
|
| | | [válaszok erre: #34719] |
[előzmény: (34591) mlaszlo, 2007-05-01 13:57:33] |
|
Haladó
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
34595. Elküldve: 2007-05-01 17:54:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76283.] |
Az HBO-n nem a filmek frissességével van a baj.
|
| | |
[előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34594. Elküldve: 2007-05-01 14:40:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76284.] |
Sokan a Premiere Direkt, és a Taquila kínálatával dobálóznak amikor szídják az HBO filmtárát. Az nem jut el az agyukig, hogy az előbbiek PPV csatornák, ahol két film megnézése kerül annyiba mint az HBO egy hónapra.
|
| | |
[előzmény: (34593) mlaszlo, 2007-05-01 14:17:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34593. Elküldve: 2007-05-01 14:17:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76285.] |
Ígérem ez az utolsó hozzászólásom az HBO-val kapcsolatban
Nem tudom sokan miért panaszkodnak az HBO filmtárára. Azt nem lehet elvárni, hogy egy film a moziban való levetítés után már rögtön látható legyen mozicsatornákon. A filmforgalmazók igyekszenek kihúzni minél hosszabb ideig hogy átadják mozicsatornáknak a vetítés jogát, mert így több bevételük származhat a DVD-k eladásából.
Abban hogy a napközbeni műsor tele van ismétlésekkel szerintem az ORTT is közrejátszik, hiszen a mai filmek közül elég sok már nem fér bele az ORTT szerinti 12-es kategóriába. Azon se lepődnék meg ha pl. a Harry Potter 4-ik része miatt már valaki levelet írna az ORTT-nek, hogy csak 12-es karikával ment le.
Egyébként belenéztem a Premiere-s filmcsatornák kínálatában és igencsak sok olyan film fut náluk is, amelyek nálunk az HBO-n is láthatók.
Az HBO a logo méretét éppen tavaly csökkentette ekkorára, mert valamivel nagyobb volt, ráadásul áttetsző, időnként alig lehet észrevenni.
A korhatárjelölések sokszor tényleg idegesítőek, de szerencsére egyre több filmet ad az HBO letter box nézetben, így a karika sokszor a fekete csíkra kerül, ahol már annyira nem zavaró.
|
| | | [válaszok erre: #34594 #34595 #34610] |
[előzmény: (34583) chromax, 2007-04-30 23:11:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34592. Elküldve: 2007-05-01 14:07:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76286.] |
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | |
[előzmény: (34590) mlaszlo, 2007-05-01 13:55:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34591. Elküldve: 2007-05-01 13:57:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76287.] |
A Cinemax nem Magyarországi bejegyzésű, ezért nem kell korhatárjelöléseket használnia. Nem vonatkoznak rá az ORTT hülyeségei, míg a két HBO-ra igen.
Az hogy hónapokkal játszik előbb filmeket a Cinemax mint az HBO az nem teljesen igaz. Valóban van olyan hogy a Cinemax-on már vetített film átkerül az HBO-ra is, de azért nem ez a jellemző. Egyébként közös a csatornák tulajdonosa így nincs semmi meglepő ebben.
|
| | | [válaszok erre: #34596] |
[előzmény: (34586) pozsoka, 2007-05-01 11:26:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34590. Elküldve: 2007-05-01 13:55:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76288.] |
Előfizetéses mozicsatornák, szép is lenne ha a filmek közben lennének reklámok
Egyébként én azért ajánlottam a Max Pak-ot, mert ha válalsz 1 év hűséget, akkor 1700.-Ft-os havidíjért megkapod az HBO-t, az HBO2-őt és a Cinemax-ot. A Digi-nél 1200.-Ft/hó a Cinemax havidíja, de szerintem azért azt a plusz 500.-Ft-ot megéri az HBO.
|
| | | [válaszok erre: #34592] |
[előzmény: (34588) Tom25, 2007-05-01 13:16:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
34589. Elküldve: 2007-05-01 13:43:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76289.] |
Nincs.
|
| | |
[előzmény: (34588) Tom25, 2007-05-01 13:16:17] |
|
Haladó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34588. Elküldve: 2007-05-01 13:16:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76290.] |
Kösz Pozsoka! Én is affelé tendáltam..A filmekben van reklámszünet? Ugye nix?
|
| | | [válaszok erre: #34589 #34590] |
[előzmény: (34586) pozsoka, 2007-05-01 11:26:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sirlacika

Tagság: 2007-04-16 12:16:20 Tagszám: #44012 Hozzászólások: 121 |
34587. Elküldve: 2007-05-01 12:22:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76291.] |
Sziasztok!
Nekem 1165NA van.. mtv1-re állítottam...Megnyomtam a ch+- gombot egyszerre..Kikapcsolt a beltéri. utána bekapcs és feljött, a software frissítős kép.
Pár másodperc után kikapcsolt a beltéri. Utána bekapcsol és megy tovább az mtv1-es csatornán.
Frissítés nuku. Mit lehetne ilyenkor csinálni. Vagy mi a fene lehet?
a gyári alap software van még benne.... sajnos.
A műholdlista miatt kellene egy frissebb software mert thor nuku.. :(
köszi a segítséget
Laci
|
| | | [válaszok erre: #34597] |
[előzmény: (34584) Péter29, 2007-04-30 23:28:54] |
|
Haladó
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
34586. Elküldve: 2007-05-01 11:26:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76292.] |
Cinemax sokkal jobb,mint az HBO,nincs állandó korhatár jelzés,már este 8-tól van 16-os korhatárú film,sok filmet hónapokkal hamarabb játszanak és több a minőségi film.
|
| | | [válaszok erre: #34588 #34591] |
[előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57] |
|
Haladó
|
|
 potyo

Tagság: 2007-01-01 20:23:15 Tagszám: #39246 Hozzászólások: 169 |
34585. Elküldve: 2007-05-01 01:36:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76293.] |
Az utóbbi azért van, mert a másik készülék a H polárra váltja a fejet, és emez nem tudja a fejet a V-re váltani. Egyszerre csak egyik polár jöhet ki a fejből (persze ha twin fej van, az más).
|
| | | [válaszok erre: #34601] |
[előzmény: (34584) Péter29, 2007-04-30 23:28:54] |
|
Haladó
|
|
 Péter29

Tagság: 2006-02-21 15:14:39 Tagszám: #27438 Hozzászólások: 72 |
34584. Elküldve: 2007-04-30 23:28:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76294.] |
Szia Laci082!
Nekem Hyndai 3195 típusú Digi beltérim van, próbáltam frissíteni a szoftvert a készüléken, sajna nem sikerült egyik verzió sem. Úgy is csináltam 5-10 másodpercig, hogy MTV1 CH+ CH- egyikkel sem sikerült újabb szoftvert letöltenem, mert azt írja ki, hogy 2006 12.19. van rajta. Hány másodpercig kell nyomva tartani a gombot? Másik kérdésem az lenne, hogy a 12563V SR277500 ahol a HÁLÓZAT TV-nek lennie kell nem tárol a készülékem már 3 hete az adott csatornát. Mikor megpróbálom akkor hozza ami a 12563H SR:27500 található. Társkészülékről van szó.
Várom a válaszodat.
|
| | | [válaszok erre: #34585 #34587] |
[előzmény: (34577) Laci082, 2007-04-30 17:49:31] |
|
Kezdő
|
|
 chromax

Tagság: 2003-12-25 23:42:34 Tagszám: #7856 Hozzászólások: 1057 |
34583. Elküldve: 2007-04-30 23:11:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76295.] |
Én egyiket sem rendelném meg a helyedben, ha tudsz valahonnan letölteni, vagy van jó DVD kölcsönző a közelben.
HBO-n van:
- lefutott filmek, egyre érdektelenebbek
- 2 csak ismétlés
- korhatárkarika
- jó nagy station id
- izgalmas képminőség
..akkor inkább a mozi :)
|
| | | [válaszok erre: #34593] |
[előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34582. Elküldve: 2007-04-30 22:57:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76296.] |
Szerintem a Max Pak csomag az 1700.-Ft-ot (illetve a Digi-nél listaáron a 2400.-Ft-ot) megéri. A HBO-n főként 1-2 éves (nagyrészt amerikai) filmek mennek, míg a Cinemax-on inkább régebbi filmek, kultusz filmek, a kortárs filmek közül a kevésbé kasszasikert aratott (ami nem azt jelenti hogy rossz film) filmek és más nemzetközi (angol, spanyol, francia, stb.) filmek kapnak helyet.
Az alábbi oldalakon megtalálod a két csatorna filmtárát és a vetített filmek rövid tartalmát:
www.hbo.hu
www.cinemax-tv.hu [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-30 23:11:43]
|
| | |
[előzmény: (34581) Tom25, 2007-04-30 22:48:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34581. Elküldve: 2007-04-30 22:48:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76297.] |
Üdv! No csakhogy nehogy mindíg a gondok legyenek témában..Gondolkodom hogy megrendelem az HBO-t,vagy a Cinemax-ot. Melyiket ajánlanátok? Nem a Digis akció,vagy az ár érdekel,hanem hogy nézhetőek e a filmek,a Cinemaxon van e reklám,stb..Mondok ellenpéldát is: A film+ szerintem nézhetetlenül gagyi.. Kösz üdv.: Tm
|
| | | [válaszok erre: #34582 #34583 #34586] |
[előzmény: (34580) warchris, 2007-04-30 21:52:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34580. Elküldve: 2007-04-30 21:52:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76298.] |
Majdnem igazad ven, nekem csak Radion csatornaváltáskor elmegy a hang, és innen visszaváltva a TV csatik hangja is. Tuti SW hiba mert frissítés előtt nekem sem csinálta
|
| | | [válaszok erre: #34581] |
[előzmény: (34567) lesley, 2007-04-30 08:07:32] |
|
Kezdő
|
|
 töky11

Tagság: 2004-11-20 19:20:51 Tagszám: #14072 Hozzászólások: 1074 |
34579. Elküldve: 2007-04-30 18:02:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76299.] |
Na akkor ezt megprobálom igy.
Köszönöm.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34578. Elküldve: 2007-04-30 17:53:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76300.] |
Hmm. Nem tudom mit olvastál itt a fórumon és mit nem, de bízom benne, hogy ismered a H poláros csatorna kontra V poláros csatorna esetét.
1.)A Humax antenna beállítások menüjében érdemes megnézni, hogy csak egy műhold van-e engedélyezve, a DiseqC valóban tiltva van-e, ha csak egy antenna van, illetve az LNB feszültség "normal" állapotú-e. A Hyundai-on is megnézheted, bár ezek a gyári beállításoknál alapban jól vannak konfigurálva.
2.)Próbálj meg szoftvert frissíteni mindkét beltérin. Szoftverek verziója?
3.)Kösd be a Hyundai-t elsődlegesnek és másodlagosnak a Humax-ot. Így 100%, hogy működnie kell a rendszernek!
|
| | | [válaszok erre: #34707] |
[előzmény: (34573) tiz.987, 2007-04-30 15:36:23] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|