| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34502. Elküldve: 2007-04-26 11:31:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76376.] |
"tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz."
Már nézhető. Antenna Digital + néhány kábelhálózat.
|
| | |
[előzmény: (34501) szkitosz, 2007-04-26 11:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34501. Elküldve: 2007-04-26 11:24:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76377.] |
Ami az AXN Crime-ot és Sci-fi-t illeti, - aki ne tudná - ajánlom mindenki figyelmébe, hogy van külön magyar nyelvü honlapjuk, tehát valószínü, hogy magyarországon is nézhető lesz. (www.axncrime.hu - www.axnscifi.hu)
Külömben irtam e-mailt nekik ez ügyben, még nincs válasz.
|
| | | [válaszok erre: #34502 #34503 #34520] |
|
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34500. Elküldve: 2007-04-26 10:56:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76378.] |
söt úgy tünik egyennöre semmit:(
|
| | |
[előzmény: (34499) gduck, 2007-04-26 10:30:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34499. Elküldve: 2007-04-26 10:30:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76379.] |
Még mindig V poláron van, lehet ez okozza a problémát...
Itt is mararad?
Mit kezd ezzel a társbeltéri? Sőt! Mit kezd ezzel az új dual kártyás beltéri???
|
| | | [válaszok erre: #34500] |
[előzmény: (34484) nobi, 2007-04-25 14:34:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34498. Elküldve: 2007-04-26 08:44:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76380.] |
Hmm igazad van de tele a t@köm a hunyadival Már ötször szorultam cserére Nemhiszem,hogy ez megéri a DIGI-nek
|
| | |
[előzmény: (34497) rakal, 2007-04-26 00:03:23] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34497. Elküldve: 2007-04-26 00:03:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76381.] |
punto:
Ez ugyanolyan kérdés,mintha Portugáliában Lisszabonban lennél,és azt kérdeznéd:lehet-e a TV Cabo kártyát más beltériben,mint hivatalosban működtetni?Persze ott a hivatalos kártyahasználóknak eszébe sem jut,őket a Nokia,Sagem,Philips kielégíti ilyen ügyben(az más kérdés,hogy jelenleg alternatíve is nézheted :)
Hivatalosan biztosan nem lehet,hogy Te esetleg megpróbálod Dreambox-al,az már a Te dolgod,de erre nincs garancia,és nem is ér ez a kérdés annyi beruházást.
|
| | | [válaszok erre: #34498] |
[előzmény: (34496) punto, 2007-04-25 21:32:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34496. Elküldve: 2007-04-25 21:32:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76382.] |
De ha változnának a dolgok ne tarsd magadban légyszives
|
| | | [válaszok erre: #34497] |
[előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34495. Elküldve: 2007-04-25 21:30:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76383.] |
Köszönöm a válaszodat
|
| | |
[előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34494. Elküldve: 2007-04-25 21:29:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76384.] |
Pedig sok értelme nincs készülékhez kötni /szervizelése a sok hunyadinak/
|
| | |
[előzmény: (34493) Laci082, 2007-04-25 21:09:05] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34493. Elküldve: 2007-04-25 21:09:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76385.] |
Akkor pozitívan válaszolok kb a 600. alkalommal: Nem lehet azt a k*rva DigiTV kártyát legálisan másik beltériben működésre bírni, csak abban amit adtak hozzá. Nagy valószínűséégel (99,99%) ez a jövőben se fog változni.
|
| | | [válaszok erre: #34494 #34495 #34496] |
[előzmény: (34492) punto, 2007-04-25 21:06:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34492. Elküldve: 2007-04-25 21:06:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76386.] |
Szerintem azt se tudták miröl beszélsz sokan akik meg tudják azok megvannak félemlitve(manapság ez nagy divat) de a remény hal meg utoljára Talán valaki csak fog válaszra méltatni (pozitivan)
|
| | | [válaszok erre: #34493] |
[előzmény: (34491) @malacka@, 2007-04-25 20:42:19] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34491. Elküldve: 2007-04-25 20:42:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76387.] |
Ezt már én is kérdeztem, de senki nem méltatott érdemi válaszra. Sőt azt is kérdeztem már, de válasz arra sem volt, hogy más szolgáltató van-e esetleg a földön, akihez be lehet vinni a beltérit boxkey beírásra, aztán a párosított kártyával nézhető az adás. Szerződésben rögzítik, hogy ha a boxkeyem nyilvánosságra kerül levágják valamimet ;-) , tehát tartsam titokban.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34492] |
[előzmény: (34490) punto, 2007-04-25 20:08:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34490. Elküldve: 2007-04-25 20:08:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76388.] |
Arrol nemtudtok valami friss hirt,hogy más beltériben (Dream) nemfog a kártya menni
|
| | | [válaszok erre: #34491] |
|
|
Törzstag
|
|
 Isa79

Tagság: 2006-02-14 21:33:18 Tagszám: #27068 Hozzászólások: 338 |
34489. Elküldve: 2007-04-25 15:42:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76389.] |
Győrben az újvilág utcában van egy tuti szerelő,ha nem tudsz valamit priviben kérdezz nyugodtan
|
| |
|
Törzstag
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
34488. Elküldve: 2007-04-25 15:31:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76390.] |
Ma én is letöltöttem az új szoftvert a Humax1-hez. A válaszom a kérdésedre, hogy változott-e valami, nos az, hogy igen! Lényegében végre használható a DiseqC kapcsoló bármilyen műhold esetén. Nálam most megmaradnak az ASTRA 19,2E-ről letöltött német csatornák anélkül, hogy a Digi törlődne.
|
| | |
[előzmény: (34449) FredT, 2007-04-24 12:44:49] |
|
Törzstag
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34487. Elküldve: 2007-04-25 14:59:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76391.] |
www.direktdigital.hu
nobi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34486. Elküldve: 2007-04-25 14:55:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76392.] |
A digi tv azért betehetn új csatornákat például paprika tv, boomerang, filmuzeum.
|
| | |
[előzmény: (1) Hule, 2004-12-25 17:35:53] |
|
Kezdő
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34485. Elküldve: 2007-04-25 14:48:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76393.] |
Na levél az nem jött (ki hitte volna??). Felhívtam és át tudták irni. A telephely maradt a régiben (gondolom nem lesz gond vele) a számlázás legalább az újra jön.
|
| | |
[előzmény: (34436) leviatan, 2007-04-24 09:58:53] |
|
Zöldfülű
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34484. Elküldve: 2007-04-25 14:34:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76394.] |
A hu.digi.tv honlapon az van hogy a digi tv fogja hálozatot de a humax beltérin semmi
|
| | | [válaszok erre: #34499] |
|
|
Kezdő
|
|
 Big Lebovszki

Tagság: 2006-11-10 21:02:58 Tagszám: #36980 Hozzászólások: 18 |
34483. Elküldve: 2007-04-25 13:51:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76395.] |
Mi a gond velük??
Tesznek az antenna mellé 1 cserepes virágot vagy beoltják egy élő fára az antennát!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34482. Elküldve: 2007-04-25 13:19:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76396.] |
Nekem kicserélték,szerintem a kari csak azzal a beltérivel működik amihez adták.Ja akinek még nincs meg Hálózat tv 12563 frekvencia függőleges˙(vertikális)27500 sebesség(synbol rata)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
34480. Elküldve: 2007-04-25 13:10:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76397.] |
Hát igen úgylátszik, hogy nem mennek a dolgok simán, de erre van egy mondás " Addig nyújtózkodj................. "
|
| | |
[előzmény: (34465) klado, 2007-04-24 23:36:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34479. Elküldve: 2007-04-25 12:59:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76398.] |
Ezek szerint ha kevergeti a csatikat a beltéri kicserélik?? Nekem már az is elég lenne ha más beltérin is menne a kártya,akkor visszaadnám nekik ezt a szutykot,azt' vennék egy frankót magamnak..
|
| | |
[előzmény: (34476) tos73, 2007-04-25 12:00:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34478. Elküldve: 2007-04-25 12:17:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76399.] |
"Nem változott lényegileg semmi":
Nono :)
- 1 beltéris megrendelés:
eddig: 0Ft + extra szerelés ára
most : 3000Ft + extra szerelés ára
- 2 beltéris megrendelés:
eddig: 6000Ft + extra szerelés ára
most : 6000Ft + extra szerelés ára
-2. beltéri megrendelés:
eddig: 6000Ft + szerelés ára
most: 3000Ft + szerelés ára
KIVÉVE:
2006. nov.20. elöttiek, mert nekik "EXTRA AKCIÓBAN": 6000Ft + szerelés ára
Ez van leírva! Nem?
|
| | |
[előzmény: (34471) raczandris, 2007-04-25 10:22:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34477. Elküldve: 2007-04-25 12:12:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76400.] |
34469.
|
| | |
[előzmény: (34476) tos73, 2007-04-25 12:00:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|