Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (55/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

totika



Tagság: 2004-10-01 22:58:08
Tagszám: #12950
Hozzászólások: 486
34451. Elküldve: 2007-04-24 13:31:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76426.]

Hát nálam nem így lett. tegnap 14 óra felé megrendeltem az HBO packot. Este 23 órakor már nézhettem. Ezt aztán gyors volt. Persze én fizetek. icon78.gif

Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|totika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
34450. Elküldve: 2007-04-24 13:10:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76427.]

Rendeltem társkártyát, a központi számon, mondtak, vagy három hetet, hogy megkapom, megadtak egy forgalmazót, akitől átvehetem. Felhívtam a forgalmazót, aki azt mondta, hogy december eleje óta álnak sorba nála vagy kilecvenen, én kerültem a sor végére. Egyszerűen nincs készülék, legalább is ő nem kap. Nem tudtok ennél gyorsabb megoldást ? vagy egyszerűen szar az egész ! icon77.gif
[válaszok erre: #34457 #34465]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
34449. Elküldve: 2007-04-24 12:44:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76428.]

Mindkettőre!
Bár a HUMAX I-nél csak a töltő verziószáma újabb és megjelent a Beállítások menüpontban a dinamikus csatornafrissítés almenü, aminek kikapcsolásával megakadályozható, hogy új csatornák esetén azok letöltésével összekeveredjen a csatorna sorrend.
Ha valaki észrevett ezen kívűl valami újat, jelezze légyszi!
[válaszok erre: #34459 #34488] [előzmény: (34448) THE GODFATHER, 2007-04-24 12:31:30]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


THE GODFATHER



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #192
Hozzászólások: 600
34448. Elküldve: 2007-04-24 12:31:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76429.]

igen, a Humax 1 -re...

-
DM920, DM900, DM8000
[válaszok erre: #34449] [előzmény: (34446) krizsa2, 2007-04-24 11:33:16]
Törzstag
THE GODFATHER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34447. Elküldve: 2007-04-24 12:27:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76430.]

2-re.
[előzmény: (34446) krizsa2, 2007-04-24 11:33:16]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


krizsa2



Tagság: 2003-05-15 09:24:01
Tagszám: #4155
Hozzászólások: 1397
34446. Elküldve: 2007-04-24 11:33:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76431.]

HUMAX 1-re????
[válaszok erre: #34447 #34448] [előzmény: (34445) pigi, 2007-04-24 11:09:07]
Kiváló dolgozó
krizsa2 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
34445. Elküldve: 2007-04-24 11:09:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76432.]

12.643 H 27.500 3/4
HUMAX DIGI+ -RA INEN LETÖLTHETÖ AZ UJ SZOFT MANUÁLISAN
[válaszok erre: #34446]
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
34444. Elküldve: 2007-04-24 11:05:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76433.]

VAN UJ SZOFTVER A HUMAX DIGI+-RA:
TÖLTÖ VERZIOSZÁMA:F1.91
SZOFTVER. RFSNA 0.90.06
2007,ÁPR.19
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34443. Elküldve: 2007-04-24 10:55:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76434.]

:D
román nyelvre átkapcsoltam a beltérit és azoknak sincs
[előzmény: (34442) Laci082, 2007-04-24 10:46:31]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34442. Elküldve: 2007-04-24 10:46:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76435.]

Biztos szólt nekik a port.hu, hogy azért csak nem kéne simán lelopkodni az adatokat. icon21.gif
[válaszok erre: #34443] [előzmény: (34439) sathaver, 2007-04-24 10:02:52]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ATG498



Tagság: 2007-04-16 17:14:44
Tagszám: #44021
Hozzászólások: 9
34441. Elküldve: 2007-04-24 10:31:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76436.]

Sztem meg, ha valaki azokkal a feltételekkel elvállalta a munkát, akkor végezze is el, legjobb tudása szerint.

Szerintem a többség ezt teszi, csak nekik ez a "legjobb tudásuk". Nem akarok megbántani senkit, de szerinted ennyi pénzért ki megy oda, a szakértők vagy akinek nagyon kell a pénz és máshova úgyse veszik fel? Az ilyen emberektől felesleges elvárni azt, hogy értsenek a rendszerhez, a technikához.
Van pár sablonfolyamat azt betanulták és ennyi.
[előzmény: (34421) LP73, 2007-04-23 19:15:52]
Zöldfülű
ATG498 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ATG498



Tagság: 2007-04-16 17:14:44
Tagszám: #44021
Hozzászólások: 9
34440. Elküldve: 2007-04-24 10:26:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76437.]

ha Neked a voda gagyi akkor melyik cég a menő?

Dolgoztál már a Vodánál? Nekem volt "szerencsém".
Ami ott van ahhoz képest a káosz tökéletes rend és az amatőrség ahhoz képest einsteini profizmus. Soha nem működő és használhatatlan rendszer, mindenbe beleszaró főnökség, a normálisabb emberek hetek alatt otthagyják a céget, tele van amatőrökkel és hülyékkel.

Ott egy dolog működik, a PR, el tudják hitetni a naiv előfizetőkkel, hogy ez a sz×rkupac egy profi cég.
[előzmény: (34420) THE GODFATHER, 2007-04-23 19:01:05]
Zöldfülű
ATG498 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34439. Elküldve: 2007-04-24 10:02:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76438.]

pár napja EPG sincs
[válaszok erre: #34442] [előzmény: (34437) Laci082, 2007-04-24 10:00:58]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34438. Elküldve: 2007-04-24 10:02:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76439.]

jah 2010:D
[előzmény: (34437) Laci082, 2007-04-24 10:00:58]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34437. Elküldve: 2007-04-24 10:00:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76440.]

Ha még ebben az évtizedben elérhető lesz a PPV akkor hasznos lehet. icon21.gif
[válaszok erre: #34438 #34439] [előzmény: (34435) sathaver, 2007-04-24 09:26:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34436. Elküldve: 2007-04-24 09:58:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76441.]

A hölgy azt mondta hogy levélben kérhetem csak lakcim módosítást. Jó elküldtem neki szerződésszám, kérelem + fénymásolva a lakcim kártyát. Most olvasva gyorsan felhívtam. Egy muki (leirjam a nevét?) ÖöööÖöööö. Ennyi értelem volt benne. Nem irták még át, de gyorsan behányja hogy ment egy levél. Mondom és milyen és mi áll benne? ÖÖööööÖÖöööö. Semmit nem tudtam kiszedni belöle. Annyit sikerült "elérnem" hogy holnapra átirják. Erre kiváncsi leszek majd felhívom holnap is. Ennyi erövel egy magnófelvétellel is beszélhetem volna icon3.gif
[válaszok erre: #34485] [előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29]
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34435. Elküldve: 2007-04-24 09:26:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76442.]

hopááá!
rámentem az új menüpontra és a leírásra és ott azt irják hogy a müsorok megvásárlásához hivjam a 0640180180-t:)
[válaszok erre: #34437] [előzmény: (34434) sathaver, 2007-04-24 09:24:01]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34434. Elküldve: 2007-04-24 09:24:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76443.]

Humax II kibövült a PPV menüvel!
[válaszok erre: #34435] [előzmény: (34432) sathaver, 2007-04-24 09:20:42]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34433. Elküldve: 2007-04-24 09:21:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76444.]

mi érdekes ebben?
[előzmény: (34431) szkitosz, 2007-04-24 09:14:06]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34432. Elküldve: 2007-04-24 09:20:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76445.]

új szoftver a Humax II-re!
automatikusan felajánlotta a gép:-)
[válaszok erre: #34434] [előzmény: (34431) szkitosz, 2007-04-24 09:14:06]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
34431. Elküldve: 2007-04-24 09:14:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76446.]

Ez tudom, hogy nem digi-s téma - hanem Duna Tv, de "érdekes": Az Autónómia szombati műsorából:

0:05 Himnusz
zenei műsor

icon78.gif
[válaszok erre: #34432 #34433]
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzszol



Tagság: 2006-07-25 15:06:59
Tagszám: #33009
Hozzászólások: 91
34430. Elküldve: 2007-04-24 08:27:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76447.]

Az új tárbeltérim több helyen perzsát ír ki - és ez komoly!

mzszol
[előzmény: (34429) taurus, 2007-04-23 23:31:49]
Kezdő
mzszol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34429. Elküldve: 2007-04-23 23:31:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76448.]

Az új hunyadi beltériknél több adónál lengyel hancsatornát is ír. Miért lehet ez?
[válaszok erre: #34430]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34428. Elküldve: 2007-04-23 22:46:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76449.]

Joccakát belétek! 2 napja nem tévéztem..Mizu a Digi háza táján? Kaptunk vagy kéccáz bónuszcsatit mi? Hi-hi..
[előzmény: (34427) tigris59, 2007-04-23 20:51:23]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tigris59



Tagság: 2007-04-21 21:20:15
Tagszám: #44177
Hozzászólások: 4
34427. Elküldve: 2007-04-23 20:51:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76450.]

Hurrá! icon42.gif
[válaszok erre: #34428]
Zöldfülű
tigris59 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0092630386352539 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail