Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (61/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34552. Elküldve: 2007-04-29 10:16:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76326.]

Szia!
Szerinted mi ez a nagy pangás a Diginél?
Néhány hete semmi változás.
[válaszok erre: #34554] [előzmény: (34551) szbarna, 2007-04-29 10:00:27]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34551. Elküldve: 2007-04-29 10:00:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76327.]

Dehogy nincs a roman HBO-n van AC3 es mukodik is. Igaz, hogy egy jo ideje nem mukodot de most mukodik.

udv. SZBARNA
[válaszok erre: #34552] [előzmény: (34550) latency, 2007-04-29 08:51:16]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34550. Elküldve: 2007-04-29 08:51:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76328.]

Egyenlőre sehol nincs AC3 úgyhogy nem csodálom, hogy nem találod. Régebben volt egy AC3 teszt, akkor láttam én is. Ott lessz majd a hangsávok között egy AC3 nevű.
[válaszok erre: #34551] [előzmény: (34549) apus, 2007-04-29 08:18:58]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34549. Elküldve: 2007-04-29 08:18:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76329.]

Szia bogar06!
Nekem a 1165-ös Hyundai van, azon csak sztereo-nono jobb-mono bal állítási lehetőség van. Hol találok AC3-at?
[válaszok erre: #34550 #34555] [előzmény: (34548) bogar06, 2007-04-29 00:01:40]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34548. Elküldve: 2007-04-29 00:01:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76330.]

A Hyundai tudja az AC3 hangot. Koaxiális kimeneten keresztül. Az hangsáv kiválasztásánál ha ráállsz az AC3-ra, akkor már működik is. Elivleg. :)
[válaszok erre: #34549 #34553] [előzmény: (34547) james49, 2007-04-28 21:43:11]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


james49



Tagság: 2006-09-14 11:14:29
Tagszám: #34876
Hozzászólások: 15
34547. Elküldve: 2007-04-28 21:43:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76331.]

Sziasztok! Ha valaki tudja mondja már meg, hogy Romániában hogyan hallgatható a Hyundai beltérivel az HBO DD hangja amikor a kezelési útmutató műszaki adatai szerint nem tudja az AC3-at csak a sztereo hangot?
Üdv.:James49
[válaszok erre: #34548]
Zöldfülű
james49 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


barthezz



Tagság: 2006-09-16 16:13:28
Tagszám: #34960
Hozzászólások: 846
34546. Elküldve: 2007-04-28 20:41:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76332.]

"berakni a magyar MTV-t."

Lesz-e hely hova betenni? :)
Törzstag
barthezz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34545. Elküldve: 2007-04-28 20:37:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76333.]

Valószínűbb, hogy csak simán nem lessz MTV mivel meg akarják növelni a díját. Több kábeles is gondolkozik ezen.
[előzmény: (34543) barthezz, 2007-04-28 20:23:17]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34544. Elküldve: 2007-04-28 20:36:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76334.]

Továbbra is az MTV Europe-ot. Tehát nekik nem kivenni kell, hanem berakni a magyar MTV-t. Az MTV Europe-ot pedig le kell úgy kódolni, hogy mi ne tudjuk nézni.
[előzmény: (34543) barthezz, 2007-04-28 20:23:17]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


barthezz



Tagság: 2006-09-16 16:13:28
Tagszám: #34960
Hozzászólások: 846
34543. Elküldve: 2007-04-28 20:23:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76335.]

Ha kiveszik az MTV Europe-ot a magyar MTV miatt, akkor a cseh és szlovák előfizetők melyik MTV-t kapnák??
[válaszok erre: #34544 #34545]
Törzstag
barthezz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Virtual



Tagság: 2004-11-14 10:20:58
Tagszám: #13933
Hozzászólások: 266
34542. Elküldve: 2007-04-28 19:59:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76336.]

Már a hozzászólások számában is lekörözte a DIGI az UPC-t, ezzel a legnagyobb magyar müholdas szolgáltatónak nyilvánittatik.

Minőségben pedig fej-fej mellett haladnak, hogy melyik a sza.bb.
Haladó
Virtual adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
34541. Elküldve: 2007-04-28 18:43:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76337.]

Nekem is megvolt az SW frissítés a Humax 1-en.
Egy változás nagyon szembetűnő nekem.
Eddig ugyanis ha rendezgettem a csatornákat és törölgettem őket akkor pár óra alatt csonta fagyott a beltérim.
Már 2-3 napja megy és eddig minden rendben van. icon28.gif
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34540. Elküldve: 2007-04-28 18:29:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76338.]

MERT NEM TUD SZÁMOLNI AKI CSINÁLTA üzenem neki már csak kevesebb, mint 3 nap van az ápriilisból:D
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-28 18:47:43]
[előzmény: (34538) nobi, 2007-04-28 17:43:58]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34539. Elküldve: 2007-04-28 17:51:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76339.]

www.netboard.hu

nobi
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34538. Elküldve: 2007-04-28 17:43:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76340.]

Miért van kiírva a www.digitaltv.mindenkilapja.hu n hogy 4 nap
[válaszok erre: #34540]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34537. Elküldve: 2007-04-28 14:56:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76341.]

Laci082 értem, hát majd kiderül,
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34536. Elküldve: 2007-04-28 14:10:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76342.]

D+ minőséget ne várj...
Nincs használható EPG, txt is csak néhány csatornán van. A kép, és hangminőség elmegy.
Néha csinálnak f*szságokat amivel gyilkolják a beltériket, de mostanában ez már nem jellemző. Viszont számíts két-három hónap várakozási időre, mert nincs anyag a szerelőknél.
[előzmény: (34534) Morci21, 2007-04-28 12:37:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34535. Elküldve: 2007-04-28 13:58:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76343.]

Sziasztok!

Humax II-n szeretnék szoftvert frissíteni, de se autómatikusan sem manuálisan nem csinálja. Azt írja ki, nem talál új szoftver. Pedíg régi van rajta. Mit kell beállítani, hogy működjön a frissítés?

Üdv!
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34534. Elküldve: 2007-04-28 12:37:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76344.]

ahhha! de gondolom ha van hibais akkor azt kijavítják nem?
csak mert lehet hogy előfogok fizetni.. meguntam már ezt a keress kódot a digital+hoz hogy nézhesd, meg a többihez.
[válaszok erre: #34536]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34533. Elküldve: 2007-04-28 12:32:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76345.]

A csatornák minősége nem az alapcsomagban lévő csatornák számától függ. Amúgy jó, kivéve néhány olyan esetet amit pár hozzászólással előbb írtak (Eurosport=kockaháború).
[előzmény: (34531) Morci21, 2007-04-28 10:46:53]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34532. Elküldve: 2007-04-28 12:23:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76346.]

Az attól függ mihez képest? Egy interferenciával teli analóg kábeltv-nél jobb, de messze nem az a minőség, mint a külföldi szolgáltatóknál.
[előzmény: (34531) Morci21, 2007-04-28 10:46:53]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34531. Elküldve: 2007-04-28 10:46:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76347.]

igen, arra gondoltam, minősége a csatonáknak viszonylag jó nem?
[válaszok erre: #34532 #34533] [előzmény: (34530) Nbzy, 2007-04-28 10:44:48]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nbzy



Tagság: 2007-01-24 17:08:32
Tagszám: #40539
Hozzászólások: 39
34530. Elküldve: 2007-04-28 10:44:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76348.]

erre gondolsz?
http://hu.digi.tv/Csomagjaink.html

akkor tudtommal igen.
[válaszok erre: #34531] [előzmény: (34529) Morci21, 2007-04-28 10:05:04]
Zöldfülű
Nbzy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34529. Elküldve: 2007-04-28 10:05:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76349.]

hali! megnéztem a digitévé honlapját, és az alapcsomagot, és egy kicsit meglepődtem! abban tényleg annyi csatorna van???
[válaszok erre: #34530]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34528. Elküldve: 2007-04-28 09:21:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76350.]

Köszi.

Nekem akkor a másik Humax van. Amiben nincs játék.
[előzmény: (34527) Layosh, 2007-04-28 08:32:38]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013659954071045 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail