| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
34376. Elküldve: 2007-04-22 22:51:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76501.] |
Hello!
@malacka@!
Nem tudom pontosan en sem, de gyanitom hogy igazad van.
Szerintem is az a megoldas, hogy itteni (magyarorszagi) cimre kotni kell egy elofizut, es ki kell vinni.
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
34375. Elküldve: 2007-04-22 22:43:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76502.] |
Hello!
A keveredest nem tudom miert volt, nem is tudtam rola hogy volt......
Tudtommal =re nem kerulnek be nekunk az axn csatik, de ha valaki tud biztosabbat, gondolom meg fogja irni.
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 herszab

Tagság: 2007-04-14 21:39:49 Tagszám: #43951 Hozzászólások: 30 |
34374. Elküldve: 2007-04-22 22:38:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76503.] |
szia
igen tudom hogy nem új csatik csak a digin még nem láttam őket lehet hogy ezért volt a kis kavarodás a csatik között reggel?
esetleg be veszik a kínálatba
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
34373. Elküldve: 2007-04-22 22:34:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76504.] |
Hello!
Maguk a csatik mar nem mondhatoak ujaknak, de a digiben nem reg ota vannak.
Magyaroknak csak a halozat erheto el.
Legalabbis en igy tudom.
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 herszab

Tagság: 2007-04-14 21:39:49 Tagszám: #43951 Hozzászólások: 30 |
34372. Elküldve: 2007-04-22 22:26:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76505.] |
Hálozat tv, axn scifi, axn crime.
tud ezekről valaki valamit?
a hálozat tv bejön de a másik kettő nem (kódolt).
ÚJ CSATORNÁK
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 herszab

Tagság: 2007-04-14 21:39:49 Tagszám: #43951 Hozzászólások: 30 |
34371. Elküldve: 2007-04-22 22:23:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76506.] |
?????
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34370. Elküldve: 2007-04-22 21:53:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76507.] |
Szerintem igen, de lehet, hogy tévedek.
Szóljon hozzá más is a témához!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34369) qpr, 2007-04-22 21:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 qpr

Tagság: 2007-04-22 09:34:03 Tagszám: #44186 Hozzászólások: 5 |
34369. Elküldve: 2007-04-22 21:33:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76508.] |
Csak így működhet a dolog?
|
| | | [válaszok erre: #34370] |
[előzmény: (34368) @malacka@, 2007-04-22 21:32:15] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34368. Elküldve: 2007-04-22 21:32:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76509.] |
Mivel a lakóhelyedhez rendeli hozzá. hogy milyen kártyát kapsz (Szlovákiában - szlovák csomagosat, Magyarországon - magyart, stb.) csak akkor juthatsz ilyan kártyához, ha lemondod a szerb előfizetésed és az EMKTV Kft-hez szerződsz Magyarországon, és akkor már a díjat is forintban nekik kell fizetned.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34369] |
[előzmény: (34366) qpr, 2007-04-22 21:21:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34367. Elküldve: 2007-04-22 21:22:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76510.] |
Bocsi, jogos. Ha jól látom, nem is látom a 2D-n. De a többi is jó nekem...
|
| | |
[előzmény: (34363) THE GODFATHER, 2007-04-22 21:14:37] |
|
Zöldfülű
|
|
 qpr

Tagság: 2007-04-22 09:34:03 Tagszám: #44186 Hozzászólások: 5 |
34366. Elküldve: 2007-04-22 21:21:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76511.] |
De a Humax + II -nek van RS232-es portja. Egyébként én fizetem a díjat csak nem a szerb csomagot szeretném nézni Vajdaságban. Tudnátok segíteni???
|
| | | [válaszok erre: #34368 #34410] |
[előzmény: (34364) @malacka@, 2007-04-22 21:16:45] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34365. Elküldve: 2007-04-22 21:20:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76512.] |
Kösd meg a szerződést egy magyarországon lakó ismerősöd nevére és vidd megaddal a beltérit és a kártyát. A havidíjat meg utaltasd folyószámláról. Ismerősöm így néz UPC Directet Spanyolországban.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34359) qpr, 2007-04-22 20:34:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34364. Elküldve: 2007-04-22 21:16:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76513.] |
Először fel kell töltened a beltérire olyan szoftvert, ami különféle kódolási módokat emulál. Ebbe lehet beleírni a kulcsokat, így lehet kódolt adókat is nézni. Ez persze nagyon illegális. A kulcsok néha gyorsan változnak, néha nem. A digis beltérin nincs erre lehetőség. pl.: Nincs rajta RS232-es port. És a beltéribe írt boxkey is nehezíti a dolgot.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34366] |
[előzmény: (34358) gombilaci, 2007-04-22 19:11:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 THE GODFATHER

Tagság: 2002-08-14 00:00:00 Tagszám: #192 Hozzászólások: 600 |
34363. Elküldve: 2007-04-22 21:14:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76514.] |
a C4 és a Five nem FTA-k!
-
DM920, DM900, DM8000
|
| | | [válaszok erre: #34367] |
[előzmény: (34360) birdito, 2007-04-22 21:12:09] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34362. Elküldve: 2007-04-22 21:14:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76515.] |
birdito:
A C4,C5,Five US,Five Life Videoguardban kódolt,igaz Sky Freesat carddal jönnek,90 cm-es antennával is.
|
| | |
[előzmény: (34360) birdito, 2007-04-22 21:12:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34361. Elküldve: 2007-04-22 21:13:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76516.] |
Tegnap, még szoftverfrissítés után 1 órával. Azóta nem.
|
| | |
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34360. Elküldve: 2007-04-22 21:12:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76517.] |
BBC 1,2,3,4, ITV 1,2,3,4 C4, Five, meg még egy csomo UK csati. És ami tuti, hogy FTA mind.
(Ez persze csak az olyan angol buziknak jó, mint én vagyok)
|
| | | [válaszok erre: #34362 #34363] |
[előzmény: (34341) Tom25, 2007-04-21 19:02:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 qpr

Tagság: 2007-04-22 09:34:03 Tagszám: #44186 Hozzászólások: 5 |
34359. Elküldve: 2007-04-22 20:34:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76518.] |
sziasztok
egy röpke kérdés:
sajna Trianon miatt kénytelen vagyok a DigiTv Szerbia műsorát nézni, igaz, hogy van úgynevezett magyar csomag 6-7 adással, de nekem ez kevés. Rendes szerződésem van a Digivel, de állitólag nincs semmilyen mód, hogy én a DigiTv Magyarország műsorát nézzem. Valaki tudna nekem segíteni???
|
| | | [válaszok erre: #34365] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
34358. Elküldve: 2007-04-22 19:11:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76519.] |
ti ezeket a kulcsak hová írjátok , vagy hogy műxik ez
bocs de nem vagyok tisztába ezzel a dologgal....
kösz aki infót ad
|
| | | [válaszok erre: #34364] |
[előzmény: (34355) Robee, 2007-04-22 17:51:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34357. Elküldve: 2007-04-22 18:18:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76520.] |
a román UPC ott van amiatt és gondolom nem magyar nyelvű az epg!
|
| | |
[előzmény: (34356) aspys, 2007-04-22 18:16:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aspys

Tagság: 2003-04-27 00:00:00 Tagszám: #3207 Hozzászólások: 576 |
34356. Elküldve: 2007-04-22 18:16:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76521.] |
Hello mindenkinek!
Érdekeség!
Letöltötem elöbb a thor- intesat
müholdró l mindent upc direkt epg találtam söt ha rámentem a digitv
providere akkor allata upc volt!!
|
| | | [válaszok erre: #34357] |
|
|
Törzstag
|
|
 Robee

Tagság: 2004-09-17 14:51:41 Tagszám: #12674 Hozzászólások: 471 |
34355. Elküldve: 2007-04-22 17:51:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76522.] |
A BBC Prime a Hot Birdön is jön a 11117 V-n és van hozzá kulcs is. Ha jól tudom a TPS service keyje nyitja pár hete de az is lehet, hogy a régi BBC Prime kulcs.
|
| | | [válaszok erre: #34358] |
[előzmény: (34332) birdito, 2007-04-21 14:23:25] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34354. Elküldve: 2007-04-22 14:04:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76523.] |
Nem, megy minden hiba nélkül. (kopp-kopp)
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
34353. Elküldve: 2007-04-22 13:05:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76524.] |
Üdv a Diginél.
|
| | |
[előzmény: (34352) Alessandro, 2007-04-22 12:21:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
34352. Elküldve: 2007-04-22 12:21:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76525.] |
Nalam lefagyott a hyundai!!!! Masnal is elofordult?
|
| | | [válaszok erre: #34353 #34354 #34361] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|