| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
34527. Elküldve: 2007-04-28 08:32:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76351.] |
A játékok helyén, rögtön a főmenüben. Meg ha rákattintasz a digifilm csatikra automatikusan üzenetet ír ki.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #34528] |
[előzmény: (34526) taurus, 2007-04-28 06:53:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34526. Elküldve: 2007-04-28 06:53:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76352.] |
Melyik menüpontban?
|
| | | [válaszok erre: #34527] |
[előzmény: (34525) apolai, 2007-04-28 06:35:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
34525. Elküldve: 2007-04-28 06:35:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76353.] |
A frissítéssel felkerült a PPV szolgáltatás menüje, ismertetéssel együtt.
|
| | | [válaszok erre: #34526] |
|
|
Haladó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34522. Elküldve: 2007-04-27 19:33:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76356.] |
A Sportklub a szokásos módon szaggat.
Kezdetben jobb volt a digin az Eurosport.
Az utóbbi időben kockaháború.
|
| | | [válaszok erre: #34523] |
[előzmény: (34521) Raal, 2007-04-27 19:25:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
34521. Elküldve: 2007-04-27 19:25:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76357.] |
Nálam most igen kockás az eurosport , nálatok ?
|
| | | [válaszok erre: #34522] |
|
|
Haladó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
34520. Elküldve: 2007-04-27 08:18:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76358.] |
Én szoktam a műsoraikat nézni a port.hu-n, hát nem túl vonzó a kínálat. Akkor már inkább a sima AXN-t nézem. Főleg most, hogy elkezdték a Battlestar Galactikát adni (a tv2-n nem láttam).
Én már annak örülnék, ha az AXN CE-t adnák a magyaroknak és mindig lenne magyar hang, vagy felirat...
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
34519. Elküldve: 2007-04-26 21:35:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76359.] |
Köszi!
Közben vissza is olvastam pár napot!
|
| | |
[előzmény: (34518) seatom, 2007-04-26 21:25:31] |
|
Törzstag
|
|
 seatom

Tagság: 2006-02-16 15:43:16 Tagszám: #27176 Hozzászólások: 87 |
34518. Elküldve: 2007-04-26 21:25:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76360.] |
Hello!
#34449; #34459; #34488
"Fuck-shui"
|
| | | [válaszok erre: #34519] |
[előzmény: (34517) bco, 2007-04-26 21:06:05] |
|
Kezdő
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
34517. Elküldve: 2007-04-26 21:06:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76361.] |
Hali!
Kiírta a Hmax 1-m, hogy van új szoftver!
Fríssített már valaki?
Mi a külömbség a régihez képest?
|
| | | [válaszok erre: #34518] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34516. Elküldve: 2007-04-26 19:34:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76362.] |
Akkor jó.
|
| | |
[előzmény: (34515) Laci082, 2007-04-26 18:44:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34515. Elküldve: 2007-04-26 18:44:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76363.] |
Csak az MTV Europe nem továbbítható ott ahol van lokalizált változat. A többi nemzetközi (MTV2, Base, Hits) MTV igen.
|
| | | [válaszok erre: #34516] |
[előzmény: (34514) taurus, 2007-04-26 18:41:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34514. Elküldve: 2007-04-26 18:41:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76364.] |
A Directen csak lesz a többi is, vagy azok már nem?
|
| | | [válaszok erre: #34515] |
[előzmény: (34513) Kardos Attila, 2007-04-26 15:03:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34513. Elküldve: 2007-04-26 15:03:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76365.] |
"Vajon mi DIGI TV előfizetők is ezt látjuk majd?"
Vagy ezt, vagy semelyik Music TV-t.
Az ősztől Magyarországon más már nem továbbítható. Mivel megemelik a csatorna árát több kábeles is gondolkodik, hogy kiveszi... A Digi lépése majd kiderül.
|
| | | [válaszok erre: #34514] |
[előzmény: (34512) Vincze Erik, 2007-04-26 14:59:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34512. Elküldve: 2007-04-26 14:59:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76366.] |
"Hamarosan magyarul sugározza műsorát hazánkban a Music Television!
Hamarosan magyarul sugározza műsorát hazánkban a Music Television – olvahatjuk az fn.hu internettes portál oldalán, az MTV Europe marketing- és rendezvényigazgatója, Macky Drese, aki a március végi gerillamarketing-konferencia alkalmával látogatott hazánkba.
Az Oxfordi Egyetemen végzett, médiakarrierjét az NBC-nél kezdte sales munkatársként 1995-ben. Ezt követően a BBH ügynökséghez került, és a grafikai részleg felállításáért felelt. Hét éve, 2000-ben csatlakozott az MTV rendezvény- és marketingcsapatához. Csoportvezető lett, majd részt vett az MTV marketingtevékenységének professzionális „kereskedelmi házzá” alakításában. 2005 közepe óta az MTV Europe marketingvezetője.
– Mi a célja a magyar nyelvű sugárzásnak?
– Az MTV a közelmúltban regionális alapokra helyzete struktúráját és működését. Nézőinket közvetlenebb módon szeretnénk elérni. Azt akarjuk, hogy érezzék: az MTV programjait kifejezett számukra alakítjuk ki. Emellett a hirdetői lehetőségek és igények is indokolttá teszik és megkívánják ezt a lépést. Ennek keretében az MTV Magyarországon is sales house-zá kíván válni, amely portfóliójában több csatornát tömörít majd.
– Változik a műsorstruktúra is?
– Szeretnénk egy új szegmenst teremteni az MTV-nek Magyarországon. Megtalálni azt a réteget, amely keresi a zenetévét, ugyanakkor a Viva Tv nem az ő stílusa. Ami a változásokat illeti, a palettán marad számos nemzetközi szinten sugárzott program és show-műsor, de ezek mellett fontos szerepet kapnak a helyi tartalmak mind a zenei választékot, mind a nyelvet illetően.
– A kampányban nemzetközi
szinten már bevált eszközökhöz nyúlnak, vagy azt az itthoni szakemberekre bízzák?
– Nem hiszünk abban, hogy egy mondjuk Londonban elkészített kampányt kellene a magyar piacon felhasználnunk. Én nem szólok bele, hogy milyen eszközöket használnak majd a magyar munkatársak, de természetesen mindenben segítem őket. Ez vonatkozik ötletekre, javaslatokra, és mivel számos csatornaindítást megéltünk már, bőven van tapasztalat és kreatív „minta” amire támaszkodhatnak. Az Egyesült Államokban például erőteljes gerillakampányt használtunk az MTV2 indulása előtt. Ilyesmire sor kerülhet Magyarországon is, de egy meglepő, ellenkampánynak álcázott megoldást sem tartok elképzelhetetlennek.
– Miben különbözik az MTV marketingtevékenysége más márkákétól?
– Azt hiszem, hogy bizonyos termékek és márkák esetében hasznos, ha mindenütt ugyanazt az egy fő üzenetet sugározzák. Azonban az MTV esetében ez egyátalán nem mondható el, hiszen több csatornát működtetünk a világ számos országában, ráadásul különböző társadalmi rétegek alkotják célcsoportjainkat. Ezért óvatosan kell bánnunk a brandinggel és az üzenetekkel. A marketingtevékenységünk másik különlegessége, hogy kerüljük az imázshirdetéseket, valamint az olyan reklámszlogeneket, mint a „nézd az MTV-t, az MTV a nyerő csatorna stb...”. Sokkal inkább a tartalom marketingjében bízunk. Mindig igyekeztünk tréfás szpotokkal, programokkal feltűnni, azonban minden népnek saját humora van, így szinte mindenhol külön hangsúlyt fektetünk erre.
– Lépést tud-e tartani az MTV a mobiltartalmak terjedésével, fejlődésével?
– Rugalmasan kezeljük ezt a szegmenst, és persze mi is igyekszünk jelen lenni ezen a területen. Mára világszerte több mint 40 programunk nézhető mobiltelefonon. A cél az, hogy minden eszközön a megfelelő tartalmat sugározzuk. Mindez természetesen befektetést kíván mind a szakértői gárdát, amely ezeket a tartalmakat létrehozza, mind a technológiát illetően, amelyek hozzáférhetővé teszik őket. Ezzel együtt, bármilyen sokan is hangoztatták a közelmúltban, hogy a mobil-televíziózás a hagyományos tévézés végét jelenti, nem hiszem, hogy ezek az eszközök háttérbe fogják szorítani a hagyományos tévénézést. Végtére is, kinek lenne kedve kanapéján ülve a mobiltelefon képernyőjén bámulni kedvenc műsorát?
forrás:fn.hu "
Vajon mi DIGI TV előfizetők is ezt látjuk majd?
|
| | | [válaszok erre: #34513] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34511. Elküldve: 2007-04-26 14:42:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76367.] |
Eddig is bármikor hívhattad. (csak esetleg nem vették fel...)
|
| | |
[előzmény: (34508) sathaver, 2007-04-26 11:41:52] |
|
Törzstag
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34510. Elküldve: 2007-04-26 14:40:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76368.] |
Hát ez az! A kapzsiság!
Magyar hangvivő van, nem hiszem hogy a csatorna részéről + kiadást jelentene hogy a jupszi és a digi megkapja...
+ bevétel: reklámokért többet lehet kérni és a "fejkvóta"
Csak sokan még mindig nem tudják: jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint
Már egy éve megy a magyar verzió... Van csicsa web oldal is....
Csak éppen nézni nem lehet [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-26 15:28:00]
|
| | |
[előzmény: (34504) Kardos Attila, 2007-04-26 11:36:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34509. Elküldve: 2007-04-26 12:18:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76369.] |
Mért van az, hogy a szerbiai digi-s csomagban létezik egy ugynevezett "román" csomag, amiben elérhető a nagyváradi TVS (aminek van magyar adása is) a magyarországi csomagba meg nem hajlandóak betenni? Ez persze költői kérdés leginkább Teszári urat kérni megkérezni...
|
| |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34508. Elküldve: 2007-04-26 11:41:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76370.] |
ÜSZF callcenter változás:
06 40 180 180
A hét minden napján 0-24 óráig hívható!
|
| | | [válaszok erre: #34511] |
[előzmény: (34506) sathaver, 2007-04-26 11:39:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34507. Elküldve: 2007-04-26 11:41:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76371.] |
A Filmmuzeum mailcíme amit a honlapon megadnák ([email protected]) állítólag nem jó - visszajött a mail róla. Valaki tudja a jó címet?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34506. Elküldve: 2007-04-26 11:39:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76372.] |
szerintem is!
|
| | | [válaszok erre: #34508] |
[előzmény: (34504) Kardos Attila, 2007-04-26 11:36:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34505. Elküldve: 2007-04-26 11:36:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76373.] |
Oké, helyesbítek: A Digi Tv-n belül gondoltam, hogy "tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz."
Köszönöm a pontosítást.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34504. Elküldve: 2007-04-26 11:36:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76374.] |
"egy hangcsatornát kéne nekik alátenniük hogy mennjen ..... "
A LEGRITKÁBB ESETBEN áll technikai ok az ilyenek mögött. Keresd a pénzt!
|
| | | [válaszok erre: #34506 #34510] |
[előzmény: (34503) sathaver, 2007-04-26 11:32:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34503. Elküldve: 2007-04-26 11:32:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76375.] |
egy hangcsatornát kéne nekik alátenniük hogy mennjen .....
de nem akarják egyenlöre úgy tünik
|
| | | [válaszok erre: #34504] |
[előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|