Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (52/10
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34301. Elküldve: 2007-04-19 15:42:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76576.]

Tök mindegy hogy telepítesz, csak egy polárt nézhetsz mindkét helyen.
[előzmény: (34300) f_denes, 2007-04-19 15:32:53]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f_denes



Tagság: 2006-06-24 09:04:10
Tagszám: #31968
Hozzászólások: 205
34300. Elküldve: 2007-04-19 15:32:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76577.]

Sziasztok!

Tapasztalatok a 7160NA duál-beltérivel:

(a teljesség igénye nélkül, csupán az első tapasztalatok)
Az üzembehelyezésnél a következők derültek ki:
Küllemre tetszetős, kisebb méretű mint a 1165 és 3169 tipusok. Menüjében megtalálható mindaz, ami a 3169-nél újdonság volt (pl menüháttér a műholddal) PPV menüpont, és megjelentek plusz menüfunkciók is, pl a motoros beállításnál meg lehet adni a lakóhely hosszusági és szélességi körét.
Lehet felfűzni is a 2 tunert, (egy antenna+ az alapértelmezett tuner LOOP OUT-ja átkötve a másik tuner LNB INPUT-ba) valamint külön-külön antenna LNB IN1 és LNB IN2-be.
Ha a felfűzést választjuk, a társtuner LNB IN pontjára csatlakoztatva az antennakábelt töltsük le a csatornákat, mert ha nem így teszünk, csupán a Horizontális TP-ken lévő csatornákat (79 db) tölti le!!!
Nálam, (téglaépület, szomszédos szoba) nem zavarja a másik távirányító az illető helyiségben lévő beltérit. Jelszintek: SZINT: 80 %, MINŐSÉG: egységesen 98 %.(tiszta időben)
Csatornaváltás és boot-olás ideje hosszabb mint az általam eddig használt Humax-II-é.
Képes fogadni a műholdas LNB-n kívül földi antenna jelét is a TV/SAT átkapcsolással egyszerűen átlép az RF jelre.
Tartozékként RCA csatlakozót adnak hozzá a Tv-hez való csatlakoztatáshoz.
Infraérzékelő ugyanolyan érzékeny az átkapcsolásra mintha a beltérit magát kapcsolnánk.
Egyenlőre ennyi, ha igényt tartotok rá, tesztelés után írok a tapasztalatokról!...

Üdvözlettel: Dénes
[válaszok erre: #34301 #34304] [előzmény: (34299) Laci082, 2007-04-19 15:29:06]
Haladó
f_denes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34299. Elküldve: 2007-04-19 15:29:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76578.]

Mindenhol le van írva, hogy a kényszerített frissítést mindenki saját felelősségre csinálja. Ha tönkremegy akkor így járt az illető.
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy az említett beltéri beadta a kulcsot.
[válaszok erre: #34300] [előzmény: (34298) leviatan, 2007-04-19 15:25:07]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34298. Elküldve: 2007-04-19 15:25:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76579.]

Most próbáltam frissiteni egy Hyundai beltérit. A sajátomat már többször is sikeresen. M1 ch up+ch dw egyszerre, szépen lemegy. Egy 1 múlva ránéztünk. Sikeresen befejezödött nyomjon OK-ot. Ez már furcsa volt mert eddig nekem autómatikusan újraindult. Jó megnyomtuk. Azóta semmi. 00:00 ál vagy ---- semmi. Többszöri rövidebb hosszabb kikapcs hátúl semmi. Próbáltam a szerviz menübe belépni ch up+ menu stand by-nál semmi. Se ch dw+ menu-re se. Most mit tudnék még megpróbálni? icon73.gif icon37.gif icon39.gif icon11.gif
[válaszok erre: #34299 #34302 #34303 #34308]
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34297. Elküldve: 2007-04-19 14:37:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76580.]

Próbáltátok már más beltérivel is a Digis kültéri cuccot? Nekem egy Globo 6010CR beltérim van még itthon és a Hyundai beltérin jelzett 98-99%- os érték a másikon csak 76-81. Ha van ilyen tapasztalatotok osszátok már meg velem.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34289) demibalazs, 2007-04-18 21:51:16]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34296. Elküldve: 2007-04-19 13:37:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76581.]

ejha..ez nagy gáz..Mennyire kell sz@rul működnie (belassulnia pl. ) hogy legalább lecseréltessem az alvállalkozóval valami hasonló fosra?? :D

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (34295) Laci082, 2007-04-19 13:06:29]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34295. Elküldve: 2007-04-19 13:06:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76582.]

A Digi kártya össze van párosítva a hozzáadott beltérivel, ezért másikban nem működik. (vannak megoldások rá, de ez elég bonyolult, és ahoz szét kell bontani az eredeti beltérit)
[válaszok erre: #34296] [előzmény: (34294) Tom25, 2007-04-19 12:56:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34294. Elküldve: 2007-04-19 12:56:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76583.]

Hali mki! Tud valaki javasolni egy elfogadható árú beltérit,ami működik Digi kártyával?? Nagyon meguntam a kínlódást ezzel a Hyunday-os beltérinek kikiáltott vacakkal.. :/
[válaszok erre: #34295] [előzmény: (34292) Tom25, 2007-04-18 22:43:09]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34293. Elküldve: 2007-04-19 12:33:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76584.]

A hálózat tv-t kár keresni mivel icon65.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34292. Elküldve: 2007-04-18 22:43:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76585.]

Üdv! A hálózat tv-t 2 nap tesztelés után más svc-jelre költöztették,tehát máshol keresd!
[válaszok erre: #34294] [előzmény: (34286) spagi, 2007-04-18 20:46:06]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


demibalazs



Tagság: 2007-02-08 23:24:45
Tagszám: #41295
Hozzászólások: 25
34291. Elküldve: 2007-04-18 21:59:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76586.]

Spagi!

Attól is függ, hogy hány beltérid van: 1, vagy 2, mert amennyiben 2, de nem dupla fej van feltéve, akkor jobb, ha elfelejteed a Hálózat TV-t, mivel az függőleges poláron van, és az összes többi adó vízszintesen. Egyébként megy az adásuk, nekem is Digim van, szerelem is, és nálam semmi gond nincs vele, pedig 2 beltérim van. A titok nyitja: 2 beltéri esetén dual (twin) fej, és akkor probléma nélkül ráteheted mindkét beltérire.
[előzmény: (34286) spagi, 2007-04-18 20:46:06]
Zöldfülű
demibalazs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orbitall



Tagság: 2007-03-26 03:58:16
Tagszám: #43202
Hozzászólások: 366
34290. Elküldve: 2007-04-18 21:55:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76587.]

Köszi ! Itt nekem is tökéletes. Üdv.
[előzmény: (34288) Geraw, 2007-04-18 21:24:15]
Törzstag
orbitall adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


demibalazs



Tagság: 2007-02-08 23:24:45
Tagszám: #41295
Hozzászólások: 25
34289. Elküldve: 2007-04-18 21:51:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76588.]

Erik!

Igen, ha a fa elér egy bizonyos magasságot, akkor befolyásolhatja a vételt. Az átlagos jónak minősülő jelszint: 80% jelerősség, és 98%-os minőség. Ha ezek nem stimmelnek,akkor vágj le a fából, vagy hívd ki a szerelőt!



Démi Balázs
[válaszok erre: #34297] [előzmény: (34281) Vincze Erik, 2007-04-18 18:22:22]
Zöldfülű
demibalazs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Geraw



Tagság: 2006-02-27 20:16:31
Tagszám: #27760
Hozzászólások: 294
34288. Elküldve: 2007-04-18 21:24:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76589.]

Üdv! Nálam tökéletesen jön, szakadás nélkűl már vagy 20 perce
http://sc10.radioseven.se:80 ezen a stream-en!
[válaszok erre: #34290] [előzmény: (34287) orbitall, 2007-04-18 20:51:11]
Haladó
Geraw adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orbitall



Tagság: 2007-03-26 03:58:16
Tagszám: #43202
Hozzászólások: 366
34287. Elküldve: 2007-04-18 20:51:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76590.]

Off: Nekem akadozik ez az adó a neten . Nektek ? (Radioseven)
[válaszok erre: #34288] [előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54]
Törzstag
orbitall adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


spagi



Tagság: 2006-01-06 17:26:41
Tagszám: #25463
Hozzászólások: 71
34286. Elküldve: 2007-04-18 20:46:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76591.]

Hali Mindenki !!!

Miután lekerestem a Hálozat tv-t, működött egy kicsit, aztán pár nap után nem működik. Ez csak nálam van, vagy másnál is? Vagy elköltöztették máshová ?

Előre is köszi.

Üdv Spagi
[válaszok erre: #34291 #34292]
Kezdő
spagi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34285. Elküldve: 2007-04-18 18:59:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76592.]

Függ a magasságától is.Ha a szerelő nem az elsőt csinálja ránézésre megmondja belelóg-e.
[előzmény: (34281) Vincze Erik, 2007-04-18 18:22:22]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bauferi



Tagság: 2004-02-14 18:52:57
Tagszám: #8733
Hozzászólások: 191
34284. Elküldve: 2007-04-18 18:50:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76593.]

Köszi!
[előzmény: (34283) Flw500.Raptor, 2007-04-18 18:46:31]
Haladó
bauferi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Flw500.Raptor



Tagság: 2006-03-04 12:09:06
Tagszám: #27966
Hozzászólások: 391
34283. Elküldve: 2007-04-18 18:46:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76594.]

bauferi:
Az ATW megint nincs a helyzet magaslatán. A link jó, de ezek szerint átmenetileg nem elérhető, remélhetőleg mielőbb kipolírozzák a hibát.

Kutyakozmetika Kápolnásnyéken: http://www.petpont.eu
[válaszok erre: #34284] [előzmény: (34282) bauferi, 2007-04-18 18:40:42]
Törzstag
Flw500.Raptor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bauferi



Tagság: 2004-02-14 18:52:57
Tagszám: #8733
Hozzászólások: 191
34282. Elküldve: 2007-04-18 18:40:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76595.]

Dear Raptor!
"Notice: Undefined variable: php_errormsg" ez mi lehet ezen a honlapon
[válaszok erre: #34283] [előzmény: (34277) Flw500.Raptor, 2007-04-18 16:53:42]
Haladó
bauferi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34281. Elküldve: 2007-04-18 18:22:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76596.]

De hát egy fa ennyire hatással van a vételre?Nem lóg rá konkrétan. A parabolától úgy 10 m-re van.
[válaszok erre: #34285 #34289] [előzmény: (34278) hutch, 2007-04-18 17:45:22]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
34280. Elküldve: 2007-04-18 18:18:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76597.]

icon2.gif icon75.gif icon48.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mokesz82



Tagság: 2006-09-24 23:04:45
Tagszám: #35227
Hozzászólások: 112
34279. Elküldve: 2007-04-18 18:00:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76598.]

Sziasztok.

Van új program a 3169-es Hunyadira?
Haladó
mokesz82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34278. Elküldve: 2007-04-18 17:45:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76599.]

Csak az vszleg nem a nyugati 1 fokra nézett.
[válaszok erre: #34281] [előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Flw500.Raptor



Tagság: 2006-03-04 12:09:06
Tagszám: #27966
Hozzászólások: 391
34277. Elküldve: 2007-04-18 16:53:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76600.]

Kicsit OFF
Korábban volt szó a TV műsor kiíratására a számítógép desktop-jára a SeriousSamurize nevű programmal. Sajnos, korábban a Port.hu olyan szinten módosította a HTML kódot, hogy ezért, az ezt megelőzően kifogástalanul működő TvgHUN plug-in azóta nem tudott működni.
Van egy másik hasonló plug-in, a HunTV, ezzel, és moto666 módosított INI-jével a dolog ismét működtethető.
MyScreen:
http://www.kepfeltolto.hu/2007/4/18/fpx.jpg
A progi lelőhelye: www.samurize.com
HunTV plugin, és a hozzá szükséges INI: samurize.atw.hu

A megjelenítéshez szükséges config file az enyémhez hasonlóan előállítható copy-paste módszerrel... icon13.gif

ON, és bocs az offtopicért

Kutyakozmetika Kápolnásnyéken: http://www.petpont.eu
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-18 16:59:19]
[válaszok erre: #34282]
Törzstag
Flw500.Raptor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013894081115723 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail