Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (32/12
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34326. Elküldve: 2007-04-21 10:45:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76551.]

Laci és @malacka!
Köszi a segítséget.! Próbálkozom, nagynagy nagy türelemmel!

:)
[válaszok erre: #34332] [előzmény: (34325) @malacka@, 2007-04-21 10:34:31]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34325. Elküldve: 2007-04-21 10:34:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76552.]

Csak kényszerítetten fog menni a frissítés.
A Hyundai HSS-1165NA beltéri esetében ezek a csatornák jöhetnek szóba: Minimax, M1, M2, Viva, Sport1, Sport2, HBO 1, HBO 2, StoryTV, Spectrum. Tehát a 12563H TP.
Legyél nagyon türelmes, mert nem végez egy szempillantás alatt!

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34326] [előzmény: (34323) birdito, 2007-04-21 10:07:13]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34324. Elküldve: 2007-04-21 10:21:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76553.]

Az első sw frissítés még lejött azon, azóta nem tudták megoldani, hogy ismét megtalálja a menüből az újabb sw-t. Tehát jelenleg tényleg csak dísz. icon21.gif
Használhatod a kényszerített frissítést, csak ne kapcsold ki a gépet amíg nem végez (jó munkához idő kell).
[előzmény: (34323) birdito, 2007-04-21 10:07:13]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34323. Elküldve: 2007-04-21 10:07:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76554.]

Nekem még 11akármi hunyadim van, és abban van egy olyan menüpont, hogy szoftverfrissítés. Már többször próbáltam (m1-es csatin is), de még soha nem jött össze ezzel. Akkor minek van benn a menüben? Csak dísz? Azért kérdezem, mert kicsit tartok a készíszerített frissítéstől (CH +- stb.) icon5.gif
[válaszok erre: #34324 #34325] [előzmény: (34315) dino76, 2007-04-20 16:32:32]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34322. Elküldve: 2007-04-20 20:49:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76555.]

Tom25!
Köszi a segítséget!
Üdv!
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34321. Elküldve: 2007-04-20 20:47:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76556.]

hát nem ez tavaly így volt , viszont most már egyre tobb sorozat jelenik meg mindkettön....
[előzmény: (34320) Tom25, 2007-04-20 20:00:27]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34320. Elküldve: 2007-04-20 20:00:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76557.]

Üdv! A 'kis' AXN-eken ugyanazok a 'filmcsodák' mennek mint a sima AXN-en,úgy hogy nekem egyáltalán nem hiányoznak..
[válaszok erre: #34321] [előzmény: (34318) taurus, 2007-04-20 19:21:12]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34319. Elküldve: 2007-04-20 20:00:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76558.]

jah:( nekünk meg marad a csont:(
[válaszok erre: #34327] [előzmény: (34318) taurus, 2007-04-20 19:21:12]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34318. Elküldve: 2007-04-20 19:21:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76559.]

Akkor csak nézzék a románok. icon42.gif
[válaszok erre: #34319 #34320] [előzmény: (34317) Vincze Erik, 2007-04-20 19:16:35]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34317. Elküldve: 2007-04-20 19:16:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76560.]

Remélem jól megnézted őket, mert a hírek szerint még egy idejig nem lesznek magyarul a DIGI TV-n.



[válaszok erre: #34318] [előzmény: (34316) czila, 2007-04-20 18:00:24]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
34316. Elküldve: 2007-04-20 18:00:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76561.]

előbb egy-két percre jöttek a kis axn-ek.

czila
[válaszok erre: #34317]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dino76



Tagság: 2007-02-24 13:50:45
Tagszám: #42051
Hozzászólások: 164
34315. Elküldve: 2007-04-20 16:32:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76562.]

Nézd át a http://digitv.ibsoft.hu/GYIK/%C3%81ltal%C3%A1banaszoftverfriss%C3%ADt%C3%A9sr%C5%91l/tabid/635/Default.aspx oldalt icon28.gif
[válaszok erre: #34323] [előzmény: (34314) 543210, 2007-04-20 16:17:19]
Haladó
dino76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


543210



Tagság: 2006-07-22 11:56:43
Tagszám: #32903
Hozzászólások: 18
34314. Elküldve: 2007-04-20 16:17:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76563.]

digi beltérit hogy lehet friisiteni?
[válaszok erre: #34315]
Zöldfülű
543210 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34313. Elküldve: 2007-04-20 15:50:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76564.]

De lehet felvenni.
Sztem humax sehol sincs forgalomba már, csak hunyadi.
[előzmény: (34312) fets530, 2007-04-20 15:29:09]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fets530



Tagság: 2003-10-19 18:33:03
Tagszám: #7021
Hozzászólások: 175
34312. Elküldve: 2007-04-20 15:29:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76565.]

2 helyre
ja igaz hogy a humax-rol nem lehet videora ill DVD recorderre venni csak a
Hyundai-al?
[válaszok erre: #34313]
Haladó
fets530 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34311. Elküldve: 2007-04-20 15:07:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76566.]

Persze!
Egyik fos vagy másik fos.

Attól függ 1 ill. 2 helyre kell.Meg hogy van-e 1 tuneres a forg.-nak.
[előzmény: (34310) fets530, 2007-04-20 14:45:46]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fets530



Tagság: 2003-10-19 18:33:03
Tagszám: #7021
Hozzászólások: 175
34310. Elküldve: 2007-04-20 14:45:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76567.]

meg szeretném rendelni a digit
szerintetek lehet valasztani hogy
melyik beltérit akaom
[válaszok erre: #34311]
Haladó
fets530 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34309. Elküldve: 2007-04-20 13:40:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76568.]

Pontosan ezt írtam neked miután kérdezted.
[válaszok erre: #34331] [előzmény: (34308) leviatan, 2007-04-20 11:55:59]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34308. Elküldve: 2007-04-20 11:55:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76569.]

icon2.gif Úgy megsz****tak. Azért irom le hogy más ne szívjon. Szóval az elözmény ismeretes. Erre kiderül hogy nem scart-al van összekötve a beltéri és frissités után odébmászott a jel (persze hogy nem volt kép). Szóval minden szép és müködik.
[válaszok erre: #34309] [előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07]
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


antikabakter



Tagság: 2004-11-06 10:13:32
Tagszám: #13635
Hozzászólások: 359
34307. Elküldve: 2007-04-20 10:42:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76570.]

Pá m.kinek! Mi hír van arról hogy ezentúl nem adnak 2 beltérit?Ugyanis én 2 hónapja megrendeltem a Digit 2 beltérivel és most azt közölték velem hogy valamilyen más megoldással fogják megoldani a vételt és ahoz elég lesz egy beltéri 2 különböző helységben.
Törzstag
antikabakter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34306. Elküldve: 2007-04-19 22:53:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76571.]

Nekem is az van,a nyíl gombok jobb alsó sarkában,találsz egy 'opt' feliratú gombot. Kapcsolj pl az Eurosportra,nyomd meg,és megjelenik a hangmenü. Itt tudod a nyilakkal,vagy az ok gombbal váltogatni a nyelveket.
[előzmény: (34305) XARAI, 2007-04-19 22:29:59]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


XARAI



Tagság: 2006-07-02 17:08:19
Tagszám: #32267
Hozzászólások: 134
34305. Elküldve: 2007-04-19 22:29:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76572.]

Sziasztok!

A 3169NA típusú Hyundayon hogy lehet állítani a beszéd nyelvet, ha nem magyar pl. az Eurosport?

Üdv!
[válaszok erre: #34306]
Haladó
XARAI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34304. Elküldve: 2007-04-19 19:46:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76573.]

Az 3169NA Hyundaynak tök ugyanaz minden menüpontja,mint amit az új duálról leírtál..bocs a helyesbítésért.. :D
[előzmény: (34300) f_denes, 2007-04-19 15:32:53]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34303. Elküldve: 2007-04-19 18:04:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76574.]

Ma napközben csontra fagyott a beltérim. Nincs vele semmi gond, de úgy látszik megint kezdődnek a fagyások...

Valószínűleg frissíteni se érdemes mostanában a beltériket...
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34302. Elküldve: 2007-04-19 16:36:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76575.]

Ha RF-el volt összekötve akkor a nézd meg a TV-n a többi csatornán, mert elállítódik.
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009415864944458 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail