| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34151. Elküldve: 2007-04-14 20:33:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76726.] |
A Te hozzászólásod is érdekes és tanulságos.
"ahol az emberek többsége a létminimum szintjén él,"
Ez nagyon igaz , azért is lett népszerű a Digi.
"most sem ugrott meg az előfizetői számuk, hogy árat csökkentettek. "
Mert sokan otthagytuk őket megelégelve az eddigi szereplésüket.
"Ennyit számít havi ezer Ft, ~200.000 ügyfelet. "
Egy picit azért több a külömbség árban.
|
| | |
[előzmény: (34150) ad.2.ne, 2007-04-14 20:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
34150. Elküldve: 2007-04-14 20:18:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76727.] |
Sziasztok!
Nagyon érdekes amiről írtok! De felteszem a költői kérdést Nektek, biztos, hogy van akkora igény a minőségi (drága) szolgáltatásra ebben az országban ahol az emberek többsége a létminimum szintjén él, hogy ebbe az irányba érdemes legyen bármelyik szolgáltatónak elmozdulni?
Nézzétek meg a DIGI és a UPC állását. A DIGI közel 400.000 előfizetőt szerzett egy év alatt, a UPCnek 200.000et nem sikerült 7 év alatt, még most sem ugrott meg az előfizetői számuk, hogy árat csökkentettek.
Egy éve ők is elfogadható áron kinálják a szolgáltatásukat, ezer ft-tal drágábbak a DIGInél, mégis a DIGI áll jobban annak ellenére, hogy a UPCnél van TXT, EPG, jobb ügyfélszolgálat és hozzáértő szerelők. Ennyit számít havi ezer Ft, ~200.000 ügyfelet.
Itt volt anno a Multichoice, ami az akkori viszonyokhoz képest rendkívül jó minőségen szolgáltatott, de drágán. Mi lett vele? Csődbe ment.
Mi a garancia rá, hogy ha bejönne Magyarországra a Premiere vagy a SKY és borotvaéles képet adna 16:9-es HD képpel, DD 5.1 hanggal, de elkérne havi 6-8-10 ezer Ft-ot nem járna ugyanígy, mint a Multichoice?
|
| | | [válaszok erre: #34151 #34153 #34156 #34157] |
|
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34149. Elküldve: 2007-04-14 20:14:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76728.] |
Szia!
|
| | |
[előzmény: (34148) ad.2.ne, 2007-04-14 20:09:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
34148. Elküldve: 2007-04-14 20:09:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76729.] |
Sziasztok!
|
| | | [válaszok erre: #34149] |
|
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34147. Elküldve: 2007-04-14 19:29:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76730.] |
Hol keressem ? Nekem kellene egy olyan jó szolgáltató.
|
| | | [válaszok erre: #34152] |
[előzmény: (34146) f_denes, 2007-04-14 19:25:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f_denes

Tagság: 2006-06-24 09:04:10 Tagszám: #31968 Hozzászólások: 205 |
34146. Elküldve: 2007-04-14 19:25:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76731.] |
Már bocsi, de biztos hogy a 600.000 Ft-os (2+1) akció iránt érdeklődő, a 100 cm-es plazmán tv-t néző, a HD minőséget igénylő felhasználó- pont a "fapados"-ként emlegetett Digi Tv-nél kell hogy megtalálja a minőségi igényét??? Ha valakinek ilyen igényei vannak, az nem a 2.700 Ft havidíju szolgáltatónál kellene hogy reklamáljon... Minőségi szolgáltatást ma már el lehet érni műholdas vétel terén is, de az nem ingyen beszerelésű, és nem ilyen havi összegbe kerül! Kijelenthető, hogy a 42 colos LCD Tv-n elfogadható minőségű szolgáltatást nem elsősorban a Digi-nél kellene keresni..
|
| | | [válaszok erre: #34147] |
[előzmény: (34143) dzsimi3, 2007-04-14 18:38:26] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34145. Elküldve: 2007-04-14 19:24:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76732.] |
Tömegesen biztosan nincs. De az idő mulásával egyre többen kérnék a magasabb igényű szolgáltatást is.
|
| | |
[előzmény: (34142) Zolien, 2007-04-14 17:55:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34144. Elküldve: 2007-04-14 19:22:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76733.] |
Ez a külön csomag nem is rossz ötlet .
|
| | |
[előzmény: (34143) dzsimi3, 2007-04-14 18:38:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dzsimi3

Tagság: 2004-12-31 13:44:18 Tagszám: #14764 Hozzászólások: 429 |
34143. Elküldve: 2007-04-14 18:38:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76734.] |
Ez könnyen megoldható lenne,egy külön csomaggal....amely mint a premierenél tartalmazhatna egy film,egy sport és egy természetfilm csatornát,Hd-s minöségben....aki kérné fizetné mint az Hbo-t,akinek elég az alap,az maradna annál...és szerintem egyre nagyobb igény lesz a minöségre az "olcsó"lcd tv-k elterjedésével.....a metróban 599999-t már 3 darab 42 colos aeg lcd vehetsz....2+1 akcióban....
|
| | | [válaszok erre: #34144 #34146] |
[előzmény: (34142) Zolien, 2007-04-14 17:55:30] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
34142. Elküldve: 2007-04-14 17:55:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76735.] |
vagy nincs eleg igeny ra. marmint a minosegre.
|
| | | [válaszok erre: #34143 #34145] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34141. Elküldve: 2007-04-14 17:44:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76736.] |
Ez szerintem elég kényes kérdés, mert olyan minőségi szolgáltás mint pl. az AD, műholdon elég költéges lenne. Üzleti szempontból nem biztos hogy megérné nekik, mert ugye az áremelkedés az előfizetői szám csökkenésével jár. Kérdés hogy marad-e annyi előfizető, hogy továbbra is hozzon akkor nyereséget a vállalkozás, mint jelenleg. Hiába örülnénk mondjuk egy kitűnő minőségű szolgáltatásnak, ha az üzleti érdekek nem ezt diktálják.
|
| | |
[előzmény: (34140) taurus, 2007-04-14 17:38:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34140. Elküldve: 2007-04-14 17:38:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76737.] |
Ez is igaz.
Akkor a másik valóban legyen sokkal jobb és akkor az igényes szolgáltatásra vágyók nem sajnálják érte a pénzt.
Azután hirdetheti az éles képet. Ami jelenleg csak a reklámban létezik.
|
| | | [válaszok erre: #34141] |
[előzmény: (34139) mlaszlo, 2007-04-14 17:33:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34139. Elküldve: 2007-04-14 17:33:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76738.] |
A Diginek egyértelműen az a célja, hogy olcsó szolgáltatást kínáljon és nem a jó minőségre törekszik. Éppen ezért HD csomagot nem hiszem hogy tőlük kellene várni.
|
| | | [válaszok erre: #34140] |
[előzmény: (34136) dzsimi3, 2007-04-14 17:23:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34138. Elküldve: 2007-04-14 17:30:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76739.] |
"mondjuk ez csak 42 colos plazmán látszik."
Nálam a többi csatorna képe is szar a pana plazmán. A sportcsatornákon jól mutat a maszatos fű.
Remélem a másik szolgáltatónál azért hamarabb lesz HD.
|
| | |
[előzmény: (34136) dzsimi3, 2007-04-14 17:23:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34137. Elküldve: 2007-04-14 17:30:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76740.] |
És mit szólnál ahhoz, hogy ha azt mondanák, hogy rendben van beteszünk 4-5 csatornát, de 600.-Ft-tal megemeljük a havidíjat, mert a 2700.-Ft ezeknek a plusz költségét már nem fedezi.
|
| | | [válaszok erre: #34177 #34182] |
[előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dzsimi3

Tagság: 2004-12-31 13:44:18 Tagszám: #14764 Hozzászólások: 429 |
34136. Elküldve: 2007-04-14 17:23:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76741.] |
Mi a töknek az a sok kb.-t csatorna.....inkább a minöséget javítanák,akkár azon az áron is,hogy elvesz néhány felesleges csatornát....és mondjuk az Hbo-nak adna több sávszélességet,mert lassan azon gondolkodom,hogy visszamondom,mert inkább megnézek egy filmet dvd-n és nem vacak pixelesen ....mondjuk ez csak 42 colos plazmán látszik....de szerintem páran biztosan örülnének egy Hd-s csomagnak is...de ez a diginél talán 22. század....
|
| | | [válaszok erre: #34138 #34139] |
[előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32] |
|
Törzstag
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34135. Elküldve: 2007-04-14 17:17:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76742.] |
a TV2-t tuti földről vehetik, ezt alátámasztja a kritikán aluli TXT
az m1-en viszont jó
|
| | |
[előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27] |
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
34134. Elküldve: 2007-04-14 17:11:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76743.] |
Én is. mostanába találtam egy két boomerang tvripet lengyelül de úgy nem az igazi
|
| | |
[előzmény: (34129) nobi, 2007-04-14 16:37:49] |
|
Haladó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34133. Elküldve: 2007-04-14 16:56:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76744.] |
Jó reggelt Szilvike!
|
| | |
[előzmény: (34131) nobi, 2007-04-14 16:45:01] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34132. Elküldve: 2007-04-14 16:46:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76745.] |
Igazán kár érte.
|
| | |
[előzmény: (34131) nobi, 2007-04-14 16:45:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34131. Elküldve: 2007-04-14 16:45:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76746.] |
Már van rtl klub.
nobi
|
| | | [válaszok erre: #34132 #34133] |
[előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34130. Elküldve: 2007-04-14 16:38:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76747.] |
Lehet hogy megszorítás van náluk is.
|
| | |
[előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34129. Elküldve: 2007-04-14 16:37:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76748.] |
Boomerangot akarok.
nobi
|
| | | [válaszok erre: #34134] |
[előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49] |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
34128. Elküldve: 2007-04-14 16:34:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76749.] |
A digitv azért betehetne új csatornákat például boomerang.
|
| | | [válaszok erre: #34130 #34136 #34137] |
|
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34127. Elküldve: 2007-04-14 15:11:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76750.] |
"Igen akkor miért szerelték le a Pannon Rádiót 4 éve , mikor 7 éves engedélyt nyert pályázaton???? "
Mert az engedélyt megkapta, csak fizetni elfelejtett... Az ilyeneket pedig általában bezárják.
|
| | |
[előzmény: (34124) K. Tibor, 2007-04-14 09:43:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|