| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
34101. Elküldve: 2007-04-13 22:34:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76776.] |
Akkor már csak az érdekelne, hogy ez esetben akkor pl. a Boom is kifizette a jogdíjat Magyarországra, ahol nem is szolgáltat? Meg a Dolce is? Ha viszont nekik nem kellett, akkor az amúgy is csak román kártyával elérhető AXN Crime és SciFi miért nem kaphat a Digin is magyar hangvivőt is?
|
| | | [válaszok erre: #34102 #34103] |
[előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
34100. Elküldve: 2007-04-13 22:31:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76777.] |
Nem volt furcsa, hogy csak román reklámok mentek?
|
| | | [válaszok erre: #34104] |
[előzmény: (34099) sil, 2007-04-13 22:29:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34099. Elküldve: 2007-04-13 22:29:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76778.] |
Akkor biztosan egyszerre felejtették el feltenni a magyar szinkront a Lost Room-ra itthon is és kint is. Micsoda véletlen egybeesés.
|
| | | [válaszok erre: #34100 #34105] |
[előzmény: (34098) szunti, 2007-04-13 22:25:31] |
|
Haladó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
34098. Elküldve: 2007-04-13 22:25:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76779.] |
A digisek a kezdetektől fogva a román verziót adták. :)
|
| | | [válaszok erre: #34099] |
[előzmény: (34096) sil, 2007-04-13 22:21:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34097. Elküldve: 2007-04-13 22:25:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76780.] |
Amiről Te beszélsz az is igaz. Azt a Lost Room-al játszották el, de ott a reklámálás után sikerült elérni valami változást. (ha jól tudom akkor az itthoni kábeleseknek is angolul ment le a film első része)
|
| | |
[előzmény: (34094) Laci082, 2007-04-13 22:06:12] |
|
Haladó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34096. Elküldve: 2007-04-13 22:21:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76781.] |
Mindössze annyi, hogy kb. másfél héttel ezelőttig a magyar változat ment a Digin, most pedig az AXN románoknak szánt változata. Megnézheted az axn.hu és az axn.ro közötti különbséget. Kint a Jericho 13. része megy itthon viszont még csak a 12. Ezáltal a 12-es részről szépen le is maradt minden Digi tulaj mivel átváltottak a román verzióra. Vagy gondolod az AXN a magyar kábelesek kedvéért más-más epizódot ad le, hogy a Digisekkel kicsesszen? Nem, ezt a kinti központban "szakértették" meg és változtatták meg a csatornát.
|
| | | [válaszok erre: #34098] |
[előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36] |
|
Haladó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34095. Elküldve: 2007-04-13 22:15:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76782.] |
Most tényleg meg akartok kavarni valami kakit?A Digi AXN-en angolul ment a Jericho 13. része.Ezalatt a Direct AXN-en magyarul ment a Jericho 12. része.Ilyenkor ki a hibás?
Biztosan mi ,mert ezt szóvá tettük?
|
| | |
[előzmény: (34094) Laci082, 2007-04-13 22:06:12] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34094. Elküldve: 2007-04-13 22:06:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76783.] |
Ugyanúgy semmi, mint kb 1,5 éve Direct-nek ahoz, hogy a Discovery rendszeresen elfelejtette a magyar hangot adni, vagy éppen felcserélték.
Mégis a UPC-t szídta mindenki. Ez egy ilyen szakma...
|
| | | [válaszok erre: #34095 #34097] |
[előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
34093. Elküldve: 2007-04-13 22:04:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76784.] |
Ez jó kérdés.
|
| | |
[előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34092. Elküldve: 2007-04-13 22:00:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76785.] |
És mégis mi köze van a Diginek ahhoz, hogy az AXN melyik csatornáján mit milyen szinkronnal ad?
|
| | | [válaszok erre: #34093 #34094 #34096] |
[előzmény: (34090) sil, 2007-04-13 21:32:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34091. Elküldve: 2007-04-13 21:46:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76786.] |
Hát, nekem végülis megvan magyar felirattal az internetről,de szinkronnal azért jobb lenne.Majd felveszem a konkurenciától.
|
| | |
[előzmény: (34090) sil, 2007-04-13 21:32:55] |
|
Törzstag
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34090. Elküldve: 2007-04-13 21:32:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76787.] |
Bekaphatja a Digi. Nemigaz, hogy nem lehetne hatni valahogy rájuk. Erről most kivételesen nem az AXN tehet, mert nálunk a héten szépen lement a 12. rész. Az erdélyi magyaroknak most kellene lázongani odakint. Ja, hogy a Teszári is magyar? Szarik az egészre nagyívben.
|
| | | [válaszok erre: #34091 #34092] |
[előzmény: (34089) teleholdkóros, 2007-04-13 21:29:36] |
|
Haladó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34089. Elküldve: 2007-04-13 21:29:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76788.] |
Hogy tetszik az English-Jericho?Nekem így:
|
| | | [válaszok erre: #34090] |
[előzmény: (34043) sil, 2007-04-11 22:56:24] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34088. Elküldve: 2007-04-13 15:21:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76789.] |
ott is volt ilyen csak ott a szlovákoknak nyomták elöször és pár nap ,hét múlva jött a magyar hangsáv
|
| | |
[előzmény: (34085) Owen5, 2007-04-13 15:04:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
34087. Elküldve: 2007-04-13 15:17:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76790.] |
AZ igaz. A románok ilyenek
|
| | |
[előzmény: (34084) sathaver, 2007-04-13 14:31:49] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34086. Elküldve: 2007-04-13 15:08:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76791.] |
Szerinted bírják ezek ennyi országba nyomni?
Nincs annyi tp. a hodakon ha mindenhol meg akarnak felelni.
|
| | |
[előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Owen5

Tagság: 2006-12-04 00:35:10 Tagszám: #38073 Hozzászólások: 168 |
34085. Elküldve: 2007-04-13 15:04:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76792.] |
Csak egy kérdés.a national geographic chanel a mi számunkra mennyi idő után került fel?
|
| | | [válaszok erre: #34088] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34084. Elküldve: 2007-04-13 14:31:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76793.] |
néha van olyan érzésem hogy másod hegedüsök vagyunk csak sajnos:(
|
| | | [válaszok erre: #34087] |
[előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34083. Elküldve: 2007-04-13 14:29:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76794.] |
"röhej hogy majdnem minden román szolgáltatónál bent van a magyar hang"
Ha a Digi TV nem akarja a jogdíjat kifizetni Magyarorszgára, akkor nem is lesz magyar hangja...
|
| | | [válaszok erre: #34084 #34086 #34101] |
[előzmény: (34079) sathaver, 2007-04-13 14:00:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34082. Elküldve: 2007-04-13 14:28:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76795.] |
Nem hiszem, hogy egy magyar hangvivő bemuxolása igen komoly anyagi terhet róna a Digi-re (gyakorlatilag nem kerül nekik semmibe betenni), bár esetleg lehetnek szerződési kötöttségeik ami miatt nem lehet.
|
| | |
[előzmény: (34080) taurus, 2007-04-13 14:03:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34081. Elküldve: 2007-04-13 14:27:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76796.] |
Taurus tesó számból vetted ki a szót :-)
|
| | |
[előzmény: (34080) taurus, 2007-04-13 14:03:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34080. Elküldve: 2007-04-13 14:03:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76797.] |
Vannak itt érdekes dogok.
Bizonyára sporolnak a Diginél. Sokba kerül nekik a sok új elöfizető.
Szerelők bérét csökkentik rendesen és pofátlanul.
Adják már el az egészet ha nem bírják....
|
| | | [válaszok erre: #34081 #34082] |
[előzmény: (34079) sathaver, 2007-04-13 14:00:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34079. Elküldve: 2007-04-13 14:00:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76798.] |
röhej hogy majdnem minden román szolgáltatónál bent van a magyar hang amire itt nem lehet elöfizetni de amire meg lehet azon meg nincs:(
|
| | | [válaszok erre: #34080 #34083] |
[előzmény: (34078) barthezz, 2007-04-13 13:46:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
34078. Elküldve: 2007-04-13 13:46:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76799.] |
meg a Dolce TV-nél is...
|
| | | [válaszok erre: #34079] |
[előzmény: (34077) barthezz, 2007-04-13 13:43:08] |
|
Törzstag
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
34077. Elküldve: 2007-04-13 13:43:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76800.] |
Legalább az erdélyi magyaroknak tennék rá a magyar hangvivőt az AXN Crime/Sci-fi-re, mint a Boom TV-nél...
|
| | | [válaszok erre: #34078] |
|
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|