| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34326. Elküldve: 2007-04-21 10:45:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76551.] |
Laci és @malacka!
Köszi a segítséget.! Próbálkozom, nagynagy nagy türelemmel!
:)
|
| | | [válaszok erre: #34332] |
[előzmény: (34325) @malacka@, 2007-04-21 10:34:31] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34325. Elküldve: 2007-04-21 10:34:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76552.] |
Csak kényszerítetten fog menni a frissítés.
A Hyundai HSS-1165NA beltéri esetében ezek a csatornák jöhetnek szóba: Minimax, M1, M2, Viva, Sport1, Sport2, HBO 1, HBO 2, StoryTV, Spectrum. Tehát a 12563H TP.
Legyél nagyon türelmes, mert nem végez egy szempillantás alatt!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34326] |
[előzmény: (34323) birdito, 2007-04-21 10:07:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34324. Elküldve: 2007-04-21 10:21:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76553.] |
Az első sw frissítés még lejött azon, azóta nem tudták megoldani, hogy ismét megtalálja a menüből az újabb sw-t. Tehát jelenleg tényleg csak dísz.
Használhatod a kényszerített frissítést, csak ne kapcsold ki a gépet amíg nem végez (jó munkához idő kell).
|
| | |
[előzmény: (34323) birdito, 2007-04-21 10:07:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34323. Elküldve: 2007-04-21 10:07:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76554.] |
Nekem még 11akármi hunyadim van, és abban van egy olyan menüpont, hogy szoftverfrissítés. Már többször próbáltam (m1-es csatin is), de még soha nem jött össze ezzel. Akkor minek van benn a menüben? Csak dísz? Azért kérdezem, mert kicsit tartok a készíszerített frissítéstől (CH +- stb.)
|
| | | [válaszok erre: #34324 #34325] |
[előzmény: (34315) dino76, 2007-04-20 16:32:32] |
|
Zöldfülű
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34322. Elküldve: 2007-04-20 20:49:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76555.] |
Tom25!
Köszi a segítséget!
Üdv!
|
| |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34321. Elküldve: 2007-04-20 20:47:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76556.] |
hát nem ez tavaly így volt , viszont most már egyre tobb sorozat jelenik meg mindkettön....
|
| | |
[előzmény: (34320) Tom25, 2007-04-20 20:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34320. Elküldve: 2007-04-20 20:00:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76557.] |
Üdv! A 'kis' AXN-eken ugyanazok a 'filmcsodák' mennek mint a sima AXN-en,úgy hogy nekem egyáltalán nem hiányoznak..
|
| | | [válaszok erre: #34321] |
[előzmény: (34318) taurus, 2007-04-20 19:21:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34319. Elküldve: 2007-04-20 20:00:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76558.] |
jah:( nekünk meg marad a csont:(
|
| | | [válaszok erre: #34327] |
[előzmény: (34318) taurus, 2007-04-20 19:21:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34318. Elküldve: 2007-04-20 19:21:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76559.] |
Akkor csak nézzék a románok.
|
| | | [válaszok erre: #34319 #34320] |
[előzmény: (34317) Vincze Erik, 2007-04-20 19:16:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34317. Elküldve: 2007-04-20 19:16:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76560.] |
Remélem jól megnézted őket, mert a hírek szerint még egy idejig nem lesznek magyarul a DIGI TV-n.
|
| | | [válaszok erre: #34318] |
[előzmény: (34316) czila, 2007-04-20 18:00:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
34316. Elküldve: 2007-04-20 18:00:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76561.] |
előbb egy-két percre jöttek a kis axn-ek.
czila
|
| | | [válaszok erre: #34317] |
|
|
Kezdő
|
|
 dino76

Tagság: 2007-02-24 13:50:45 Tagszám: #42051 Hozzászólások: 164 |
|
Haladó
|
|
 543210

Tagság: 2006-07-22 11:56:43 Tagszám: #32903 Hozzászólások: 18 |
34314. Elküldve: 2007-04-20 16:17:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76563.] |
digi beltérit hogy lehet friisiteni?
|
| | | [válaszok erre: #34315] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34313. Elküldve: 2007-04-20 15:50:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76564.] |
De lehet felvenni.
Sztem humax sehol sincs forgalomba már, csak hunyadi.
|
| | |
[előzmény: (34312) fets530, 2007-04-20 15:29:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
34312. Elküldve: 2007-04-20 15:29:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76565.] |
2 helyre ja igaz hogy a humax-rol nem lehet videora ill DVD recorderre venni csak a Hyundai-al?
|
| | | [válaszok erre: #34313] |
|
|
Haladó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34311. Elküldve: 2007-04-20 15:07:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76566.] |
Persze!
Egyik fos vagy másik fos.
Attól függ 1 ill. 2 helyre kell.Meg hogy van-e 1 tuneres a forg.-nak.
|
| | |
[előzmény: (34310) fets530, 2007-04-20 14:45:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
34310. Elküldve: 2007-04-20 14:45:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76567.] |
meg szeretném rendelni a digit szerintetek lehet valasztani hogy melyik beltérit akaom
|
| | | [válaszok erre: #34311] |
|
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34309. Elküldve: 2007-04-20 13:40:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76568.] |
Pontosan ezt írtam neked miután kérdezted.
|
| | | [válaszok erre: #34331] |
[előzmény: (34308) leviatan, 2007-04-20 11:55:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34308. Elküldve: 2007-04-20 11:55:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76569.] |
Úgy megsz****tak. Azért irom le hogy más ne szívjon. Szóval az elözmény ismeretes. Erre kiderül hogy nem scart-al van összekötve a beltéri és frissités után odébmászott a jel (persze hogy nem volt kép). Szóval minden szép és müködik.
|
| | | [válaszok erre: #34309] |
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 antikabakter

Tagság: 2004-11-06 10:13:32 Tagszám: #13635 Hozzászólások: 359 |
34307. Elküldve: 2007-04-20 10:42:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76570.] |
Pá m.kinek! Mi hír van arról hogy ezentúl nem adnak 2 beltérit?Ugyanis én 2 hónapja megrendeltem a Digit 2 beltérivel és most azt közölték velem hogy valamilyen más megoldással fogják megoldani a vételt és ahoz elég lesz egy beltéri 2 különböző helységben.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34306. Elküldve: 2007-04-19 22:53:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76571.] |
Nekem is az van,a nyíl gombok jobb alsó sarkában,találsz egy 'opt' feliratú gombot. Kapcsolj pl az Eurosportra,nyomd meg,és megjelenik a hangmenü. Itt tudod a nyilakkal,vagy az ok gombbal váltogatni a nyelveket.
|
| | |
[előzmény: (34305) XARAI, 2007-04-19 22:29:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 XARAI

Tagság: 2006-07-02 17:08:19 Tagszám: #32267 Hozzászólások: 134 |
34305. Elküldve: 2007-04-19 22:29:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76572.] |
Sziasztok!
A 3169NA típusú Hyundayon hogy lehet állítani a beszéd nyelvet, ha nem magyar pl. az Eurosport?
Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #34306] |
|
|
Haladó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34304. Elküldve: 2007-04-19 19:46:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76573.] |
Az 3169NA Hyundaynak tök ugyanaz minden menüpontja,mint amit az új duálról leírtál..bocs a helyesbítésért.. :D
|
| | |
[előzmény: (34300) f_denes, 2007-04-19 15:32:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34303. Elküldve: 2007-04-19 18:04:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76574.] |
Ma napközben csontra fagyott a beltérim. Nincs vele semmi gond, de úgy látszik megint kezdődnek a fagyások...
Valószínűleg frissíteni se érdemes mostanában a beltériket...
|
| | |
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34302. Elküldve: 2007-04-19 16:36:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76575.] |
Ha RF-el volt összekötve akkor a nézd meg a TV-n a többi csatornán, mert elállítódik.
|
| | |
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|