| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34301. Elküldve: 2007-04-19 15:42:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76576.] |
Tök mindegy hogy telepítesz, csak egy polárt nézhetsz mindkét helyen.
|
| | |
[előzmény: (34300) f_denes, 2007-04-19 15:32:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f_denes

Tagság: 2006-06-24 09:04:10 Tagszám: #31968 Hozzászólások: 205 |
34300. Elküldve: 2007-04-19 15:32:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76577.] |
Sziasztok!
Tapasztalatok a 7160NA duál-beltérivel:
(a teljesség igénye nélkül, csupán az első tapasztalatok)
Az üzembehelyezésnél a következők derültek ki:
Küllemre tetszetős, kisebb méretű mint a 1165 és 3169 tipusok. Menüjében megtalálható mindaz, ami a 3169-nél újdonság volt (pl menüháttér a műholddal) PPV menüpont, és megjelentek plusz menüfunkciók is, pl a motoros beállításnál meg lehet adni a lakóhely hosszusági és szélességi körét.
Lehet felfűzni is a 2 tunert, (egy antenna+ az alapértelmezett tuner LOOP OUT-ja átkötve a másik tuner LNB INPUT-ba) valamint külön-külön antenna LNB IN1 és LNB IN2-be.
Ha a felfűzést választjuk, a társtuner LNB IN pontjára csatlakoztatva az antennakábelt töltsük le a csatornákat, mert ha nem így teszünk, csupán a Horizontális TP-ken lévő csatornákat (79 db) tölti le!!!
Nálam, (téglaépület, szomszédos szoba) nem zavarja a másik távirányító az illető helyiségben lévő beltérit. Jelszintek: SZINT: 80 %, MINŐSÉG: egységesen 98 %.(tiszta időben)
Csatornaváltás és boot-olás ideje hosszabb mint az általam eddig használt Humax-II-é.
Képes fogadni a műholdas LNB-n kívül földi antenna jelét is a TV/SAT átkapcsolással egyszerűen átlép az RF jelre.
Tartozékként RCA csatlakozót adnak hozzá a Tv-hez való csatlakoztatáshoz.
Infraérzékelő ugyanolyan érzékeny az átkapcsolásra mintha a beltérit magát kapcsolnánk.
Egyenlőre ennyi, ha igényt tartotok rá, tesztelés után írok a tapasztalatokról!...
Üdvözlettel: Dénes
|
| | | [válaszok erre: #34301 #34304] |
[előzmény: (34299) Laci082, 2007-04-19 15:29:06] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34299. Elküldve: 2007-04-19 15:29:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76578.] |
Mindenhol le van írva, hogy a kényszerített frissítést mindenki saját felelősségre csinálja. Ha tönkremegy akkor így járt az illető.
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy az említett beltéri beadta a kulcsot.
|
| | | [válaszok erre: #34300] |
[előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34298. Elküldve: 2007-04-19 15:25:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76579.] |
Most próbáltam frissiteni egy Hyundai beltérit. A sajátomat már többször is sikeresen. M1 ch up+ch dw egyszerre, szépen lemegy. Egy 1 múlva ránéztünk. Sikeresen befejezödött nyomjon OK-ot. Ez már furcsa volt mert eddig nekem autómatikusan újraindult. Jó megnyomtuk. Azóta semmi. 00:00 ál vagy ---- semmi. Többszöri rövidebb hosszabb kikapcs hátúl semmi. Próbáltam a szerviz menübe belépni ch up+ menu stand by-nál semmi. Se ch dw+ menu-re se. Most mit tudnék még megpróbálni?
|
| | | [válaszok erre: #34299 #34302 #34303 #34308] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34297. Elküldve: 2007-04-19 14:37:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76580.] |
Próbáltátok már más beltérivel is a Digis kültéri cuccot? Nekem egy Globo 6010CR beltérim van még itthon és a Hyundai beltérin jelzett 98-99%- os érték a másikon csak 76-81. Ha van ilyen tapasztalatotok osszátok már meg velem.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34289) demibalazs, 2007-04-18 21:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34296. Elküldve: 2007-04-19 13:37:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76581.] |
ejha..ez nagy gáz..Mennyire kell sz@rul működnie (belassulnia pl. ) hogy legalább lecseréltessem az alvállalkozóval valami hasonló fosra?? :D
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | |
[előzmény: (34295) Laci082, 2007-04-19 13:06:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34295. Elküldve: 2007-04-19 13:06:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76582.] |
A Digi kártya össze van párosítva a hozzáadott beltérivel, ezért másikban nem működik. (vannak megoldások rá, de ez elég bonyolult, és ahoz szét kell bontani az eredeti beltérit)
|
| | | [válaszok erre: #34296] |
[előzmény: (34294) Tom25, 2007-04-19 12:56:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34294. Elküldve: 2007-04-19 12:56:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76583.] |
Hali mki! Tud valaki javasolni egy elfogadható árú beltérit,ami működik Digi kártyával?? Nagyon meguntam a kínlódást ezzel a Hyunday-os beltérinek kikiáltott vacakkal.. :/
|
| | | [válaszok erre: #34295] |
[előzmény: (34292) Tom25, 2007-04-18 22:43:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34293. Elküldve: 2007-04-19 12:33:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76584.] |
A hálózat tv-t kár keresni mivel
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34292. Elküldve: 2007-04-18 22:43:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76585.] |
Üdv! A hálózat tv-t 2 nap tesztelés után más svc-jelre költöztették,tehát máshol keresd!
|
| | | [válaszok erre: #34294] |
[előzmény: (34286) spagi, 2007-04-18 20:46:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 demibalazs

Tagság: 2007-02-08 23:24:45 Tagszám: #41295 Hozzászólások: 25 |
34291. Elküldve: 2007-04-18 21:59:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76586.] |
Spagi!
Attól is függ, hogy hány beltérid van: 1, vagy 2, mert amennyiben 2, de nem dupla fej van feltéve, akkor jobb, ha elfelejteed a Hálózat TV-t, mivel az függőleges poláron van, és az összes többi adó vízszintesen. Egyébként megy az adásuk, nekem is Digim van, szerelem is, és nálam semmi gond nincs vele, pedig 2 beltérim van. A titok nyitja: 2 beltéri esetén dual (twin) fej, és akkor probléma nélkül ráteheted mindkét beltérire.
|
| | |
[előzmény: (34286) spagi, 2007-04-18 20:46:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
34290. Elküldve: 2007-04-18 21:55:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76587.] |
Köszi ! Itt nekem is tökéletes. Üdv.
|
| | |
[előzmény: (34288) Geraw, 2007-04-18 21:24:15] |
|
Törzstag
|
|
 demibalazs

Tagság: 2007-02-08 23:24:45 Tagszám: #41295 Hozzászólások: 25 |
34289. Elküldve: 2007-04-18 21:51:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76588.] |
Erik!
Igen, ha a fa elér egy bizonyos magasságot, akkor befolyásolhatja a vételt. Az átlagos jónak minősülő jelszint: 80% jelerősség, és 98%-os minőség. Ha ezek nem stimmelnek,akkor vágj le a fából, vagy hívd ki a szerelőt!
Démi Balázs
|
| | | [válaszok erre: #34297] |
[előzmény: (34281) Vincze Erik, 2007-04-18 18:22:22] |
|
Zöldfülű
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
34288. Elküldve: 2007-04-18 21:24:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76589.] |
Üdv! Nálam tökéletesen jön, szakadás nélkűl már vagy 20 perce
http://sc10.radioseven.se:80 ezen a stream-en!
|
| | | [válaszok erre: #34290] |
[előzmény: (34287) orbitall, 2007-04-18 20:51:11] |
|
Haladó
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
34287. Elküldve: 2007-04-18 20:51:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76590.] |
Off: Nekem akadozik ez az adó a neten . Nektek ? (Radioseven)
|
| | | [válaszok erre: #34288] |
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54] |
|
Törzstag
|
|
 spagi

Tagság: 2006-01-06 17:26:41 Tagszám: #25463 Hozzászólások: 71 |
34286. Elküldve: 2007-04-18 20:46:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76591.] |
Hali Mindenki !!!
Miután lekerestem a Hálozat tv-t, működött egy kicsit, aztán pár nap után nem működik. Ez csak nálam van, vagy másnál is? Vagy elköltöztették máshová ?
Előre is köszi.
Üdv Spagi
|
| | | [válaszok erre: #34291 #34292] |
|
|
Kezdő
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34285. Elküldve: 2007-04-18 18:59:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76592.] |
Függ a magasságától is.Ha a szerelő nem az elsőt csinálja ránézésre megmondja belelóg-e.
|
| | |
[előzmény: (34281) Vincze Erik, 2007-04-18 18:22:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bauferi

Tagság: 2004-02-14 18:52:57 Tagszám: #8733 Hozzászólások: 191 |
34284. Elküldve: 2007-04-18 18:50:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76593.] |
Köszi!
|
| | |
[előzmény: (34283) Flw500.Raptor, 2007-04-18 18:46:31] |
|
Haladó
|
|
 Flw500.Raptor

Tagság: 2006-03-04 12:09:06 Tagszám: #27966 Hozzászólások: 391 |
34283. Elküldve: 2007-04-18 18:46:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76594.] |
bauferi:
Az ATW megint nincs a helyzet magaslatán. A link jó, de ezek szerint átmenetileg nem elérhető, remélhetőleg mielőbb kipolírozzák a hibát.
Kutyakozmetika Kápolnásnyéken: http://www.petpont.eu
|
| | | [válaszok erre: #34284] |
[előzmény: (34282) bauferi, 2007-04-18 18:40:42] |
|
Törzstag
|
|
 bauferi

Tagság: 2004-02-14 18:52:57 Tagszám: #8733 Hozzászólások: 191 |
34282. Elküldve: 2007-04-18 18:40:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76595.] |
Dear Raptor!
"Notice: Undefined variable: php_errormsg" ez mi lehet ezen a honlapon
|
| | | [válaszok erre: #34283] |
[előzmény: (34277) Flw500.Raptor, 2007-04-18 16:53:42] |
|
Haladó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34281. Elküldve: 2007-04-18 18:22:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76596.] |
De hát egy fa ennyire hatással van a vételre?Nem lóg rá konkrétan. A parabolától úgy 10 m-re van.
|
| | | [válaszok erre: #34285 #34289] |
[előzmény: (34278) hutch, 2007-04-18 17:45:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
34280. Elküldve: 2007-04-18 18:18:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76597.] |
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mokesz82

Tagság: 2006-09-24 23:04:45 Tagszám: #35227 Hozzászólások: 112 |
34279. Elküldve: 2007-04-18 18:00:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76598.] |
Sziasztok.
Van új program a 3169-es Hunyadira?
|
| |
|
Haladó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
34278. Elküldve: 2007-04-18 17:45:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76599.] |
Csak az vszleg nem a nyugati 1 fokra nézett.
|
| | | [válaszok erre: #34281] |
[előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Flw500.Raptor

Tagság: 2006-03-04 12:09:06 Tagszám: #27966 Hozzászólások: 391 |
34277. Elküldve: 2007-04-18 16:53:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76600.] |
Kicsit OFF
Korábban volt szó a TV műsor kiíratására a számítógép desktop-jára a SeriousSamurize nevű programmal. Sajnos, korábban a Port.hu olyan szinten módosította a HTML kódot, hogy ezért, az ezt megelőzően kifogástalanul működő TvgHUN plug-in azóta nem tudott működni.
Van egy másik hasonló plug-in, a HunTV, ezzel, és moto666 módosított INI-jével a dolog ismét működtethető.
MyScreen:
http://www.kepfeltolto.hu/2007/4/18/fpx.jpg
A progi lelőhelye: www.samurize.com
HunTV plugin, és a hozzá szükséges INI: samurize.atw.hu
A megjelenítéshez szükséges config file az enyémhez hasonlóan előállítható copy-paste módszerrel...
ON, és bocs az offtopicért
Kutyakozmetika Kápolnásnyéken: http://www.petpont.eu [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-18 16:59:19]
|
| | | [válaszok erre: #34282] |
|
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|