| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 geza26

Tagság: 2006-10-07 08:29:15 Tagszám: #35637 Hozzászólások: 55 |
34226. Elküldve: 2007-04-16 19:49:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76651.] |
Hello!
Nektek van a Sport 1-nek hangja?
GZ
|
| | | [válaszok erre: #34227] |
|
|
Kezdő
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34225. Elküldve: 2007-04-16 19:30:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76652.] |
Hallmark
|
| | | [válaszok erre: #34228] |
|
|
Törzstag
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
34224. Elküldve: 2007-04-16 19:28:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76653.] |
Erre mondaná a túlképzett:
guttenmorgen!
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (34222) matyics, 2007-04-16 18:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34223. Elküldve: 2007-04-16 18:47:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76654.] |
Ez valami lokális probléma lehet, mert nekem tökéletesen jön a TXT a TV-n. A beltérin nem is nézném, mert tiszta gagyi a TXT-je.
|
| | |
[előzmény: (34210) Tom25, 2007-04-15 23:46:55] |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34222. Elküldve: 2007-04-16 18:43:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76655.] |
Onnét, hogy egy és ugyanaz a személy!
Brendon ismét visszatért!
|
| | | [válaszok erre: #34224] |
[előzmény: (34199) yaksi, 2007-04-15 18:27:15] |
|
Törzstag
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34221. Elküldve: 2007-04-16 18:41:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76656.] |
Te barom! Leírod ugyanazt a hülyeséget mégegyszer?
Látom, hogy 2006-ot írtál, hiszen idéztem. De te ökör a Digi is 2006-ban indult, hogy a picsába tudták volna betenni a NGCH-t mondjuk 2005-ben?
De részemről lezárom a veled való vitát, mert agyatlan vagy brendi.
|
| | |
[előzmény: (34191) nobi, 2007-04-15 16:53:55] |
|
Törzstag
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34220. Elküldve: 2007-04-16 17:05:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76657.] |
Hallmark CE borzalmas!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
34219. Elküldve: 2007-04-16 16:05:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76658.] |
Nálam is nagyon kockás a Hallmark CE
|
| | |
[előzmény: (34218) matias01, 2007-04-16 15:38:10] |
|
Törzstag
|
|
 matias01

Tagság: 2005-09-11 11:08:11 Tagszám: #21809 Hozzászólások: 822 |
34218. Elküldve: 2007-04-16 15:38:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76659.] |
ÜdvMindenkinek Más nális kockásodik a Hallmar ch. CE ?
|
| | | [válaszok erre: #34219] |
|
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34217. Elküldve: 2007-04-16 09:33:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76660.] |
Ezt nem tudtam.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34216) Laci082, 2007-04-16 09:32:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34216. Elküldve: 2007-04-16 09:32:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76661.] |
A Disney Channel a Boomerang-al ellentétben tudomásom szerint nem sugároz magyar nyelven.
|
| | | [válaszok erre: #34217] |
[előzmény: (34215) @malacka@, 2007-04-16 09:22:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34215. Elküldve: 2007-04-16 09:22:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76662.] |
Ha már megy a vita a Boomerangról, akkor felteszem én a kérdést: a Disney Channelre nem vágyik senki?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34216] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34214. Elküldve: 2007-04-16 07:58:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76663.] |
nem hiszem, ez inkább hiba lesz
|
| | |
[előzmény: (34213) stomi, 2007-04-16 07:55:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34213. Elküldve: 2007-04-16 07:55:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76664.] |
Lehet,hogy azt is átrakták máshová ?
|
| | | [válaszok erre: #34214] |
[előzmény: (34212) sathaver, 2007-04-16 07:25:50] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34212. Elküldve: 2007-04-16 07:25:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76665.] |
Kábelon megy a Diginél a hiba
|
| | | [válaszok erre: #34213] |
[előzmény: (34211) stomi, 2007-04-16 07:20:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34211. Elküldve: 2007-04-16 07:20:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76666.] |
Áll a Minimax a Digi-n! Miért is ne akkor mikor nézné a gyerek.
Egyébként a Jetix-et mi szívesen becserélnénk a Boomerang-ra !Igy nem kellene 1 uj rajzfilm csatit betenni a kínálatba,csak ki kellene venni egyet ami szerintem a nyomába sem ér a Boomerang-nak.
|
| | | [válaszok erre: #34212] |
|
|
Haladó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34210. Elküldve: 2007-04-15 23:46:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76667.] |
Lenne még egy kérdésem..Lehet hogy ez itt már lerágott csont,de nem túl rég fórumozok,és nagyon érdekelne a következő: Az egy dolog hogy csak egy-két adónak van TXT-je,de az mért van hogy ha a beltérin keresztül teletextezem tökéletes,de ha tévén keresztül próbálom,olyan darabos,mintha a tévé csak 15-20%-os jelet kapna a beltériről,ami ugye hülyeség,mert az a jel szintjét illetően remeknek mondható..Próbáltam RCA-n,Coaxon,Scarton,hiába..Ötlet?
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | | [válaszok erre: #34223] |
[előzmény: (34208) rakal, 2007-04-15 21:50:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34209. Elküldve: 2007-04-15 22:46:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76668.] |
szia Fruzsika segíthetünk még valamiben? ;))
|
| |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34208. Elküldve: 2007-04-15 21:50:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76669.] |
Tom25:
Részvétem szegény tagnak!
Minden értelemben.pl.vehetett volna egy nagyobb antennát,és jobb fejet, beállíthatta volna az antennát jobban.
Meglepődött volna,hogy jól is mehet a szolgáltatás(habár lehet,hogy ezt tette,ha fejet nem találtál...)
|
| | | [válaszok erre: #34210] |
[előzmény: (34207) Tom25, 2007-04-15 20:25:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34207. Elküldve: 2007-04-15 20:25:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76670.] |
Megirigyeltem egy Eksz digis ötletét..A tagnak biztos elege lett az állandó idegeskedésből amit a szolgáltatás okozot..Biztos frankón lewezette a feszültségét,mert a serpenyőjét egy konténer mellett találtam meg a környéken..Akartam róla képet kreálni,de mire újra arra jártam,( egy óra) addigra valaki lenyúlta..:)
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | | [válaszok erre: #34208] |
[előzmény: (34204) yaksi, 2007-04-15 19:41:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fruzsika

Tagság: 2006-02-12 00:23:59 Tagszám: #26919 Hozzászólások: 73 |
34206. Elküldve: 2007-04-15 20:04:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76671.] |
Köszi, de kedvesek vagytok! :-)
Fru
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34205. Elküldve: 2007-04-15 19:49:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76672.] |
Van Hallmark, csak másik tp.-n, "elköltőztették".
12527 H 27500
(Javaslok egy újrakeresést, úgy biztos meglesz)
|
| | |
[előzmény: (34203) Fruzsika, 2007-04-15 19:39:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34204. Elküldve: 2007-04-15 19:41:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76673.] |
www.digi.tv
|
| | | [válaszok erre: #34207] |
[előzmény: (34203) Fruzsika, 2007-04-15 19:39:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fruzsika

Tagság: 2006-02-12 00:23:59 Tagszám: #26919 Hozzászólások: 73 |
34203. Elküldve: 2007-04-15 19:39:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76674.] |
Sziasztok!
Hová lett a hallmark a digitévéről? Nem lehet már venni?
És miért nem találom a digitv honlapját? Tudja valaki a címét?
Fru
|
| | | [válaszok erre: #34204 #34205] |
|
|
Kezdő
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34202. Elküldve: 2007-04-15 18:42:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76675.] |
Én megmondtam a 33293-as hozzászólásomban...
meg a [email protected]ól a 33294-esben a véleményem...
bocs a @ ért :)
|
| | |
[előzmény: (34201) szbarna, 2007-04-15 18:36:22] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|