Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499766/3 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (94/43
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 363
34101. Elküldve: 2007-04-13 22:34:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76776.]

Akkor már csak az érdekelne, hogy ez esetben akkor pl. a Boom is kifizette a jogdíjat Magyarországra, ahol nem is szolgáltat? Meg a Dolce is? Ha viszont nekik nem kellett, akkor az amúgy is csak román kártyával elérhető AXN Crime és SciFi miért nem kaphat a Digin is magyar hangvivőt is?
[válaszok erre: #34102 #34103] [előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
34100. Elküldve: 2007-04-13 22:31:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76777.]

Nem volt furcsa, hogy csak román reklámok mentek? icon29.gif
[válaszok erre: #34104] [előzmény: (34099) sil, 2007-04-13 22:29:11]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34099. Elküldve: 2007-04-13 22:29:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76778.]

Akkor biztosan egyszerre felejtették el feltenni a magyar szinkront a Lost Room-ra itthon is és kint is. Micsoda véletlen egybeesés.
[válaszok erre: #34100 #34105] [előzmény: (34098) szunti, 2007-04-13 22:25:31]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
34098. Elküldve: 2007-04-13 22:25:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76779.]

A digisek a kezdetektől fogva a román verziót adták. :)
[válaszok erre: #34099] [előzmény: (34096) sil, 2007-04-13 22:21:56]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34097. Elküldve: 2007-04-13 22:25:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76780.]

Amiről Te beszélsz az is igaz. Azt a Lost Room-al játszották el, de ott a reklámálás után sikerült elérni valami változást. (ha jól tudom akkor az itthoni kábeleseknek is angolul ment le a film első része)
[előzmény: (34094) Laci082, 2007-04-13 22:06:12]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34096. Elküldve: 2007-04-13 22:21:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76781.]

Mindössze annyi, hogy kb. másfél héttel ezelőttig a magyar változat ment a Digin, most pedig az AXN románoknak szánt változata. Megnézheted az axn.hu és az axn.ro közötti különbséget. Kint a Jericho 13. része megy itthon viszont még csak a 12. Ezáltal a 12-es részről szépen le is maradt minden Digi tulaj mivel átváltottak a román verzióra. Vagy gondolod az AXN a magyar kábelesek kedvéért más-más epizódot ad le, hogy a Digisekkel kicsesszen? Nem, ezt a kinti központban "szakértették" meg és változtatták meg a csatornát.
[válaszok erre: #34098] [előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34095. Elküldve: 2007-04-13 22:15:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76782.]

Most tényleg meg akartok kavarni valami kakit?A Digi AXN-en angolul ment a Jericho 13. része.Ezalatt a Direct AXN-en magyarul ment a Jericho 12. része.Ilyenkor ki a hibás?
Biztosan mi ,mert ezt szóvá tettük?
icon5.gif icon5.gif icon5.gif
[előzmény: (34094) Laci082, 2007-04-13 22:06:12]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34094. Elküldve: 2007-04-13 22:06:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76783.]

Ugyanúgy semmi, mint kb 1,5 éve Direct-nek ahoz, hogy a Discovery rendszeresen elfelejtette a magyar hangot adni, vagy éppen felcserélték.
Mégis a UPC-t szídta mindenki. Ez egy ilyen szakma... icon21.gif
[válaszok erre: #34095 #34097] [előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
34093. Elküldve: 2007-04-13 22:04:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76784.]

Ez jó kérdés. icon14.gif
[előzmény: (34092) latency, 2007-04-13 22:00:36]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34092. Elküldve: 2007-04-13 22:00:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76785.]

És mégis mi köze van a Diginek ahhoz, hogy az AXN melyik csatornáján mit milyen szinkronnal ad?
[válaszok erre: #34093 #34094 #34096] [előzmény: (34090) sil, 2007-04-13 21:32:55]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34091. Elküldve: 2007-04-13 21:46:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76786.]

Hát, nekem végülis megvan magyar felirattal az internetről,de szinkronnal azért jobb lenne.Majd felveszem a konkurenciától. icon53.gif
[előzmény: (34090) sil, 2007-04-13 21:32:55]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34090. Elküldve: 2007-04-13 21:32:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76787.]

Bekaphatja a Digi. Nemigaz, hogy nem lehetne hatni valahogy rájuk. Erről most kivételesen nem az AXN tehet, mert nálunk a héten szépen lement a 12. rész. Az erdélyi magyaroknak most kellene lázongani odakint. Ja, hogy a Teszári is magyar? Szarik az egészre nagyívben.
[válaszok erre: #34091 #34092] [előzmény: (34089) teleholdkóros, 2007-04-13 21:29:36]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34089. Elküldve: 2007-04-13 21:29:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76788.]

Hogy tetszik az English-Jericho?Nekem így: icon17.gif
[válaszok erre: #34090] [előzmény: (34043) sil, 2007-04-11 22:56:24]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34088. Elküldve: 2007-04-13 15:21:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76789.]

ott is volt ilyen csak ott a szlovákoknak nyomták elöször és pár nap ,hét múlva jött a magyar hangsáv
[előzmény: (34085) Owen5, 2007-04-13 15:04:05]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
34087. Elküldve: 2007-04-13 15:17:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76790.]

AZ igaz. A románok ilyenek
[előzmény: (34084) sathaver, 2007-04-13 14:31:49]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34086. Elküldve: 2007-04-13 15:08:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76791.]

Szerinted bírják ezek ennyi országba nyomni?

Nincs annyi tp. a hodakon ha mindenhol meg akarnak felelni.
[előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Owen5



Tagság: 2006-12-04 00:35:10
Tagszám: #38073
Hozzászólások: 168
34085. Elküldve: 2007-04-13 15:04:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76792.]

Csak egy kérdés.a national geographic chanel a mi számunkra mennyi idő után került fel?
[válaszok erre: #34088]
Haladó
Owen5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34084. Elküldve: 2007-04-13 14:31:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76793.]

néha van olyan érzésem hogy másod hegedüsök vagyunk csak sajnos:(
[válaszok erre: #34087] [előzmény: (34083) Kardos Attila, 2007-04-13 14:29:55]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34083. Elküldve: 2007-04-13 14:29:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76794.]

"röhej hogy majdnem minden román szolgáltatónál bent van a magyar hang"

Ha a Digi TV nem akarja a jogdíjat kifizetni Magyarorszgára, akkor nem is lesz magyar hangja...
[válaszok erre: #34084 #34086 #34101] [előzmény: (34079) sathaver, 2007-04-13 14:00:21]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34082. Elküldve: 2007-04-13 14:28:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76795.]

Nem hiszem, hogy egy magyar hangvivő bemuxolása igen komoly anyagi terhet róna a Digi-re (gyakorlatilag nem kerül nekik semmibe betenni), bár esetleg lehetnek szerződési kötöttségeik ami miatt nem lehet.
[előzmény: (34080) taurus, 2007-04-13 14:03:42]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34081. Elküldve: 2007-04-13 14:27:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76796.]

Taurus tesó számból vetted ki a szót :-)
[előzmény: (34080) taurus, 2007-04-13 14:03:42]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34080. Elküldve: 2007-04-13 14:03:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76797.]

Vannak itt érdekes dogok.

Bizonyára sporolnak a Diginél. Sokba kerül nekik a sok új elöfizető.
Szerelők bérét csökkentik rendesen és pofátlanul.
Adják már el az egészet ha nem bírják....
[válaszok erre: #34081 #34082] [előzmény: (34079) sathaver, 2007-04-13 14:00:21]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34079. Elküldve: 2007-04-13 14:00:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76798.]

röhej hogy majdnem minden román szolgáltatónál bent van a magyar hang amire itt nem lehet elöfizetni de amire meg lehet azon meg nincs:(
[válaszok erre: #34080 #34083] [előzmény: (34078) barthezz, 2007-04-13 13:46:25]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


barthezz



Tagság: 2006-09-16 16:13:28
Tagszám: #34960
Hozzászólások: 846
34078. Elküldve: 2007-04-13 13:46:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76799.]

meg a Dolce TV-nél is...
[válaszok erre: #34079] [előzmény: (34077) barthezz, 2007-04-13 13:43:08]
Törzstag
barthezz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


barthezz



Tagság: 2006-09-16 16:13:28
Tagszám: #34960
Hozzászólások: 846
34077. Elküldve: 2007-04-13 13:43:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76800.]

Legalább az erdélyi magyaroknak tennék rá a magyar hangvivőt az AXN Crime/Sci-fi-re, mint a Boom TV-nél...
[válaszok erre: #34078]
Törzstag
barthezz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009922981262207 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail