Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499775/12 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (67/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34201. Elküldve: 2007-04-15 18:36:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76676.]

Hi hi hi ez mar kezd paranoias lenni , ki a faxom ez a nobi ? valaki utannanezne adminok, nekem gyanus mintha mar jart volna errefele csak epp mas nicknevvel. Ekkora baromsagokat allitani ! Hi Hi Hi .... na En mentem Kellemes vasarnapot !
vagy ami meg maradt belolle.... icon18.gif

udv SZBARNA
[válaszok erre: #34202]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
34200. Elküldve: 2007-04-15 18:30:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76677.]

Hogy lehet a Boomerangot nem szeretni? A legjobb csatorna. Mondjuk a Cartoon Network-ön is Toonami összeállítás helyett adhatna Boomerang blokkot
[előzmény: (34185) nobi, 2007-04-15 16:17:51]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34199. Elküldve: 2007-04-15 18:27:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76678.]

KI ÍRTA?
Olvastál valahol is a DigiTV-től származó bejelentést, hogy az AXNek, és a Boomerang (amiért már a UPC topicban is rinyálsz) bekerül a csatornakínálatba?

NEM! Mert sehol nem nyilatkozták. Csak egy megbomlott agyú volt (remélem, hogy csak volt!!) itteni fórumozó ír kitalált híreket a sebtében összecsapott szar honlapján.

Nézd már meg, honnét veszed az infóid!
[válaszok erre: #34222] [előzmény: (34198) nobi, 2007-04-15 17:32:34]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34198. Elküldve: 2007-04-15 17:32:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76679.]

Szekely csaba a axn sci fi, crimet azt írták hogy magyaroknak lesz. icon73.gif
[válaszok erre: #34199] [előzmény: (34197) szekelycsaba, 2007-04-15 17:19:57]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szekelycsaba



Tagság: 2005-06-02 23:06:46
Tagszám: #19386
Hozzászólások: 139
34197. Elküldve: 2007-04-15 17:19:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76680.]

Mától (legalább is ma vettem észre) megy a két új AXN (SciFi, Crime) a románoknak a Digi-s alapcsomagban. Nincs más hang vagy felirat, csak román.
[válaszok erre: #34198]
Haladó
szekelycsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaltam



Tagság: 2004-02-06 11:20:40
Tagszám: #8549
Hozzászólások: 31
34196. Elküldve: 2007-04-15 17:15:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76681.]

Válaszolok magamnak...

http://digitv.ibsoft.hu/GYIK/HyundaiHSS3169NA/SzoftverfrissítésmeneteHyundaiHSS3169NA/tabid/711/Default.aspx
[előzmény: (34193) kaltam, 2007-04-15 17:06:58]
Zöldfülű
kaltam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34195. Elküldve: 2007-04-15 17:11:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76682.]

www.boomerang.co.uk

nobi
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34194. Elküldve: 2007-04-15 17:10:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76683.]

www.boomerángs.hu
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaltam



Tagság: 2004-02-06 11:20:40
Tagszám: #8549
Hozzászólások: 31
34193. Elküldve: 2007-04-15 17:06:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76684.]

Hali!

Hyundai beltéri szoftverét szeretném frissíteni, de ha elínditom két dolgot csinál:
-vagy kiírja hogy nincs letöltési szolgáltatás
-vagy "kérem várjon" felirat villog, amíg ki nem lépek a frissítésből

Egyszer már hagytam egy órán keresztül is, de nem történt semmi. Több csatornán is megpróbáltam. Mit csinálok rosszul? 2006. februári szoftver van rajta, és jó lenne lecserélni, mert állítólag az új csatornánként állítja a hangot.
[válaszok erre: #34196]
Zöldfülű
kaltam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34192. Elküldve: 2007-04-15 16:56:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76685.]

Hát a helyesírási szabályzatba Te is nyugodtan belenézhetnél:
"semijen", "beteni", meg úgy látom mondatszerkesztési gondok is vannak icon21.gif
[előzmény: (34190) nobi, 2007-04-15 16:47:14]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34191. Elküldve: 2007-04-15 16:53:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76686.]

Matyics te vagy a igazi hülye ha megnéznéd akkor látnád hogy 2006 ot írtam de lehet hogy megnézted cak vaksi vagy... icon72.gif icon73.gif icon7.gif icon6.gif

nobi
[válaszok erre: #34221] [előzmény: (34189) matyics, 2007-04-15 16:44:15]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34190. Elküldve: 2007-04-15 16:47:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76687.]

A latency nevü személy jobban tenné ha utána nézne egy helyesírási szójegyékben , és jobb lenne hogy bele nézne a digitv híreibe.Ha megfigyeli nem voltak új csatornák icon48.gif icon49.gif icon73.gif icon5.gif icon72.gif

nobi
[válaszok erre: #34192] [előzmény: (34188) latency, 2007-04-15 16:34:36]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34189. Elküldve: 2007-04-15 16:44:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76688.]

Idézet:
csak 2006 ban tudták beteni a national geographic csatornát.



Vazze te egy igazi hülye vagy! icon66.gif
2006-ban indult a Digi M.o-n! icon67.gif icon73.gif icon39.gif icon40.gif icon49.gif
Ejnye-bejnye Brendi!
[válaszok erre: #34191] [előzmény: (34187) nobi, 2007-04-15 16:33:07]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34188. Elküldve: 2007-04-15 16:34:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76689.]

Úgy látom egyre jobban kibújik a szög a zsákból, csak nem újra köztünk vagy brendon?
[válaszok erre: #34190] [előzmény: (34186) nobi, 2007-04-15 16:22:20]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34187. Elküldve: 2007-04-15 16:33:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76690.]

A digitv normálisabb csatornát is betehetne mint hálozat tv talán nég hálozat tv t sem tudják beteni más szóval semijen új csatornát csak 2006 ban tudták beteni a national geographic csatornát. icon49.gif icon67.gif
[válaszok erre: #34189]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34186. Elküldve: 2007-04-15 16:22:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76691.]

Van e normálisabb informáós oldal a digi tv röl icon21.gif icon38.gif icon78.gif icon73.gif icon67.gif

nobi
[válaszok erre: #34188]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34185. Elküldve: 2007-04-15 16:17:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76692.]

Ez a yaksi nevü személy , úgy látom hogy nem szereti a boomerang nevü csatornát biztos nem ismeri. icon43.gif icon39.gif icon73.gif icon67.gif icon40.gif
[válaszok erre: #34200] [előzmény: (34183) yaksi, 2007-04-15 16:10:00]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34184. Elküldve: 2007-04-15 16:12:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76693.]

Jah. Tök jó az az oldal!
Nyitólapon: 8 nap
Hírek: 'Nincsenek hírek'
PPV: 'Magyarországon a PPV rendelés nem lehetséges'
Az összes többinél: 'Április 1-től elérhető'

Ez aztán az igazi "Információs oldal a DigiTV-ről." :D


yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (34182) nobi, 2007-04-15 16:09:27]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34183. Elküldve: 2007-04-15 16:10:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76694.]

Lóf@szt! Nekem a Boomerang ingyen sem kell, nemhogy fizessek érte! Mehet a levesbe a többi rajzfilmcsatornával. Tegyék őket külön csomagba, aztán majd akinek kell, az fizet érte!
[válaszok erre: #34185] [előzmény: (34177) cable, 2007-04-15 14:41:54]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34182. Elküldve: 2007-04-15 16:09:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76695.]

Miért van oda irva a www.digitaltv.mindenkilapja.hu az hogy 8 nap
[válaszok erre: #34184] [előzmény: (34137) mlaszlo, 2007-04-14 17:30:03]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34181. Elküldve: 2007-04-15 15:40:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76696.]

Az emberek túlnyomó többsége azért ezzel nem így van...
Egyébként a szerződésben amit még mi régen aláírtunk, úgy emlékszem az volt, hogy a hűség ideje alatt maximum az infláció mértékével növelhetik az árat.
[előzmény: (34177) cable, 2007-04-15 14:41:54]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34180. Elküldve: 2007-04-15 15:13:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76697.]

Mi a kérdés? Rárakják a nagra2-t is az MTV csatikra. Némelyiken már így is van vagy 5 fajta kódolás.
[előzmény: (34171) taurus, 2007-04-15 08:07:57]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34179. Elküldve: 2007-04-15 14:44:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76698.]

A Diginek is ez a titka..Nem foglalkozik welünk az állítólagos 'ügyfélszolg.' ? Ha pénzünk van,bármit megcsinálhatunk..;)

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (34176) taurus, 2007-04-15 08:58:13]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34178. Elküldve: 2007-04-15 14:44:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76699.]

A Diginek is ez a titka..Nem foglalkozik welünk az állítólagos 'ügyfélszolg.' ? Ha pénzünk van,bármit megcsinálhatunk..;)

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (34176) taurus, 2007-04-15 08:58:13]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
34177. Elküldve: 2007-04-15 14:41:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76700.]

ha beteszik a Boomerangot akkor nyugodtan drágulhat.
[válaszok erre: #34181 #34183] [előzmény: (34137) mlaszlo, 2007-04-14 17:30:03]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010244131088257 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail