Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (55/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34376. Elküldve: 2007-04-22 22:51:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76501.]

Hello!

@malacka@!
Nem tudom pontosan en sem, de gyanitom hogy igazad van.
Szerintem is az a megoldas, hogy itteni (magyarorszagi) cimre kotni kell egy elofizut, es ki kell vinni.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34375. Elküldve: 2007-04-22 22:43:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76502.]

Hello!
A keveredest nem tudom miert volt, nem is tudtam rola hogy volt......
Tudtommal =re nem kerulnek be nekunk az axn csatik, de ha valaki tud biztosabbat, gondolom meg fogja irni.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


herszab



Tagság: 2007-04-14 21:39:49
Tagszám: #43951
Hozzászólások: 30
34374. Elküldve: 2007-04-22 22:38:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76503.]

szia
igen tudom hogy nem új csatik csak a digin még nem láttam őket lehet hogy ezért volt a kis kavarodás a csatik között reggel?
esetleg be veszik a kínálatba
Zöldfülű
herszab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34373. Elküldve: 2007-04-22 22:34:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76504.]

Hello!
Maguk a csatik mar nem mondhatoak ujaknak, de a digiben nem reg ota vannak.
Magyaroknak csak a halozat erheto el.
Legalabbis en igy tudom.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


herszab



Tagság: 2007-04-14 21:39:49
Tagszám: #43951
Hozzászólások: 30
34372. Elküldve: 2007-04-22 22:26:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76505.]

Hálozat tv, axn scifi, axn crime.
tud ezekről valaki valamit?
a hálozat tv bejön de a másik kettő nem (kódolt).
ÚJ CSATORNÁK
Zöldfülű
herszab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


herszab



Tagság: 2007-04-14 21:39:49
Tagszám: #43951
Hozzászólások: 30
34371. Elküldve: 2007-04-22 22:23:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76506.]

?????
Zöldfülű
herszab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34370. Elküldve: 2007-04-22 21:53:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76507.]

Szerintem igen, de lehet, hogy tévedek.
Szóljon hozzá más is a témához!

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34369) qpr, 2007-04-22 21:33:11]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qpr



Tagság: 2007-04-22 09:34:03
Tagszám: #44186
Hozzászólások: 5
34369. Elküldve: 2007-04-22 21:33:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76508.]

Csak így működhet a dolog?
[válaszok erre: #34370] [előzmény: (34368) @malacka@, 2007-04-22 21:32:15]
Zöldfülű
qpr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34368. Elküldve: 2007-04-22 21:32:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76509.]

Mivel a lakóhelyedhez rendeli hozzá. hogy milyen kártyát kapsz (Szlovákiában - szlovák csomagosat, Magyarországon - magyart, stb.) csak akkor juthatsz ilyan kártyához, ha lemondod a szerb előfizetésed és az EMKTV Kft-hez szerződsz Magyarországon, és akkor már a díjat is forintban nekik kell fizetned.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34369] [előzmény: (34366) qpr, 2007-04-22 21:21:38]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34367. Elküldve: 2007-04-22 21:22:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76510.]

Bocsi, jogos. Ha jól látom, nem is látom a 2D-n. De a többi is jó nekem... icon75.gif icon75.gif
[előzmény: (34363) THE GODFATHER, 2007-04-22 21:14:37]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qpr



Tagság: 2007-04-22 09:34:03
Tagszám: #44186
Hozzászólások: 5
34366. Elküldve: 2007-04-22 21:21:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76511.]

De a Humax + II -nek van RS232-es portja. Egyébként én fizetem a díjat csak nem a szerb csomagot szeretném nézni Vajdaságban. Tudnátok segíteni???
[válaszok erre: #34368 #34410] [előzmény: (34364) @malacka@, 2007-04-22 21:16:45]
Zöldfülű
qpr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34365. Elküldve: 2007-04-22 21:20:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76512.]

Kösd meg a szerződést egy magyarországon lakó ismerősöd nevére és vidd megaddal a beltérit és a kártyát. A havidíjat meg utaltasd folyószámláról. Ismerősöm így néz UPC Directet Spanyolországban.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34359) qpr, 2007-04-22 20:34:23]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34364. Elküldve: 2007-04-22 21:16:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76513.]

Először fel kell töltened a beltérire olyan szoftvert, ami különféle kódolási módokat emulál. Ebbe lehet beleírni a kulcsokat, így lehet kódolt adókat is nézni. Ez persze nagyon illegális. A kulcsok néha gyorsan változnak, néha nem. A digis beltérin nincs erre lehetőség. pl.: Nincs rajta RS232-es port. És a beltéribe írt boxkey is nehezíti a dolgot.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34366] [előzmény: (34358) gombilaci, 2007-04-22 19:11:31]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


THE GODFATHER



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #192
Hozzászólások: 600
34363. Elküldve: 2007-04-22 21:14:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76514.]

a C4 és a Five nem FTA-k!

-
DM920, DM900, DM8000
[válaszok erre: #34367] [előzmény: (34360) birdito, 2007-04-22 21:12:09]
Törzstag
THE GODFATHER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34362. Elküldve: 2007-04-22 21:14:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76515.]

birdito:
A C4,C5,Five US,Five Life Videoguardban kódolt,igaz Sky Freesat carddal jönnek,90 cm-es antennával is.
[előzmény: (34360) birdito, 2007-04-22 21:12:09]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34361. Elküldve: 2007-04-22 21:13:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76516.]

Tegnap, még szoftverfrissítés után 1 órával. Azóta nem.
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34360. Elküldve: 2007-04-22 21:12:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76517.]

BBC 1,2,3,4, ITV 1,2,3,4 C4, Five, meg még egy csomo UK csati. És ami tuti, hogy FTA mind.
(Ez persze csak az olyan angol buziknak jó, mint én vagyok)

icon33.gif
[válaszok erre: #34362 #34363] [előzmény: (34341) Tom25, 2007-04-21 19:02:23]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qpr



Tagság: 2007-04-22 09:34:03
Tagszám: #44186
Hozzászólások: 5
34359. Elküldve: 2007-04-22 20:34:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76518.]

sziasztok
egy röpke kérdés:
sajna Trianon miatt kénytelen vagyok a DigiTv Szerbia műsorát nézni, igaz, hogy van úgynevezett magyar csomag 6-7 adással, de nekem ez kevés. Rendes szerződésem van a Digivel, de állitólag nincs semmilyen mód, hogy én a DigiTv Magyarország műsorát nézzem. Valaki tudna nekem segíteni???
[válaszok erre: #34365]
Zöldfülű
qpr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
34358. Elküldve: 2007-04-22 19:11:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76519.]

ti ezeket a kulcsak hová írjátok , vagy hogy műxik ez
bocs de nem vagyok tisztába ezzel a dologgal....
kösz aki infót ad icon28.gif
[válaszok erre: #34364] [előzmény: (34355) Robee, 2007-04-22 17:51:31]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34357. Elküldve: 2007-04-22 18:18:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76520.]

a román UPC ott van amiatt és gondolom nem magyar nyelvű az epg!
[előzmény: (34356) aspys, 2007-04-22 18:16:54]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


aspys



Tagság: 2003-04-27 00:00:00
Tagszám: #3207
Hozzászólások: 576
34356. Elküldve: 2007-04-22 18:16:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76521.]

Hello mindenkinek!

Érdekeség!
Letöltötem elöbb a thor- intesat
müholdró icon42.gif icon42.gif icon42.gif icon42.gif icon42.gif icon42.gif l mindent upc direkt epg találtam söt ha rámentem a digitv
providere akkor allata upc volt!!
[válaszok erre: #34357]
Törzstag
aspys adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Robee



Tagság: 2004-09-17 14:51:41
Tagszám: #12674
Hozzászólások: 471
34355. Elküldve: 2007-04-22 17:51:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76522.]

A BBC Prime a Hot Birdön is jön a 11117 V-n és van hozzá kulcs is. Ha jól tudom a TPS service keyje nyitja pár hete de az is lehet, hogy a régi BBC Prime kulcs.
[válaszok erre: #34358] [előzmény: (34332) birdito, 2007-04-21 14:23:25]
Törzstag
Robee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34354. Elküldve: 2007-04-22 14:04:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76523.]

Nem, megy minden hiba nélkül. (kopp-kopp)

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EA38



Tagság: 2007-01-16 17:49:33
Tagszám: #40109
Hozzászólások: 2835
34353. Elküldve: 2007-04-22 13:05:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76524.]

Üdv a Diginél. icon53.gif
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21]
Kiváló dolgozó
EA38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alessandro



Tagság: 2006-12-05 21:40:03
Tagszám: #38167
Hozzászólások: 112
34352. Elküldve: 2007-04-22 12:21:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76525.]

Nalam lefagyott a hyundai!!!! Masnal is elofordult?
[válaszok erre: #34353 #34354 #34361]
Haladó
Alessandro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094010829925537 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail