| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
34451. Elküldve: 2007-04-24 13:31:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76426.] |
Hát nálam nem így lett. tegnap 14 óra felé megrendeltem az HBO packot. Este 23 órakor már nézhettem. Ezt aztán gyors volt. Persze én fizetek.
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
34450. Elküldve: 2007-04-24 13:10:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76427.] |
Rendeltem társkártyát, a központi számon, mondtak, vagy három hetet, hogy megkapom, megadtak egy forgalmazót, akitől átvehetem. Felhívtam a forgalmazót, aki azt mondta, hogy december eleje óta álnak sorba nála vagy kilecvenen, én kerültem a sor végére. Egyszerűen nincs készülék, legalább is ő nem kap. Nem tudtok ennél gyorsabb megoldást ? vagy egyszerűen szar az egész !
|
| | | [válaszok erre: #34457 #34465] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
34449. Elküldve: 2007-04-24 12:44:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76428.] |
Mindkettőre!
Bár a HUMAX I-nél csak a töltő verziószáma újabb és megjelent a Beállítások menüpontban a dinamikus csatornafrissítés almenü, aminek kikapcsolásával megakadályozható, hogy új csatornák esetén azok letöltésével összekeveredjen a csatorna sorrend.
Ha valaki észrevett ezen kívűl valami újat, jelezze légyszi!
|
| | | [válaszok erre: #34459 #34488] |
[előzmény: (34448) THE GODFATHER, 2007-04-24 12:31:30] |
|
Haladó
|
|
 THE GODFATHER

Tagság: 2002-08-14 00:00:00 Tagszám: #192 Hozzászólások: 600 |
34448. Elküldve: 2007-04-24 12:31:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76429.] |
igen, a Humax 1 -re...
-
DM920, DM900, DM8000
|
| | | [válaszok erre: #34449] |
[előzmény: (34446) krizsa2, 2007-04-24 11:33:16] |
|
Törzstag
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34447. Elküldve: 2007-04-24 12:27:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76430.] |
2-re.
|
| | |
[előzmény: (34446) krizsa2, 2007-04-24 11:33:16] |
|
Zöldfülű
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
34446. Elküldve: 2007-04-24 11:33:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76431.] |
HUMAX 1-re????
|
| | | [válaszok erre: #34447 #34448] |
[előzmény: (34445) pigi, 2007-04-24 11:09:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
34445. Elküldve: 2007-04-24 11:09:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76432.] |
12.643 H 27.500 3/4
HUMAX DIGI+ -RA INEN LETÖLTHETÖ AZ UJ SZOFT MANUÁLISAN
|
| | | [válaszok erre: #34446] |
|
|
Haladó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
34444. Elküldve: 2007-04-24 11:05:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76433.] |
VAN UJ SZOFTVER A HUMAX DIGI+-RA:
TÖLTÖ VERZIOSZÁMA:F1.91
SZOFTVER. RFSNA 0.90.06
2007,ÁPR.19
|
| |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34443. Elküldve: 2007-04-24 10:55:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76434.] |
:D
román nyelvre átkapcsoltam a beltérit és azoknak sincs
|
| | |
[előzmény: (34442) Laci082, 2007-04-24 10:46:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34442. Elküldve: 2007-04-24 10:46:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76435.] |
Biztos szólt nekik a port.hu, hogy azért csak nem kéne simán lelopkodni az adatokat.
|
| | | [válaszok erre: #34443] |
[előzmény: (34439) sathaver, 2007-04-24 10:02:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ATG498

Tagság: 2007-04-16 17:14:44 Tagszám: #44021 Hozzászólások: 9 |
34441. Elküldve: 2007-04-24 10:31:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76436.] |
Sztem meg, ha valaki azokkal a feltételekkel elvállalta a munkát, akkor végezze is el, legjobb tudása szerint.
Szerintem a többség ezt teszi, csak nekik ez a "legjobb tudásuk". Nem akarok megbántani senkit, de szerinted ennyi pénzért ki megy oda, a szakértők vagy akinek nagyon kell a pénz és máshova úgyse veszik fel? Az ilyen emberektől felesleges elvárni azt, hogy értsenek a rendszerhez, a technikához.
Van pár sablonfolyamat azt betanulták és ennyi.
|
| | |
[előzmény: (34421) LP73, 2007-04-23 19:15:52] |
|
Zöldfülű
|
|
 ATG498

Tagság: 2007-04-16 17:14:44 Tagszám: #44021 Hozzászólások: 9 |
34440. Elküldve: 2007-04-24 10:26:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76437.] |
ha Neked a voda gagyi akkor melyik cég a menő?
Dolgoztál már a Vodánál? Nekem volt "szerencsém".
Ami ott van ahhoz képest a káosz tökéletes rend és az amatőrség ahhoz képest einsteini profizmus. Soha nem működő és használhatatlan rendszer, mindenbe beleszaró főnökség, a normálisabb emberek hetek alatt otthagyják a céget, tele van amatőrökkel és hülyékkel.
Ott egy dolog működik, a PR, el tudják hitetni a naiv előfizetőkkel, hogy ez a sz×rkupac egy profi cég.
|
| | |
[előzmény: (34420) THE GODFATHER, 2007-04-23 19:01:05] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34439. Elküldve: 2007-04-24 10:02:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76438.] |
pár napja EPG sincs
|
| | | [válaszok erre: #34442] |
[előzmény: (34437) Laci082, 2007-04-24 10:00:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34438. Elküldve: 2007-04-24 10:02:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76439.] |
jah 2010:D
|
| | |
[előzmény: (34437) Laci082, 2007-04-24 10:00:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34437. Elküldve: 2007-04-24 10:00:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76440.] |
Ha még ebben az évtizedben elérhető lesz a PPV akkor hasznos lehet.
|
| | | [válaszok erre: #34438 #34439] |
[előzmény: (34435) sathaver, 2007-04-24 09:26:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34436. Elküldve: 2007-04-24 09:58:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76441.] |
A hölgy azt mondta hogy levélben kérhetem csak lakcim módosítást. Jó elküldtem neki szerződésszám, kérelem + fénymásolva a lakcim kártyát. Most olvasva gyorsan felhívtam. Egy muki (leirjam a nevét?) ÖöööÖöööö. Ennyi értelem volt benne. Nem irták még át, de gyorsan behányja hogy ment egy levél. Mondom és milyen és mi áll benne? ÖÖööööÖÖöööö. Semmit nem tudtam kiszedni belöle. Annyit sikerült "elérnem" hogy holnapra átirják. Erre kiváncsi leszek majd felhívom holnap is. Ennyi erövel egy magnófelvétellel is beszélhetem volna
|
| | | [válaszok erre: #34485] |
[előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34435. Elküldve: 2007-04-24 09:26:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76442.] |
hopááá!
rámentem az új menüpontra és a leírásra és ott azt irják hogy a müsorok megvásárlásához hivjam a 0640180180-t:)
|
| | | [válaszok erre: #34437] |
[előzmény: (34434) sathaver, 2007-04-24 09:24:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34434. Elküldve: 2007-04-24 09:24:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76443.] |
Humax II kibövült a PPV menüvel!
|
| | | [válaszok erre: #34435] |
[előzmény: (34432) sathaver, 2007-04-24 09:20:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34433. Elküldve: 2007-04-24 09:21:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76444.] |
mi érdekes ebben?
|
| | |
[előzmény: (34431) szkitosz, 2007-04-24 09:14:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34432. Elküldve: 2007-04-24 09:20:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76445.] |
új szoftver a Humax II-re!
automatikusan felajánlotta a gép:-)
|
| | | [válaszok erre: #34434] |
[előzmény: (34431) szkitosz, 2007-04-24 09:14:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
34431. Elküldve: 2007-04-24 09:14:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76446.] |
Ez tudom, hogy nem digi-s téma - hanem Duna Tv, de "érdekes": Az Autónómia szombati műsorából:
0:05 Himnusz
zenei műsor
|
| | | [válaszok erre: #34432 #34433] |
|
|
Kezdő
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
34430. Elküldve: 2007-04-24 08:27:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76447.] |
Az új tárbeltérim több helyen perzsát ír ki - és ez komoly!
mzszol
|
| | |
[előzmény: (34429) taurus, 2007-04-23 23:31:49] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34429. Elküldve: 2007-04-23 23:31:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76448.] |
Az új hunyadi beltériknél több adónál lengyel hancsatornát is ír. Miért lehet ez?
|
| | | [válaszok erre: #34430] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34428. Elküldve: 2007-04-23 22:46:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76449.] |
Joccakát belétek! 2 napja nem tévéztem..Mizu a Digi háza táján? Kaptunk vagy kéccáz bónuszcsatit mi? Hi-hi..
|
| | |
[előzmény: (34427) tigris59, 2007-04-23 20:51:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tigris59

Tagság: 2007-04-21 21:20:15 Tagszám: #44177 Hozzászólások: 4 |
34427. Elküldve: 2007-04-23 20:51:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76450.] |
Hurrá!
|
| | | [válaszok erre: #34428] |
|
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|