Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (72/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34151. Elküldve: 2007-04-14 20:33:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76726.]

A Te hozzászólásod is érdekes és tanulságos.

"ahol az emberek többsége a létminimum szintjén él,"
Ez nagyon igaz , azért is lett népszerű a Digi.

"most sem ugrott meg az előfizetői számuk, hogy árat csökkentettek. "
Mert sokan otthagytuk őket megelégelve az eddigi szereplésüket.

"Ennyit számít havi ezer Ft, ~200.000 ügyfelet. "
Egy picit azért több a külömbség árban.





[előzmény: (34150) ad.2.ne, 2007-04-14 20:18:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ad.2.ne



Tagság: 2007-03-12 18:31:32
Tagszám: #42703
Hozzászólások: 55
34150. Elküldve: 2007-04-14 20:18:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76727.]

Sziasztok!

Nagyon érdekes amiről írtok! De felteszem a költői kérdést Nektek, biztos, hogy van akkora igény a minőségi (drága) szolgáltatásra ebben az országban ahol az emberek többsége a létminimum szintjén él, hogy ebbe az irányba érdemes legyen bármelyik szolgáltatónak elmozdulni?

Nézzétek meg a DIGI és a UPC állását. A DIGI közel 400.000 előfizetőt szerzett egy év alatt, a UPCnek 200.000et nem sikerült 7 év alatt, még most sem ugrott meg az előfizetői számuk, hogy árat csökkentettek.
Egy éve ők is elfogadható áron kinálják a szolgáltatásukat, ezer ft-tal drágábbak a DIGInél, mégis a DIGI áll jobban annak ellenére, hogy a UPCnél van TXT, EPG, jobb ügyfélszolgálat és hozzáértő szerelők. Ennyit számít havi ezer Ft, ~200.000 ügyfelet.

Itt volt anno a Multichoice, ami az akkori viszonyokhoz képest rendkívül jó minőségen szolgáltatott, de drágán. Mi lett vele? Csődbe ment.
Mi a garancia rá, hogy ha bejönne Magyarországra a Premiere vagy a SKY és borotvaéles képet adna 16:9-es HD képpel, DD 5.1 hanggal, de elkérne havi 6-8-10 ezer Ft-ot nem járna ugyanígy, mint a Multichoice?
[válaszok erre: #34151 #34153 #34156 #34157]
Kezdő
ad.2.ne adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34149. Elküldve: 2007-04-14 20:14:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76728.]

Szia!
[előzmény: (34148) ad.2.ne, 2007-04-14 20:09:02]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ad.2.ne



Tagság: 2007-03-12 18:31:32
Tagszám: #42703
Hozzászólások: 55
34148. Elküldve: 2007-04-14 20:09:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76729.]

Sziasztok!
[válaszok erre: #34149]
Kezdő
ad.2.ne adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34147. Elküldve: 2007-04-14 19:29:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76730.]

Hol keressem ? Nekem kellene egy olyan jó szolgáltató.
[válaszok erre: #34152] [előzmény: (34146) f_denes, 2007-04-14 19:25:04]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f_denes



Tagság: 2006-06-24 09:04:10
Tagszám: #31968
Hozzászólások: 205
34146. Elküldve: 2007-04-14 19:25:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76731.]

Már bocsi, de biztos hogy a 600.000 Ft-os (2+1) akció iránt érdeklődő, a 100 cm-es plazmán tv-t néző, a HD minőséget igénylő felhasználó- pont a "fapados"-ként emlegetett Digi Tv-nél kell hogy megtalálja a minőségi igényét??? Ha valakinek ilyen igényei vannak, az nem a 2.700 Ft havidíju szolgáltatónál kellene hogy reklamáljon... Minőségi szolgáltatást ma már el lehet érni műholdas vétel terén is, de az nem ingyen beszerelésű, és nem ilyen havi összegbe kerül! Kijelenthető, hogy a 42 colos LCD Tv-n elfogadható minőségű szolgáltatást nem elsősorban a Digi-nél kellene keresni..
icon13.gif
[válaszok erre: #34147] [előzmény: (34143) dzsimi3, 2007-04-14 18:38:26]
Haladó
f_denes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34145. Elküldve: 2007-04-14 19:24:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76732.]

Tömegesen biztosan nincs. De az idő mulásával egyre többen kérnék a magasabb igényű szolgáltatást is.
[előzmény: (34142) Zolien, 2007-04-14 17:55:30]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34144. Elküldve: 2007-04-14 19:22:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76733.]

Ez a külön csomag nem is rossz ötlet .
[előzmény: (34143) dzsimi3, 2007-04-14 18:38:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dzsimi3



Tagság: 2004-12-31 13:44:18
Tagszám: #14764
Hozzászólások: 429
34143. Elküldve: 2007-04-14 18:38:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76734.]

Ez könnyen megoldható lenne,egy külön csomaggal....amely mint a premierenél tartalmazhatna egy film,egy sport és egy természetfilm csatornát,Hd-s minöségben....aki kérné fizetné mint az Hbo-t,akinek elég az alap,az maradna annál...és szerintem egyre nagyobb igény lesz a minöségre az "olcsó"lcd tv-k elterjedésével.....a metróban 599999-t már 3 darab 42 colos aeg lcd vehetsz....2+1 akcióban....
[válaszok erre: #34144 #34146] [előzmény: (34142) Zolien, 2007-04-14 17:55:30]
Törzstag
dzsimi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
34142. Elküldve: 2007-04-14 17:55:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76735.]

vagy nincs eleg igeny ra. marmint a minosegre.
[válaszok erre: #34143 #34145]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34141. Elküldve: 2007-04-14 17:44:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76736.]

Ez szerintem elég kényes kérdés, mert olyan minőségi szolgáltás mint pl. az AD, műholdon elég költéges lenne. Üzleti szempontból nem biztos hogy megérné nekik, mert ugye az áremelkedés az előfizetői szám csökkenésével jár. Kérdés hogy marad-e annyi előfizető, hogy továbbra is hozzon akkor nyereséget a vállalkozás, mint jelenleg. Hiába örülnénk mondjuk egy kitűnő minőségű szolgáltatásnak, ha az üzleti érdekek nem ezt diktálják.
[előzmény: (34140) taurus, 2007-04-14 17:38:40]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34140. Elküldve: 2007-04-14 17:38:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76737.]

Ez is igaz.

Akkor a másik valóban legyen sokkal jobb és akkor az igényes szolgáltatásra vágyók nem sajnálják érte a pénzt.

Azután hirdetheti az éles képet. Ami jelenleg csak a reklámban létezik.
[válaszok erre: #34141] [előzmény: (34139) mlaszlo, 2007-04-14 17:33:29]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34139. Elküldve: 2007-04-14 17:33:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76738.]

A Diginek egyértelműen az a célja, hogy olcsó szolgáltatást kínáljon és nem a jó minőségre törekszik. Éppen ezért HD csomagot nem hiszem hogy tőlük kellene várni.
[válaszok erre: #34140] [előzmény: (34136) dzsimi3, 2007-04-14 17:23:39]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34138. Elküldve: 2007-04-14 17:30:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76739.]

"mondjuk ez csak 42 colos plazmán látszik."

Nálam a többi csatorna képe is szar a pana plazmán. A sportcsatornákon jól mutat a maszatos fű.

Remélem a másik szolgáltatónál azért hamarabb lesz HD.
[előzmény: (34136) dzsimi3, 2007-04-14 17:23:39]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34137. Elküldve: 2007-04-14 17:30:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76740.]

És mit szólnál ahhoz, hogy ha azt mondanák, hogy rendben van beteszünk 4-5 csatornát, de 600.-Ft-tal megemeljük a havidíjat, mert a 2700.-Ft ezeknek a plusz költségét már nem fedezi.
[válaszok erre: #34177 #34182] [előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dzsimi3



Tagság: 2004-12-31 13:44:18
Tagszám: #14764
Hozzászólások: 429
34136. Elküldve: 2007-04-14 17:23:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76741.]

Mi a töknek az a sok kb.-t csatorna.....inkább a minöséget javítanák,akkár azon az áron is,hogy elvesz néhány felesleges csatornát....és mondjuk az Hbo-nak adna több sávszélességet,mert lassan azon gondolkodom,hogy visszamondom,mert inkább megnézek egy filmet dvd-n és nem vacak pixelesen ....mondjuk ez csak 42 colos plazmán látszik....de szerintem páran biztosan örülnének egy Hd-s csomagnak is...de ez a diginél talán 22. század....
[válaszok erre: #34138 #34139] [előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32]
Törzstag
dzsimi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warchris



Tagság: 2006-12-13 22:02:51
Tagszám: #38528
Hozzászólások: 89
34135. Elküldve: 2007-04-14 17:17:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76742.]

a TV2-t tuti földről vehetik, ezt alátámasztja a kritikán aluli TXT

az m1-en viszont jó
[előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27]
Kezdő
warchris adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
34134. Elküldve: 2007-04-14 17:11:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76743.]

Én is. mostanába találtam egy két boomerang tvripet lengyelül de úgy nem az igazi
[előzmény: (34129) nobi, 2007-04-14 16:37:49]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34133. Elküldve: 2007-04-14 16:56:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76744.]

Jó reggelt Szilvike! icon70.gif
[előzmény: (34131) nobi, 2007-04-14 16:45:01]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34132. Elküldve: 2007-04-14 16:46:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76745.]

Igazán kár érte.
[előzmény: (34131) nobi, 2007-04-14 16:45:01]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34131. Elküldve: 2007-04-14 16:45:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76746.]

Már van rtl klub. icon43.gif icon39.gif icon41.gif

nobi
[válaszok erre: #34132 #34133] [előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34130. Elküldve: 2007-04-14 16:38:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76747.]

Lehet hogy megszorítás van náluk is.
[előzmény: (34128) nobi, 2007-04-14 16:34:32]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34129. Elküldve: 2007-04-14 16:37:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76748.]

Boomerangot akarok. icon11.gif icon17.gif icon28.gif

nobi
[válaszok erre: #34134] [előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
34128. Elküldve: 2007-04-14 16:34:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76749.]

A digitv azért betehetne új csatornákat például boomerang. icon48.gif
[válaszok erre: #34130 #34136 #34137]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34127. Elküldve: 2007-04-14 15:11:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76750.]

"Igen akkor miért szerelték le a Pannon Rádiót 4 éve , mikor 7 éves engedélyt nyert pályázaton???? "

Mert az engedélyt megkapta, csak fizetni elfelejtett... Az ilyeneket pedig általában bezárják.
[előzmény: (34124) K. Tibor, 2007-04-14 09:43:48]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010733842849731 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail