Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (61/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
34527. Elküldve: 2007-04-28 08:32:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76351.]

A játékok helyén, rögtön a főmenüben. Meg ha rákattintasz a digifilm csatikra automatikusan üzenetet ír ki.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #34528] [előzmény: (34526) taurus, 2007-04-28 06:53:12]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34526. Elküldve: 2007-04-28 06:53:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76352.]

Melyik menüpontban?
[válaszok erre: #34527] [előzmény: (34525) apolai, 2007-04-28 06:35:44]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apolai



Tagság: 2007-04-02 19:06:16
Tagszám: #43512
Hozzászólások: 193
34525. Elküldve: 2007-04-28 06:35:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76353.]

A frissítéssel felkerült a PPV szolgáltatás menüje, ismertetéssel együtt.
[válaszok erre: #34526]
Haladó
apolai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
34524. Elküldve: 2007-04-27 21:58:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76354.]

no komment
http://www.goldengate.hu/index3.php?ste=kismalac&;c=g&gs=kismalac&gc=kepek&gg=&gn=3441&vv=voted
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34523. Elküldve: 2007-04-27 20:13:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76355.]

A Eurosport minősége tényleg romlott, igaz felkerült rá plussz 2 hangvivő.
Mondjuk az a 2 Mbit nem is túl izmos úgyhogy nem csoda.
http://www.satcodx9.com/3590/tsbitrate.cgi?35900009000000001208-v
[előzmény: (34522) taurus, 2007-04-27 19:33:38]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34522. Elküldve: 2007-04-27 19:33:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76356.]

A Sportklub a szokásos módon szaggat.

Kezdetben jobb volt a digin az Eurosport.

Az utóbbi időben kockaháború.
[válaszok erre: #34523] [előzmény: (34521) Raal, 2007-04-27 19:25:05]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
34521. Elküldve: 2007-04-27 19:25:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76357.]

Nálam most igen kockás az eurosport , nálatok ?
[válaszok erre: #34522]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
34520. Elküldve: 2007-04-27 08:18:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76358.]

Én szoktam a műsoraikat nézni a port.hu-n, hát nem túl vonzó a kínálat. Akkor már inkább a sima AXN-t nézem. Főleg most, hogy elkezdték a Battlestar Galactikát adni (a tv2-n nem láttam).
Én már annak örülnék, ha az AXN CE-t adnák a magyaroknak és mindig lenne magyar hang, vagy felirat...

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
34519. Elküldve: 2007-04-26 21:35:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76359.]

Köszi! icon75.gif
Közben vissza is olvastam pár napot!
icon80.gif
[előzmény: (34518) seatom, 2007-04-26 21:25:31]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


seatom



Tagság: 2006-02-16 15:43:16
Tagszám: #27176
Hozzászólások: 87
34518. Elküldve: 2007-04-26 21:25:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76360.]

Hello!

#34449; #34459; #34488

icon32.gif

"Fuck-shui"
[válaszok erre: #34519] [előzmény: (34517) bco, 2007-04-26 21:06:05]
Kezdő
seatom adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
34517. Elküldve: 2007-04-26 21:06:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76361.]

Hali!
Kiírta a Hmax 1-m, hogy van új szoftver!
Fríssített már valaki?
Mi a külömbség a régihez képest?
icon80.gif
[válaszok erre: #34518]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34516. Elküldve: 2007-04-26 19:34:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76362.]

Akkor jó.
[előzmény: (34515) Laci082, 2007-04-26 18:44:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34515. Elküldve: 2007-04-26 18:44:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76363.]

Csak az MTV Europe nem továbbítható ott ahol van lokalizált változat. A többi nemzetközi (MTV2, Base, Hits) MTV igen.
[válaszok erre: #34516] [előzmény: (34514) taurus, 2007-04-26 18:41:00]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34514. Elküldve: 2007-04-26 18:41:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76364.]

A Directen csak lesz a többi is, vagy azok már nem?
[válaszok erre: #34515] [előzmény: (34513) Kardos Attila, 2007-04-26 15:03:12]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34513. Elküldve: 2007-04-26 15:03:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76365.]

"Vajon mi DIGI TV előfizetők is ezt látjuk majd?"


Vagy ezt, vagy semelyik Music TV-t.
Az ősztől Magyarországon más már nem továbbítható. Mivel megemelik a csatorna árát több kábeles is gondolkodik, hogy kiveszi... A Digi lépése majd kiderül.
[válaszok erre: #34514] [előzmény: (34512) Vincze Erik, 2007-04-26 14:59:11]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34512. Elküldve: 2007-04-26 14:59:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76366.]

"Hamarosan magyarul sugározza műsorát hazánkban a Music Television!

Hamarosan magyarul sugározza műsorát hazánkban a Music Television – olvahatjuk az fn.hu internettes portál oldalán, az MTV Europe marketing- és rendezvényigazgatója, Macky Drese, aki a március végi gerillamarketing-konferencia alkalmával látogatott hazánkba.


Az Oxfordi Egyetemen végzett, médiakarrierjét az NBC-nél kezdte sales munkatársként 1995-ben. Ezt követően a BBH ügynökséghez került, és a grafikai részleg felállításáért felelt. Hét éve, 2000-ben csatlakozott az MTV rendezvény- és marketingcsapatához. Csoportvezető lett, majd részt vett az MTV marketingtevékenységének professzionális „kereskedelmi házzá” alakításában. 2005 közepe óta az MTV Europe marketingvezetője.


– Mi a célja a magyar nyelvű sugárzásnak?

– Az MTV a közelmúltban regionális alapokra helyzete struktúráját és működését. Nézőinket közvetlenebb módon szeretnénk elérni. Azt akarjuk, hogy érezzék: az MTV programjait kifejezett számukra alakítjuk ki. Emellett a hirdetői lehetőségek és igények is indokolttá teszik és megkívánják ezt a lépést. Ennek keretében az MTV Magyarországon is sales house-zá kíván válni, amely portfóliójában több csatornát tömörít majd.

– Változik a műsorstruktúra is?

– Szeretnénk egy új szegmenst teremteni az MTV-nek Magyarországon. Megtalálni azt a réteget, amely keresi a zenetévét, ugyanakkor a Viva Tv nem az ő stílusa. Ami a változásokat illeti, a palettán marad számos nemzetközi szinten sugárzott program és show-műsor, de ezek mellett fontos szerepet kapnak a helyi tartalmak mind a zenei választékot, mind a nyelvet illetően.

– A kampányban nemzetközi
szinten már bevált eszközökhöz nyúlnak, vagy azt az itthoni szakemberekre bízzák?

– Nem hiszünk abban, hogy egy mondjuk Londonban elkészített kampányt kellene a magyar piacon felhasználnunk. Én nem szólok bele, hogy milyen eszközöket használnak majd a magyar munkatársak, de természetesen mindenben segítem őket. Ez vonatkozik ötletekre, javaslatokra, és mivel számos csatornaindítást megéltünk már, bőven van tapasztalat és kreatív „minta” amire támaszkodhatnak. Az Egyesült Államokban például erőteljes gerillakampányt használtunk az MTV2 indulása előtt. Ilyesmire sor kerülhet Magyarországon is, de egy meglepő, ellenkampánynak álcázott megoldást sem tartok elképzelhetetlennek.

– Miben különbözik az MTV marketingtevékenysége más márkákétól?

– Azt hiszem, hogy bizonyos termékek és márkák esetében hasznos, ha mindenütt ugyanazt az egy fő üzenetet sugározzák. Azonban az MTV esetében ez egyátalán nem mondható el, hiszen több csatornát működtetünk a világ számos országában, ráadásul különböző társadalmi rétegek alkotják célcsoportjainkat. Ezért óvatosan kell bánnunk a brandinggel és az üzenetekkel. A marketingtevékenységünk másik különlegessége, hogy kerüljük az imázshirdetéseket, valamint az olyan reklámszlogeneket, mint a „nézd az MTV-t, az MTV a nyerő csatorna stb...”. Sokkal inkább a tartalom marketingjében bízunk. Mindig igyekeztünk tréfás szpotokkal, programokkal feltűnni, azonban minden népnek saját humora van, így szinte mindenhol külön hangsúlyt fektetünk erre.

– Lépést tud-e tartani az MTV a mobiltartalmak terjedésével, fejlődésével?

– Rugalmasan kezeljük ezt a szegmenst, és persze mi is igyekszünk jelen lenni ezen a területen. Mára világszerte több mint 40 programunk nézhető mobiltelefonon. A cél az, hogy minden eszközön a megfelelő tartalmat sugározzuk. Mindez természetesen befektetést kíván mind a szakértői gárdát, amely ezeket a tartalmakat létrehozza, mind a technológiát illetően, amelyek hozzáférhetővé teszik őket. Ezzel együtt, bármilyen sokan is hangoztatták a közelmúltban, hogy a mobil-televíziózás a hagyományos tévézés végét jelenti, nem hiszem, hogy ezek az eszközök háttérbe fogják szorítani a hagyományos tévénézést. Végtére is, kinek lenne kedve kanapéján ülve a mobiltelefon képernyőjén bámulni kedvenc műsorát?


forrás:fn.hu "


Vajon mi DIGI TV előfizetők is ezt látjuk majd?
[válaszok erre: #34513]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34511. Elküldve: 2007-04-26 14:42:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76367.]

Eddig is bármikor hívhattad. (csak esetleg nem vették fel...) icon53.gif icon53.gif icon53.gif
[előzmény: (34508) sathaver, 2007-04-26 11:41:52]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34510. Elküldve: 2007-04-26 14:40:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76368.]

Hát ez az! A kapzsiság!

Magyar hangvivő van, nem hiszem hogy a csatorna részéről + kiadást jelentene hogy a jupszi és a digi megkapja...

+ bevétel: reklámokért többet lehet kérni és a "fejkvóta"

Csak sokan még mindig nem tudják: jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint icon32.gif

Már egy éve megy a magyar verzió... Van csicsa web oldal is....
Csak éppen nézni nem lehet icon32.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-26 15:28:00]
[előzmény: (34504) Kardos Attila, 2007-04-26 11:36:04]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34509. Elküldve: 2007-04-26 12:18:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76369.]

Mért van az, hogy a szerbiai digi-s csomagban létezik egy ugynevezett "román" csomag, amiben elérhető a nagyváradi TVS (aminek van magyar adása is) a magyarországi csomagba meg nem hajlandóak betenni? Ez persze költői kérdés leginkább Teszári urat kérni megkérezni...
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34508. Elküldve: 2007-04-26 11:41:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76370.]

ÜSZF callcenter változás:
06 40 180 180
A hét minden napján 0-24 óráig hívható!

[válaszok erre: #34511] [előzmény: (34506) sathaver, 2007-04-26 11:39:49]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34507. Elküldve: 2007-04-26 11:41:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76371.]

A Filmmuzeum mailcíme amit a honlapon megadnák ([email protected]) állítólag nem jó - visszajött a mail róla. Valaki tudja a jó címet?
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34506. Elküldve: 2007-04-26 11:39:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76372.]

szerintem is!

[válaszok erre: #34508] [előzmény: (34504) Kardos Attila, 2007-04-26 11:36:04]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34505. Elküldve: 2007-04-26 11:36:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76373.]

Oké, helyesbítek: A Digi Tv-n belül gondoltam, hogy "tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz."

Köszönöm a pontosítást.
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34504. Elküldve: 2007-04-26 11:36:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76374.]

"egy hangcsatornát kéne nekik alátenniük hogy mennjen ..... "

A LEGRITKÁBB ESETBEN áll technikai ok az ilyenek mögött. Keresd a pénzt!
[válaszok erre: #34506 #34510] [előzmény: (34503) sathaver, 2007-04-26 11:32:44]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34503. Elküldve: 2007-04-26 11:32:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76375.]

egy hangcsatornát kéne nekik alátenniük hogy mennjen .....
de nem akarják egyenlöre úgy tünik
[válaszok erre: #34504] [előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098311901092529 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail