Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499764/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (76/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

lenard88



Tagság: 2006-10-29 12:04:24
Tagszám: #36467
Hozzászólások: 7
34076. Elküldve: 2007-04-13 10:53:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76801.]

Sziasztok!

Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye ezért elnézést kérek előre is. Szóval lenne nekem két eladó Hyundai beltérim, még kezdetben ugye meglehetett vásárolni én megvettem és most már nincs rá szükségem mivel pár napja lemondtam a szolgáltatást. Nem adom drágán a beltériket! Ha valakit érdekelne a dolog akkor keressen meg az [email protected] e-mail címen, és a többit megbeszéljük privátban.
Zöldfülű
lenard88 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leviatan



Tagság: 2006-08-17 09:48:46
Tagszám: #33808
Hozzászólások: 25
34075. Elküldve: 2007-04-13 09:18:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76802.]

Egy olyan kérdésem lenne, hogy: Nemrég költöztünk és digi tükör szépen le a tetöröl elötte vonalzóval behúzogatva mi milyen szögben állt, hátha elmozdulna költözésnél. Új ház, tetöre ki. Satfinderrel megtaláltuk a holdat. Eddig a jel: 77% volt a minöség meg 95-99% minden tp-n (fej kicsit elforgatva mert csak 35-50% volt addig a 3TP). Most meg bármit csináltam, fej tekergetés, lavor rázás a jel: 75% a min: 55-60% csak mindenhol. Nincs fa egyéb akadály elötte nem értem mi a baj, ezért nem szeretnék szerelőt hívni mert mire kijön stb stb. Esös, borús idönél meg nagyon jól jönne a kis plusz. Hol csesztük el?
Egy másik kérdés leszerelésnél észrevettem hogy a fejböl jövö melegér és a fej alatti F csatlakozó elkezdett szépen rozsdásodni, gondolom esö, hó. Ez hosszútávon jelent valamit? Menjek fel és bugyoláljam be szigszallaggal az egészet? :)
Zöldfülű
leviatan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
34074. Elküldve: 2007-04-13 07:47:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76803.]

minden jó lessz csak várjátok ki. icon42.gif

czila
[előzmény: (34073) czila, 2007-04-13 07:41:28]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
34073. Elküldve: 2007-04-13 07:41:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76804.]

ébresztő! mi van a digi táján?

czila
[válaszok erre: #34074]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34072. Elküldve: 2007-04-12 19:27:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76805.]

Gagyi ez az egész EPG.
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34071. Elküldve: 2007-04-12 17:52:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76806.]

Jaja, ezt már én is észrevettem, csak nem mertem beírni, mert megint le lettem volna ugatva, hogy miként képzelek én ilyet a mega-tisztességes DigiTv-ről icon21.gif
Ha észreveszi a port majd fizethetnek.
[előzmény: (34070) Kardos Attila, 2007-04-12 17:48:03]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34070. Elküldve: 2007-04-12 17:48:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76807.]

Nagyon komoly ez a Digi EPG...
Gyanítom simán lelopják a port.hu-ról.
Az Antenna Digital EPG-jét is a port.hu szállítja, mégsincs benne minden filmnél, hogy "Megvásárolható DVD-n". icon50.gif
[válaszok erre: #34071]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34069. Elküldve: 2007-04-12 17:12:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76808.]

Ez még annak a maradványa, amikor megcserélték a két csatornát.
[előzmény: (34068) apolai, 2007-04-12 16:52:48]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apolai



Tagság: 2007-04-02 19:06:16
Tagszám: #43512
Hozzászólások: 193
34068. Elküldve: 2007-04-12 16:52:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76809.]

Észrevettétek, hogy a Hallmark magyar EPG-je a nem elérhető angol hangvivős csatornán van nem a Hallmark CE-n
[válaszok erre: #34069]
Haladó
apolai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34067. Elküldve: 2007-04-12 16:19:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76810.]

Milyen kis szerény lett a National Geographic Channel emblémája a képernyőn...

Ezt a többi csatorna is megtehetné. Bőven elég ez a méret, nem?
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34066. Elküldve: 2007-04-12 15:42:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76811.]

Az lehet a probléma, hogy ahol most a teljes leírás van, oda csak rövid infót kellene írni a többit pedig oda, amit gduck írt (van egy másik ilyen menü is, az i gomb kétszeri megnyomásával lehet előcsalni).
[előzmény: (34065) Laci082, 2007-04-12 15:20:15]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34065. Elküldve: 2007-04-12 15:20:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76812.]

Talán nem a cím mezőbe kellene küldeni icon21.gif
Legalábbis a hjundáj előszeretettel oda olvassa be.
[válaszok erre: #34066] [előzmény: (34063) latency, 2007-04-12 15:06:49]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34064. Elküldve: 2007-04-12 15:18:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76813.]

EPG nyomógomb, majd KÉK nyomógomb. Itt lehetne a részletes infót elolvasni... Ez a mezőt a hyundaynál eddig nem sikerült feltölteni a Diginek icon33.gif
[előzmény: (34063) latency, 2007-04-12 15:06:49]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
34063. Elküldve: 2007-04-12 15:06:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76814.]

Hyundai-on, ha hosszú a leírás, kilóg és nem lehet elolvasni. Humaxal elvileg rendben van.
[válaszok erre: #34064 #34065] [előzmény: (34058) Vincze Erik, 2007-04-12 13:21:29]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34062. Elküldve: 2007-04-12 14:02:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76815.]

Beltérin keresztül gondoltad az internetezést? :-) Mert ugye ha kártyához rendeli a szolgáltatást, akkor megoldhatatlan probléma, hogy csak a saját boxában megy dvb-s pc-kártyába nem lehet áttenni.
Más szolgáltatóknál nincs arra lehetőség, hogy beviszem a beltérimet és ők beírják a boxkeyt és használom a kártyát a saját vevőmben? Valamelyik linuxos cuccra gondolok.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34061) digi, 2007-04-12 13:52:17]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34061. Elküldve: 2007-04-12 13:52:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76816.]

Ha nem vagy morci akkor jó! icon32.gif De tudod milyen starpás visszanézni? icon77.gif
[válaszok erre: #34062] [előzmény: (34060) szbarna, 2007-04-12 13:40:24]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34060. Elküldve: 2007-04-12 13:40:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76817.]

Nem , nem vagyok morci , meg kotoszkodni sem akarok csak ezt a dolgot milioszor kiveseztuk mar itt a forumon, jo lenne elobb visszaolvasni es utanna kerdezni. Hidd el en is szeretnem ha lenne internet hozzaferes a Digin keresztul de egyelore technikai megvalositasa nagyon draga , es akkor meg a havi berrol nem is beszeltunk

udv SZBARNA
[válaszok erre: #34061] [előzmény: (34059) digi, 2007-04-12 13:30:49]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34059. Elküldve: 2007-04-12 13:30:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76818.]

Ne légy morci, nem muszáj pont neked válaszolni rá, ha nehezedre esik!
[válaszok erre: #34060] [előzmény: (34054) szbarna, 2007-04-12 12:31:01]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34058. Elküldve: 2007-04-12 13:21:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76819.]

Én nem értem ezt az EPG-t. Most fut az Esernyőtrükk című film az RTL Klubon és az EPG-n ki van írva a címe, a gyártó ország és valami tartalomféle is. A tartalmat nektek sikerül teljesen olvasni?
[válaszok erre: #34063]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34057. Elküldve: 2007-04-12 13:05:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76820.]

Tisztelt Uram!

A Hálózat Tv jelenleg a vertikális frekvencián van, ezért van a zavar a
két beltéri között. A horizontális csatornáknál kissebb feszültség megy
a fejegységbe, a vertikálisnál magasabb, a fej ezt veszi figyelembe és
ezért nem fogható egyidőben a kettő frekvencia. Ezt valóban vagy twin
fejjel lehet kiküszöbölni, vagy várni kell sajnos, míg a Hálózat tv is a
horizontális csatornák közé kerül. Sajnos nem tudom megmondani, ez mikor
fog megtörténni, nem túl egyszerű ezt megvalósítani, de dolgoznak rajta.

Hát ez lett a végleges válasz. Remélem valóban dolgoznak rajta, és átkerülnek a nekünk szóló csatik a horizontálisok közé!
[előzmény: (34036) Laci082, 2007-04-11 15:04:49]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34056. Elküldve: 2007-04-12 13:01:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76821.]

Mert meg nagyon draga !
[előzmény: (34055) Morci21, 2007-04-12 12:37:04]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34055. Elküldve: 2007-04-12 12:37:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76822.]

de miért nem? pedig jóvolna ha vólna icon43.gif
[válaszok erre: #34056]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34054. Elküldve: 2007-04-12 12:31:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76823.]

NEM ! icon18.gif
PS: Jo lenne ha az Adminok vagy a Moderatorok kiirnak fent a piros betus reszben ezt hogy NEM LEHET INTERNETEZNI A DIGI TV-N KERESZTUL, mar csak azert is, hogy tobbe ne tegyek fel ezt a krdest !
[válaszok erre: #34059] [előzmény: (34053) Petya31, 2007-04-12 12:20:10]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Petya31



Tagság: 2006-10-20 13:43:29
Tagszám: #36126
Hozzászólások: 39
34053. Elküldve: 2007-04-12 12:20:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76824.]

Csá

Valaki tudja ,hogy a digi-n keresztül lehet-e már internetezni.Létezik -e ilyen szolgáltatás M.o.-on.
Köszi hello
[válaszok erre: #34054]
Zöldfülű
Petya31 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szenasi60



Tagság: 2005-01-12 19:15:49
Tagszám: #15115
Hozzászólások: 17
34052. Elküldve: 2007-04-12 11:56:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76825.]

Igen.
Néha a viasat3-an is csinálja.
[előzmény: (34051) @malacka@, 2007-04-12 11:53:57]
Zöldfülű
szenasi60 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095260143280029 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail