| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34051. Elküldve: 2007-04-12 11:53:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76826.] |
Előfordult már veletek, hogy az rtl klub és az m1 hangja kihagy több másodpercre is?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34052] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34050. Elküldve: 2007-04-12 10:46:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76827.] |
igen:-)
|
| | |
[előzmény: (34049) Layosh, 2007-04-12 10:26:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
34049. Elküldve: 2007-04-12 10:26:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76828.] |
Előbb-utóbb csak megtudjuk, hogy mit tárgyaltak. Remény az mindig van.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #34050] |
[előzmény: (34048) sathaver, 2007-04-12 08:23:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34048. Elküldve: 2007-04-12 08:23:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76829.] |
de az AXN Sci-fi és Crimenak eleve egyesített verziója létezik tehát román cseh magyar hangsávval ott még tologatni se kellene:(
|
| | | [válaszok erre: #34049] |
[előzmény: (34047) Layosh, 2007-04-12 07:55:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
34047. Elküldve: 2007-04-12 07:55:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76830.] |
Mert Romániában is azt nézik, nem akartak még egy AXN-t feltenni csak nekünk, inkább alátolták a magyar hangsávot (néha ez is elmarad).
Azt észrevettétek, hogy kibővült az EPG (máramikor épp működik)? Van rajta már tartalom is.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #34048] |
[előzmény: (34043) sil, 2007-04-11 22:56:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
34046. Elküldve: 2007-04-11 23:14:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76831.] |
köszi!
|
| | |
[előzmény: (34045) Laci082, 2007-04-11 23:13:53] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34045. Elküldve: 2007-04-11 23:13:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76832.] |
Idézet:
| Az antennabeállítás menüpontban a Diseq beállítást OFF módra kell
állítani, az ismétlés-t nullára. Ezután le kell futattni egy
szoftverfrissítést. A csatornák ezután újra foghatóak lesznek mindkét
beltéri egységen zavartalanul.
| |
Ez csak arra javítás ha csatornaváltáskor a váltás idején a második beltérin elmegy a jel.
|
| | | [válaszok erre: #34046] |
[előzmény: (34044) papadu, 2007-04-11 23:09:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
34044. Elküldve: 2007-04-11 23:09:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76833.] |
Hali! Ezt próbáld meg érthetőbben leírni!
|
| | | [válaszok erre: #34045] |
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34] |
|
Haladó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34043. Elküldve: 2007-04-11 22:56:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76834.] |
Üdv.
Még mindig az AXN román változata megy? Ha igen nem tudtok valami infót miért szopatnak minket?
|
| | | [válaszok erre: #34047 #34089] |
|
|
Haladó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34042. Elküldve: 2007-04-11 22:07:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76835.] |
aha, majd holnap körbetekerek
|
| | |
[előzmény: (34040) Laci082, 2007-04-11 15:56:50] |
|
Törzstag
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
34041. Elküldve: 2007-04-11 21:44:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76836.] |
Akkor meg ezeken a csatornakon legalabb normalisan kellene mukodtetni az Electronic Program Guide-ot! Ez igy szivas, nem tudom mikor kell neznem az adot.
Az is gaz, hogy egyre tobb a magyar hang nelkuli (felirat is ohne...). Szerintem ez sem fer...
Szatyi
|
| | |
[előzmény: (34023) digi, 2007-04-11 13:50:29] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34040. Elküldve: 2007-04-11 15:56:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76837.] |
Intelsat 10-02
1.0°W
|
| | | [válaszok erre: #34042] |
[előzmény: (34039) Morci21, 2007-04-11 15:54:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34039. Elküldve: 2007-04-11 15:54:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76838.] |
a digi melyik műholdon is van?
intelsat?
|
| | | [válaszok erre: #34040] |
|
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34038. Elküldve: 2007-04-11 15:26:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76839.] |
Azt szerintem nem is lehet elvárni, hogy annyi pénzért egy hozzáértő ember üljön a call centerben. Aki már ért a technikai hátteréhez az már más területen kamatoztatja a tudását.
|
| | |
[előzmény: (34037) digi, 2007-04-11 15:09:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34037. Elküldve: 2007-04-11 15:09:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76840.] |
Persze, csak a hozzáértést demonstráltam. Új megrendelést tudnak felvenni, de másra nem nagyon jók!
|
| | | [válaszok erre: #34038] |
[előzmény: (34036) Laci082, 2007-04-11 15:04:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34036. Elküldve: 2007-04-11 15:04:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76841.] |
Azt az "elosztót" úgy hívják, hogy twin fej
Más megoldás nincs.
Illetve ha a twin helyett egy sima fejet veszek külön valamelyik beltérire az is jó, csak bajosabb a felrakása, és a beállítása.
|
| | | [válaszok erre: #34037 #34057] |
[előzmény: (34035) digi, 2007-04-11 14:48:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34035. Elküldve: 2007-04-11 14:48:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76842.] |
Az telefonos kislány azt mondta, létezik egy elosztó, aminek a neve most nem jut eszébe, amivel működni kell a két beltérinek! De antenna szaküzletben tudnak segíteni! Mit szóltok!?
|
| | | [válaszok erre: #34036] |
[előzmény: (34033) Laci082, 2007-04-11 14:32:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34034. Elküldve: 2007-04-11 14:40:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76843.] |
Hát igen. Meg hol van az "ismétlés" a HUMAX-on!? Meg az új szoftver? Most felhívom őket telefonon is! Kíváncsi vagyok, mit mondanak!
|
| | |
[előzmény: (34033) Laci082, 2007-04-11 14:32:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34033. Elküldve: 2007-04-11 14:32:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76844.] |
A hozzáértés megint kiverte a biztosítékot az ügyfélszolgálaton
Ez arra a problémára megoldás ami jelentkezett néhány embernél, hogy ha az egyik beltérin váltottak akkor a másikon is elment a kép a váltás idején.
Ettől még ugyanúgy nem fogsz tudni különböző polaritású csatornákat nézni egyidőben a kettőn.
Megoldás: twin fej megvétele, és lecserélése a régire. Így két egymástól független fejen lesznek a beltérik, és abszolút nem zavarják egymást.
|
| | | [válaszok erre: #34034 #34035] |
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34032. Elküldve: 2007-04-11 14:28:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76845.] |
Persze ha van egy Diseq kapcsolod akkor mukodik !
|
| | |
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34031. Elküldve: 2007-04-11 14:28:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76846.] |
A hieroglifák helyén idézőjel van, bocs a beillesztés miatt!
|
| | |
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34030. Elküldve: 2007-04-11 14:25:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76847.] |
Ezt írta nekem a DIGI ügyfélszolgálat az összefűzött beltérik problémájára:
Az antennabeállítás menüpontban a „Diseq” beállítást „OFF” módra kell
állítani, az „ismétlés”-t nullára. Ezután le kell futattni egy
szoftverfrissítést. A csatornák ezután újra foghatóak lesznek mindkét
beltéri egységen zavartalanul.
|
| | | [válaszok erre: #34031 #34032 #34033 #34044] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34029. Elküldve: 2007-04-11 14:09:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76848.] |
hmm, akkor majd tekergetek, köszi!
|
| | |
[előzmény: (34019) digi, 2007-04-11 13:41:32] |
|
Törzstag
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
34028. Elküldve: 2007-04-11 14:08:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76849.] |
Romaniaban mas a helyzet az AXN "anyacsatornat a Digi osztja el .
|
| | |
[előzmény: (34027) Vincze Erik, 2007-04-11 14:05:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34027. Elküldve: 2007-04-11 14:05:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76850.] |
Tulajdonképpen egy dolgot azért nem értek. Ha az AXN-el sikerült aláírniuk a szerződést a romániai terjesztésről, akkor ugyanez miért nem valósult meg a magyar továbbításról? Úgy értem, hogy a tárgyaláson egy csomagban szerepelt a DIGI-s elosztás nem?
|
| | | [válaszok erre: #34028] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|