| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34577. Elküldve: 2007-04-30 17:49:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76301.] |
A hjundájjal az első szoftverfrissítés még ment a menüből, aztán amint az a friss sw felkerült rá nem volt többet hajlandó menüből frissÍteni. Csak a kényszeritett frissítés működik (ch+, és ch- gomb megnyomása a beltérin egyszerre az m1-en)
|
| | | [válaszok erre: #34584] |
[előzmény: (34576) töky11, 2007-04-30 16:59:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 töky11

Tagság: 2004-11-20 19:20:51 Tagszám: #14072 Hozzászólások: 1074 |
34576. Elküldve: 2007-04-30 16:59:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76302.] |
Egyáltalán megy valakinek a soft frissités hunyadival. 4 gépen egyikkel sem ment.
|
| | | [válaszok erre: #34577] |
[előzmény: (34575) taurus, 2007-04-30 15:57:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34575. Elküldve: 2007-04-30 15:57:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76303.] |
Jártam igy a hunyadival. Nem veszi a szoftvert. Azt mondták hogy csere.
|
| | | [válaszok erre: #34576] |
[előzmény: (34572) töky11, 2007-04-30 14:48:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34574. Elküldve: 2007-04-30 15:55:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76304.] |
A Diseqc legyen mindkettőn kikapcsolva!
|
| | |
[előzmény: (34573) tiz.987, 2007-04-30 15:36:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tiz.987

Tagság: 2007-01-28 20:53:09 Tagszám: #40745 Hozzászólások: 30 |
34573. Elküldve: 2007-04-30 15:36:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76305.] |
Külön-külön működik mindegyik!Resetet csináltam mindegyiken,humax 2-em van!A jelenség:Be van kapcsolva mindegyik,ha kikapcsolom a humaxot,elmegy a kép a hyundairol is.visszakapcsolom meg megjön !A kábel először a humaxba megy,majd onnét tovább a hyundaira!kb.1 hónapig működött,utána produkálta a jelenséget egyik napról a másikra
|
| | | [válaszok erre: #34574 #34578] |
[előzmény: (34571) bogar06, 2007-04-30 12:55:52] |
|
Zöldfülű
|
|
 töky11

Tagság: 2004-11-20 19:20:51 Tagszám: #14072 Hozzászólások: 1074 |
34572. Elküldve: 2007-04-30 14:48:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76306.] |
Sziasztok!
Bocsi lehet hogy már volt róla szó sőt szerintem biztos is. Probléma a követező:
Hyundai beltéri soft: 2006/2 hó. csak 100db csatit képes eltárolni.
Aunál szórakoztam vele de állandóan lefagyot.
Nagy nehezen sikerült renbetenni de 100 csati maradt a 134-ből.
Ez hiba? Persze hogy az, softfissités mint olyan nincs.
Pedig van ujjab softver. Mikor lesz már softver fissitésre lehetőség műholdon keresztül?
|
| | | [válaszok erre: #34575] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34571. Elküldve: 2007-04-30 12:55:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76307.] |
Mielőtt betelefonálsz, előtte azért tegyél meg pár dolgot. Így csökkentheted a telefonszámládat is.
1.) Külön-külön mindkét beltéri működik, ha az antennára kötöd őket? Nem jöttem rá a hsz-edből. :) Nézd meg a kábelezést, hátha csak az a baj, és a Hyundai érzékeny!
2.)Csináltál már mindkét beltérin teljes reset-et? (gyári beállítások vissza)
3.)Nézz jelszinteket a Humax-szal. Kicsit alábecsül, de pontosabb mint a Hyundai. Lehet, hogy csak antennát kell állítanod.
Amúgy milyen Humaxod is van (1,2)?
Ha nem működik így sem a Hyundai, akkor öntözd meg és hívd fel a Digit, hogy tönkrement.
|
| | | [válaszok erre: #34573] |
[előzmény: (34568) tiz.987, 2007-04-30 09:19:22] |
|
Törzstag
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34570. Elküldve: 2007-04-30 10:36:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76308.] |
Szervusz lesley!
Az az érdekes hogy ez nem kínálja a lehetőséget. A készülék az apámé amiről szó van.
Mikor jött az új szoft nálam egyből autómatikusan jött, átvágtáztam apámhoz, ott meg semmi.
Üdv!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34569. Elküldve: 2007-04-30 09:53:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76309.] |
Sztem reklamálhatsz, bár lesz@rják az egészet. Unokatesómnak szintén így van, hogy a humaxra van felfűzve a hyundai, nála működik külön-külön mindkettő (nem twin fejes rendszer). Szóval elméletbe nem állhat fenn ez a hiba.
|
| | |
[előzmény: (34568) tiz.987, 2007-04-30 09:19:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tiz.987

Tagság: 2007-01-28 20:53:09 Tagszám: #40745 Hozzászólások: 30 |
34568. Elküldve: 2007-04-30 09:19:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76310.] |
Tisztelt fórumozók!
Segítségetekre lenne szükségem az alábbi témában!Digi előfizetésem van,társbeltérivel.Az egyik helyiségben humax,majd innen átkábelezve a másik helyiségbe hyundai.A probléma az,ha kikapcsolom a humaxot elmegy a kép a hyundairól is.Kivittem a humax helyére a hyundait,hogy csak egyedül legyen,de így sem működik,mindenképpen csak akkor megy ha a humax be van kapcsolva.Ezzel reklamálhatok,ez hiba?Előre is kösz.
|
| | | [válaszok erre: #34569 #34571] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
34567. Elküldve: 2007-04-30 08:07:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76311.] |
Sziasztok!
Szerintem teljesen felesleges volt frissíteni a Humax-II -n a szoftot.
Nállam ,mióta megcsinála,azóta ha tv-ről rádióra,vagy rádióról tv-re kapcsolom,legtöbbször lefagy.Ezt eddig soha nem csinála a régebbi szoftal.
XARAI: Az én beltérim sem frissített manuálisan amikor én akartam,hanem egyszercsak felajánnlotta,hogy van új szoft és akarom-e.
|
| | | [válaszok erre: #34580] |
|
|
Haladó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34566. Elküldve: 2007-04-30 07:28:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76312.] |
bogar06!
Köszi: apus
|
| |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34565. Elküldve: 2007-04-29 21:34:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76313.] |
Kerestesd le az 12687 H frekit és lesz újra, lehet mégegyszer berakja valahova a listába, úgyhogy nézd át. Egyébként már velem is előfordult, hogy a Dzsunkáj önkényesen átírta a csatorna frekvenciáját.
|
| | |
[előzmény: (34561) dino76, 2007-04-29 19:13:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 james49

Tagság: 2006-09-14 11:14:29 Tagszám: #34876 Hozzászólások: 15 |
34564. Elküldve: 2007-04-29 20:36:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76314.] |
Szia Bogár06! Köszi az infót! Üdv.:James49.
|
| | |
[előzmény: (34555) bogar06, 2007-04-29 11:59:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34563. Elküldve: 2007-04-29 19:45:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76315.] |
Szervusz raczandris!
Ezt már számtalanszor próbáltam, de nem csinál rá semmit. Csak várakozik OTA jelre és semmi...
Esetleg van valami ötleted még?
Üdv!
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34562. Elküldve: 2007-04-29 19:20:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76316.] |
Az talán nem annyira kockás.
|
| | |
[előzmény: (34561) dino76, 2007-04-29 19:13:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dino76

Tagság: 2007-02-24 13:50:45 Tagszám: #42051 Hozzászólások: 164 |
34561. Elküldve: 2007-04-29 19:13:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76317.] |
A Hyundai 1165-ös gyári beállítások után a csatornák keresését követően az eurosport helyett jön a Thorról a CCTV 9 hang nélkül.
Csatornának kiírja, hogy eurosport
|
| | | [válaszok erre: #34562 #34565] |
[előzmény: (34557) Nbzy, 2007-04-29 16:28:57] |
|
Haladó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
34560. Elküldve: 2007-04-29 18:39:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76318.] |
Menj a manuális frisítés menüre . Írd be : Frekvencia 12607 Mhz és utána keresés . Ennyi az egész .
Szia : R.A.
|
| | |
[előzmény: (34559) XARAI, 2007-04-29 17:47:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34559. Elküldve: 2007-04-29 17:47:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76319.] |
Sziasztok!
Szerintetek az hogy lehet, hogy a Humax II. tökéletesen autómatikusan frissíti a szoftvereket (most is a legújjabb van rajta), az apámé amit most kapott a legelső szoftverrel, abszólút nem teszi ezt.
Ha rámegyek a frissítésnél az autómatikus frissítésrem, OTA jelet keres, majd kb. fél perc múlva kiírja, hogy nincs új szoftver rá.
Manuálisan sem akar összejönni, de lehet, hogy elrontok valamit mikor próbálom.
Valakit megkérhetek rá, hogy írja le a frissítés pontos menetét?
Előre is köszönöm!
Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #34560] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34558. Elküldve: 2007-04-29 17:29:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76320.] |
Megnéztem. Két megával ennél sokkal szebb képet lehet elérni, úgyhogy itt nem csak alacsony bitráta a hiba. Szarul van beállítva valószínűleg az enkóder.
|
| | |
[előzmény: (34556) latency, 2007-04-29 12:22:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
34557. Elküldve: 2007-04-29 16:28:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76321.] |
tényleg nem semmi a eurosport, szinte már C-64-es videójátékra emlékeztet
|
| | | [válaszok erre: #34561] |
[előzmény: (34556) latency, 2007-04-29 12:22:34] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34556. Elküldve: 2007-04-29 12:22:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76322.] |
Én nem tudom mit csináltak a Eurosport-al, de valami borzalmas a képe, most a Superbike alatt még messziről is látszanak a kockák a bitráta pedig már napok óta alulról nyaldossa a két megát
|
| | | [válaszok erre: #34557 #34558] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34555. Elküldve: 2007-04-29 11:59:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76323.] |
@Apus: Egyenlőre valóban csak a román HBO-nak van DD hangja, a magyar HBO AC3 hangjának előbb sávszélességet kell biztosítani. Hogy mikorcsinálják meg? Nem tudom.
@james49: AC3-at ugyanúgy lehet kiválasztani, bármilyen erre alkalmas készülékkel, mintha egy másik nyelvet állítanál be a hangsávon. A Hyundai alkalmas erre. :) ( Ez még lemaradt tegnap este.)
|
| | | [válaszok erre: #34564] |
[előzmény: (34549) apus, 2007-04-29 08:18:58] |
|
Törzstag
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34554. Elküldve: 2007-04-29 10:31:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76324.] |
Szia taurus !
Oszinten En sem tudom, itt romaniaban is ugyan ez a helyzet. Remelem, hogy vihar elotti csend. Vagy mindenki lelepet a tengerpartra pihenni erre a hosszu hetvegere
|
| | |
[előzmény: (34552) taurus, 2007-04-29 10:16:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34553. Elküldve: 2007-04-29 10:20:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76325.] |
Működik, Én már próbáltam :)
Az egyik THOR műhódon vagy egy kódolt adó, aminél van ac3 hangvivő is ;)
|
| | |
[előzmény: (34548) bogar06, 2007-04-29 00:01:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|