| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34126. Elküldve: 2007-04-14 11:38:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76751.] |
Na végre! Az angol nyelvü Jericho okát valószínű feltártátok.Köszi! ha még hozzávesszük,hogy a magyar szinkront mondó színészek 3 napig sztrájkoltak,akkor minden stimmel.Így most azonnal megnézem a Jericho 13.részét magyar felirattal.
|
| | |
[előzmény: (34113) Esicy, 2007-04-14 08:42:26] |
|
Törzstag
|
|
 zoolan

Tagság: 2007-01-29 22:51:54 Tagszám: #40809 Hozzászólások: 130 |
34125. Elküldve: 2007-04-14 11:07:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76752.] |
Sajnos kis hazánk nem az egyenlő elbánásról híres.Attól tartok ez egy darabig nem is fog változni.
|
| | |
[előzmény: (34124) K. Tibor, 2007-04-14 09:43:48] |
|
Haladó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5440 |
34124. Elküldve: 2007-04-14 09:43:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76753.] |
"Van erre egy egyszerű megoldás: Nem tetszik , nem hallgatod. "
Igen akkor miért szerelték le a Pannon Rádiót 4 éve , mikor 7 éves engedélyt nyert pályázaton????
Mert sokaknak nem tetszett, nekem pl. tetszett mert jó műsorok voltak benne.
Éljen az egyenlő elbánás, mi ?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #34125 #34127] |
[előzmény: (34122) zoolan, 2007-04-14 09:33:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34123. Elküldve: 2007-04-14 09:35:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76754.] |
Más műholdas forrás nincs, persze csak is "hivatalosan" vehetik tőlük.
|
| | |
[előzmény: (34119) Deejayz, 2007-04-14 09:21:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoolan

Tagság: 2007-01-29 22:51:54 Tagszám: #40809 Hozzászólások: 130 |
34122. Elküldve: 2007-04-14 09:33:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76755.] |
"De jó hogy az ország 2 legnagyobb bunkó tahóját minden reggel ott is hallani, B ésB. "
Van erre egy egyszerű megoldás: Nem tetszik , nem hallgatod.
|
| | | [válaszok erre: #34124] |
[előzmény: (34120) K. Tibor, 2007-04-14 09:26:38] |
|
Haladó
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34121. Elküldve: 2007-04-14 09:32:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76756.] |
Nincs semmi baj a Roxy-val,nem baj ha helyi rádió,csak tennék fel normális minőségben.Mondjuk a Radio 1 -is nagyon jó lenne,ha lenne és tényleg csak át kellene linkelni az Amos-ról.Remélhetőleg nem lennének minőségi gondok vele.
|
| | |
[előzmény: (34120) K. Tibor, 2007-04-14 09:26:38] |
|
Haladó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5440 |
34120. Elküldve: 2007-04-14 09:26:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76757.] |
Tök felesleges a Roxyt műholdra tenni az egy körzeti Pesti adó, a Radio1 meg ott van az amoson onnan kéne csak átjátszani.
Lágerrádiót is átjátszák ??
De jó hogy az ország 2 legnagyobb bunkó tahóját minden reggel ott is hallani, B ésB.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #34121 #34122] |
[előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deejayz

Tagság: 2006-02-11 17:56:38 Tagszám: #26902 Hozzászólások: 504 |
34119. Elküldve: 2007-04-14 09:21:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76758.] |
UPCD?
Hello Digital + Philips 42PFL8404H + DM 800
|
| | | [válaszok erre: #34123] |
[előzmény: (34117) mlaszlo, 2007-04-14 09:00:08] |
|
Törzstag
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34118. Elküldve: 2007-04-14 09:05:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76759.] |
Látszik is az RTL KLUB-on főleg a logónál egy kis szellemkép! Bár annyira nem zavaró.
Szerintetek kinek kellene írni vagy telefonálni,hogy végre rendberakják a Roxy minőségét ? Rádió téren is jó lenne ha fejlesztenének. 1-2 uj rádió elférne a kínálatban .
|
| | |
[előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34117. Elküldve: 2007-04-14 09:00:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76760.] |
Vajon milyen csomagból vehetik műholdról az m1-et és a TV2-őt?
|
| | | [válaszok erre: #34119] |
[előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
34116. Elküldve: 2007-04-14 08:49:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76761.] |
Szerintem az rtl klubot pesti adorol veszik at ,ezek szerint a tv2 es m1 et muholdrol.10kor lesz rtl. ujsagban van ,hogy adokarbantartas van.
|
| | | [válaszok erre: #34117 #34118 #34135] |
[előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49] |
|
Törzstag
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34115. Elküldve: 2007-04-14 08:44:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76762.] |
Juventus rádió és Sztár Fm sincs.Szerintem is adókarbantartás lehet valahol.A Roxy szól,a megszokott moslék minőségben.Nem értem,hogy a Digi magyar "szakemberei" miért nem képesek normálisan beállitani egy antennát,ha már arra kényszerülnek,hogy FM tuner segitségével veszik az adást és ugy továbbitják műholdra.Esetleg a Roxy helyett tudom ajánlani a Radio 1-et.Elméletileg az nagyobb teljesitménnyel ad mint a Roxy.Talán kevesebb lenne a vételi zavar.
|
| | | [válaszok erre: #34116 #34120 #34129] |
[előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34114. Elküldve: 2007-04-14 08:43:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76763.] |
10:00-re vége a földikarbantartásnak onnantól lesz és emiatt nincs se Juventus se Star FM
|
| | |
[előzmény: (34112) sathaver, 2007-04-14 08:24:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esicy

Tagság: 2006-04-29 13:03:12 Tagszám: #30081 Hozzászólások: 169 |
34113. Elküldve: 2007-04-14 08:42:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76764.] |
Én is ugyanerre gondoltam, valószínűleg a 13. részhez még most készülhet, vagy már éppen készen van a szinkron. Mivel a román AXN egy héttel előttünk jár, valszeg akkor még, ha akarnák, sem tudnák szinkronosan adni. De ha megnéztétek, pl. cseh hang sem volt, nekik is angolul ment....
|
| | | [válaszok erre: #34126] |
[előzmény: (34109) Deejayz, 2007-04-13 23:41:22] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34112. Elküldve: 2007-04-14 08:24:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76765.] |
nincs, hmm lehet olyan helyröl veszik ahol most adókarbantartás van a földisugárzásban
|
| | | [válaszok erre: #34114] |
[előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34111. Elküldve: 2007-04-14 08:21:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76766.] |
Van most RTL klub vagy csak nálam nincs?
|
| | | [válaszok erre: #34112 #34115 #34131] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
34110. Elküldve: 2007-04-14 01:21:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76767.] |
Érdekes hogy a Dolcenál nincs is magyar csomag még is a 2 tematikus AXN-en van magyar hang is meg még jónéhány csatornánál.
|
| | |
[előzmény: (34108) sathunter, 2007-04-13 23:11:08] |
|
Törzstag
|
|
 Deejayz

Tagság: 2006-02-11 17:56:38 Tagszám: #26902 Hozzászólások: 504 |
34109. Elküldve: 2007-04-13 23:41:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76768.] |
Jericho szinkronnal kapcsolatban:
A Roman AXN-en 1 hettel elobbre tart a sorozat. Mivel nagyon uj a Jericho meg, par het csak a difi az amerikai premierehez kepest is, ezert mindig az utolso pillanatban tud csak keszulni hozza a magyar szinkron. Pont ugy, hogy a magyar AXN verzio premierjere mar ok legyen. Sajna nem ertem a musorstrukturat, hogy miert kell elternie a 2 AXN valtozatnak, ezaltal kiszurnak nem is keves magyar nezovel aki a Digi elofizeto! Mar most tobb szazezer ilyen nezo van, megoldast a magyar AXN tovabbitasa lehetne.
Hello Digital + Philips 42PFL8404H + DM 800
|
| | | [válaszok erre: #34113] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
34108. Elküldve: 2007-04-13 23:11:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76769.] |
Ezek szerint félreértettél... Persze, nagyon is örülnék, ha már mi is láthatnánk a két "kis" AXN-t, de a kérdésem nem erre vonatkozott... Mert ugye amikor a Digi még Magyarországon nem is volt jelen, akkor is már sok csatornán volt magyar hangvivő is... Az erdélyi magyar előfizetőkre gondolva... Sőt, ha jól emlékezem, minden csatornán, amihez lehetett magyar hangvivőt is sugározni, ahhoz adták is... szóval csak erre gondoltam, hogy az erdélyi magyarok akkor ugyanezen logikából kiindulva miért nem kaphatják meg az AXN-eknél is "alapból" a magyar hangot is... Szóval a Digi kifizethetné a magyar hang jogdíját a két AXN-re Romániába... Ha már korábban a többi adás esetében is megtette ugyanezt...
Szóval erre céloztam, nem arra, hogy mi magyarországi magyarok miért nem nézhetjük már a két csatit...
|
| | | [válaszok erre: #34110] |
[előzmény: (34103) mlaszlo, 2007-04-13 22:43:04] |
|
Törzstag
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34107. Elküldve: 2007-04-13 23:05:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76770.] |
Azt hiszem az a gond,hogy rossz topicba írtunk.Inkább a Ki mit néz ma??-ba kellett volna.(Ki mit néz ma az AXN-n 21 órakor)
|
| | |
[előzmény: (34104) sil, 2007-04-13 22:54:57] |
|
Törzstag
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
34106. Elküldve: 2007-04-13 23:02:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76771.] |
Köszönöm az infót, így már értem... Más kérdés, hogy nem örülök neki...
|
| | |
[előzmény: (34102) Kardos Attila, 2007-04-13 22:42:56] |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34105. Elküldve: 2007-04-13 22:56:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76772.] |
Az AXN-eket egy központból irányítják, ha jól emlékszem nem rég költöztek Angliába.
|
| | |
[előzmény: (34099) sil, 2007-04-13 22:29:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34104. Elküldve: 2007-04-13 22:54:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76773.] |
Uraim, ne dugjuk már homokba a fekünket.
|
| | | [válaszok erre: #34107] |
[előzmény: (34100) szunti, 2007-04-13 22:31:58] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34103. Elküldve: 2007-04-13 22:43:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76774.] |
Havi 2700.-Ft-ért szinte az összes fontos magyar nyelvű csatorna benne van a kínálatban, de sokatoknak ez sem elég, még több kéne. A több csatorna plusz költséget jelent, valószínűleg azért folynak még a tárgyalások, mert a Digi-nek olyan árban kell megállapodnia az AXN-nel, hogy a 2700.-Ft-os havidíjból még nyereséges legyen. De az is lehet ahogy már Attila is említette, hogy majd egy külön csomagban fog elindulni (esetleg más csatornákkal), mert a 2700.-Ft-ba már nem fér bele.
Elhiszem, hogy jó lenne még néhány csatorna a kínálatban, de azt is be kell látni, hogy minden plusz tv csatorna plusz költségekkel jár. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-13 22:48:18]
|
| | | [válaszok erre: #34108] |
[előzmény: (34101) sathunter, 2007-04-13 22:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34102. Elküldve: 2007-04-13 22:42:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76775.] |
"ez esetben akkor pl. a Boom is kifizette a jogdíjat Magyarországra"
Nem. Az csak a magyar hangért Romániába.
Külön szokták számolni a területet és a nyelvet.
|
| | | [válaszok erre: #34106] |
[előzmény: (34101) sathunter, 2007-04-13 22:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|