| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 lenard88

Tagság: 2006-10-29 12:04:24 Tagszám: #36467 Hozzászólások: 7 |
34076. Elküldve: 2007-04-13 10:53:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76801.] |
Sziasztok!
Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye ezért elnézést kérek előre is. Szóval lenne nekem két eladó Hyundai beltérim, még kezdetben ugye meglehetett vásárolni én megvettem és most már nincs rá szükségem mivel pár napja lemondtam a szolgáltatást. Nem adom drágán a beltériket! Ha valakit érdekelne a dolog akkor keressen meg az [email protected] e-mail címen, és a többit megbeszéljük privátban.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 leviatan

Tagság: 2006-08-17 09:48:46 Tagszám: #33808 Hozzászólások: 25 |
34075. Elküldve: 2007-04-13 09:18:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76802.] |
Egy olyan kérdésem lenne, hogy: Nemrég költöztünk és digi tükör szépen le a tetöröl elötte vonalzóval behúzogatva mi milyen szögben állt, hátha elmozdulna költözésnél. Új ház, tetöre ki. Satfinderrel megtaláltuk a holdat. Eddig a jel: 77% volt a minöség meg 95-99% minden tp-n (fej kicsit elforgatva mert csak 35-50% volt addig a 3TP). Most meg bármit csináltam, fej tekergetés, lavor rázás a jel: 75% a min: 55-60% csak mindenhol. Nincs fa egyéb akadály elötte nem értem mi a baj, ezért nem szeretnék szerelőt hívni mert mire kijön stb stb. Esös, borús idönél meg nagyon jól jönne a kis plusz. Hol csesztük el?
Egy másik kérdés leszerelésnél észrevettem hogy a fejböl jövö melegér és a fej alatti F csatlakozó elkezdett szépen rozsdásodni, gondolom esö, hó. Ez hosszútávon jelent valamit? Menjek fel és bugyoláljam be szigszallaggal az egészet? :)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
34074. Elküldve: 2007-04-13 07:47:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76803.] |
minden jó lessz csak várjátok ki.
czila
|
| | |
[előzmény: (34073) czila, 2007-04-13 07:41:28] |
|
Kezdő
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
34073. Elküldve: 2007-04-13 07:41:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76804.] |
ébresztő! mi van a digi táján?
czila
|
| | | [válaszok erre: #34074] |
|
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34072. Elküldve: 2007-04-12 19:27:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76805.] |
Gagyi ez az egész EPG.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34071. Elküldve: 2007-04-12 17:52:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76806.] |
Jaja, ezt már én is észrevettem, csak nem mertem beírni, mert megint le lettem volna ugatva, hogy miként képzelek én ilyet a mega-tisztességes DigiTv-ről
Ha észreveszi a port majd fizethetnek.
|
| | |
[előzmény: (34070) Kardos Attila, 2007-04-12 17:48:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
34070. Elküldve: 2007-04-12 17:48:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76807.] |
Nagyon komoly ez a Digi EPG...
Gyanítom simán lelopják a port.hu-ról.
Az Antenna Digital EPG-jét is a port.hu szállítja, mégsincs benne minden filmnél, hogy "Megvásárolható DVD-n".
|
| | | [válaszok erre: #34071] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34069. Elküldve: 2007-04-12 17:12:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76808.] |
Ez még annak a maradványa, amikor megcserélték a két csatornát.
|
| | |
[előzmény: (34068) apolai, 2007-04-12 16:52:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
34068. Elküldve: 2007-04-12 16:52:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76809.] |
Észrevettétek, hogy a Hallmark magyar EPG-je a nem elérhető angol hangvivős csatornán van nem a Hallmark CE-n
|
| | | [válaszok erre: #34069] |
|
|
Haladó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34067. Elküldve: 2007-04-12 16:19:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76810.] |
Milyen kis szerény lett a National Geographic Channel emblémája a képernyőn...
Ezt a többi csatorna is megtehetné. Bőven elég ez a méret, nem?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34066. Elküldve: 2007-04-12 15:42:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76811.] |
Az lehet a probléma, hogy ahol most a teljes leírás van, oda csak rövid infót kellene írni a többit pedig oda, amit gduck írt (van egy másik ilyen menü is, az i gomb kétszeri megnyomásával lehet előcsalni).
|
| | |
[előzmény: (34065) Laci082, 2007-04-12 15:20:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34065. Elküldve: 2007-04-12 15:20:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76812.] |
Talán nem a cím mezőbe kellene küldeni
Legalábbis a hjundáj előszeretettel oda olvassa be.
|
| | | [válaszok erre: #34066] |
[előzmény: (34063) latency, 2007-04-12 15:06:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34064. Elküldve: 2007-04-12 15:18:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76813.] |
EPG nyomógomb, majd KÉK nyomógomb. Itt lehetne a részletes infót elolvasni... Ez a mezőt a hyundaynál eddig nem sikerült feltölteni a Diginek
|
| | |
[előzmény: (34063) latency, 2007-04-12 15:06:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
34063. Elküldve: 2007-04-12 15:06:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76814.] |
Hyundai-on, ha hosszú a leírás, kilóg és nem lehet elolvasni. Humaxal elvileg rendben van.
|
| | | [válaszok erre: #34064 #34065] |
[előzmény: (34058) Vincze Erik, 2007-04-12 13:21:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34062. Elküldve: 2007-04-12 14:02:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76815.] |
Beltérin keresztül gondoltad az internetezést? :-) Mert ugye ha kártyához rendeli a szolgáltatást, akkor megoldhatatlan probléma, hogy csak a saját boxában megy dvb-s pc-kártyába nem lehet áttenni.
Más szolgáltatóknál nincs arra lehetőség, hogy beviszem a beltérimet és ők beírják a boxkeyt és használom a kártyát a saját vevőmben? Valamelyik linuxos cuccra gondolok.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34061) digi, 2007-04-12 13:52:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34061. Elküldve: 2007-04-12 13:52:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76816.] |
Ha nem vagy morci akkor jó! De tudod milyen starpás visszanézni?
|
| | | [válaszok erre: #34062] |
[előzmény: (34060) szbarna, 2007-04-12 13:40:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34060. Elküldve: 2007-04-12 13:40:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76817.] |
Nem , nem vagyok morci , meg kotoszkodni sem akarok csak ezt a dolgot milioszor kiveseztuk mar itt a forumon, jo lenne elobb visszaolvasni es utanna kerdezni. Hidd el en is szeretnem ha lenne internet hozzaferes a Digin keresztul de egyelore technikai megvalositasa nagyon draga , es akkor meg a havi berrol nem is beszeltunk
udv SZBARNA
|
| | | [válaszok erre: #34061] |
[előzmény: (34059) digi, 2007-04-12 13:30:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34059. Elküldve: 2007-04-12 13:30:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76818.] |
Ne légy morci, nem muszáj pont neked válaszolni rá, ha nehezedre esik!
|
| | | [válaszok erre: #34060] |
[előzmény: (34054) szbarna, 2007-04-12 12:31:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34058. Elküldve: 2007-04-12 13:21:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76819.] |
Én nem értem ezt az EPG-t. Most fut az Esernyőtrükk című film az RTL Klubon és az EPG-n ki van írva a címe, a gyártó ország és valami tartalomféle is. A tartalmat nektek sikerül teljesen olvasni?
|
| | | [válaszok erre: #34063] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34057. Elküldve: 2007-04-12 13:05:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76820.] |
Tisztelt Uram!
A Hálózat Tv jelenleg a vertikális frekvencián van, ezért van a zavar a
két beltéri között. A horizontális csatornáknál kissebb feszültség megy
a fejegységbe, a vertikálisnál magasabb, a fej ezt veszi figyelembe és
ezért nem fogható egyidőben a kettő frekvencia. Ezt valóban vagy twin
fejjel lehet kiküszöbölni, vagy várni kell sajnos, míg a Hálózat tv is a
horizontális csatornák közé kerül. Sajnos nem tudom megmondani, ez mikor
fog megtörténni, nem túl egyszerű ezt megvalósítani, de dolgoznak rajta.
Hát ez lett a végleges válasz. Remélem valóban dolgoznak rajta, és átkerülnek a nekünk szóló csatik a horizontálisok közé!
|
| | |
[előzmény: (34036) Laci082, 2007-04-11 15:04:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34056. Elküldve: 2007-04-12 13:01:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76821.] |
Mert meg nagyon draga !
|
| | |
[előzmény: (34055) Morci21, 2007-04-12 12:37:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34055. Elküldve: 2007-04-12 12:37:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76822.] |
de miért nem? pedig jóvolna ha vólna
|
| | | [válaszok erre: #34056] |
|
|
Törzstag
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34054. Elküldve: 2007-04-12 12:31:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76823.] |
NEM !
PS: Jo lenne ha az Adminok vagy a Moderatorok kiirnak fent a piros betus reszben ezt hogy NEM LEHET INTERNETEZNI A DIGI TV-N KERESZTUL, mar csak azert is, hogy tobbe ne tegyek fel ezt a krdest !
|
| | | [válaszok erre: #34059] |
[előzmény: (34053) Petya31, 2007-04-12 12:20:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Petya31

Tagság: 2006-10-20 13:43:29 Tagszám: #36126 Hozzászólások: 39 |
34053. Elküldve: 2007-04-12 12:20:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76824.] |
Csá
Valaki tudja ,hogy a digi-n keresztül lehet-e már internetezni.Létezik -e ilyen szolgáltatás M.o.-on.
Köszi hello
|
| | | [válaszok erre: #34054] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 szenasi60

Tagság: 2005-01-12 19:15:49 Tagszám: #15115 Hozzászólások: 17 |
34052. Elküldve: 2007-04-12 11:56:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76825.] |
Igen.
Néha a viasat3-an is csinálja.
|
| | |
[előzmény: (34051) @malacka@, 2007-04-12 11:53:57] |
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|