| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34552. Elküldve: 2007-04-29 10:16:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76326.] |
Szia!
Szerinted mi ez a nagy pangás a Diginél?
Néhány hete semmi változás.
|
| | | [válaszok erre: #34554] |
[előzmény: (34551) szbarna, 2007-04-29 10:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34551. Elküldve: 2007-04-29 10:00:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76327.] |
Dehogy nincs a roman HBO-n van AC3 es mukodik is. Igaz, hogy egy jo ideje nem mukodot de most mukodik.
udv. SZBARNA
|
| | | [válaszok erre: #34552] |
[előzmény: (34550) latency, 2007-04-29 08:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34550. Elküldve: 2007-04-29 08:51:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76328.] |
Egyenlőre sehol nincs AC3 úgyhogy nem csodálom, hogy nem találod. Régebben volt egy AC3 teszt, akkor láttam én is. Ott lessz majd a hangsávok között egy AC3 nevű.
|
| | | [válaszok erre: #34551] |
[előzmény: (34549) apus, 2007-04-29 08:18:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34549. Elküldve: 2007-04-29 08:18:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76329.] |
Szia bogar06!
Nekem a 1165-ös Hyundai van, azon csak sztereo-nono jobb-mono bal állítási lehetőség van. Hol találok AC3-at?
|
| | | [válaszok erre: #34550 #34555] |
[előzmény: (34548) bogar06, 2007-04-29 00:01:40] |
|
Törzstag
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34548. Elküldve: 2007-04-29 00:01:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76330.] |
A Hyundai tudja az AC3 hangot. Koaxiális kimeneten keresztül. Az hangsáv kiválasztásánál ha ráállsz az AC3-ra, akkor már működik is. Elivleg. :)
|
| | | [válaszok erre: #34549 #34553] |
[előzmény: (34547) james49, 2007-04-28 21:43:11] |
|
Törzstag
|
|
 james49

Tagság: 2006-09-14 11:14:29 Tagszám: #34876 Hozzászólások: 15 |
34547. Elküldve: 2007-04-28 21:43:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76331.] |
Sziasztok! Ha valaki tudja mondja már meg, hogy Romániában hogyan hallgatható a Hyundai beltérivel az HBO DD hangja amikor a kezelési útmutató műszaki adatai szerint nem tudja az AC3-at csak a sztereo hangot?
Üdv.:James49
|
| | | [válaszok erre: #34548] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
34546. Elküldve: 2007-04-28 20:41:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76332.] |
"berakni a magyar MTV-t."
Lesz-e hely hova betenni? :)
|
| |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34545. Elküldve: 2007-04-28 20:37:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76333.] |
Valószínűbb, hogy csak simán nem lessz MTV mivel meg akarják növelni a díját. Több kábeles is gondolkozik ezen.
|
| | |
[előzmény: (34543) barthezz, 2007-04-28 20:23:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34544. Elküldve: 2007-04-28 20:36:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76334.] |
Továbbra is az MTV Europe-ot. Tehát nekik nem kivenni kell, hanem berakni a magyar MTV-t. Az MTV Europe-ot pedig le kell úgy kódolni, hogy mi ne tudjuk nézni.
|
| | |
[előzmény: (34543) barthezz, 2007-04-28 20:23:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
34543. Elküldve: 2007-04-28 20:23:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76335.] |
Ha kiveszik az MTV Europe-ot a magyar MTV miatt, akkor a cseh és szlovák előfizetők melyik MTV-t kapnák??
|
| | | [válaszok erre: #34544 #34545] |
|
|
Törzstag
|
|
 Virtual

Tagság: 2004-11-14 10:20:58 Tagszám: #13933 Hozzászólások: 266 |
34542. Elküldve: 2007-04-28 19:59:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76336.] |
Már a hozzászólások számában is lekörözte a DIGI az UPC-t, ezzel a legnagyobb magyar müholdas szolgáltatónak nyilvánittatik.
Minőségben pedig fej-fej mellett haladnak, hogy melyik a sza.bb.
|
| |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
34541. Elküldve: 2007-04-28 18:43:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76337.] |
Nekem is megvolt az SW frissítés a Humax 1-en.
Egy változás nagyon szembetűnő nekem.
Eddig ugyanis ha rendezgettem a csatornákat és törölgettem őket akkor pár óra alatt csonta fagyott a beltérim.
Már 2-3 napja megy és eddig minden rendben van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34540. Elküldve: 2007-04-28 18:29:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76338.] |
MERT NEM TUD SZÁMOLNI AKI CSINÁLTA üzenem neki már csak kevesebb, mint 3 nap van az ápriilisból:D [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-28 18:47:43]
|
| | |
[előzmény: (34538) nobi, 2007-04-28 17:43:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34539. Elküldve: 2007-04-28 17:51:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76339.] |
www.netboard.hu
nobi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
|
Kezdő
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34537. Elküldve: 2007-04-28 14:56:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76341.] |
Laci082 értem, hát majd kiderül,
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34536. Elküldve: 2007-04-28 14:10:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76342.] |
D+ minőséget ne várj...
Nincs használható EPG, txt is csak néhány csatornán van. A kép, és hangminőség elmegy.
Néha csinálnak f*szságokat amivel gyilkolják a beltériket, de mostanában ez már nem jellemző. Viszont számíts két-három hónap várakozási időre, mert nincs anyag a szerelőknél.
|
| | |
[előzmény: (34534) Morci21, 2007-04-28 12:37:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34535. Elküldve: 2007-04-28 13:58:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76343.] |
Sziasztok!
Humax II-n szeretnék szoftvert frissíteni, de se autómatikusan sem manuálisan nem csinálja. Azt írja ki, nem talál új szoftver. Pedíg régi van rajta. Mit kell beállítani, hogy működjön a frissítés?
Üdv!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34534. Elküldve: 2007-04-28 12:37:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76344.] |
ahhha! de gondolom ha van hibais akkor azt kijavítják nem?
csak mert lehet hogy előfogok fizetni.. meguntam már ezt a keress kódot a digital+hoz hogy nézhesd, meg a többihez.
|
| | | [válaszok erre: #34536] |
|
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34533. Elküldve: 2007-04-28 12:32:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76345.] |
A csatornák minősége nem az alapcsomagban lévő csatornák számától függ. Amúgy jó, kivéve néhány olyan esetet amit pár hozzászólással előbb írtak (Eurosport=kockaháború).
|
| | |
[előzmény: (34531) Morci21, 2007-04-28 10:46:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34532. Elküldve: 2007-04-28 12:23:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76346.] |
Az attól függ mihez képest? Egy interferenciával teli analóg kábeltv-nél jobb, de messze nem az a minőség, mint a külföldi szolgáltatóknál.
|
| | |
[előzmény: (34531) Morci21, 2007-04-28 10:46:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34531. Elküldve: 2007-04-28 10:46:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76347.] |
igen, arra gondoltam, minősége a csatonáknak viszonylag jó nem?
|
| | | [válaszok erre: #34532 #34533] |
[előzmény: (34530) Nbzy, 2007-04-28 10:44:48] |
|
Törzstag
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
|
Zöldfülű
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34529. Elküldve: 2007-04-28 10:05:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76349.] |
hali! megnéztem a digitévé honlapját, és az alapcsomagot, és egy kicsit meglepődtem! abban tényleg annyi csatorna van???
|
| | | [válaszok erre: #34530] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34528. Elküldve: 2007-04-28 09:21:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76350.] |
Köszi.
Nekem akkor a másik Humax van. Amiben nincs játék.
|
| | |
[előzmény: (34527) Layosh, 2007-04-28 08:32:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|