| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34201. Elküldve: 2007-04-15 18:36:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76676.] |
Hi hi hi ez mar kezd paranoias lenni , ki a faxom ez a nobi ? valaki utannanezne adminok, nekem gyanus mintha mar jart volna errefele csak epp mas nicknevvel. Ekkora baromsagokat allitani ! Hi Hi Hi .... na En mentem Kellemes vasarnapot !
vagy ami meg maradt belolle....
udv SZBARNA
|
| | | [válaszok erre: #34202] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
34200. Elküldve: 2007-04-15 18:30:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76677.] |
Hogy lehet a Boomerangot nem szeretni? A legjobb csatorna. Mondjuk a Cartoon Network-ön is Toonami összeállítás helyett adhatna Boomerang blokkot
|
| | |
[előzmény: (34185) nobi, 2007-04-15 16:17:51] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34199. Elküldve: 2007-04-15 18:27:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76678.] |
KI ÍRTA?
Olvastál valahol is a DigiTV-től származó bejelentést, hogy az AXNek, és a Boomerang (amiért már a UPC topicban is rinyálsz) bekerül a csatornakínálatba?
NEM! Mert sehol nem nyilatkozták. Csak egy megbomlott agyú volt (remélem, hogy csak volt!!) itteni fórumozó ír kitalált híreket a sebtében összecsapott szar honlapján.
Nézd már meg, honnét veszed az infóid!
|
| | | [válaszok erre: #34222] |
[előzmény: (34198) nobi, 2007-04-15 17:32:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34198. Elküldve: 2007-04-15 17:32:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76679.] |
Szekely csaba a axn sci fi, crimet azt írták hogy magyaroknak lesz.
|
| | | [válaszok erre: #34199] |
[előzmény: (34197) szekelycsaba, 2007-04-15 17:19:57] |
|
Kezdő
|
|
 szekelycsaba

Tagság: 2005-06-02 23:06:46 Tagszám: #19386 Hozzászólások: 139 |
34197. Elküldve: 2007-04-15 17:19:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76680.] |
Mától (legalább is ma vettem észre) megy a két új AXN (SciFi, Crime) a románoknak a Digi-s alapcsomagban. Nincs más hang vagy felirat, csak román.
|
| | | [válaszok erre: #34198] |
|
|
Haladó
|
|
 kaltam

Tagság: 2004-02-06 11:20:40 Tagszám: #8549 Hozzászólások: 31 |
|
Zöldfülű
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34195. Elküldve: 2007-04-15 17:11:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76682.] |
www.boomerang.co.uk
nobi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34194. Elküldve: 2007-04-15 17:10:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76683.] |
www.boomerángs.hu
|
| |
|
Kezdő
|
|
 kaltam

Tagság: 2004-02-06 11:20:40 Tagszám: #8549 Hozzászólások: 31 |
34193. Elküldve: 2007-04-15 17:06:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76684.] |
Hali!
Hyundai beltéri szoftverét szeretném frissíteni, de ha elínditom két dolgot csinál:
-vagy kiírja hogy nincs letöltési szolgáltatás
-vagy "kérem várjon" felirat villog, amíg ki nem lépek a frissítésből
Egyszer már hagytam egy órán keresztül is, de nem történt semmi. Több csatornán is megpróbáltam. Mit csinálok rosszul? 2006. februári szoftver van rajta, és jó lenne lecserélni, mert állítólag az új csatornánként állítja a hangot.
|
| | | [válaszok erre: #34196] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34192. Elküldve: 2007-04-15 16:56:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76685.] |
Hát a helyesírási szabályzatba Te is nyugodtan belenézhetnél:
"semijen", "beteni", meg úgy látom mondatszerkesztési gondok is vannak
|
| | |
[előzmény: (34190) nobi, 2007-04-15 16:47:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34191. Elküldve: 2007-04-15 16:53:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76686.] |
Matyics te vagy a igazi hülye ha megnéznéd akkor látnád hogy 2006 ot írtam de lehet hogy megnézted cak vaksi vagy...
nobi
|
| | | [válaszok erre: #34221] |
[előzmény: (34189) matyics, 2007-04-15 16:44:15] |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34190. Elküldve: 2007-04-15 16:47:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76687.] |
A latency nevü személy jobban tenné ha utána nézne egy helyesírási szójegyékben , és jobb lenne hogy bele nézne a digitv híreibe.Ha megfigyeli nem voltak új csatornák
nobi
|
| | | [válaszok erre: #34192] |
[előzmény: (34188) latency, 2007-04-15 16:34:36] |
|
Kezdő
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34189. Elküldve: 2007-04-15 16:44:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76688.] |
Idézet:
| csak 2006 ban tudták beteni a national geographic csatornát.
| |
Vazze te egy igazi hülye vagy!
2006-ban indult a Digi M.o-n!
Ejnye-bejnye Brendi!
|
| | | [válaszok erre: #34191] |
[előzmény: (34187) nobi, 2007-04-15 16:33:07] |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34188. Elküldve: 2007-04-15 16:34:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76689.] |
Úgy látom egyre jobban kibújik a szög a zsákból, csak nem újra köztünk vagy brendon?
|
| | | [válaszok erre: #34190] |
[előzmény: (34186) nobi, 2007-04-15 16:22:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34187. Elküldve: 2007-04-15 16:33:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76690.] |
A digitv normálisabb csatornát is betehetne mint hálozat tv talán nég hálozat tv t sem tudják beteni más szóval semijen új csatornát csak 2006 ban tudták beteni a national geographic csatornát.
|
| | | [válaszok erre: #34189] |
|
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34186. Elküldve: 2007-04-15 16:22:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76691.] |
Van e normálisabb informáós oldal a digi tv röl
nobi
|
| | | [válaszok erre: #34188] |
|
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34185. Elküldve: 2007-04-15 16:17:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76692.] |
Ez a yaksi nevü személy , úgy látom hogy nem szereti a boomerang nevü csatornát biztos nem ismeri.
|
| | | [válaszok erre: #34200] |
[előzmény: (34183) yaksi, 2007-04-15 16:10:00] |
|
Kezdő
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34184. Elküldve: 2007-04-15 16:12:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76693.] |
Jah. Tök jó az az oldal!
Nyitólapon: 8 nap
Hírek: 'Nincsenek hírek'
PPV: 'Magyarországon a PPV rendelés nem lehetséges'
Az összes többinél: 'Április 1-től elérhető'
Ez aztán az igazi "Információs oldal a DigiTV-ről." :D
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (34182) nobi, 2007-04-15 16:09:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34183. Elküldve: 2007-04-15 16:10:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76694.] |
Lóf@szt! Nekem a Boomerang ingyen sem kell, nemhogy fizessek érte! Mehet a levesbe a többi rajzfilmcsatornával. Tegyék őket külön csomagba, aztán majd akinek kell, az fizet érte!
|
| | | [válaszok erre: #34185] |
[előzmény: (34177) cable, 2007-04-15 14:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
|
Kezdő
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34181. Elküldve: 2007-04-15 15:40:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76696.] |
Az emberek túlnyomó többsége azért ezzel nem így van...
Egyébként a szerződésben amit még mi régen aláírtunk, úgy emlékszem az volt, hogy a hűség ideje alatt maximum az infláció mértékével növelhetik az árat.
|
| | |
[előzmény: (34177) cable, 2007-04-15 14:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34180. Elküldve: 2007-04-15 15:13:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76697.] |
Mi a kérdés? Rárakják a nagra2-t is az MTV csatikra. Némelyiken már így is van vagy 5 fajta kódolás.
|
| | |
[előzmény: (34171) taurus, 2007-04-15 08:07:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34179. Elküldve: 2007-04-15 14:44:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76698.] |
A Diginek is ez a titka..Nem foglalkozik welünk az állítólagos 'ügyfélszolg.' ? Ha pénzünk van,bármit megcsinálhatunk..;)
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | |
[előzmény: (34176) taurus, 2007-04-15 08:58:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
34178. Elküldve: 2007-04-15 14:44:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76699.] |
A Diginek is ez a titka..Nem foglalkozik welünk az állítólagos 'ügyfélszolg.' ? Ha pénzünk van,bármit megcsinálhatunk..;)
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | |
[előzmény: (34176) taurus, 2007-04-15 08:58:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
34177. Elküldve: 2007-04-15 14:41:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76700.] |
ha beteszik a Boomerangot akkor nyugodtan drágulhat.
|
| | | [válaszok erre: #34181 #34183] |
[előzmény: (34137) mlaszlo, 2007-04-14 17:30:03] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|