Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499779/2 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (59/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34502. Elküldve: 2007-04-26 11:31:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76376.]

"tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz."

Már nézhető. Antenna Digital + néhány kábelhálózat.
[előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34501. Elküldve: 2007-04-26 11:24:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76377.]

Ami az AXN Crime-ot és Sci-fi-t illeti, - aki ne tudná - ajánlom mindenki figyelmébe, hogy van külön magyar nyelvü honlapjuk, tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz. (www.axncrime.hu - www.axnscifi.hu)
Külömben irtam e-mailt nekik ez ügyben, még nincs válasz.
[válaszok erre: #34502 #34503 #34520]
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34500. Elküldve: 2007-04-26 10:56:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76378.]

söt úgy tünik egyennöre semmit:(
[előzmény: (34499) gduck, 2007-04-26 10:30:29]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34499. Elküldve: 2007-04-26 10:30:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76379.]

Még mindig V poláron van, lehet ez okozza a problémát...

Itt is mararad?

Mit kezd ezzel a társbeltéri? Sőt! Mit kezd ezzel az új dual kártyás beltéri???
[válaszok erre: #34500] [előzmény: (34484) nobi, 2007-04-25 14:34:57]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34498. Elküldve: 2007-04-26 08:44:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76380.]

Hmm igazad van de tele a t@köm a hunyadival icon44.gif Már ötször szorultam cserére icon35.gif icon35.gif Nemhiszem,hogy ez megéri a DIGI-nek icon36.gif
[előzmény: (34497) rakal, 2007-04-26 00:03:23]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34497. Elküldve: 2007-04-26 00:03:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76381.]

punto:
Ez ugyanolyan kérdés,mintha Portugáliában Lisszabonban lennél,és azt kérdeznéd:lehet-e a TV Cabo kártyát más beltériben,mint hivatalosban működtetni?Persze ott a hivatalos kártyahasználóknak eszébe sem jut,őket a Nokia,Sagem,Philips kielégíti ilyen ügyben(az más kérdés,hogy jelenleg alternatíve is nézheted :)
Hivatalosan biztosan nem lehet,hogy Te esetleg megpróbálod Dreambox-al,az már a Te dolgod,de erre nincs garancia,és nem is ér ez a kérdés annyi beruházást.
[válaszok erre: #34498] [előzmény: (34496) punto, 2007-04-25 21:32:03]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34496. Elküldve: 2007-04-25 21:32:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76382.]

De ha változnának a dolgok ne tarsd magadban légyszives icon53.gif
[válaszok erre: #34497] [előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34495. Elküldve: 2007-04-25 21:30:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76383.]

Köszönöm a válaszodat icon50.gif
[előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34494. Elküldve: 2007-04-25 21:29:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76384.]

Pedig sok értelme nincs készülékhez kötni icon52.gif /szervizelése a sok hunyadinak/
[előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34493. Elküldve: 2007-04-25 21:09:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76385.]

Akkor pozitívan válaszolok kb a 600. alkalommal: Nem lehet azt a k*rva DigiTV kártyát legálisan másik beltériben működésre bírni, csak abban amit adtak hozzá. Nagy valószínűséégel (99,99%) ez a jövőben se fog változni.
[válaszok erre: #34494 #34495 #34496] [előzmény: (34492) punto, 2007-04-25 21:06:26]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34492. Elküldve: 2007-04-25 21:06:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76386.]

Szerintem azt se tudták miröl beszélsz sokan akik meg tudják azok megvannak félemlitve(manapság ez nagy divat) de a remény hal meg utoljára icon36.gif Talán valaki csak fog válaszra méltatni (pozitivan) icon32.gif icon50.gif
[válaszok erre: #34493] [előzmény: (34491) @malacka@, 2007-04-25 20:42:19]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34491. Elküldve: 2007-04-25 20:42:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76387.]

Ezt már én is kérdeztem, de senki nem méltatott érdemi válaszra. Sőt azt is kérdeztem már, de válasz arra sem volt, hogy más szolgáltató van-e esetleg a földön, akihez be lehet vinni a beltérit boxkey beírásra, aztán a párosított kártyával nézhető az adás. Szerződésben rögzítik, hogy ha a boxkeyem nyilvánosságra kerül levágják valamimet ;-) , tehát tartsam titokban.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34492] [előzmény: (34490) punto, 2007-04-25 20:08:42]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34490. Elküldve: 2007-04-25 20:08:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76388.]

Arrol nemtudtok valami friss hirt,hogy más beltériben (Dream) nemfog a kártya menni icon5.gif
[válaszok erre: #34491]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Isa79



Tagság: 2006-02-14 21:33:18
Tagszám: #27068
Hozzászólások: 338
34489. Elküldve: 2007-04-25 15:42:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76389.]

Győrben az újvilág utcában van egy tuti szerelő,ha nem tudsz valamit priviben kérdezz nyugodtan
Törzstag
Isa79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogar06



Tagság: 2006-09-12 07:59:43
Tagszám: #34788
Hozzászólások: 342
34488. Elküldve: 2007-04-25 15:31:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76390.]

Ma én is letöltöttem az új szoftvert a Humax1-hez. A válaszom a kérdésedre, hogy változott-e valami, nos az, hogy igen! Lényegében végre használható a DiseqC kapcsoló bármilyen műhold esetén. Nálam most megmaradnak az ASTRA 19,2E-ről letöltött német csatornák anélkül, hogy a Digi törlődne. icon32.gif
[előzmény: (34449) FredT, 2007-04-24 12:44:49]
Törzstag
bogar06 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34487. Elküldve: 2007-04-25 14:59:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76391.]

www.direktdigital.hu

nobi
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34486. Elküldve: 2007-04-25 14:55:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76392.]

A digi tv azért betehetn új csatornákat például paprika tv, boomerang, filmuzeum.
[előzmény: (1) Hule, 2004-12-25 17:35:53]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34485. Elküldve: 2007-04-25 14:48:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76393.]

Na levél az nem jött (ki hitte volna??). Felhívtam és át tudták irni. A telephely maradt a régiben (gondolom nem lesz gond vele) a számlázás legalább az újra jön.
[előzmény: (34436) leviatan, 2007-04-24 09:58:53]
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34484. Elküldve: 2007-04-25 14:34:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76394.]

A hu.digi.tv honlapon az van hogy a digi tv fogja hálozatot de a humax beltérin semmi
[válaszok erre: #34499]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Big Lebovszki



Tagság: 2006-11-10 21:02:58
Tagszám: #36980
Hozzászólások: 18
34483. Elküldve: 2007-04-25 13:51:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76395.]

Mi a gond velük??
Tesznek az antenna mellé 1 cserepes virágot vagy beoltják egy élő fára az antennát!
Zöldfülű
Big Lebovszki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34482. Elküldve: 2007-04-25 13:19:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76396.]

Nekem kicserélték,szerintem a kari csak azzal a beltérivel működik amihez adták.Ja akinek még nincs meg Hálózat tv 12563 frekvencia függőleges˙(vertikális)27500 sebesség(synbol rata)
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
34480. Elküldve: 2007-04-25 13:10:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76397.]

Hát igen úgylátszik, hogy nem mennek a dolgok simán, de erre van egy mondás " Addig nyújtózkodj................. " icon77.gif
[előzmény: (34465) klado, 2007-04-24 23:36:43]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34479. Elküldve: 2007-04-25 12:59:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76398.]

Ezek szerint ha kevergeti a csatikat a beltéri kicserélik?? Nekem már az is elég lenne ha más beltérin is menne a kártya,akkor visszaadnám nekik ezt a szutykot,azt' vennék egy frankót magamnak..
[előzmény: (34476) tos73, 2007-04-25 12:00:10]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34478. Elküldve: 2007-04-25 12:17:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76399.]

"Nem változott lényegileg semmi":

Nono :)

- 1 beltéris megrendelés:
eddig: 0Ft + extra szerelés ára
most : 3000Ft + extra szerelés ára

- 2 beltéris megrendelés:
eddig: 6000Ft + extra szerelés ára
most : 6000Ft + extra szerelés ára

-2. beltéri megrendelés:
eddig: 6000Ft + szerelés ára
most: 3000Ft + szerelés ára
KIVÉVE:
2006. nov.20. elöttiek, mert nekik "EXTRA AKCIÓBAN": 6000Ft + szerelés ára

icon32.gif Ez van leírva! Nem?
[előzmény: (34471) raczandris, 2007-04-25 10:22:29]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34477. Elküldve: 2007-04-25 12:12:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76400.]

34469.
[előzmény: (34476) tos73, 2007-04-25 12:00:10]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098648071289062 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail