Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (59/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34577. Elküldve: 2007-04-30 17:49:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76301.]

A hjundájjal az első szoftverfrissítés még ment a menüből, aztán amint az a friss sw felkerült rá nem volt többet hajlandó menüből frissÍteni. Csak a kényszeritett frissítés működik (ch+, és ch- gomb megnyomása a beltérin egyszerre az m1-en)
[válaszok erre: #34584] [előzmény: (34576) töky11, 2007-04-30 16:59:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


töky11



Tagság: 2004-11-20 19:20:51
Tagszám: #14072
Hozzászólások: 1074
34576. Elküldve: 2007-04-30 16:59:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76302.]

Egyáltalán megy valakinek a soft frissités hunyadival. 4 gépen egyikkel sem ment.
[válaszok erre: #34577] [előzmény: (34575) taurus, 2007-04-30 15:57:30]
Kiváló dolgozó
töky11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34575. Elküldve: 2007-04-30 15:57:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76303.]

Jártam igy a hunyadival. Nem veszi a szoftvert. Azt mondták hogy csere.
[válaszok erre: #34576] [előzmény: (34572) töky11, 2007-04-30 14:48:08]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34574. Elküldve: 2007-04-30 15:55:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76304.]

A Diseqc legyen mindkettőn kikapcsolva!
[előzmény: (34573) tiz.987, 2007-04-30 15:36:23]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tiz.987



Tagság: 2007-01-28 20:53:09
Tagszám: #40745
Hozzászólások: 30
34573. Elküldve: 2007-04-30 15:36:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76305.]

Külön-külön működik mindegyik!Resetet csináltam mindegyiken,humax 2-em van!A jelenség:Be van kapcsolva mindegyik,ha kikapcsolom a humaxot,elmegy a kép a hyundairol is.visszakapcsolom meg megjön icon48.gif!A kábel először a humaxba megy,majd onnét tovább a hyundaira!kb.1 hónapig működött,utána produkálta a jelenséget egyik napról a másikra
[válaszok erre: #34574 #34578] [előzmény: (34571) bogar06, 2007-04-30 12:55:52]
Zöldfülű
tiz.987 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


töky11



Tagság: 2004-11-20 19:20:51
Tagszám: #14072
Hozzászólások: 1074
34572. Elküldve: 2007-04-30 14:48:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76306.]

Sziasztok!
Bocsi lehet hogy már volt róla szó sőt szerintem biztos is. Probléma a követező:
Hyundai beltéri soft: 2006/2 hó. csak 100db csatit képes eltárolni.
Aunál szórakoztam vele de állandóan lefagyot.
Nagy nehezen sikerült renbetenni de 100 csati maradt a 134-ből.
Ez hiba? Persze hogy az, softfissités mint olyan nincs.
Pedig van ujjab softver. Mikor lesz már softver fissitésre lehetőség műholdon keresztül?
[válaszok erre: #34575]
Kiváló dolgozó
töky11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34571. Elküldve: 2007-04-30 12:55:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76307.]

Mielőtt betelefonálsz, előtte azért tegyél meg pár dolgot. Így csökkentheted a telefonszámládat is.

1.) Külön-külön mindkét beltéri működik, ha az antennára kötöd őket? Nem jöttem rá a hsz-edből. :) Nézd meg a kábelezést, hátha csak az a baj, és a Hyundai érzékeny!
2.)Csináltál már mindkét beltérin teljes reset-et? (gyári beállítások vissza)
3.)Nézz jelszinteket a Humax-szal. Kicsit alábecsül, de pontosabb mint a Hyundai. Lehet, hogy csak antennát kell állítanod.

Amúgy milyen Humaxod is van (1,2)?

Ha nem működik így sem a Hyundai, akkor öntözd meg és hívd fel a Digit, hogy tönkrement.
[válaszok erre: #34573] [előzmény: (34568) tiz.987, 2007-04-30 09:19:22]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34570. Elküldve: 2007-04-30 10:36:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76308.]

Szervusz lesley!

Az az érdekes hogy ez nem kínálja a lehetőséget. A készülék az apámé amiről szó van.
Mikor jött az új szoft nálam egyből autómatikusan jött, átvágtáztam apámhoz, ott meg semmi.

Üdv!
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34569. Elküldve: 2007-04-30 09:53:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76309.]

Sztem reklamálhatsz, bár lesz@rják az egészet. Unokatesómnak szintén így van, hogy a humaxra van felfűzve a hyundai, nála működik külön-külön mindkettő (nem twin fejes rendszer). Szóval elméletbe nem állhat fenn ez a hiba.
[előzmény: (34568) tiz.987, 2007-04-30 09:19:22]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tiz.987



Tagság: 2007-01-28 20:53:09
Tagszám: #40745
Hozzászólások: 30
34568. Elküldve: 2007-04-30 09:19:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76310.]

Tisztelt fórumozók!
Segítségetekre lenne szükségem az alábbi témában!Digi előfizetésem van,társbeltérivel.Az egyik helyiségben humax,majd innen átkábelezve a másik helyiségbe hyundai.A probléma az,ha kikapcsolom a humaxot elmegy a kép a hyundairól is.Kivittem a humax helyére a hyundait,hogy csak egyedül legyen,de így sem működik,mindenképpen csak akkor megy ha a humax be van kapcsolva.Ezzel reklamálhatok,ez hiba?Előre is kösz.
[válaszok erre: #34569 #34571]
Zöldfülű
tiz.987 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lesley



Tagság: 2006-03-05 19:35:02
Tagszám: #28041
Hozzászólások: 200
34567. Elküldve: 2007-04-30 08:07:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76311.]

Sziasztok!

Szerintem teljesen felesleges volt frissíteni a Humax-II -n a szoftot.
Nállam ,mióta megcsinála,azóta ha tv-ről rádióra,vagy rádióról tv-re kapcsolom,legtöbbször lefagy.Ezt eddig soha nem csinála a régebbi szoftal.
XARAI: Az én beltérim sem frissített manuálisan amikor én akartam,hanem egyszercsak felajánnlotta,hogy van új szoft és akarom-e.
[válaszok erre: #34580]
Haladó
lesley adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34566. Elküldve: 2007-04-30 07:28:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76312.]

bogar06!
Köszi: apus
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34565. Elküldve: 2007-04-29 21:34:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76313.]

Kerestesd le az 12687 H frekit és lesz újra, lehet mégegyszer berakja valahova a listába, úgyhogy nézd át. Egyébként már velem is előfordult, hogy a Dzsunkáj önkényesen átírta a csatorna frekvenciáját.
[előzmény: (34561) dino76, 2007-04-29 19:13:45]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


james49



Tagság: 2006-09-14 11:14:29
Tagszám: #34876
Hozzászólások: 15
34564. Elküldve: 2007-04-29 20:36:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76314.]

Szia Bogár06! Köszi az infót! Üdv.:James49.
[előzmény: (34555) bogar06, 2007-04-29 11:59:59]
Zöldfülű
james49 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34563. Elküldve: 2007-04-29 19:45:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76315.]

Szervusz raczandris!

Ezt már számtalanszor próbáltam, de nem csinál rá semmit. Csak várakozik OTA jelre és semmi...
Esetleg van valami ötleted még?

Üdv!
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34562. Elküldve: 2007-04-29 19:20:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76316.]

Az talán nem annyira kockás.
[előzmény: (34561) dino76, 2007-04-29 19:13:45]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dino76



Tagság: 2007-02-24 13:50:45
Tagszám: #42051
Hozzászólások: 164
34561. Elküldve: 2007-04-29 19:13:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76317.]

A Hyundai 1165-ös gyári beállítások után a csatornák keresését követően az eurosport helyett jön a Thorról a CCTV 9 hang nélkül.
Csatornának kiírja, hogy eurosport icon73.gif
[válaszok erre: #34562 #34565] [előzmény: (34557) Nbzy, 2007-04-29 16:28:57]
Haladó
dino76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
34560. Elküldve: 2007-04-29 18:39:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76318.]

Menj a manuális frisítés menüre . Írd be : Frekvencia 12607 Mhz és utána keresés . Ennyi az egész .
Szia : R.A.
[előzmény: (34559) XARAI, 2007-04-29 17:47:59]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34559. Elküldve: 2007-04-29 17:47:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76319.]

Sziasztok!

Szerintetek az hogy lehet, hogy a Humax II. tökéletesen autómatikusan frissíti a szoftvereket (most is a legújjabb van rajta), az apámé amit most kapott a legelső szoftverrel, abszólút nem teszi ezt.
Ha rámegyek a frissítésnél az autómatikus frissítésrem, OTA jelet keres, majd kb. fél perc múlva kiírja, hogy nincs új szoftver rá.
Manuálisan sem akar összejönni, de lehet, hogy elrontok valamit mikor próbálom.
Valakit megkérhetek rá, hogy írja le a frissítés pontos menetét?

Előre is köszönöm!

Üdv!
[válaszok erre: #34560]
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34558. Elküldve: 2007-04-29 17:29:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76320.]

Megnéztem. Két megával ennél sokkal szebb képet lehet elérni, úgyhogy itt nem csak alacsony bitráta a hiba. Szarul van beállítva valószínűleg az enkóder.
[előzmény: (34556) latency, 2007-04-29 12:22:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nbzy



Tagság: 2007-01-24 17:08:32
Tagszám: #40539
Hozzászólások: 39
34557. Elküldve: 2007-04-29 16:28:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76321.]

tényleg nem semmi a eurosport, szinte már C-64-es videójátékra emlékeztet icon21.gif
[válaszok erre: #34561] [előzmény: (34556) latency, 2007-04-29 12:22:34]
Zöldfülű
Nbzy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34556. Elküldve: 2007-04-29 12:22:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76322.]

Én nem tudom mit csináltak a Eurosport-al, de valami borzalmas a képe, most a Superbike alatt még messziről is látszanak a kockák a bitráta pedig már napok óta alulról nyaldossa a két megát icon49.gif
[válaszok erre: #34557 #34558]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34555. Elküldve: 2007-04-29 11:59:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76323.]

@Apus: Egyenlőre valóban csak a román HBO-nak van DD hangja, a magyar HBO AC3 hangjának előbb sávszélességet kell biztosítani. Hogy mikorcsinálják meg? Nem tudom.

@james49: AC3-at ugyanúgy lehet kiválasztani, bármilyen erre alkalmas készülékkel, mintha egy másik nyelvet állítanál be a hangsávon. A Hyundai alkalmas erre. :) ( Ez még lemaradt tegnap este.)
[válaszok erre: #34564] [előzmény: (34549) apus, 2007-04-29 08:18:58]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34554. Elküldve: 2007-04-29 10:31:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76324.]

Szia taurus !

Oszinten En sem tudom, itt romaniaban is ugyan ez a helyzet. Remelem, hogy vihar elotti csend. Vagy mindenki lelepet a tengerpartra pihenni erre a hosszu hetvegere icon25.gif icon32.gif
[előzmény: (34552) taurus, 2007-04-29 10:16:19]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34553. Elküldve: 2007-04-29 10:20:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76325.]

Működik, Én már próbáltam :)

Az egyik THOR műhódon vagy egy kódolt adó, aminél van ac3 hangvivő is ;)
[előzmény: (34548) bogar06, 2007-04-29 00:01:40]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010035991668701 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail