Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (53/23
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

ad.2.ne



Tagság: 2007-03-12 18:31:32
Tagszám: #42703
Hozzászólások: 55
34026. Elküldve: 2007-04-11 14:03:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76851.]

Gyakorlatilag a kollegámnak is ezt írták az AXNtől tegnap vagy tegnapelőtt be is írtam ide ezt.
[előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00]
Kezdő
ad.2.ne adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34025. Elküldve: 2007-04-11 14:01:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76852.]

Nekem az az erős gyanúm,hogy a sugárzási díjon megy a huzavona(AXN versus Digi)
[előzmény: (34024) gduck, 2007-04-11 13:55:28]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
34024. Elküldve: 2007-04-11 13:55:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76853.]

Köszönjük az infót, de mint már pár nappal ezelőtt is írtam: hónapok óta ez a hivatalos álláspont (mármint " tárgyalás alatt")

Szal igazából semmi infó :(
[válaszok erre: #34025] [előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34023. Elküldve: 2007-04-11 13:50:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76854.]

Ja! Más programokkal is van így! Nem ugyanazt a űsort kapjuk!
[válaszok erre: #34041] [előzmény: (34021) Szatyi, 2007-04-11 13:49:33]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34022. Elküldve: 2007-04-11 13:49:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76855.]

Köszönjük Erik! Végre 1 korrekt infó! Ezt minden oldalra be kell majd másolni, és akkor nem lesz egyenlőre tovább téma az ügy!
[előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szatyi



Tagság: 2004-12-02 18:43:49
Tagszám: #14294
Hozzászólások: 190
34021. Elküldve: 2007-04-11 13:49:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76856.]

Tapasztaltátok már, hogy a Digi által szolgáltatott Discovery Channel műsorát nem lehet megtalálni a hazai műsorújságokban?

Szatyi
[válaszok erre: #34023]
Haladó
Szatyi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34020. Elküldve: 2007-04-11 13:44:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76857.]

Mivel már itt több hete ment a találgatás az AXN-ek esetleges DIGI indulásáról és végül nem jutottunk konkrét infóhoz, hát én megkérdeztem magát a csatornát.
Íme a most érkezett válaszuk:

Kedves Erik!

Köszönjük, hogy írt nekünk, és azt is, hogy érdeklődik csatornáink vételi lehetőségei iránt. Nagy örömünkre, az AXN, az AXN SCI-FI és az AXN CRIME csatornák már igen sok kábelszolgáltatónál elérhetők. Ha szeretné nézni műsorainkat, kérjük, keresse helyi kábelszolgáltatóját és érdeklődjön, náluk milyen csomagokban szerepelnek csatornáink, és azokat milyen feltételekkel nézheti Ön is.

A DigiTV-vel tárgyalunk a bővítésről, és reméljük, mihamarabb az AXN SCI-FI és CRIME csatornák nézői közt üdvözölhetjük Önt is!

Üdvözlettel:

Áncsán Ildikó
AXN Marketing Koordinátor
HBO Magyarország Zrt.
Irinyi J. u. 4-20.
1117 Budapest, Hungary
Tel.:+36 1 372 3858
Fax: +36 1 372 3891
http://www.axn.hu
[válaszok erre: #34022 #34024 #34026] [előzmény: (34006) THE GODFATHER, 2007-04-11 11:32:36]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34019. Elküldve: 2007-04-11 13:41:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76858.]

Nincs. Még van a Mária Rádió, szép vallásos dalokkal, ez magyar. Meg román zenés adók. Ha a Thort os lehangolod, akkor meg lesz vagy 200 rádió, mindenféle sok tematikus zene. Érdemes.
[válaszok erre: #34029] [előzmény: (34018) Morci21, 2007-04-11 13:36:29]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34018. Elküldve: 2007-04-11 13:36:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76859.]

ühüm, thnx, sláger van? :D
[válaszok erre: #34019] [előzmény: (34011) digi, 2007-04-11 12:05:11]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34017. Elküldve: 2007-04-11 13:14:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76860.]

33991 - be másoltam be egy nagy kábelszolgáltató közleményét!
[előzmény: (34013) Atilu, 2007-04-11 12:15:59]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34016. Elküldve: 2007-04-11 13:04:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76861.]

ez kabaré új ASZF-van és eltünt belőle a Hálózat TV jól látok ti se találjátok benne:D?
[előzmény: (34015) mlaszlo, 2007-04-11 12:23:20]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34015. Elküldve: 2007-04-11 12:23:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76862.]

Duna II. Autonómia - tematikus közszolgálati csatorna. Ez a hivatalos megnevezése. icon25.gif
[válaszok erre: #34016] [előzmény: (34013) Atilu, 2007-04-11 12:15:59]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34014. Elküldve: 2007-04-11 12:21:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76863.]

az induláskor napok alatt lekapták a feliratot legtöbb csatiról:) és opcionálissá tették emléxel:D?
[előzmény: (34010) THE GODFATHER, 2007-04-11 12:01:43]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
34013. Elküldve: 2007-04-11 12:15:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76864.]

Mivel a DUNA-II tematikus csatornának számít ezért kötelező alapon nem kell berakni. Ha kötelező lenne akkor már régen berakta volna minden szolgáltató valamelyik töltelék csatorna helyére.
[válaszok erre: #34015 #34017] [előzmény: (33991) digi, 2007-04-11 08:17:08]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34012. Elküldve: 2007-04-11 12:11:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76865.]

Én más szolgáltatót nem ismerek, csak a volt kábeleseket, de a DIGI az említett hibák ellenére is csúcs azokhoz képest. Árban és minőségben is. A válsztékot ne is említsem. Az EPG-t szerintem az ékezetes betűink is nehézségek elé állítják . Emlékeztek a TELETEXT indulására? Bár akik itt reklamálnak, szerintem akkor még nem is éltek! Ha lesz bevétel, ahogy mondod, talán lesz arra is megoldás.
[előzmény: (34008) kamuleon, 2007-04-11 11:56:17]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34011. Elküldve: 2007-04-11 12:05:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76866.]

Vannak! Roxi, Star, Juventus...
[válaszok erre: #34018] [előzmény: (34007) Morci21, 2007-04-11 11:52:43]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


THE GODFATHER



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #192
Hozzászólások: 600
34010. Elküldve: 2007-04-11 12:01:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76867.]

no meg nyomott román felírat is van :)



-
DM920, DM900, DM8000
[válaszok erre: #34014] [előzmény: (34009) sathaver, 2007-04-11 11:58:03]
Törzstag
THE GODFATHER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34009. Elküldve: 2007-04-11 11:58:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76868.]

:(
[válaszok erre: #34010] [előzmény: (34006) THE GODFATHER, 2007-04-11 11:32:36]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
34008. Elküldve: 2007-04-11 11:56:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76869.]

Így van. Én naiv ember lévén halványan abba bízom hogy miután kezd bevétel is csörgedezni az itteni diginek (egyre több embernek jár le az egy éves ingyenessége) lesz pénz ezen hibák kijavítására és aki akar egy normális beltérit bérelhet. De az is jó volna ha a dolce megjelenne Mo-gon akkor indulna a verseny igazán. A mobil piacon is akkor volt mérhető változás amikor a voda belépett harmadikként. Addig a percdíjak igen magasak voltak mindkét szolgáltatónál. A 2700 ft. az nem rossz, nem is ennek kell csökkenni hanem minden vonalon javulni. több tp-t bérelni, műsort bővíteni. Vagy ez már túl sok?
[válaszok erre: #34012] [előzmény: (34001) digi, 2007-04-11 10:07:45]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34007. Elküldve: 2007-04-11 11:52:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76870.]

de pl mik vannak? magyarok vannak vagy nincsenek?:P
[válaszok erre: #34011] [előzmény: (34005) digi, 2007-04-11 11:20:42]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


THE GODFATHER



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #192
Hozzászólások: 600
34006. Elküldve: 2007-04-11 11:32:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76871.]

Romániának elindultak az AXN-ek...

-
DM920, DM900, DM8000
[válaszok erre: #34009 #34020] [előzmény: (34004) sathaver, 2007-04-11 10:29:22]
Törzstag
THE GODFATHER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34005. Elküldve: 2007-04-11 11:20:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76872.]

Vannak rádiók, igaz mások! A távirányítón tudod átkapcsolni.
[válaszok erre: #34007] [előzmény: (34002) Morci21, 2007-04-11 10:22:38]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34004. Elküldve: 2007-04-11 10:29:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76873.]

köszönöm a fordítást, bárcsak nekünk is elindulna:(
[válaszok erre: #34006] [előzmény: (34003) attex, 2007-04-11 10:25:58]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attex



Tagság: 2006-11-22 14:28:13
Tagszám: #37597
Hozzászólások: 1191
34003. Elküldve: 2007-04-11 10:25:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76874.]

A következö percekben elindul a két AXN benne lesz az alapcsomagban és külön dijat nem kell fizetni.
[válaszok erre: #34004] [előzmény: (34000) sathaver, 2007-04-11 09:06:18]
Kiváló dolgozó
attex adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
34002. Elküldve: 2007-04-11 10:22:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76875.]

sziasztok! lehet hogy hülyeséget írok, ezért előre is elnézést kérek, de azért megkérdezem, rádióadások vannak a digin? pl
juventusz, danubiusz meg ilyenek?
[válaszok erre: #34005]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098190307617188 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail