| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
34026. Elküldve: 2007-04-11 14:03:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76851.] |
Gyakorlatilag a kollegámnak is ezt írták az AXNtől tegnap vagy tegnapelőtt be is írtam ide ezt.
|
| | |
[előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00] |
|
Kezdő
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
34025. Elküldve: 2007-04-11 14:01:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76852.] |
Nekem az az erős gyanúm,hogy a sugárzási díjon megy a huzavona(AXN versus Digi)
|
| | |
[előzmény: (34024) gduck, 2007-04-11 13:55:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
34024. Elküldve: 2007-04-11 13:55:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76853.] |
Köszönjük az infót, de mint már pár nappal ezelőtt is írtam: hónapok óta ez a hivatalos álláspont (mármint " tárgyalás alatt")
Szal igazából semmi infó :(
|
| | | [válaszok erre: #34025] |
[előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34023. Elküldve: 2007-04-11 13:50:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76854.] |
Ja! Más programokkal is van így! Nem ugyanazt a űsort kapjuk!
|
| | | [válaszok erre: #34041] |
[előzmény: (34021) Szatyi, 2007-04-11 13:49:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34022. Elküldve: 2007-04-11 13:49:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76855.] |
Köszönjük Erik! Végre 1 korrekt infó! Ezt minden oldalra be kell majd másolni, és akkor nem lesz egyenlőre tovább téma az ügy!
|
| | |
[előzmény: (34020) Vincze Erik, 2007-04-11 13:44:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
34021. Elküldve: 2007-04-11 13:49:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76856.] |
Tapasztaltátok már, hogy a Digi által szolgáltatott Discovery Channel műsorát nem lehet megtalálni a hazai műsorújságokban?
Szatyi
|
| | | [válaszok erre: #34023] |
|
|
Haladó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34020. Elküldve: 2007-04-11 13:44:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76857.] |
Mivel már itt több hete ment a találgatás az AXN-ek esetleges DIGI indulásáról és végül nem jutottunk konkrét infóhoz, hát én megkérdeztem magát a csatornát.
Íme a most érkezett válaszuk:
Kedves Erik!
Köszönjük, hogy írt nekünk, és azt is, hogy érdeklődik csatornáink vételi lehetőségei iránt. Nagy örömünkre, az AXN, az AXN SCI-FI és az AXN CRIME csatornák már igen sok kábelszolgáltatónál elérhetők. Ha szeretné nézni műsorainkat, kérjük, keresse helyi kábelszolgáltatóját és érdeklődjön, náluk milyen csomagokban szerepelnek csatornáink, és azokat milyen feltételekkel nézheti Ön is.
A DigiTV-vel tárgyalunk a bővítésről, és reméljük, mihamarabb az AXN SCI-FI és CRIME csatornák nézői közt üdvözölhetjük Önt is!
Üdvözlettel:
Áncsán Ildikó
AXN Marketing Koordinátor
HBO Magyarország Zrt.
Irinyi J. u. 4-20.
1117 Budapest, Hungary
Tel.:+36 1 372 3858
Fax: +36 1 372 3891
http://www.axn.hu
|
| | | [válaszok erre: #34022 #34024 #34026] |
[előzmény: (34006) THE GODFATHER, 2007-04-11 11:32:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34019. Elküldve: 2007-04-11 13:41:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76858.] |
Nincs. Még van a Mária Rádió, szép vallásos dalokkal, ez magyar. Meg román zenés adók. Ha a Thort os lehangolod, akkor meg lesz vagy 200 rádió, mindenféle sok tematikus zene. Érdemes.
|
| | | [válaszok erre: #34029] |
[előzmény: (34018) Morci21, 2007-04-11 13:36:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34018. Elküldve: 2007-04-11 13:36:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76859.] |
ühüm, thnx, sláger van? :D
|
| | | [válaszok erre: #34019] |
[előzmény: (34011) digi, 2007-04-11 12:05:11] |
|
Törzstag
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34017. Elküldve: 2007-04-11 13:14:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76860.] |
33991 - be másoltam be egy nagy kábelszolgáltató közleményét!
|
| | |
[előzmény: (34013) Atilu, 2007-04-11 12:15:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34016. Elküldve: 2007-04-11 13:04:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76861.] |
ez kabaré új ASZF-van és eltünt belőle a Hálózat TV jól látok ti se találjátok benne:D?
|
| | |
[előzmény: (34015) mlaszlo, 2007-04-11 12:23:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34015. Elküldve: 2007-04-11 12:23:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76862.] |
Duna II. Autonómia - tematikus közszolgálati csatorna. Ez a hivatalos megnevezése.
|
| | | [válaszok erre: #34016] |
[előzmény: (34013) Atilu, 2007-04-11 12:15:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34014. Elküldve: 2007-04-11 12:21:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76863.] |
az induláskor napok alatt lekapták a feliratot legtöbb csatiról:) és opcionálissá tették emléxel:D?
|
| | |
[előzmény: (34010) THE GODFATHER, 2007-04-11 12:01:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
34013. Elküldve: 2007-04-11 12:15:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76864.] |
Mivel a DUNA-II tematikus csatornának számít ezért kötelező alapon nem kell berakni. Ha kötelező lenne akkor már régen berakta volna minden szolgáltató valamelyik töltelék csatorna helyére.
|
| | | [válaszok erre: #34015 #34017] |
[előzmény: (33991) digi, 2007-04-11 08:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34012. Elküldve: 2007-04-11 12:11:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76865.] |
Én más szolgáltatót nem ismerek, csak a volt kábeleseket, de a DIGI az említett hibák ellenére is csúcs azokhoz képest. Árban és minőségben is. A válsztékot ne is említsem. Az EPG-t szerintem az ékezetes betűink is nehézségek elé állítják . Emlékeztek a TELETEXT indulására? Bár akik itt reklamálnak, szerintem akkor még nem is éltek! Ha lesz bevétel, ahogy mondod, talán lesz arra is megoldás.
|
| | |
[előzmény: (34008) kamuleon, 2007-04-11 11:56:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34011. Elküldve: 2007-04-11 12:05:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76866.] |
Vannak! Roxi, Star, Juventus...
|
| | | [válaszok erre: #34018] |
[előzmény: (34007) Morci21, 2007-04-11 11:52:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 THE GODFATHER

Tagság: 2002-08-14 00:00:00 Tagszám: #192 Hozzászólások: 600 |
34010. Elküldve: 2007-04-11 12:01:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76867.] |
no meg nyomott román felírat is van :)
-
DM920, DM900, DM8000
|
| | | [válaszok erre: #34014] |
[előzmény: (34009) sathaver, 2007-04-11 11:58:03] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34009. Elküldve: 2007-04-11 11:58:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76868.] |
:(
|
| | | [válaszok erre: #34010] |
[előzmény: (34006) THE GODFATHER, 2007-04-11 11:32:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
34008. Elküldve: 2007-04-11 11:56:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76869.] |
Így van. Én naiv ember lévén halványan abba bízom hogy miután kezd bevétel is csörgedezni az itteni diginek (egyre több embernek jár le az egy éves ingyenessége) lesz pénz ezen hibák kijavítására és aki akar egy normális beltérit bérelhet. De az is jó volna ha a dolce megjelenne Mo-gon akkor indulna a verseny igazán. A mobil piacon is akkor volt mérhető változás amikor a voda belépett harmadikként. Addig a percdíjak igen magasak voltak mindkét szolgáltatónál. A 2700 ft. az nem rossz, nem is ennek kell csökkenni hanem minden vonalon javulni. több tp-t bérelni, műsort bővíteni. Vagy ez már túl sok?
|
| | | [válaszok erre: #34012] |
[előzmény: (34001) digi, 2007-04-11 10:07:45] |
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34007. Elküldve: 2007-04-11 11:52:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76870.] |
de pl mik vannak? magyarok vannak vagy nincsenek?:P
|
| | | [válaszok erre: #34011] |
[előzmény: (34005) digi, 2007-04-11 11:20:42] |
|
Törzstag
|
|
 THE GODFATHER

Tagság: 2002-08-14 00:00:00 Tagszám: #192 Hozzászólások: 600 |
34006. Elküldve: 2007-04-11 11:32:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76871.] |
Romániának elindultak az AXN-ek...
-
DM920, DM900, DM8000
|
| | | [válaszok erre: #34009 #34020] |
[előzmény: (34004) sathaver, 2007-04-11 10:29:22] |
|
Törzstag
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34005. Elküldve: 2007-04-11 11:20:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76872.] |
Vannak rádiók, igaz mások! A távirányítón tudod átkapcsolni.
|
| | | [válaszok erre: #34007] |
[előzmény: (34002) Morci21, 2007-04-11 10:22:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34004. Elküldve: 2007-04-11 10:29:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76873.] |
köszönöm a fordítást, bárcsak nekünk is elindulna:(
|
| | | [válaszok erre: #34006] |
[előzmény: (34003) attex, 2007-04-11 10:25:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attex

Tagság: 2006-11-22 14:28:13 Tagszám: #37597 Hozzászólások: 1191 |
34003. Elküldve: 2007-04-11 10:25:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76874.] |
A következö percekben elindul a két AXN benne lesz az alapcsomagban és külön dijat nem kell fizetni.
|
| | | [válaszok erre: #34004] |
[előzmény: (34000) sathaver, 2007-04-11 09:06:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
34002. Elküldve: 2007-04-11 10:22:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76875.] |
sziasztok! lehet hogy hülyeséget írok, ezért előre is elnézést kérek, de azért megkérdezem, rádióadások vannak a digin? pl
juventusz, danubiusz meg ilyenek?
|
| | | [válaszok erre: #34005] |
|
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|