Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499776/13 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (85/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

geza26



Tagság: 2006-10-07 08:29:15
Tagszám: #35637
Hozzászólások: 55
34226. Elküldve: 2007-04-16 19:49:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76651.]

Hello!

Nektek van a Sport 1-nek hangja?

GZ
[válaszok erre: #34227]
Kezdő
geza26 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34225. Elküldve: 2007-04-16 19:30:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76652.]

Hallmark icon65.gif icon44.gif
[válaszok erre: #34228]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
34224. Elküldve: 2007-04-16 19:28:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76653.]

Erre mondaná a túlképzett:
guttenmorgen!
icon33.gif

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (34222) matyics, 2007-04-16 18:43:36]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34223. Elküldve: 2007-04-16 18:47:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76654.]

Ez valami lokális probléma lehet, mert nekem tökéletesen jön a TXT a TV-n. A beltérin nem is nézném, mert tiszta gagyi a TXT-je.
[előzmény: (34210) Tom25, 2007-04-15 23:46:55]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34222. Elküldve: 2007-04-16 18:43:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76655.]

Onnét, hogy egy és ugyanaz a személy!
Brendon ismét visszatért! icon49.gif
[válaszok erre: #34224] [előzmény: (34199) yaksi, 2007-04-15 18:27:15]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34221. Elküldve: 2007-04-16 18:41:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76656.]

Te barom! Leírod ugyanazt a hülyeséget mégegyszer?
Látom, hogy 2006-ot írtál, hiszen idéztem. De te ökör a Digi is 2006-ban indult, hogy a picsába tudták volna betenni a NGCH-t mondjuk 2005-ben?
De részemről lezárom a veled való vitát, mert agyatlan vagy brendi.
[előzmény: (34191) nobi, 2007-04-15 16:53:55]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34220. Elküldve: 2007-04-16 17:05:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76657.]

Hallmark CE borzalmas!
icon30.gif
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
34219. Elküldve: 2007-04-16 16:05:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76658.]

Nálam is nagyon kockás a Hallmark CE
[előzmény: (34218) matias01, 2007-04-16 15:38:10]
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matias01



Tagság: 2005-09-11 11:08:11
Tagszám: #21809
Hozzászólások: 822
34218. Elküldve: 2007-04-16 15:38:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76659.]

ÜdvMindenkinek Más nális kockásodik a Hallmar ch. CE ?
[válaszok erre: #34219]
Törzstag
matias01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34217. Elküldve: 2007-04-16 09:33:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76660.]

Ezt nem tudtam.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34216) Laci082, 2007-04-16 09:32:17]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34216. Elküldve: 2007-04-16 09:32:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76661.]

A Disney Channel a Boomerang-al ellentétben tudomásom szerint nem sugároz magyar nyelven.
[válaszok erre: #34217] [előzmény: (34215) @malacka@, 2007-04-16 09:22:43]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34215. Elküldve: 2007-04-16 09:22:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76662.]

Ha már megy a vita a Boomerangról, akkor felteszem én a kérdést: a Disney Channelre nem vágyik senki?

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34216]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34214. Elküldve: 2007-04-16 07:58:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76663.]

nem hiszem, ez inkább hiba lesz
[előzmény: (34213) stomi, 2007-04-16 07:55:57]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34213. Elküldve: 2007-04-16 07:55:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76664.]

Lehet,hogy azt is átrakták máshová ?
[válaszok erre: #34214] [előzmény: (34212) sathaver, 2007-04-16 07:25:50]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34212. Elküldve: 2007-04-16 07:25:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76665.]

Kábelon megy a Diginél a hiba
[válaszok erre: #34213] [előzmény: (34211) stomi, 2007-04-16 07:20:08]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34211. Elküldve: 2007-04-16 07:20:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76666.]

Áll a Minimax a Digi-n! Miért is ne akkor mikor nézné a gyerek. icon11.gif
Egyébként a Jetix-et mi szívesen becserélnénk a Boomerang-ra !Igy nem kellene 1 uj rajzfilm csatit betenni a kínálatba,csak ki kellene venni egyet ami szerintem a nyomába sem ér a Boomerang-nak.
[válaszok erre: #34212]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34210. Elküldve: 2007-04-15 23:46:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76667.]

Lenne még egy kérdésem..Lehet hogy ez itt már lerágott csont,de nem túl rég fórumozok,és nagyon érdekelne a következő: Az egy dolog hogy csak egy-két adónak van TXT-je,de az mért van hogy ha a beltérin keresztül teletextezem tökéletes,de ha tévén keresztül próbálom,olyan darabos,mintha a tévé csak 15-20%-os jelet kapna a beltériről,ami ugye hülyeség,mert az a jel szintjét illetően remeknek mondható..Próbáltam RCA-n,Coaxon,Scarton,hiába..Ötlet?

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #34223] [előzmény: (34208) rakal, 2007-04-15 21:50:16]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34209. Elküldve: 2007-04-15 22:46:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76668.]

szia Fruzsika segíthetünk még valamiben? ;))
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34208. Elküldve: 2007-04-15 21:50:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76669.]

Tom25:
Részvétem szegény tagnak!
Minden értelemben.pl.vehetett volna egy nagyobb antennát,és jobb fejet, beállíthatta volna az antennát jobban.
Meglepődött volna,hogy jól is mehet a szolgáltatás(habár lehet,hogy ezt tette,ha fejet nem találtál...)
[válaszok erre: #34210] [előzmény: (34207) Tom25, 2007-04-15 20:25:01]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34207. Elküldve: 2007-04-15 20:25:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76670.]

Megirigyeltem egy Eksz digis ötletét..A tagnak biztos elege lett az állandó idegeskedésből amit a szolgáltatás okozot..Biztos frankón lewezette a feszültségét,mert a serpenyőjét egy konténer mellett találtam meg a környéken..Akartam róla képet kreálni,de mire újra arra jártam,( egy óra) addigra valaki lenyúlta..:)

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #34208] [előzmény: (34204) yaksi, 2007-04-15 19:41:46]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fruzsika



Tagság: 2006-02-12 00:23:59
Tagszám: #26919
Hozzászólások: 73
34206. Elküldve: 2007-04-15 20:04:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76671.]

Köszi, de kedvesek vagytok! :-)

Fru
Kezdő
Fruzsika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34205. Elküldve: 2007-04-15 19:49:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76672.]

Van Hallmark, csak másik tp.-n, "elköltőztették".
12527 H 27500
(Javaslok egy újrakeresést, úgy biztos meglesz)
[előzmény: (34203) Fruzsika, 2007-04-15 19:39:50]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34204. Elküldve: 2007-04-15 19:41:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76673.]

www.digi.tv
[válaszok erre: #34207] [előzmény: (34203) Fruzsika, 2007-04-15 19:39:50]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fruzsika



Tagság: 2006-02-12 00:23:59
Tagszám: #26919
Hozzászólások: 73
34203. Elküldve: 2007-04-15 19:39:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76674.]

Sziasztok!
Hová lett a hallmark a digitévéről? Nem lehet már venni?
És miért nem találom a digitv honlapját? Tudja valaki a címét?

Fru
[válaszok erre: #34204 #34205]
Kezdő
Fruzsika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warchris



Tagság: 2006-12-13 22:02:51
Tagszám: #38528
Hozzászólások: 89
34202. Elküldve: 2007-04-15 18:42:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76675.]

Én megmondtam a 33293-as hozzászólásomban...
meg a [email protected]ól a 33294-esben a véleményem...

bocs a @ ért :)
[előzmény: (34201) szbarna, 2007-04-15 18:36:22]
Kezdő
warchris adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099029541015625 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail