Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499764/1 Témák: 19704 Tagok: 113674 Legújabb tag: sinotece Online: (42/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34051. Elküldve: 2007-04-12 11:53:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76826.]

Előfordult már veletek, hogy az rtl klub és az m1 hangja kihagy több másodpercre is?

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34052]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34050. Elküldve: 2007-04-12 10:46:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76827.]

igen:-)
[előzmény: (34049) Layosh, 2007-04-12 10:26:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
34049. Elküldve: 2007-04-12 10:26:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76828.]

Előbb-utóbb csak megtudjuk, hogy mit tárgyaltak. Remény az mindig van.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #34050] [előzmény: (34048) sathaver, 2007-04-12 08:23:16]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34048. Elküldve: 2007-04-12 08:23:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76829.]

de az AXN Sci-fi és Crimenak eleve egyesített verziója létezik tehát román cseh magyar hangsávval ott még tologatni se kellene:(
[válaszok erre: #34049] [előzmény: (34047) Layosh, 2007-04-12 07:55:13]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
34047. Elküldve: 2007-04-12 07:55:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76830.]

Mert Romániában is azt nézik, nem akartak még egy AXN-t feltenni csak nekünk, inkább alátolták a magyar hangsávot (néha ez is elmarad).


Azt észrevettétek, hogy kibővült az EPG (máramikor épp működik)? Van rajta már tartalom is.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #34048] [előzmény: (34043) sil, 2007-04-11 22:56:24]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
34046. Elküldve: 2007-04-11 23:14:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76831.]

köszi!
[előzmény: (34045) Laci082, 2007-04-11 23:13:53]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34045. Elküldve: 2007-04-11 23:13:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76832.]

Idézet:
Az antennabeállítás menüpontban a Diseq beállítást OFF módra kell
állítani, az ismétlés-t nullára. Ezután le kell futattni egy
szoftverfrissítést. A csatornák ezután újra foghatóak lesznek mindkét
beltéri egységen zavartalanul.



Ez csak arra javítás ha csatornaváltáskor a váltás idején a második beltérin elmegy a jel.
[válaszok erre: #34046] [előzmény: (34044) papadu, 2007-04-11 23:09:16]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
34044. Elküldve: 2007-04-11 23:09:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76833.]

Hali! Ezt próbáld meg érthetőbben leírni!
[válaszok erre: #34045] [előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34043. Elküldve: 2007-04-11 22:56:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76834.]

Üdv.
Még mindig az AXN román változata megy? Ha igen nem tudtok valami infót miért szopatnak minket?
[válaszok erre: #34047 #34089]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34042. Elküldve: 2007-04-11 22:07:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76835.]

aha, majd holnap körbetekerek
[előzmény: (34040) Laci082, 2007-04-11 15:56:50]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szatyi



Tagság: 2004-12-02 18:43:49
Tagszám: #14294
Hozzászólások: 190
34041. Elküldve: 2007-04-11 21:44:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76836.]

Akkor meg ezeken a csatornakon legalabb normalisan kellene mukodtetni az Electronic Program Guide-ot! Ez igy szivas, nem tudom mikor kell neznem az adot.
Az is gaz, hogy egyre tobb a magyar hang nelkuli (felirat is ohne...). Szerintem ez sem fer...
Szatyi
[előzmény: (34023) digi, 2007-04-11 13:50:29]
Haladó
Szatyi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34040. Elküldve: 2007-04-11 15:56:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76837.]

Intelsat 10-02
1.0°W
[válaszok erre: #34042] [előzmény: (34039) Morci21, 2007-04-11 15:54:42]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34039. Elküldve: 2007-04-11 15:54:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76838.]

a digi melyik műholdon is van?
intelsat?
[válaszok erre: #34040]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34038. Elküldve: 2007-04-11 15:26:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76839.]

Azt szerintem nem is lehet elvárni, hogy annyi pénzért egy hozzáértő ember üljön a call centerben. Aki már ért a technikai hátteréhez az már más területen kamatoztatja a tudását.
[előzmény: (34037) digi, 2007-04-11 15:09:58]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34037. Elküldve: 2007-04-11 15:09:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76840.]

Persze, csak a hozzáértést demonstráltam. Új megrendelést tudnak felvenni, de másra nem nagyon jók!
[válaszok erre: #34038] [előzmény: (34036) Laci082, 2007-04-11 15:04:49]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34036. Elküldve: 2007-04-11 15:04:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76841.]

Azt az "elosztót" úgy hívják, hogy twin fej icon21.gif
Más megoldás nincs.
Illetve ha a twin helyett egy sima fejet veszek külön valamelyik beltérire az is jó, csak bajosabb a felrakása, és a beállítása.
[válaszok erre: #34037 #34057] [előzmény: (34035) digi, 2007-04-11 14:48:01]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34035. Elküldve: 2007-04-11 14:48:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76842.]

Az telefonos kislány azt mondta, létezik egy elosztó, aminek a neve most nem jut eszébe, amivel működni kell a két beltérinek! De antenna szaküzletben tudnak segíteni! Mit szóltok!?
[válaszok erre: #34036] [előzmény: (34033) Laci082, 2007-04-11 14:32:22]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34034. Elküldve: 2007-04-11 14:40:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76843.]

Hát igen. Meg hol van az "ismétlés" a HUMAX-on!? Meg az új szoftver? Most felhívom őket telefonon is! Kíváncsi vagyok, mit mondanak!
[előzmény: (34033) Laci082, 2007-04-11 14:32:22]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34033. Elküldve: 2007-04-11 14:32:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76844.]

A hozzáértés megint kiverte a biztosítékot az ügyfélszolgálaton icon21.gif
Ez arra a problémára megoldás ami jelentkezett néhány embernél, hogy ha az egyik beltérin váltottak akkor a másikon is elment a kép a váltás idején.
Ettől még ugyanúgy nem fogsz tudni különböző polaritású csatornákat nézni egyidőben a kettőn.
Megoldás: twin fej megvétele, és lecserélése a régire. Így két egymástól független fejen lesznek a beltérik, és abszolút nem zavarják egymást.
[válaszok erre: #34034 #34035] [előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34032. Elküldve: 2007-04-11 14:28:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76845.]

Persze ha van egy Diseq kapcsolod akkor mukodik !
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34031. Elküldve: 2007-04-11 14:28:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76846.]

A hieroglifák helyén idézőjel van, bocs a beillesztés miatt!
[előzmény: (34030) digi, 2007-04-11 14:25:34]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34030. Elküldve: 2007-04-11 14:25:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76847.]

Ezt írta nekem a DIGI ügyfélszolgálat az összefűzött beltérik problémájára:
Az antennabeállítás menüpontban a „Diseq” beállítást „OFF” módra kell
állítani, az „ismétlés”-t nullára. Ezután le kell futattni egy
szoftverfrissítést. A csatornák ezután újra foghatóak lesznek mindkét
beltéri egységen zavartalanul.
[válaszok erre: #34031 #34032 #34033 #34044]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34029. Elküldve: 2007-04-11 14:09:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76848.]

hmm, akkor majd tekergetek, köszi!
[előzmény: (34019) digi, 2007-04-11 13:41:32]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
34028. Elküldve: 2007-04-11 14:08:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76849.]

Romaniaban mas a helyzet az AXN "anyacsatornat a Digi osztja el .
[előzmény: (34027) Vincze Erik, 2007-04-11 14:05:15]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34027. Elküldve: 2007-04-11 14:05:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76850.]

Tulajdonképpen egy dolgot azért nem értek. Ha az AXN-el sikerült aláírniuk a szerződést a romániai terjesztésről, akkor ugyanez miért nem valósult meg a magyar továbbításról? Úgy értem, hogy a tárgyaláson egy csomagban szerepelt a DIGI-s elosztás nem?
[válaszok erre: #34028]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0090630054473877 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail