Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (96/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34126. Elküldve: 2007-04-14 11:38:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76751.]

Na végre! Az angol nyelvü Jericho okát valószínű feltártátok.Köszi! ha még hozzávesszük,hogy a magyar szinkront mondó színészek 3 napig sztrájkoltak,akkor minden stimmel.Így most azonnal megnézem a Jericho 13.részét magyar felirattal. icon50.gif
[előzmény: (34113) Esicy, 2007-04-14 08:42:26]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoolan



Tagság: 2007-01-29 22:51:54
Tagszám: #40809
Hozzászólások: 130
34125. Elküldve: 2007-04-14 11:07:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76752.]

Sajnos kis hazánk nem az egyenlő elbánásról híres.Attól tartok ez egy darabig nem is fog változni. icon28.gif
[előzmény: (34124) K. Tibor, 2007-04-14 09:43:48]
Haladó
zoolan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5440
34124. Elküldve: 2007-04-14 09:43:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76753.]

"Van erre egy egyszerű megoldás: Nem tetszik , nem hallgatod. "

Igen akkor miért szerelték le a Pannon Rádiót 4 éve , mikor 7 éves engedélyt nyert pályázaton????

Mert sokaknak nem tetszett, nekem pl. tetszett mert jó műsorok voltak benne.

Éljen az egyenlő elbánás, mi ?

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #34125 #34127] [előzmény: (34122) zoolan, 2007-04-14 09:33:05]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34123. Elküldve: 2007-04-14 09:35:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76754.]

Más műholdas forrás nincs, persze csak is "hivatalosan" vehetik tőlük. icon25.gif
[előzmény: (34119) Deejayz, 2007-04-14 09:21:21]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoolan



Tagság: 2007-01-29 22:51:54
Tagszám: #40809
Hozzászólások: 130
34122. Elküldve: 2007-04-14 09:33:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76755.]

"De jó hogy az ország 2 legnagyobb bunkó tahóját minden reggel ott is hallani, B ésB. "
Van erre egy egyszerű megoldás: Nem tetszik , nem hallgatod. icon43.gif
[válaszok erre: #34124] [előzmény: (34120) K. Tibor, 2007-04-14 09:26:38]
Haladó
zoolan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34121. Elküldve: 2007-04-14 09:32:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76756.]

Nincs semmi baj a Roxy-val,nem baj ha helyi rádió,csak tennék fel normális minőségben.Mondjuk a Radio 1 -is nagyon jó lenne,ha lenne és tényleg csak át kellene linkelni az Amos-ról.Remélhetőleg nem lennének minőségi gondok vele.
[előzmény: (34120) K. Tibor, 2007-04-14 09:26:38]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5440
34120. Elküldve: 2007-04-14 09:26:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76757.]

Tök felesleges a Roxyt műholdra tenni az egy körzeti Pesti adó, a Radio1 meg ott van az amoson onnan kéne csak átjátszani.

Lágerrádiót is átjátszák ??
De jó hogy az ország 2 legnagyobb bunkó tahóját minden reggel ott is hallani, B ésB.
icon65.gif

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #34121 #34122] [előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Deejayz



Tagság: 2006-02-11 17:56:38
Tagszám: #26902
Hozzászólások: 504
34119. Elküldve: 2007-04-14 09:21:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76758.]

UPCD?

Hello Digital + Philips 42PFL8404H + DM 800
[válaszok erre: #34123] [előzmény: (34117) mlaszlo, 2007-04-14 09:00:08]
Törzstag
Deejayz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34118. Elküldve: 2007-04-14 09:05:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76759.]

Látszik is az RTL KLUB-on főleg a logónál egy kis szellemkép! Bár annyira nem zavaró.
Szerintetek kinek kellene írni vagy telefonálni,hogy végre rendberakják a Roxy minőségét ? Rádió téren is jó lenne ha fejlesztenének. 1-2 uj rádió elférne a kínálatban .
[előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34117. Elküldve: 2007-04-14 09:00:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76760.]

Vajon milyen csomagból vehetik műholdról az m1-et és a TV2-őt? icon25.gif
[válaszok erre: #34119] [előzmény: (34116) Lacko030, 2007-04-14 08:49:27]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lacko030



Tagság: 2006-01-19 19:45:14
Tagszám: #26029
Hozzászólások: 471
34116. Elküldve: 2007-04-14 08:49:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76761.]

Szerintem az rtl klubot pesti adorol veszik at ,ezek szerint a tv2 es m1 et muholdrol.10kor lesz rtl. ujsagban van ,hogy adokarbantartas van.
[válaszok erre: #34117 #34118 #34135] [előzmény: (34115) stomi, 2007-04-14 08:44:49]
Törzstag
Lacko030 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34115. Elküldve: 2007-04-14 08:44:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76762.]

Juventus rádió és Sztár Fm sincs.Szerintem is adókarbantartás lehet valahol.A Roxy szól,a megszokott moslék minőségben.Nem értem,hogy a Digi magyar "szakemberei" miért nem képesek normálisan beállitani egy antennát,ha már arra kényszerülnek,hogy FM tuner segitségével veszik az adást és ugy továbbitják műholdra.Esetleg a Roxy helyett tudom ajánlani a Radio 1-et.Elméletileg az nagyobb teljesitménnyel ad mint a Roxy.Talán kevesebb lenne a vételi zavar. icon11.gif
[válaszok erre: #34116 #34120 #34129] [előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34114. Elküldve: 2007-04-14 08:43:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76763.]

10:00-re vége a földikarbantartásnak onnantól lesz és emiatt nincs se Juventus se Star FM
[előzmény: (34112) sathaver, 2007-04-14 08:24:49]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Esicy



Tagság: 2006-04-29 13:03:12
Tagszám: #30081
Hozzászólások: 169
34113. Elküldve: 2007-04-14 08:42:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76764.]

Én is ugyanerre gondoltam, valószínűleg a 13. részhez még most készülhet, vagy már éppen készen van a szinkron. Mivel a román AXN egy héttel előttünk jár, valszeg akkor még, ha akarnák, sem tudnák szinkronosan adni. De ha megnéztétek, pl. cseh hang sem volt, nekik is angolul ment....
[válaszok erre: #34126] [előzmény: (34109) Deejayz, 2007-04-13 23:41:22]
Haladó
Esicy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34112. Elküldve: 2007-04-14 08:24:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76765.]

nincs, hmm lehet olyan helyröl veszik ahol most adókarbantartás van a földisugárzásban
[válaszok erre: #34114] [előzmény: (34111) leviatan, 2007-04-14 08:21:25]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34111. Elküldve: 2007-04-14 08:21:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76766.]

Van most RTL klub vagy csak nálam nincs? icon11.gif
[válaszok erre: #34112 #34115 #34131]
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


barthezz



Tagság: 2006-09-16 16:13:28
Tagszám: #34960
Hozzászólások: 846
34110. Elküldve: 2007-04-14 01:21:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76767.]

Érdekes hogy a Dolcenál nincs is magyar csomag még is a 2 tematikus AXN-en van magyar hang is meg még jónéhány csatornánál.
[előzmény: (34108) sathunter, 2007-04-13 23:11:08]
Törzstag
barthezz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Deejayz



Tagság: 2006-02-11 17:56:38
Tagszám: #26902
Hozzászólások: 504
34109. Elküldve: 2007-04-13 23:41:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76768.]

Jericho szinkronnal kapcsolatban:
A Roman AXN-en 1 hettel elobbre tart a sorozat. Mivel nagyon uj a Jericho meg, par het csak a difi az amerikai premierehez kepest is, ezert mindig az utolso pillanatban tud csak keszulni hozza a magyar szinkron. Pont ugy, hogy a magyar AXN verzio premierjere mar ok legyen. Sajna nem ertem a musorstrukturat, hogy miert kell elternie a 2 AXN valtozatnak, ezaltal kiszurnak nem is keves magyar nezovel aki a Digi elofizeto! Mar most tobb szazezer ilyen nezo van, megoldast a magyar AXN tovabbitasa lehetne.

Hello Digital + Philips 42PFL8404H + DM 800
[válaszok erre: #34113]
Törzstag
Deejayz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 363
34108. Elküldve: 2007-04-13 23:11:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76769.]

Ezek szerint félreértettél... Persze, nagyon is örülnék, ha már mi is láthatnánk a két "kis" AXN-t, de a kérdésem nem erre vonatkozott... Mert ugye amikor a Digi még Magyarországon nem is volt jelen, akkor is már sok csatornán volt magyar hangvivő is... Az erdélyi magyar előfizetőkre gondolva... Sőt, ha jól emlékezem, minden csatornán, amihez lehetett magyar hangvivőt is sugározni, ahhoz adták is... szóval csak erre gondoltam, hogy az erdélyi magyarok akkor ugyanezen logikából kiindulva miért nem kaphatják meg az AXN-eknél is "alapból" a magyar hangot is... Szóval a Digi kifizethetné a magyar hang jogdíját a két AXN-re Romániába... Ha már korábban a többi adás esetében is megtette ugyanezt...
Szóval erre céloztam, nem arra, hogy mi magyarországi magyarok miért nem nézhetjük már a két csatit...
[válaszok erre: #34110] [előzmény: (34103) mlaszlo, 2007-04-13 22:43:04]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34107. Elküldve: 2007-04-13 23:05:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76770.]

Azt hiszem az a gond,hogy rossz topicba írtunk.Inkább a Ki mit néz ma??-ba kellett volna.(Ki mit néz ma az AXN-n 21 órakor) icon53.gif icon21.gif icon53.gif
[előzmény: (34104) sil, 2007-04-13 22:54:57]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 363
34106. Elküldve: 2007-04-13 23:02:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76771.]

Köszönöm az infót, így már értem... Más kérdés, hogy nem örülök neki...
[előzmény: (34102) Kardos Attila, 2007-04-13 22:42:56]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34105. Elküldve: 2007-04-13 22:56:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76772.]

Az AXN-eket egy központból irányítják, ha jól emlékszem nem rég költöztek Angliába.
[előzmény: (34099) sil, 2007-04-13 22:29:11]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34104. Elküldve: 2007-04-13 22:54:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76773.]

Uraim, ne dugjuk már homokba a fekünket.
[válaszok erre: #34107] [előzmény: (34100) szunti, 2007-04-13 22:31:58]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34103. Elküldve: 2007-04-13 22:43:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76774.]

Havi 2700.-Ft-ért szinte az összes fontos magyar nyelvű csatorna benne van a kínálatban, de sokatoknak ez sem elég, még több kéne. A több csatorna plusz költséget jelent, valószínűleg azért folynak még a tárgyalások, mert a Digi-nek olyan árban kell megállapodnia az AXN-nel, hogy a 2700.-Ft-os havidíjból még nyereséges legyen. De az is lehet ahogy már Attila is említette, hogy majd egy külön csomagban fog elindulni (esetleg más csatornákkal), mert a 2700.-Ft-ba már nem fér bele.
Elhiszem, hogy jó lenne még néhány csatorna a kínálatban, de azt is be kell látni, hogy minden plusz tv csatorna plusz költségekkel jár.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-13 22:48:18]
[válaszok erre: #34108] [előzmény: (34101) sathunter, 2007-04-13 22:34:09]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34102. Elküldve: 2007-04-13 22:42:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76775.]

"ez esetben akkor pl. a Boom is kifizette a jogdíjat Magyarországra"

Nem. Az csak a magyar hangért Romániába.
Külön szokták számolni a területet és a nyelvet.
[válaszok erre: #34106] [előzmény: (34101) sathunter, 2007-04-13 22:34:09]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010823011398315 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail