| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34176. Elküldve: 2007-04-15 08:58:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76701.] |
Pénzért ezek mindent megcsinálnak.
|
| | | [válaszok erre: #34178 #34179] |
[előzmény: (34175) sathaver, 2007-04-15 08:46:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34175. Elküldve: 2007-04-15 08:46:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76702.] |
Ha rárakhatják
|
| | | [válaszok erre: #34176] |
[előzmény: (34173) latency, 2007-04-15 08:27:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34174. Elküldve: 2007-04-15 08:36:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76703.] |
Más megoldás nem hiszem hogy lenne.
|
| | |
[előzmény: (34173) latency, 2007-04-15 08:27:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34173. Elküldve: 2007-04-15 08:27:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76704.] |
Rárakják arra is a Nagrát.
|
| | | [válaszok erre: #34174 #34175] |
[előzmény: (34171) taurus, 2007-04-15 08:07:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34172. Elküldve: 2007-04-15 08:17:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76705.] |
ez a kérdés bennem is felmerült :D
|
| | |
[előzmény: (34171) taurus, 2007-04-15 08:07:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34171. Elküldve: 2007-04-15 08:07:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76706.] |
Bár ez a mások topic témája lenne.
Ha a direct új beltérije a Nagra kodolást fogja tudni.
Akkor a zenei csatornákat hogy lehet majd avval nézni?
|
| | | [válaszok erre: #34172 #34173 #34180] |
[előzmény: (34170) sathaver, 2007-04-15 08:04:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34170. Elküldve: 2007-04-15 08:04:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76707.] |
Taurus tesó az nagyon szép lenne!
|
| | | [válaszok erre: #34171] |
[előzmény: (34168) taurus, 2007-04-15 07:53:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34169. Elküldve: 2007-04-15 07:57:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76708.] |
Az MGM is szerepel a németeknél.
A jupiszi új kodolása nem hasonlít esetleg a Premiere-hez?
|
| | |
[előzmény: (34168) taurus, 2007-04-15 07:53:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34168. Elküldve: 2007-04-15 07:53:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76709.] |
Jó is lenne.
Itt már csak a minőségével vehetné fel a versenyt.
A Digi 500 ezer elöfizetőt jósol az év végére. Ami realitás is.
|
| | | [válaszok erre: #34169 #34170] |
[előzmény: (34165) mlaszlo, 2007-04-14 21:36:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34167. Elküldve: 2007-04-14 22:03:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76710.] |
Gyönyörű álmaink vannak!Igaza volt a kárpátmedence géniuszának,a nagy Kondukátornak,"Merjünk nagyokat álmodni !"-Azok legalább a mieink maradnak.
|
| | |
[előzmény: (34164) Hepi, 2007-04-14 21:32:46] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34166. Elküldve: 2007-04-14 21:53:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76711.] |
Ami mondjuk engem a minőségnél sokkal jobban dühít, hogy van 3 mozicsatorna, amiért ráadásul külön fizetünk és pont szombat este nincs egyiken se semmi jó film, amikor más csatornán sincs semmi. Az HBO főműsoridőben ismétel, a Cinemax-on legalább 8-kor lemegy egy elfogadható film, de 10-től nem éppen szombat esti filmnek való műsor megy, aminek szerintem semmi köze egy mozicsatornához, nemhogy a "mozi szerelmeseihez"
|
| | |
[előzmény: (34165) mlaszlo, 2007-04-14 21:36:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34165. Elküldve: 2007-04-14 21:36:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76712.] |
Ebben igazad van, így lehetne kedvezőbb árakat kínálni. Most már csak az a kérdés, hogy mekkora esély van arra, hogy a Premiere felénk is terjeszkedjen A UPC igazán összehaverkodhatna velük
|
| | | [válaszok erre: #34166 #34168] |
[előzmény: (34164) Hepi, 2007-04-14 21:32:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hepi

Tagság: 2003-10-21 01:43:35 Tagszám: #7039 Hozzászólások: 143 |
34164. Elküldve: 2007-04-14 21:32:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76713.] |
Én úgy gondolom, hogy mindenkinek igaza van, de ha Németországon túl terjeszkedve, magyar hang alá csusztatásával vagy x nyelvekkel bővítve le lehetne csökkenteni az árakat azért, nem beszélve hogy több ezer előfizetőt lehet ne szerezni!
Amiko A4, VU+ UNO 4K SE,DiSEqC SRT DM 2100 motor 90-es tükor és WaveFrontier T 90.
|
| | | [válaszok erre: #34165 #34167] |
[előzmény: (34163) mlaszlo, 2007-04-14 21:22:59] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34163. Elküldve: 2007-04-14 21:22:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76714.] |
Taurus-nak abban igaza van, hogy Németország valamivel nagyobb mint Magyarország, így ott több előfizetőt tud szerezni a Premiere. Nálunk pedig kevesebb előfizetőnek kéne "fedezni" a költségeket, így lehet hogy jóval magasabbak lennének az árak.
|
| | | [válaszok erre: #34164] |
[előzmény: (34161) Laci082, 2007-04-14 21:12:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
34162. Elküldve: 2007-04-14 21:20:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76715.] |
Na ez az, ezt mondtam!
Szerinted ma Magyarországon ki fog, ki tud ~30 csatornáért 18.000Ftot kifizetni akármilyen jó minőségű is legyen az?
Nekem ez nem megfizethető egyelőre sajnos havi 70.000Ftos fizetésből, ahogy szerintem az emberek többségének sem. :(
Nevezzetek igénytelennek, de nekem a UPC Direct bőven jó mind árban, mind kínálatban, majd ha ide is elér Európa fizetések szempontjából is, akkor majd jöhet a minőség is!
|
| | |
[előzmény: (34161) Laci082, 2007-04-14 21:12:27] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34161. Elküldve: 2007-04-14 21:12:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76716.] |
A Premiere-nél a komplett csomag (HD is), plusz a HD-s beltéri bérleti díja: ~18000Ft (71Euro)
Ezek vannak benne:
http://www.lyngsat.com/packages/premiere.html
Persze mivel az Astrán van ezek mellett foghatja az előfizető az összes nagyobb német csatornát.
Sky kb 20000Ft lenne havonta (HD is). Kismillió csatornát lehet vele fogni, igaz ezek nagy része FTA. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-14 21:23:52]
|
| | | [válaszok erre: #34162 #34163] |
[előzmény: (34160) ad.2.ne, 2007-04-14 21:08:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
34160. Elküldve: 2007-04-14 21:08:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76717.] |
És mindez 1996-97-ben nem kis pénz volt, csak kevesen engedhették meg maguknak!
A havidíjra nem emlékszem tisztán, de nem volt kevés, az akkori viszonyokhoz(és kábeltv árakhoz) képest drága volt.
A SkyDigitalnál Premierenél mennyibe kerül egy "komplett" csomag forintra átszámítva? És ezért mennyi csatornát adnak?
|
| | | [válaszok erre: #34161] |
[előzmény: (34159) Oriza_Triznyák, 2007-04-14 21:03:23] |
|
Kezdő
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
34159. Elküldve: 2007-04-14 21:03:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76718.] |
Ugyan nem tudom mennyi volt a havidíj, de 7000 előfizetőjük volt Magyarországon. Hozzá kell tenni azt is, hogy fénykorában a dekóder 30 rugó körül volt, egy beépített dekóderes beltéri pedig 45. Ezt pedig az előfizetőnek kellett beszereznie.
|
| | | [válaszok erre: #34160] |
[előzmény: (34156) Laci082, 2007-04-14 20:41:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34158. Elküldve: 2007-04-14 20:52:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76719.] |
Ott azért sok ám az előfizető. Az több bevétel.
|
| | |
[előzmény: (34156) Laci082, 2007-04-14 20:41:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34157. Elküldve: 2007-04-14 20:43:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76720.] |
"Ennyit számít havi ezer Ft, ~200.000 ügyfelet"
Tévedés. Ennyit számított az "egy év ingyé" jelmondat.
|
| | |
[előzmény: (34150) ad.2.ne, 2007-04-14 20:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34156. Elküldve: 2007-04-14 20:41:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76721.] |
Mennyi volt AKKOR a Multichoice havidíja?
(nem kell az egekben gondolkodni havidíj szinten ha jó minőséget akartok. Lásd Premiere)
|
| | | [válaszok erre: #34158 #34159] |
[előzmény: (34150) ad.2.ne, 2007-04-14 20:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34155. Elküldve: 2007-04-14 20:40:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76722.] |
2 éve már a jupiszinek is fizettem a havi 10-12 ezret.
Akkor miről is beszélünk.
|
| | |
[előzmény: (34154) taurus, 2007-04-14 20:39:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34154. Elküldve: 2007-04-14 20:39:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76723.] |
"16:9-es HD képpel, DD 5.1 hanggal, de elkérne havi 6-8-10 ezer Ft-ot nem járna ugyanígy, mint a Multichoice?"
Szerintem akkor 1 picivel többet kérnének ezért a szolgáltatásért.
|
| | | [válaszok erre: #34155] |
[előzmény: (34152) Atilu, 2007-04-14 20:34:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34153. Elküldve: 2007-04-14 20:37:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76724.] |
"Mi a garancia rá, hogy ha bejönne Magyarországra a Premiere vagy a SKY és borotvaéles képet adna 16:9-es HD képpel, DD 5.1 hanggal, de elkérne havi 6-8-10 ezer Ft-ot nem járna ugyanígy, mint a Multichoice?"
Nem kell másik szolgáltató. Emelhetné a jupiszi a szolgáltatás minőségét. azt mondták hogy ők a minőséggel akarnak nyerni. Akkor lássuk. Kiváncsian várjuk.
Első leszek aki átmegy hozzájuk.
Az emberek hidd el hogy észrevennék.
|
| | |
[előzmény: (34150) ad.2.ne, 2007-04-14 20:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
34152. Elküldve: 2007-04-14 20:34:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76725.] |
A 34150-ben ott a válasz.
|
| | | [válaszok erre: #34154] |
[előzmény: (34147) taurus, 2007-04-14 19:29:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|