| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 tigris59

Tagság: 2007-04-21 21:20:15 Tagszám: #44177 Hozzászólások: 4 |
34351. Elküldve: 2007-04-22 12:05:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76526.] |
Nálam isvan ilyen!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34350. Elküldve: 2007-04-22 09:08:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76527.] |
most már jó
|
| | |
[előzmény: (34349) mpali, 2007-04-22 08:50:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mpali

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3398 Hozzászólások: 397 |
34349. Elküldve: 2007-04-22 08:50:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76528.] |
Nálam most jó
|
| | | [válaszok erre: #34350] |
[előzmény: (34345) Alessandro, 2007-04-22 08:11:12] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34348. Elküldve: 2007-04-22 08:32:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76529.] |
fulladnának meg:(
biztos unatkoznak
|
| | |
[előzmény: (34347) latency, 2007-04-22 08:28:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34347. Elküldve: 2007-04-22 08:28:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76530.] |
Ez a Realitatea TV, volt már, hogy a CoolTV helyén is ment egy pár órát. Igazából nem értem minek pakolgatják a csatornákat vasárnap reggel?
|
| | | [válaszok erre: #34348] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34346. Elküldve: 2007-04-22 08:15:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76531.] |
nekem van olyan érzésem ,hogy valami másik szolgáltató csomagjából vették és ott berakták ezt a helyére és így mi is ezt kapjuk:(
|
| | |
[előzmény: (34345) Alessandro, 2007-04-22 08:11:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
34345. Elküldve: 2007-04-22 08:11:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76532.] |
Igen nalam is
|
| | | [válaszok erre: #34346 #34349] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34344. Elküldve: 2007-04-22 07:48:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76533.] |
nah most skacok a méreg öntött el:D
rákapcsoltam a Discovery Science-re és mit látok:D valami román csatorna megy hang nélkül:(
illetve az angol hangsávon a román hangal ,nálatok is?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-22 07:56:01]
|
| | |
[előzmény: (34343) Witya, 2007-04-21 20:25:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Witya

Tagság: 2006-10-06 17:59:30 Tagszám: #35628 Hozzászólások: 5 |
34343. Elküldve: 2007-04-21 20:25:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76534.] |
A Flysat főoldalán olvastam:
BBC Prime FTA now Astra 1KR @ 19.2° East
|
| | | [válaszok erre: #34344] |
[előzmény: (34335) latency, 2007-04-21 14:53:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34342. Elküldve: 2007-04-21 19:34:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76535.] |
Hát van egy pár érdekes csatorna annak, aki tud angolul és érdeklik az angol műsorok http://flysat.com/28east.php
|
| | |
[előzmény: (34341) Tom25, 2007-04-21 19:02:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34341. Elküldve: 2007-04-21 19:02:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76536.] |
Üdv! Mért mi van az Astra 2 D-n,hogy megérje a 180as tányért beszerezni hozzá?? Free tévék tömkelege?
|
| | | [válaszok erre: #34342 #34360] |
[előzmény: (34339) birdito, 2007-04-21 17:44:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amstrad

Tagság: 2005-12-29 08:23:40 Tagszám: #25084 Hozzászólások: 1305 |
34340. Elküldve: 2007-04-21 17:52:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76537.] |
erre én is azt kérdezem,hogy ki az fradi????
|
| | |
[előzmény: (34339) birdito, 2007-04-21 17:44:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34339. Elküldve: 2007-04-21 17:44:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76538.] |
Azért kösz :(
A tuti (az álmom) igazából egy min 180-as tányér volna, és azzal elérni az ASTRA 2D-t. Akkor nem kéne a Prime.
|
| | | [válaszok erre: #34340 #34341] |
[előzmény: (34335) latency, 2007-04-21 14:53:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34338. Elküldve: 2007-04-21 17:33:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76539.] |
ki az a fradi? :)
|
| | |
[előzmény: (34336) pigi, 2007-04-21 15:05:24] |
|
Kezdő
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
34337. Elküldve: 2007-04-21 15:47:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76540.] |
hat ez tenyleg nem
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
34336. Elküldve: 2007-04-21 15:05:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76541.] |
Nem ide tartozik de vezet a fradi tuzséron
|
| | | [válaszok erre: #34338] |
|
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34335. Elküldve: 2007-04-21 14:53:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76542.] |
Úgy tudom jelenleg nincs nyitható BBC Prime, de főleg nem a Thoron és méginkább nem Digibox-al. A HotBird-ön levő BBC Prime kábelfeed volt nyitható korábban, most úgy emlékszem nem az.
|
| | | [válaszok erre: #34339 #34343] |
[előzmény: (34332) birdito, 2007-04-21 14:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34334. Elküldve: 2007-04-21 14:28:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76543.] |
A Digis hunyadival valóban moho tevek ezek.
|
| | |
[előzmény: (34332) birdito, 2007-04-21 14:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
34333. Elküldve: 2007-04-21 14:26:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76544.] |
vegyél egy rendes beltérit
|
| | |
[előzmény: (34332) birdito, 2007-04-21 14:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34332. Elküldve: 2007-04-21 14:23:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76545.] |
IGENIGENIGEN!!! Frissítettem az ős Hunyadimat 1.1-ből egyből 1.6-ba. Most már csak az lenne a moho kérdésem, hogy a Thor-on megtaláltam a BBC Primet, ami persze kódolt. Hol tudok én hozzá kódot szerezni, és azt hogyan tudom bepötyögni a boxomba, hogy tudjam nézni a csatit?
|
| | | [válaszok erre: #34333 #34334 #34335 #34355] |
[előzmény: (34326) birdito, 2007-04-21 10:45:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34331. Elküldve: 2007-04-21 14:08:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76546.] |
latency: köszönöm segitettél is vele!
|
| | |
[előzmény: (34309) latency, 2007-04-20 13:40:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34330. Elküldve: 2007-04-21 13:22:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76547.] |
de a Cseheknek sincs fent
akkor ott is jogvita van?
|
| | |
[előzmény: (34329) mlaszlo, 2007-04-21 13:07:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34329. Elküldve: 2007-04-21 13:07:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76548.] |
Budapesten a Fibernet hálózatán és a T-Kábel digitális prémium csomagjában nézhető a két csatorna. Más szolgáltatóknál nem.
A csatorna vezetése gondolom pénzt akar a magyar hangsávért és valőszínűleg ezen mehet a vita, hogy a Digi mennyi jogdíjat tud nekik fizetni.
|
| | | [válaszok erre: #34330] |
[előzmény: (34327) gduck, 2007-04-21 12:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34328. Elküldve: 2007-04-21 12:54:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76549.] |
lehet nem érdekük hogy minnél több nézöjük legyen:(
|
| | |
[előzmény: (34327) gduck, 2007-04-21 12:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34327. Elküldve: 2007-04-21 12:37:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76550.] |
Ebben csak az a szomorú, hogy ezeknek a csatiknak a magyar verziója már elég régen megy.
A csatorna vezetése meg ül nyugodtan, mivel Budapesten nézhető, az ország többi része meg le van sz***va
|
| | | [válaszok erre: #34328 #34329] |
[előzmény: (34319) sathaver, 2007-04-20 20:00:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|