| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34476. Elküldve: 2007-04-25 12:00:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76401.] |
nos,nálam nem volt szerelő,én elhoztam a cuccot és felszereltem magam.A hunday beltérim sokszor össze kevrte a csatikat kicseréltettem humax digi +-ra jobb és gyorsabb de a menüje gyengébb és kb.havonta 1 szer ez is össze keveri a csatikat.Ha tudtok valami trükköket a beltérivel szóljatok!
|
| | | [válaszok erre: #34477 #34479] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 tos73

Tagság: 2006-12-10 13:21:35 Tagszám: #38368 Hozzászólások: 29 |
34475. Elküldve: 2007-04-25 11:47:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76402.] |
Sziasztok! Szerintetek működik más beltéin is a kari?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34474. Elküldve: 2007-04-25 10:41:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76403.] |
Attól függ mennyit kér a szerelő.
|
| | |
[előzmény: (34473) sathaver, 2007-04-25 10:39:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34473. Elküldve: 2007-04-25 10:39:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76404.] |
akkor már 9000:D?
|
| | | [válaszok erre: #34474] |
[előzmény: (34472) Laci082, 2007-04-25 10:30:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34472. Elküldve: 2007-04-25 10:30:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76405.] |
A 3000Ft-ot az eddig is meglévő változó összegű szerelési(?) díj mellett kell fizetni a 2. beltériért.
|
| | | [válaszok erre: #34473] |
[előzmény: (34470) gduck, 2007-04-25 10:05:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
34471. Elküldve: 2007-04-25 10:22:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76406.] |
Ez csak a 18.után kötött szerződésekre érvényes az 1. és a 2. készülék egyszerre történő megrendelése esetén . Nem változott lényegileg semmi csak így szebben hangzik ,hogy külön-külön 3 ezer és nem egybe 6000 Ft a kártya díj .
|
| | | [válaszok erre: #34478] |
[előzmény: (34470) gduck, 2007-04-25 10:05:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34470. Elküldve: 2007-04-25 10:05:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76407.] |
Érdekes az új ÁSZF :)
Május 18 után a társbeltériért nem kell fizetni, viszont kártyánként 3000Ft aktiválási díjat igen... Ezek szerint ha valaki társbeltérit igényel, akkor csak 3000Ft-ot kell fizetnie? Kivéve aki már elözö év nov.20. -óta elöfizetö, mert Ö az "EXTRA AKCIÓ" keretén belül 6000Ft-ért juthat társbeltérihez
Vagy rosszul értelmezem?
|
| | | [válaszok erre: #34471 #34472] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34469. Elküldve: 2007-04-25 09:31:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76408.] |
Ha Humax 1-esed van, töltsd le hozzá a legújabb szoftvert, és annál már kikapcsolható a dinamikus csatornafrissítés. Ha ezt megteszed, nem keveri a csatikat.
|
| | |
[előzmény: (34463) Tom25, 2007-04-24 22:43:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34468. Elküldve: 2007-04-25 07:25:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76409.] |
nálatok vannak rádiók ? mert nálam 1 románon kivül semmi , de még a beltérit is lefagyassza ha rákapcsolok
-------------------------
nálam volt a hiba [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-25 09:16:54]
|
| | |
[előzmény: (34467) digiboogie, 2007-04-25 07:22:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digiboogie

Tagság: 2006-02-12 21:02:07 Tagszám: #26946 Hozzászólások: 34 |
34467. Elküldve: 2007-04-25 07:22:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76410.] |
Ilyen tételnél ez a doboz max 7-8000, a kártya max 1500 ft . igy már azért nem annyira veszélyes .
|
| | | [válaszok erre: #34468] |
[előzmény: (34466) rakal, 2007-04-24 23:50:32] |
|
Zöldfülű
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34466. Elküldve: 2007-04-24 23:50:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76411.] |
klado:
lsd.a 34462-s hozzászólásom.
Az egész probléma szimpla üzleti kérdés,a többi csak tünet..Végülis egy társbeltéri kb.15-20000 Ft.Nem igazán érdeke ezt kihelyezni a Diginek(ugyanis nekik rövid határidővel de facto ki kell fizetni a gyártónak az adott,mondjuk 10000 beltéri árát mondjuk 1 hónapon belül+ kártya(max 5000 Ft/db ).A periférián csak az tűnik fel,hogy csak nincs elég beltéri,a várakozási idő meg nő....
|
| | | [válaszok erre: #34467] |
[előzmény: (34465) klado, 2007-04-24 23:36:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klado

Tagság: 2006-02-25 00:11:37 Tagszám: #27602 Hozzászólások: 67 |
34465. Elküldve: 2007-04-24 23:36:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76412.] |
Üdv! Én február 5-én rendeltem meg a társkészüléket. A központban azt mondták 4-5 hét a szerelés. Március elején hívtam a szerelőt (Szigetvár), nem volt nála a rendelésem, a fő készülék tőle van. Hívtam a központot, a rendelésemet Pécsre küldték egy megszűnt céghez. Azt mondták átírják. Április elején hívom a szerelőt hogy mikor kapok készüléket, a rengelésem még nincs nála. Újra hívom a központot, a rendelésemet átírták de nem Szigetvárra hanem Siklósra ( Szig. 12 km. Pécs 50 km. Siklós 70km. oda vissza 140-150 km.). Lehülyéztem őket erre a csaj megakarta magyarázni hogy ők hiába írják be rendeléskor a szerelőt a gép dönti el hogy hova küldi azt. Megigérte hogy megpróbálja jó helyre küldeni. Remélem idén talán lessz társkészülékem!
|
| | | [válaszok erre: #34466 #34480] |
[előzmény: (34450) hikjma, 2007-04-24 13:10:18] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34464. Elküldve: 2007-04-24 23:03:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76413.] |
Ez szoftverhiba, nem cserélik ki (már azért se mert nincs mire)
|
| | |
[előzmény: (34463) Tom25, 2007-04-24 22:43:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34463. Elküldve: 2007-04-24 22:43:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76414.] |
Tud valaki megoldást hogy a beltéri ne zagyválja össze vissza a csatikat?? Betettem kedvencnek mindent,de így is kevergeti,nagyon idegesítő!! Emiatt cserélnek beltérit??
|
| | | [válaszok erre: #34464 #34469] |
[előzmény: (34462) rakal, 2007-04-24 22:02:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34462. Elküldve: 2007-04-24 22:02:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76415.] |
matyics:
Azért nem jó a Diginek,mert minden előfizető rövid távon csak ráfizetés nekik,gondold el,220000-el több az előfizető ,mint eredileg tervezve volt(rövid távon óriási forráskihelyezés,egy előfizető kb 25000 Ft-előre kell nekik hitelezni kb.1 évre egy előfizetőnek 2700 Ft-os havidíj mellett).Nyilván most már nem erőltetik a gyors előfizetőszám emelkedést-reméljük,a minőségre mennek rá a következő fázisban.
|
| | | [válaszok erre: #34463] |
[előzmény: (34460) matyics, 2007-04-24 20:09:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
34461. Elküldve: 2007-04-24 21:14:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76416.] |
A PPV-t nyugodtan felkenhetik a hajukra. Én legalábbis nem valószínű, hogy valaha a büdös életben is igénybe fogom venni.Persze akinek pont ez kell, annak "melegen ajánlom".
|
| | |
[előzmény: (34459) warchris, 2007-04-24 18:49:23] |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34460. Elküldve: 2007-04-24 20:09:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76417.] |
Nem a megrendelő kevés, az van bőven, hanem mint kettővel lejjebb írtam, nincs beltéri és nem tudnak szerelni. Ezért nem kell aktiválni sem. Ez mondjuk nem tudom miért jó a Diginek?
|
| | | [válaszok erre: #34462] |
[előzmény: (34458) apus, 2007-04-24 18:35:58] |
|
Törzstag
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34459. Elküldve: 2007-04-24 18:49:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76418.] |
Új SW
- TP szerkesztés (hozzáad, töröl...)
- PPV menüpont
|
| | | [válaszok erre: #34461] |
[előzmény: (34449) FredT, 2007-04-24 12:44:49] |
|
Kezdő
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34458. Elküldve: 2007-04-24 18:35:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76419.] |
Lehet, hogy kezdik összeszedni magukat, vagy kevés a megrendelő.
|
| | | [válaszok erre: #34460] |
[előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04] |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34457. Elküldve: 2007-04-24 16:36:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76420.] |
Valóban nincs beltéri, tegnap beszéltem az egyik helyi szerelővel, ők nem kaptak már beltérit közel egy hónapja. Pedig sor az van rendesen, de nem tudnak dolgozni e-miatt.
|
| | |
[előzmény: (34450) hikjma, 2007-04-24 13:10:18] |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
34456. Elküldve: 2007-04-24 16:08:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76421.] |
Hát ha tudnám a szerelők telefonszámát meg is tenném.
|
| | |
[előzmény: (34453) @malacka@, 2007-04-24 13:58:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34455. Elküldve: 2007-04-24 14:39:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76422.] |
ez nem jupiszi
Bár ott sem megy annyira gyorsan, ahogy említetted.
|
| | |
[előzmény: (34454) Laci082, 2007-04-24 14:32:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34454. Elküldve: 2007-04-24 14:32:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76423.] |
A gyors az amikor le se tetted a telefont és már megy. De mindenképpen gyorsabb a korábbi 2-3 napos várakozás után.
|
| | | [válaszok erre: #34455] |
[előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34453. Elküldve: 2007-04-24 13:58:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76424.] |
Telefonáld körbe az összes szerelőt a környéken és hozd el mástól. Én elhoztam a kétbeltéris cuccot a szerelőtől és magamnak raktam fel. Mondjuk az első nem ment bele ilyenbe, de a második már igen. Ő így is megkapja azt a kevés pénzt a szerelésért a Digitől.
Bekábelezni a második készüléket, ha már van antennád beállítva amúgy sem nagy ördöngősség. Lehet, hogy az új dual beltérire fognak áttenni. Legalábbis a szerelős topicban ilyenről is írnak.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34456] |
[előzmény: (34452) hikjma, 2007-04-24 13:43:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
34452. Elküldve: 2007-04-24 13:43:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76425.] |
Bocs eltévesztettem nem társkártyát, ha nem társkészüléket rendeltem.
Láttam egy jó kutyás lapot : www.kutyusok.hu
|
| | | [válaszok erre: #34453] |
[előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|