Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (56/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34476. Elküldve: 2007-04-25 12:00:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76401.]

nos,nálam nem volt szerelő,én elhoztam a cuccot és felszereltem magam.A hunday beltérim sokszor össze kevrte a csatikat kicseréltettem humax digi +-ra jobb és gyorsabb de a menüje gyengébb és kb.havonta 1 szer ez is össze keveri a csatikat.Ha tudtok valami trükköket a beltérivel szóljatok! icon50.gif
[válaszok erre: #34477 #34479]
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tos73



Tagság: 2006-12-10 13:21:35
Tagszám: #38368
Hozzászólások: 29
34475. Elküldve: 2007-04-25 11:47:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76402.]

Sziasztok! Szerintetek működik más beltéin is a kari?
Zöldfülű
tos73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34474. Elküldve: 2007-04-25 10:41:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76403.]

Attól függ mennyit kér a szerelő.
[előzmény: (34473) sathaver, 2007-04-25 10:39:53]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34473. Elküldve: 2007-04-25 10:39:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76404.]

akkor már 9000:D?
[válaszok erre: #34474] [előzmény: (34472) Laci082, 2007-04-25 10:30:25]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34472. Elküldve: 2007-04-25 10:30:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76405.]

A 3000Ft-ot az eddig is meglévő változó összegű szerelési(?) díj mellett kell fizetni a 2. beltériért.
[válaszok erre: #34473] [előzmény: (34470) gduck, 2007-04-25 10:05:48]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
34471. Elküldve: 2007-04-25 10:22:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76406.]

Ez csak a 18.után kötött szerződésekre érvényes az 1. és a 2. készülék egyszerre történő megrendelése esetén . Nem változott lényegileg semmi csak így szebben hangzik ,hogy külön-külön 3 ezer és nem egybe 6000 Ft a kártya díj .
[válaszok erre: #34478] [előzmény: (34470) gduck, 2007-04-25 10:05:48]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34470. Elküldve: 2007-04-25 10:05:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76407.]

Érdekes az új ÁSZF :)

Május 18 után a társbeltériért nem kell fizetni, viszont kártyánként 3000Ft aktiválási díjat igen... Ezek szerint ha valaki társbeltérit igényel, akkor csak 3000Ft-ot kell fizetnie? Kivéve aki már elözö év nov.20. -óta elöfizetö, mert Ö az "EXTRA AKCIÓ" keretén belül 6000Ft-ért juthat társbeltérihez icon32.gif

Vagy rosszul értelmezem?
[válaszok erre: #34471 #34472]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34469. Elküldve: 2007-04-25 09:31:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76408.]

Ha Humax 1-esed van, töltsd le hozzá a legújabb szoftvert, és annál már kikapcsolható a dinamikus csatornafrissítés. Ha ezt megteszed, nem keveri a csatikat.
[előzmény: (34463) Tom25, 2007-04-24 22:43:51]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34468. Elküldve: 2007-04-25 07:25:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76409.]

nálatok vannak rádiók ? mert nálam 1 románon kivül semmi , de még a beltérit is lefagyassza ha rákapcsolok
-------------------------
nálam volt a hiba
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-25 09:16:54]
[előzmény: (34467) digiboogie, 2007-04-25 07:22:38]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digiboogie



Tagság: 2006-02-12 21:02:07
Tagszám: #26946
Hozzászólások: 34
34467. Elküldve: 2007-04-25 07:22:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76410.]

Ilyen tételnél ez a doboz max 7-8000, a kártya max 1500 ft . igy már azért nem annyira veszélyes .
[válaszok erre: #34468] [előzmény: (34466) rakal, 2007-04-24 23:50:32]
Zöldfülű
digiboogie adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34466. Elküldve: 2007-04-24 23:50:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76411.]

klado:
lsd.a 34462-s hozzászólásom.
Az egész probléma szimpla üzleti kérdés,a többi csak tünet..Végülis egy társbeltéri kb.15-20000 Ft.Nem igazán érdeke ezt kihelyezni a Diginek(ugyanis nekik rövid határidővel de facto ki kell fizetni a gyártónak az adott,mondjuk 10000 beltéri árát mondjuk 1 hónapon belül+ kártya(max 5000 Ft/db ).A periférián csak az tűnik fel,hogy csak nincs elég beltéri,a várakozási idő meg nő....
[válaszok erre: #34467] [előzmény: (34465) klado, 2007-04-24 23:36:43]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klado



Tagság: 2006-02-25 00:11:37
Tagszám: #27602
Hozzászólások: 67
34465. Elküldve: 2007-04-24 23:36:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76412.]

Üdv! Én február 5-én rendeltem meg a társkészüléket. A központban azt mondták 4-5 hét a szerelés. Március elején hívtam a szerelőt (Szigetvár), nem volt nála a rendelésem, a fő készülék tőle van. Hívtam a központot, a rendelésemet Pécsre küldték egy megszűnt céghez. Azt mondták átírják. Április elején hívom a szerelőt hogy mikor kapok készüléket, a rengelésem még nincs nála. Újra hívom a központot, a rendelésemet átírták de nem Szigetvárra hanem Siklósra ( Szig. 12 km. Pécs 50 km. Siklós 70km. oda vissza 140-150 km.). Lehülyéztem őket erre a csaj megakarta magyarázni hogy ők hiába írják be rendeléskor a szerelőt a gép dönti el hogy hova küldi azt. Megigérte hogy megpróbálja jó helyre küldeni. Remélem idén talán lessz társkészülékem!
[válaszok erre: #34466 #34480] [előzmény: (34450) hikjma, 2007-04-24 13:10:18]
Kezdő
klado adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34464. Elküldve: 2007-04-24 23:03:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76413.]

Ez szoftverhiba, nem cserélik ki (már azért se mert nincs mire)
[előzmény: (34463) Tom25, 2007-04-24 22:43:51]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34463. Elküldve: 2007-04-24 22:43:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76414.]

Tud valaki megoldást hogy a beltéri ne zagyválja össze vissza a csatikat?? Betettem kedvencnek mindent,de így is kevergeti,nagyon idegesítő!! Emiatt cserélnek beltérit??
[válaszok erre: #34464 #34469] [előzmény: (34462) rakal, 2007-04-24 22:02:22]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34462. Elküldve: 2007-04-24 22:02:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76415.]

matyics:
Azért nem jó a Diginek,mert minden előfizető rövid távon csak ráfizetés nekik,gondold el,220000-el több az előfizető ,mint eredileg tervezve volt(rövid távon óriási forráskihelyezés,egy előfizető kb 25000 Ft-előre kell nekik hitelezni kb.1 évre egy előfizetőnek 2700 Ft-os havidíj mellett).Nyilván most már nem erőltetik a gyors előfizetőszám emelkedést-reméljük,a minőségre mennek rá a következő fázisban.
[válaszok erre: #34463] [előzmény: (34460) matyics, 2007-04-24 20:09:49]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
34461. Elküldve: 2007-04-24 21:14:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76416.]

A PPV-t nyugodtan felkenhetik a hajukra. Én legalábbis nem valószínű, hogy valaha a büdös életben is igénybe fogom venni.Persze akinek pont ez kell, annak "melegen ajánlom".
[előzmény: (34459) warchris, 2007-04-24 18:49:23]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34460. Elküldve: 2007-04-24 20:09:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76417.]

Nem a megrendelő kevés, az van bőven, hanem mint kettővel lejjebb írtam, nincs beltéri és nem tudnak szerelni. Ezért nem kell aktiválni sem. Ez mondjuk nem tudom miért jó a Diginek?
[válaszok erre: #34462] [előzmény: (34458) apus, 2007-04-24 18:35:58]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warchris



Tagság: 2006-12-13 22:02:51
Tagszám: #38528
Hozzászólások: 89
34459. Elküldve: 2007-04-24 18:49:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76418.]

Új SW
- TP szerkesztés (hozzáad, töröl...)
- PPV menüpont
[válaszok erre: #34461] [előzmény: (34449) FredT, 2007-04-24 12:44:49]
Kezdő
warchris adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34458. Elküldve: 2007-04-24 18:35:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76419.]

Lehet, hogy kezdik összeszedni magukat, vagy kevés a megrendelő.
[válaszok erre: #34460] [előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34457. Elküldve: 2007-04-24 16:36:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76420.]

Valóban nincs beltéri, tegnap beszéltem az egyik helyi szerelővel, ők nem kaptak már beltérit közel egy hónapja. Pedig sor az van rendesen, de nem tudnak dolgozni e-miatt.
[előzmény: (34450) hikjma, 2007-04-24 13:10:18]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
34456. Elküldve: 2007-04-24 16:08:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76421.]

Hát ha tudnám a szerelők telefonszámát meg is tenném. icon77.gif
[előzmény: (34453) @malacka@, 2007-04-24 13:58:05]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34455. Elküldve: 2007-04-24 14:39:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76422.]

ez nem jupiszi

Bár ott sem megy annyira gyorsan, ahogy említetted.
[előzmény: (34454) Laci082, 2007-04-24 14:32:05]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34454. Elküldve: 2007-04-24 14:32:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76423.]

A gyors az amikor le se tetted a telefont és már megy. De mindenképpen gyorsabb a korábbi 2-3 napos várakozás után. icon32.gif
[válaszok erre: #34455] [előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34453. Elküldve: 2007-04-24 13:58:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76424.]

Telefonáld körbe az összes szerelőt a környéken és hozd el mástól. Én elhoztam a kétbeltéris cuccot a szerelőtől és magamnak raktam fel. Mondjuk az első nem ment bele ilyenbe, de a második már igen. Ő így is megkapja azt a kevés pénzt a szerelésért a Digitől.
Bekábelezni a második készüléket, ha már van antennád beállítva amúgy sem nagy ördöngősség. Lehet, hogy az új dual beltérire fognak áttenni. Legalábbis a szerelős topicban ilyenről is írnak.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34456] [előzmény: (34452) hikjma, 2007-04-24 13:43:20]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
34452. Elküldve: 2007-04-24 13:43:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76425.]

Bocs eltévesztettem nem társkártyát, ha nem társkészüléket rendeltem.

Láttam egy jó kutyás lapot : www.kutyusok.hu icon77.gif
[válaszok erre: #34453] [előzmény: (34451) totika, 2007-04-24 13:31:04]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010094165802002 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail